Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, manoszek napisał:

pierwsze dlc pudełko+karty dostałem bez problemu w rtv euro w dniu premiery, karty jeszcze w foli poczekam i sprzedam za kilka tysięcy... żartuje:)

W dniu premiery i jakis czas po nie bylo problemow, ale teraz juz ciezko znalezc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 12.01.2017 o 17:47, sLk napisał:

W dniu premiery i jakis czas po nie bylo problemow, ale teraz juz ciezko znalezc. 

 

Serce z kamienia było w wersji pudełkowej na konsole? Bo przyznam, że widziałem tylko na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

był kod z kartami w pudełku :24_stuck_out_tongue: tylko

Edytowane przez Traws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Ak-47 napisał:

 

Serce z kamienia było w wersji pudełkowej na konsole? Bo przyznam, że widziałem tylko na PC.

Dodatki byly tylko w formie kodu, ale byla wersja  limitowana z kartami do gwinta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, sLk napisał:

Dodatki byly tylko w formie kodu, ale byla wersja  limitowana z kartami do gwinta. 

 

O tym akurat wiem. ale mnie zdziwiło bo tylko na PC znalazłem a na konsole nie, szkoda bo bym kupił sobie karty, ale na szczescie mam z Krew i wino ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z czego lecą czerwone mniejsze mutageny? Chcę zrobić większy czerwony mutagen ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji wynika ze kolory mutagenow sa losowe i szukajac po necie tez mozesz sie na takie info natknac.

Zawsze mozesz uzyc receptury o ile ja masz by z niebieskiego czy zielonego mutagenu zrobic czerwony.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba dopiero w przygodach dlc a ja na razie lecę podstawkę. ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę skończyłem chwilę po premierze. Teraz dorwałem edycję goty i nie wiem czy zaczynać od nowa czy odpalić tylko podstawkę na najniższym poziomie żeby tylko fabułę poznać. Ciężko jest w dodatkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dodatki są cięższe niż podstawka, a raczej bym powiedział że poziom jest taki jak na najwyższym poziomie Biały Sad w podstawce, czyli na niektórych przeciwników lepiej być nieco ostrożniejszym. Natomiast jakoś strasznie ciężko nie jest, dobrym wyznacznikiem jest pierwszy boss z serca z kamienia, jak wejdzie ci za pierwszym to raczej wiele trudniej nie będzie, ale jak będziesz miał z nim problem, to w niektórych momentach może być ciężej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawiono coś optymalizację od premiery? Pograłbym w dodatki, ale na myśl o ponownej przeprawie przez te obesraństwo w 15-25fps i koniecznością stania 30 sekund aż NPC się w wszytają w Novigradzie to mi się odechciewa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Premierre napisał:

Poprawiono coś optymalizację od premiery? Pograłbym w dodatki, ale na myśl o ponownej przeprawie przez te obesraństwo w 15-25fps i koniecznością stania 30 sekund aż NPC się w wszytają w Novigradzie to mi się odechciewa :/

 

Gra chodzi bardzo dobrze, morze w Novigradzie okazyjnie czasem zgubi 1fps. Wiesiek to przykład jak powinna być poprawiana gra po premierze.

Co do wczytywania to może być problem firmowego dysku montowanego w PS4. Wiele razy na forach było to wałkowane. Wiedźmin, i nie tylko on, dostaje skrzydeł z szybszym HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie przeszedłem or razu po premierze i Novigrad to był jakiś dramat + ewidentnie oświetlenie nie było zoptymalizowane, bo klatki leciały w nocy przy pochodniach.

 

Skelige i Biały Sad działały dobrze, ale w niektórych miejscach w Velen to był taki techniczny bubel, że zastanawiałem się jak im nie było wstyd tego wydać.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

[E] Sprawa rozwiązana, musiałem ponownie ściągnąć dodatek

 

Mam problem, otóż z pół roku temu usunąłem wiedźmina z dysku, jednak został mi do przejścia drugi dodatek-"Krew i Wino", więc pobrałem wszystko od nowa, podzstawkę oraz wszystkie dodatki (tak, mam season pass) i po uruchomieniu gdy próbuje kontynuować grę wywala mi komunikat: "Do wczytania potrzebna jest następująca dodatkowa zawartość: Serce z Kamienia-dodatek do gry". Problem w tym, że dodatek mam pobrany i zainstalowany, z menu konsoli to widać, natomiast w menu głównym gry jest informacja, że dodatek jest "Dostęny"....Podczas gdy Krew i wino" jest normalnie zainstalowany, ktoś wie o co chodzi? Jest na to jakiś sposób czy muszę wszystko pobierać od nowa? 

Edytowane przez ulik10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może nie chodzi o ten dodatek, ale np. jakiś z mniejszych? miałeś wtedy jakiś pobrany a teraz np. nie (szczególnie te z zadaniami).

Ja właśnie instaluje Wieśka od nowa bo chcę ponownie pograć, ściągam wszystkie dodatki i zobaczymy czy też save'u starego nie wgra.

 

E: nie zauważyłem edycji...

Edytowane przez AXA
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, też czujecie pustke po ukonczeniu wiedzmina? Nie mogę sie pogodzić z myślą, że Redzi już nie chcą brnąć w ten świat i zamkneli temat. Ostatnio próbowałem wrócić do inncyh rpgów z przed lat - Dragon Age, Skyrim, Mass Effect - to wszystko to dobre gry, ale przy Wieśku wydaję sie takie... nijakie :24_stuck_out_tongue:  

Mogliby wydać chociaż jeszcze jeden dodatek... jedno zadanko :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Almarcino napisał:

Ostatnio próbowałem wrócić do inncyh rpgów z przed lat - Dragon Age, Skyrim, Mass Effect - to wszystko to dobre gry, ale przy Wieśku wydaję sie takie... nijakie :24_stuck_out_tongue:  

 

DA:I to kupa jakich mało. I było by tak nawet wtedy gdyby nie powstał W3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, malpka napisał:

DA:I to kupa jakich mało. I było by tak nawet wtedy gdyby nie powstał W3.

 

Nom taki średniawy, ale DA: Początek/Origins był super :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, Almarcino napisał:

Panowie, też czujecie pustke po ukonczeniu wiedzmina? Nie mogę sie pogodzić z myślą, że Redzi już nie chcą brnąć w ten świat i zamkneli temat. Ostatnio próbowałem wrócić do inncyh rpgów z przed lat - Dragon Age, Skyrim, Mass Effect - to wszystko to dobre gry, ale przy Wieśku wydaję sie takie... nijakie :24_stuck_out_tongue:  

Mogliby wydać chociaż jeszcze jeden dodatek... jedno zadanko :1_grinning: 

Oj czuło się pustkę po ukończeniu gry i wszystkich dodatków:D Jednak w najbliższych dniach po pół rocznej przerwie zamierzam ponownie pobrać grę i zacząć przygodę od nowa:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Almarcino napisał:

Panowie, też czujecie pustke po ukonczeniu wiedzmina? Nie mogę sie pogodzić z myślą, że Redzi już nie chcą brnąć w ten świat i zamkneli temat. Ostatnio próbowałem wrócić do inncyh rpgów z przed lat - Dragon Age, Skyrim, Mass Effect - to wszystko to dobre gry, ale przy Wieśku wydaję sie takie... nijakie :24_stuck_out_tongue:  

Mogliby wydać chociaż jeszcze jeden dodatek... jedno zadanko :1_grinning: 

Ja po trzykrotnym przejściu podstawki, a następnie dodatków, kończyłem przygodę z przeświadczeniem, że świat w końcu dostał zawodowca jakiego potrzebował, ale zawodowiec musi odpocząć i odejść na upragnioną emeryturę. Fenomenalna gra, po której inne RPGi nie smakują już tak samo, ale w moim odczuciu Geralt został wyeksploatowany i czas na coś nowego, w związku z tym czekam na nowy tytuł i nie mogę się doczekać kolejnego świetnie wykreowanego przez Red'ów uniwersum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram teraz w DA:I. Gra jest schematyczna, monotonna i powtarzalna do bólu. Gram i płaczę że firma tak zasłużona dla gatunku zamieniła się w szeregowych wyrobników na usługach białych kołnierzyków. Ale jak się zastanowić to ostatnim ich wielkim cRPG był KotOR. Mało tego, powiedzmy sobie uczciwie: Bioware od czasu KotOR i Bethesda od Morrowinda wydają ciągle tą samą grę. Te same założenia, mechanika rozgrywki, kamera TPP, questy to czysty Fedex w dodatku z gry na grę obie firmy upraszczają rozgrywkę.

Nie będę pisał jak wspaniała jest to gra. Istotne jest to że w chwili obecnej na rynku gier cRPG karty rozdają CDPR, inExile, Obsydian i Larian. Te trzy ostatnie wróciły do źródeł. Grafika głównie 2D, statystyki postaci przypominają Exela, do walk trzeba podejść taktycznie, godzinami można dobierać sprzęt. A gry Biowere i Bethesdy mają status filmów o Transformersach: piękne ale puste bo robione bez duszy i pasji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie moglem grac dugi raz,tym razem na ng+, doszedlem do velen i wynudzilem sie niesamowicie. Gra jest miod ale bez fabuly i questow nowych jest nuda do porzygu dla mnie,te wszystkie questy sa tak charakterystyczne ze po roku nie mam sily znowu tego robic. Dlatego wczoraj kupilem SP i to jest to. Nowe questy i obszar mnie zmiotly, redzi zrobili niesamowita robote.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przymierzam się do 3 przejścia, przy 2 przejściu zrobiłem niektóre questy inaczej, kilka nowych znalazłem których nie miałem w poprzednim przejściu. Wiedźmin mnie nie nudzi, ale nic nie przebije pierwszego obcowania z grą. Przydałoby się jakieś urządzenie które daje możliwość wyboru co chcemy zapomnieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×