Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Po walce z Imlerithem miałem srania na myśl o końcowej z Eredinem. Niestety, walka z nim to ponury żart. Z niektórymi potworami ze zleceń wedźmińskich miałem większy problem. Ale znalazłem inne wyzwanie. Będąc na 34lv na Skellige znalazłem archegryfa na 53lv. Wprawdzie w międzyczasie dobiłem do 37lv ale i tak stwór będzie wyzwaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zabralem sie ostatnio za dlc do Wieska i JEZU CO TO JEST ZA DODATEK!!1 serca z kamienia gniota wszystko, fanbojem nie jestem ale to co sie wyprawia w koncowej czesci dodatku (chyba ze to nie koniec?:1_grinning:) to nie mam slow. Tak swietnie zrobionych i napisanych misji nie bylo chyba nigdy jak gram z 15 lat.

 

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Chyba to nie byl koniec, wlasnie jestem po scenie u Prof. Szezlocka :O dobra wiem ze byly filmy operujace ta tematyka ale w grze odbiera sie to zupelnie inaczej, nie chce za duzo spojlerowac ale teraz chodzac sobie po swiecie wiedzmina czuje, jakby cos mnie obserwowalo, nie wiem jak to opisac. Fabularnie to dlc jest fenomenalne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Imerith był prosty padł za pierwszym razem na najtrudniejszym. Pomeczylem się za to z tym bokser który był przed Eredinem

Dla mnie Imerith był prosty padł za pierwszym razem na najtrudniejszym. Pomeczylem się za to z tym bossem który był przed Eredinem

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Davey napisał:

Chyba to nie byl koniec, wlasnie jestem po scenie u Prof. Szezlocka :O dobra wiem ze byly filmy operujace ta tematyka ale w grze odbiera sie to zupelnie inaczej, nie chce za duzo spojlerowac ale teraz chodzac sobie po swiecie wiedzmina czuje, jakby cos mnie obserwowalo, nie wiem jak to opisac. Fabularnie to dlc jest fenomenalne.

 

Nawet nie wiesz jak bardzo jesteś bliski prawdy. Przewiń do 11.40 a bardzo się zdziwisz.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki@malpka szkoda tylko, ze faktycznie po misji sie za nami nie przemieszcza :1_grinning: swoja droga nawet te piosenki spiewane przez dzieci sa o nim, czapki z glow, autentycznie wzbudzili we mnie niepokoj tak to wszystko uknuli i zbudowali.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz grałem w wieska po premierze i chrupalo mega  na skelige najbardziej.  Teraz odpaliłem  gre po 2 latach w sumie chwile pobiegalem ale wszystko fajnie płynnie chodzi.  Cała gra trzyma teraz te 30 fps czy są nadal mocne spadki ? Pamiętam walkę z wiedzmami tam to dopiero spadalo . Serio patche tak ładnie ja zoptymalizowaly? 

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem po PacZAch, i może kilka razy na kilkadziesiąt godzin miałem spadki lekkie,na zwykłym ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ze nie mogę skipowac dialogów zawsze tak było czy mi się coś pomyliło ze skipowalem? Naciskam x trójkąt i nic musze czekać aż skończą swoje kwestie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłem ze nie mogę skipowac dialogów zawsze tak było czy mi się coś pomyliło ze skipowalem? Naciskam x trójkąt i nic musze czekać aż skończą swoje kwestie

 

Kwadrat naciskaj

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, CozzY napisał:

 

Kwadrat naciskaj

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

Naciskam i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ograłem W3 (75 godz) na X Onie, którego niedawno zamieniłem na PS4 Slim. Obecnie ogrywam U4 i logika podpowiada, żeby później zainteresować się Bloodbourne, DS3, spróbować Nioha, przejść GTA V po raz drugi albo TLoU po raz trzeci(oba tytuły ogrywane na PS3). A tak naprawde odkąd skończyłem W3 to co chwile po głowie mi chodzi zeby kupic GOTY i ograć wszystko od zera z dodatkami Tylko ilość godzin jaką znowu spędzę przy tej grze troche mnie przeraża. Przy moim czasie na granie to minie pewnie z rok :1_grinning: Ale chętnie podjąłbym na każdym etapie inne decyzje zeby sprawdzic inne opcje scenariusza.

 

Świetną opcją było to, że krótko przed zaczęciem gry skończyłem czytać ksiazki Sapkowskiego, ktore bardzo mi sie podobały. Więc jak zacząłem grę, to wsiąkłem w ten świat niesamowicie. Przez lata nie robiłem za długich sesyjek z grami (fifa offline przy browarze sie nie liczy ) bo jakoś mnie nie wciągały na dłużej, ale ostatnie posiedzenie z W3 to było bite 6 godz z przerwą na pizze. Nie mogłem sie oderwać od gry i chciałem wiedziec jak to sie kończy

 

Pomimo trochę uproszczonego systemu walki, to sumarycznie gra jest niesamowitym doświadczeniem - oprawa, dźwięk (!!!), misje, postaci i wiele więcej :) W ostatnich latach poza W3 tylko FIFA 09, Demon's Souls i TLoU powodowały, że nie mogłem się doczekać aż usiądę do konsoli i pogram. A to najlepsza rekomendacja jaką mogę dać Wieśkowi :)

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Edytowane przez falcon87pl
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki

 

  • Już wiadomo skąd ten hejt u Sapka odnośnie Wieśka w formie cyfrowej. Nie dość, że buc, to jeszcze na dodatek... a nie będę kopał leżącego ;)

http://www.ppe.pl/news/50083/andrzej-sapkowski-nie-wierzyl-w-sukces-gry-wiedzmin-wiec-nie-chcial-procentu-z-zyskow.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho, gry już nie głupie i gracze już nie są idiotami. Ostatni wywiad musiał dać mu ostro po dupie skoro już się pilnuje co mówi :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że MNÓSTWO osób tego starego pierdziela broniło. Byłem na tej sali, kiedy wypowiedział słynne słowa, których nawet mi się nie chce przytaczać - większość się zaśmiała. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli jest mi go zwyczajnie żal.

Jako pisarza który jest znany tylko dzięki Wiedźminowi i Trylogi Husyckiej i cierpi na kryzys twórczy. Od lat nic nie napisał.

Jako człowieka który ma potworny problem z akceptacją faktu że przegapił interes życia przez co uciekły mu olbrzymie pieniądze.

A to że jest bucem z wielkim ego to inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On nie cierpi na kryzys twórczy tylko na brak jakiegokolwiek polotu i inwencji. W ,,Pani Jeziora" jest tyle zapożyczeń od Króla Artura że bardziej mi to wygląda na książkę o micie o Królu Arturze niż książkę z Sagi o Wiedźminie. I przede wszystkim jest trochę za arogancką osobą, niestety, ale hejtuje gry z Serii Wiedźmin tylko dlatego że był na tyle głupi i zrezygnował z profitów. Szczerze to i tak powinien się cieszyć bo tylko dzięki sukcesowi Wiedźmina (głównie 3) jego książki nabrały trochę drugiego życia.

 

Jak to ktoś ujął trafnie na PPE, on nie gardzi grami, ale ma po prostu ból dupy. Dał się wyru.... i teraz go piecze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przechodzę Wieśka po raz 3 i spotkały mnie nowe rzeczy, nie wielkie ale jednak :] No i okazuje się że historia Barona i Anny ma też 3 zakończenie, a raczej mix 1 i 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca konsoli w przypadku grania w W3 z płyty na Slimie? Czy jest jakaś różnica jeżeli miałbym wersję cyfrową?

 

Miałem kupić wersję cyfrową, bo była w super cenie (77 zł), ale jak się okazało "do 23-ego" nie oznaczało "do 23-ego włącznie" i się troche zdziwiłem jak gra nie była już w promocji :1_grinning: Zakupiłem GOTY na płycie i teraz przed meczem Polski tylko na chwilę włączyłem, żeby sprawdzić czy coś siębędzie ściągąć i będąc w meny Wieśka konsola chodziła na dość dużych obrotach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnicy raczej nie będzie, ponieważ i tak wszystko leci z płyty na dysk. Płyta, tylko później w celu weryfikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 26.03.2017 o 21:55, falcon87pl napisał:

Czy może mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca konsoli w przypadku grania w W3 z płyty na Slimie? Czy jest jakaś różnica jeżeli miałbym wersję cyfrową?

 

Miałem kupić wersję cyfrową, bo była w super cenie (77 zł), ale jak się okazało "do 23-ego" nie oznaczało "do 23-ego włącznie" i się troche zdziwiłem jak gra nie była już w promocji :1_grinning: Zakupiłem GOTY na płycie i teraz przed meczem Polski tylko na chwilę włączyłem, żeby sprawdzić czy coś siębędzie ściągąć i będąc w meny Wieśka konsola chodziła na dość dużych obrotach.

tak jak wyżej, róznicy nie będzie, płyta w napędzie chodzi tylko na początku, przy uruchomieniu. Na wyższe obroty weszły wiatraki + hdd.

 

Nie dawno przy 3 podejściu po raz pierwszy spotkałem trolla Borysa, niżej filmik, W 3 minucie mapka gdzie go można spotkać jak by ktoś chciał osobiście go sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem grę trzy razy i Borysa nie znałem, chyba nigdy się nie dowiem ile jeszcze rzeczy ominąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg maila od Sony w Wiedzmimie spedzilem 455 godzin. I wiecie co ? znowu mi malo od wczoraj gram kolejny raz

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem platynę na dwóch platformach a Borysa nie trafiłem 

przyznam ze od W3 to mam depresje gracza bo porównuje i nie ma chuja nic nie wychodzi porównywalnie genialnego i dojrzałego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu wam zajelo przejscie W3 godz dziennie etc?

 

Sent from my D6603 using Tapatalk

 

 

Ile czasu wam zajelo przejscie W3 godz dziennie etc?

 

Sent from my D6603 using Tapatalk

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×