Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

O 13.02.2017 o 16:59, Davey napisał:

Ja tam nie moglem grac dugi raz,tym razem na ng+, doszedlem do velen i wynudzilem sie niesamowicie. Gra jest miod ale bez fabuly i questow nowych jest nuda do porzygu dla mnie,te wszystkie questy sa tak charakterystyczne ze po roku nie mam sily znowu tego robic. Dlatego wczoraj kupilem SP i to jest to. Nowe questy i obszar mnie zmiotly, redzi zrobili niesamowita robote.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

 

ja specjalnie pominąłem kilka questów przy pierwszym przejściu by mieć element zaskoczenia przy kolejnym przechodzeniu :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od rana cały dzień siedzę nad turniejem w Passiflorze. O ile krasnoluda pokonałem w miarę szybko tak na Saszę nie mam już siły. Za każdym razem pod koniec gdy jestem blisko wygranej nagle zaczyna kłaść samych szpiegów i karty leczące. I tak do samego końca. W efekcie przegrywam a ona ma jeszcze w ręku średnio 3-4 karty choć był przypadek gdy zostało jej sześć. Gram kartami północy, mam zebrane wszystkie ale i tak to nic nie daje bo ciągle przegrywam od 6 godzin. Krew mnie zalewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
18 minut temu, malpka napisał:

Od rana cały dzień siedzę nad turniejem w Passiflorze. O ile krasnoluda pokonałem w miarę szybko tak na Saszę nie mam już siły. Za każdym razem pod koniec gdy jestem blisko wygranej nagle zaczyna kłaść samych szpiegów i karty leczące. I tak do samego końca. W efekcie przegrywam a ona ma jeszcze w ręku średnio 3-4 karty choć był przypadek gdy zostało jej sześć. Gram kartami północy, mam zebrane wszystkie ale i tak to nic nie daje bo ciągle przegrywam od 6 godzin. Krew mnie zalewa.

może zrób porządek w tali, wymień słabe karty na lepsze masz już wszystkie karty które można wygrać od znajomych? z tego co pamiętam to na turniej poszedłem z mocną talią, mając wszystkie karty i nie miałem problemów.

Edytowane przez manoszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, malpka napisał:

Od rana cały dzień siedzę nad turniejem w Passiflorze. O ile krasnoluda pokonałem w miarę szybko tak na Saszę nie mam już siły. Za każdym razem pod koniec gdy jestem blisko wygranej nagle zaczyna kłaść samych szpiegów i karty leczące. I tak do samego końca. W efekcie przegrywam a ona ma jeszcze w ręku średnio 3-4 karty choć był przypadek gdy zostało jej sześć. Gram kartami północy, mam zebrane wszystkie ale i tak to nic nie daje bo ciągle przegrywam od 6 godzin. Krew mnie zalewa.

Ja z przeciwnikami w passiflorze nie miałem problemów. Może masz jakiś słaby układ kart. Masz wszystkie możliwe do zdobycia?  Geralt, Ciri, Mysterious Elf, Talar, Yennefer itp. Jak najwięcej kart bohaterów, one są niewrażliwe na karty specjalne. Wywal  z talii wszystkie karty, które się nie skalują mniejsze niż 7. Zwłaszcza te które nie mają dodatkowych zdolności.  Ja grałem minimalną możliwą ilością kart. Wtedy jest większa szansa, że wypadnie to co chcę. Fajne są comba, np 3x rebacze +róg i przeciwnik jest pozamiatany. Tylko z tym trzeba ostrożnie, bo wystarczy jedna pożoga i po układzie :smile: Generalnie przy takich założeniach, jak nie miałem jakiegoś wyraźnie pechowego rozdania to każdy przeciwnik padał. Udało mi się nawet zdobyć trofeum z dodatku, nie posiadając go. :smile: Czyli zdobyć 187 punktów w jednej turze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całej talii brakuje 4 kart plus te do wygrania na turnieju. Karty północy mam wszystkie. 

Przed chwilą wygrywalem 50pkt, zero kart a Saszy zostały trzy. I zaczęła kłaść jak leci na zmianę szpieg/manekin/karta leczaca. Przegrałem a jej zostały 4 karty w ręku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ma dobrą talię, zainwestuj też w szpiegów i kukły, zostaw najmocniejsze karty, gorsze powywalaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turniej w passiflorze dla mnie byl latwy tez. Mam 25 kart, bez kart pogody, szpiedzy bohaterowie balisty, i chyba Ci rycerze niebieskich pasow,foltest zdobywca. Jeszcze nie bylo takiego co by mi zagrozil choc po weselu z oslimi uszami ganialem :1_grinning:

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z całej talii brakuje 4 kart plus te do wygrania na turnieju. Karty północy mam wszystkie. 

Przed chwilą wygrywalem 50pkt, zero kart a Saszy zostały trzy. I zaczęła kłaść jak leci na zmianę szpieg/manekin/karta leczaca. Przegrałem a jej zostały 4 karty w ręku.

Może nie staraj się na siłę wygrać, czasem trzeba odpuścić jedna rundę wystawić słabe kraty, niech przeciwnik wyrzuci jak najwięcej kart osłabić jego talię, poddać się i w następnej rundzie wziąść mocno zaatakować i musi się udać.

Huawei P8

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sasza pokonana wczoraj wieczorem. Talii nie ruszyłem, dodałem jedynie dwa manekiny bo jednak jeden w talii to za mało. Szpiedzy, karty leczące i 3x Pożoga zalatwily sprawę. Hrabia padł za drugim razem bo zapomniałem że w jego przypadku bardzo ważna jest Zamieć. Teraz tylko dorwać brakujące cztery karty.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie jak dziala ta ksiega z kartami do gwinta co rzekomo miala cos pomagac w trofeum? Ja mam cos tam ze napotkani gracze: 6.

Ze mam 6 brakujacych? Ze gra mysli ze dopiero 6 spotkalem bo np tyle gralem od patcha? Nie wiem.

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minut temu, Davey napisał:

A wlasnie jak dziala ta ksiega z kartami do gwinta co rzekomo miala cos pomagac w trofeum? Ja mam cos tam ze napotkani gracze: 6.

Ze mam 6 brakujacych? Ze gra mysli ze dopiero 6 spotkalem bo np tyle gralem od patcha? Nie wiem.

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

Masz 6 brakujących randromowych NPC typu sklepikarz, kowal czy karczmarz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Davey napisał:

A wlasnie jak dziala ta ksiega z kartami do gwinta co rzekomo miala cos pomagac w trofeum? Ja mam cos tam ze napotkani gracze: 6.

Ze mam 6 brakujacych? Ze gra mysli ze dopiero 6 spotkalem bo np tyle gralem od patcha? Nie wiem.

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

 

I tak i nie. W talii mam kilka brakujących kart, w Poradniku pisze że w Novigradzie nie zebrałem jednej karty a trofeum wpadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i skończyłem Wiedźmina. Przejście gry zajęło mi rok i ,tak jak podejrzewałem, jest mi smutno. Tak samo czułem się gdy skończyłem TLoU. Czuję pustkę którą trudno wypełnić inną grą. Dodatkowo skończyłem też Serca z Kamienia. Kapitalny dodatek z historią chyba nawet lepszą niż podstawka. Redzi mają świetnych scenarzystów.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, malpka napisał:

No i skończyłem Wiedźmina. Przejście gry zajęło mi rok i ,tak jak podejrzewałem, jest mi smutno. Tak samo czułem się gdy skończyłem TLoU. Czuję pustkę którą trudno wypełnić inną grą. Dodatkowo skończyłem też Serca z Kamienia. Kapitalny dodatek z historią chyba nawet lepszą niż podstawka. Redzi mają świetnych scenarzystów.

 

A "Krew i Wino" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Malpka, wiem co czujesz. W3 skończyłem na PS4 jakiś miesiąc temu, a przed chwilą na fali tęsknoty za wiedźmińskim światem kupiłem W1 i W2 na Steamie z zamiarem ogrania na lapku. I tym sposobem po kilkunastu latach przerwy znów zagram na PC.

Dałbym każde pieniądze za remastera W1 i W2 na PS4.

Edytowane przez walczy
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, rosomakoborsuk napisał:

 

A "Krew i Wino" ?

 

Krew i Wino zostawiłem. Wrócę gdy przejdą emocje.

Dwa lata temu wymieniłem swojego 10 letniego PC na nowy model to właśnie W1 i W2 były pierwszymi grami które kupiłem. Stary sprzęt by ich nie pociągnął. Niestety od W1 odbiłem się jak od ściany i to trzy razy. Gra fatalnie się zestarzała. Ale wrócę do niej, zacisnę zęby i przejdę całą.

A póki co trzeciego Wiedźmina GotY dodałem na PSN do obserwowanych. Czekam na promocję, zrobię drugą platynę tym razem podejmując inne decyzje.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak gracie w jedynke ale gra sie prawie wcale nie zestarzala az tak grajac myszka z rzutu izometrycznego. Gra z kamera zza plecow juz w momencie premiery ssala palke.

 

Wysłane z mojego LG-D605 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

byłby ktoś w stanie podratować savem z Wiedzmin 3: Dziki gon Goty.

W okolicach Skellige albo wcześniej.

Dziekuje za pomoc, kupiłem goty a savy z normala nie działają ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Polski_Anubis

Niestety nic nie zrobisz, CDPR pisał o tym na twitter że nic nie mogę zrobić bo GOTY konsola widzi jako nowy produkt i nie jest to od nich zależne.

Tak jak napisał malpka save w Wieśku jak i w każdej innej grze na konsoli są przypisane do konta i nie da się ich przenieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 27.02.2017 o 16:57, malpka napisał:

No i skończyłem Wiedźmina. Przejście gry zajęło mi rok i ,tak jak podejrzewałem, jest mi smutno. Tak samo czułem się gdy skończyłem TLoU. Czuję pustkę którą trudno wypełnić inną grą. Dodatkowo skończyłem też Serca z Kamienia. Kapitalny dodatek z historią chyba nawet lepszą niż podstawka. Redzi mają świetnych scenarzystów.

 

Chyba każdy kto skończył wieśka tak ma... Pierwszy raz przechodziłem na poziomie miecz i opowieść, żeby w pełni rozkoszować się fabułą i przygodą, a nie ganiać za trofkami itp. Od razu po skończeniu z wywalonym jęzorem zacząłem NG+ na drodze ku zagładzie i tu miałem problem, bo nie wpadło trofeum za zakończenie gry na wyższych poziomach trudności. Czy trzeba zacząć grę od zera żeby to wpadło? Z chęcią przejdę wieśka raz jeszcze ale wolę wiedzieć w jaki sposób ;)

 

Tydzień temu skończyłem Krew i wino - przechodziłem ten dodatek od momentu premiery, bo po prostu bałem się końca gry, nie chciałem pożegnać wiedźmina... Dochodziło do takiej paranoi że przez godzinę jeździłem sobie Płotką po Toussaint zachwycając się widokami :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka znaleziona na fanpagu world4gamer , ciekawy desing

Wiedzmin 1.jpg

Edytowane przez Kevinus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Letho. Nie spotkałem go podczas misji w Folwarku Reardonów, robiłem w międzyczasie questów w Novigradzie. Jest jeszcze szansa na spotkanie? Jestem teraz na etapie Kear Morhen i nic nie mam. Oglądałem filmiki i widzę, ze nawet jakieś pułapki były pozakładane, ja tego nie miałem. 

 

Złe wybory po drodze czy za późno je robiłem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bonieknowy napisał:

Mam pytanie odnośnie Letho. Nie spotkałem go podczas misji w Folwarku Reardonów, robiłem w międzyczasie questów w Novigradzie. Jest jeszcze szansa na spotkanie? Jestem teraz na etapie Kear Morhen i nic nie mam. Oglądałem filmiki i widzę, ze nawet jakieś pułapki były pozakładane, ja tego nie miałem. 

 

Złe wybory po drodze czy za późno je robiłem? 

Zły wybór. Już go nie spotkasz. Jeśli dobrze pamiętam trzeba wybrać odpowiednią opcję w trakcie rozmowy na nilfgrardzkim dworze (że Letho żyje) lub jeśli grałeś w wiedźmina 2 to nie mogłeś go tam uśmiercić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×