Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

To że go boli to jego problem. Gorzej że mniej lub bardziej świadomie kłamie w tym fragmencie wywiadu:

 

" Skąd mogą wiedzieć (czytelnicy), zwłaszcza w Niemczech, Hiszpanii czy Stanach Zjednoczonych, że moje książki nie są związane z grą, że nie piszę książek w oparciu o gry? Mogą tego nie wiedzieć, a CDPR ukrywa pochodzenie gry. Jest to zapisane małym druczkiem, potrzeba mikroskopu żeby zobaczyć, że gra jest inspirowana moją twórczością."

 

Tak wyglądają napisy końcowe w W3:

 

 

Ale pan Sapkowski tego nie wie bo przecież nie grał, bo przecież gry są dla idiotów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Splatynowałem na premierę. Odpaliłem sobie tym razem an Xbone po tak długim czasie ...rany jaka ta gra jest miodna.

Z przyjemnością przejdę drugi raz i dodatki w końcu ogram. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Edycję kompletna na X mam już kilka miesięcy jeszcze ale nie ruszyłem drugiego podejscia, czekam na lepsze czasy :Gmoch:

 

Wtedy odpuściłem gwinta, teraz nie przepuszcze już niczego łącznie z wszystkimi zakonczeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwint jest spoko.

Za pierwszym podejściem przez pół gry nie ruszałem kart. Później nadrabiałem zaległości (na szczęście miałem save sprzed balu).

Poprzypominałem sobie na co należy uważać i pilnuję się od samego początku gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę wam. Niestety ale nie wygospodaruję kolejnych 200h na drugie przejście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Sapkowskiego to Wiedźmin jako gra podbił sprzedaż książek a nie na odwrót, książka sama w sobie nie jest za specjalnie wybitna, raczej średnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co drążyć temat Sapka?

Boli go niemiłosiernie dupa, bo mógł zarobić miliony, a dostał paciorki. Teraz będzie jechał po nich przez swoje błędy. Już do śmierci go to będzie boleć i przy każdej okazji będzie płakał jakie gry są głupie, a CDPR źli bo zarabiają hajs jego kosztem...

 

Zastanawia mnie tylko, czy gość jest świadomy tego jaką krzywdę sobie wyrządza takimi tekstami. Już Gluchowsky mówi o nim "arrogant motherfucker" I odbiło się to echem w internetach. Jeszcze kilka takich akcji i Sapek będzie musiał na magazynie w biedronce dorabiać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Patricko napisał:

Ale po co drążyć temat Sapka?

Boli go niemiłosiernie dupa, bo mógł zarobić miliony, a dostał paciorki. Teraz będzie jechał po nich przez swoje błędy. Już do śmierci go to będzie boleć i przy każdej okazji będzie płakał jakie gry są głupie, a CDPR źli bo zarabiają hajs jego kosztem...

 

Zastanawia mnie tylko, czy gość jest świadomy tego jaką krzywdę sobie wyrządza takimi tekstami. Już Gluchowsky mówi o nim "arrogant motherfucker" I odbiło się to echem w internetach. Jeszcze kilka takich akcji i Sapek będzie musiał na magazynie w biedronce dorabiać :)

 

Właściwie nie ma sensu bo nawet sam wiedźmin jest słabo kojarzony z jego książkami, co by nie mówić gry na podstawie tej książki osiągnęły większy sukces niż jego książka kiedykolwiek i to chyba go boli.

 

W pewnym wieku ludzie już przestają zwracać uwagę czy im to szkodzi. Tak bywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2 dni gram w W3, jeszcze nigdy nie grałem w tą grę na poważnie. To będzie moje pierwsze przejście gry w raz z dodatkami 😉

Dotarłem dopiero do velen ale zanim to zrobiłem to oczyściłem cały Biały Sad. Ta gra jest piękna i chyba nie ma sobie równych, jedynie Bloodborne ale ja jestem maniakiem tej gry.

Żadna inna gra nie odda mi takiego klimatu i widoków:

2c4aebab25570c794d2c5de09e4fb4e5.jpg

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kolos28 napisał:

Od 2 dni gram w W3, jeszcze nigdy nie grałem w tą grę na poważnie. To będzie moje pierwsze przejście gry w raz z dodatkami

Dotarłem dopiero do velen ale zanim to zrobiłem to oczyściłem cały Biały Sad. Ta gra jest piękna i chyba nie ma sobie równych, jedynie Bloodborne ale ja jestem maniakiem tej gry.

Żadna inna gra nie odda mi takiego klimatu i widoków:

2c4aebab25570c794d2c5de09e4fb4e5.jpg

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Spokojnie, będą lepsze widoki. To dopiero początek.

Miejscówka z Paniami Lasu to dopiero jest klimat.

 

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, malpka napisał:

 

Spokojnie, będą lepsze widoki. To dopiero początek.

Miejscówka z Paniami Lasu to dopiero jest klimat.

 

 

dla mnie miejscówka z Mostu Kaer Trolde wygrywa wszystko. Gra jest tak piękna, że aż brak mi na to słów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie pomyślę, że chłopaki robią Cyberpunk, który jest dla mnie 100x bardziej interesujący niż uniwersum Wieska to aż mnie skręca z radochy :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje tylko trybu foto w tej grze bo człowiek by sobie po pstrykał fajne widoczki 👍

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mieliście takie dziwne zdarzenie, że gra zaczęła gubić poszczególne dźwięki?

Gram w wersje góry, w pewnym momencie postanowiłem, że poubijam owce przy ok 40jej owcy przestał działać dźwięk zabijanej owcy. Zniknął gwizd płotki, teraz dialogi..

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak, że znikł dźwięk gwizdania na Płotkę, ale po jakimś czasie powrócił. Z tym, że ja zmieniałem TV w międzyczasie i nie wiem, czy nie było to spowodowane zmianą systemu dźwięku na stereo. Ogólnie teraz jest ok.

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba to bug w grze...

Włączyłem całkowicie grę i uruchomiłem na dosłownie 10 sekund i dźwięk tam gdzie zanikł, pojawił się ponownie 😊

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałem przy spotkaniu z Paniami Lasu, w czasie dialogu było słychać tylko Wieśka. Dobrze, że napisy zawsze mam włączone, z czasem zauważyłem, że jak dialogi przyspieszałem kwadratem to dźwięk się zaczął pojawiać i od tego czasu mam spokój. Mam nadzieję, że już do końca.

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, malyksg86 napisał:

Ja tak miałem przy spotkaniu z Paniami Lasu, w czasie dialogu było słychać tylko Wieśka. Dobrze, że napisy zawsze mam włączone, z czasem zauważyłem, że jak dialogi przyspieszałem kwadratem to dźwięk się zaczął pojawiać i od tego czasu mam spokój. Mam nadzieję, że już do końca.

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

Też miałem zanik dźwięku przy spotkaniu z tymi wiedźmami, tylko u mnie nic w ogóle nie było słuchać. Restart save i już wszystko było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, byłem w trakcie tej samej misji 😁

U mnie wystarczyło włącznie ponowne gry.

 

Co do samego Wiedźmina 3 to jak dla mnie nie ma lepszej gry na PS4, nawet mój Bloodborne nie jest wstanie pozostać numerem jeden 😁

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od lat w grach nie słucham dialogów lecz czytam napisy i lecę dalej bo szkoda czasu. Nie szukam i nie czytam notatek, listów i książek bo nie chce mi się ich czytać. Raczej nie macam ścian i nie zaglądam w każdy kąt bo nie czuję takiej potrzeby. Nie cierpię polskiego dubbingu w grach. Wyjątki to BG 1-2, ICW 1-2 i Plancescape, Faraon i długo nic. Wiedźmin 3 jest wyjątkiem. Słuchałem wszystkich dialogów w polskiej wersji z wypiekami na twarzy. Czytałem każdą notatkę. Wyczyściłem wszystkie znaki zapytania nawet na Skellige. Skończyłem podstawkę i Serca z Kamienia. Zajęło mi to 150h. Nie żałuję ani jednej sekundy. Odwlekam w czasie moment gdy zasiądę do Krwi i Wina bo nie chcę się z nią żegnać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko,że wersja GOTY nie ma możliwości odczytu save z wersji poprzedniej standardowej. Żal trochę bo nie można gry zacząć z poziomu nowa gra plus. :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym dźwiękiem to jest jakiś bug gry bo kilkakrotnie miałem to samo i też właśnie z Paniami lasu, aczkolwiek save nie musiałem przywracać ani nic, wystarczy uruchomić grę od nowa i wszystko śmiga. Gra miodna, aż żal, że kiedyś się skończy, chociaż mogli trochę lepiej dopracować kwestię wyborów bo czasem to co wybieramy ma się nijak do tego co potem powie/uczyni Geralt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mam pytanie odnośnie rynsztunku podstawowego gryfa.

 

Zebrałem wszystkie schematy robiąc te zadania:

 

f8732a7c93d53906cf7ec840f57b2078.jpg

 

 

Tam u barona mogę stworzyć tylko zbroje, buty (brakuje mi jednego składnika "esencja potwora"), rękawice a nie mam spodni na liście...

 

Jak to rozwiązać i gdzie mogę zdobyć esencje z potwora?

 

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co do esencji to idź do jakiegoś handlarza i sprawdź czy w ''rozbierz na części'' nie masz owego składnika, leć po wszystkim co masz i z któregoś powinno się dać zrobić. A jeśli nie to po prostu zabijaj potwory i z któregoś Ci wypadnie. A co do spodni, to może przeszukaj jeszcze raz miejsce w którym jest owy schemat.

 

Swoją drogą, mogę sprawdzić gdzieś ile mam obecnie przegranych godzin w wieśka?

Edytowane przez Adiqs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×