Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś licznik był w statystykach postaci, więc jak nic nie pozmieniali to dalej tam powinien być.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli będąc w ekwipunku bodajże przycisk R2

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 20.04.2017 o 18:51, Wroblos napisał:

Co do Sapkowskiego to Wiedźmin jako gra podbił sprzedaż książek a nie na odwrót, książka sama w sobie nie jest za specjalnie wybitna, raczej średnia.

Zgadzam się z wszystkimi tymi którzy mówią że A.Sapkowski przegina bo faktycznie przegina, ale co do twojego kawałka wypowiedzi nie jestem pewien " książka sama w sobie nie jest za specjalnie wybitna, raczej średnia" chciałbym wiedzieć co w takim razie jest wybitne w kategorii fantasy (chętnie poczytam) moim zdaniem saga o wiedźminie jest bardzo dobrą całością , może nie jest rozwinięta jak powieści Tolkiena ale np. Nie dałem rady poczytać Władcy pierwszej książki bo była nudna i po 140 stronach dałem za wygraną, natomiast Wiedźmińską sagę oczytałem dwa razy.

Teraz wracam do samej gry, pykam już drugi raz i myślę że znajdę czas na przejście jej (za jakieś pół roku) jeszcze raz, mam pytanko panowie i panie (może jest tu taki psychol he he) no dwa, natomiast mam setny poziom czy po przejściu gry i rozpoczęciu na nowo będą schematy wiedźmińskie do zebrania na setnych poziomach, dwa - czy jeśli są takowe schematy czy też zmieniają się wyglądem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam pytanie odnośnie schematów.

Jaki rynsztunek jest najlepszy:

Gryfa

Kota

Niedźwiedzia

Wilka?

 

Obecnie mam wyklutą Gryfa i Kota, zdobyłem schemat do Kota 1 i teraz zastanawiam się czy warto ulepszać czy może czaić się na Wilka?

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego jakie umiejętności chcesz rozwijać i jaki styl gry preferujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że wilk ma najlepsze statystyki ze wszystkich a więc jest uniwersalny ale z drugiej strony podoba mi się Kot...

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się ma pełny rynsztunek w stosunku do przypadków zdobytych elementów nie z rynsztunku?

Bo można kupić elementy o lepszych statystykach i stworzyć sobie własny rynsztunek.

Lepiej takie coś robić, czy tworzyć i ulepszać rynsztunki wiedźmińskie?

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze raz

1 godzinę temu, Dilerus napisał:

Wszystko zależy od tego jakie umiejętności chcesz rozwijać i jaki styl gry preferujesz.

Wiedźmińskie rynsztunki mają różne bonusy, ale gdy masz wyższy poziom postaci to i zwykły miecz znaleziony na przeciwniku może być o wiele lepszy. Nic nie stoi na przeszkodzie aby używać wyłącznie sprzętu z najwyższymi statystykami. Na niższych poziomach trudności nie ma to większego znaczenia, a na wyższych i tak będzie trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kolos28 napisał:

Wiem, że wilk ma najlepsze statystyki ze wszystkich a więc jest uniwersalny ale z drugiej strony podoba mi się Kot...

Jeśli zrobisz postać w oparciu tylko na szybkich atakach i unikach to bierz set kota, ja tak grałem i bardzo sobie chwaliłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a gdzie znajdę rynsztunek kota II?

Właśnie ulepszylem na Kota I i brakuje mi Kota II abym mógł wykuć KOTA III...

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kolos28 napisał:

Panowie a gdzie znajdę rynsztunek kota II?

Właśnie ulepszylem na Kota I i brakuje mi Kota II abym mógł wykuć KOTA III...

 

 

Google is your best friend:

 

https://www.google.pl/search?q=wiedźmin+3+kot+2&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=X7cVWe7oIOav8weI4qfACQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem ale nie mogę znaleźć miejsca gdzie zdobede schemat a więc nie mogę ruszyć na poszukiwania...

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
24 minut temu, Kolos28 napisał:

Szukałem ale nie mogę znaleźć miejsca gdzie zdobede schemat a więc nie mogę ruszyć na poszukiwania...

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

skorzystaj z poradnika gdzie masz zaznaczone miejsca schematów i pozbieraj, nie jest wymagane aktywne zadanie poszukiwania, z tego co pamiętam tak właśnie robiłem z jednym rynsztunkiem.

Edytowane przez manoszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wydaje mi się, że kota 1 i 2 mam już ogarnięte i na sobie.

Dopiero zauważyłem, że część wyposażenia jest w kot 1 a druga część w kot 2...

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę nie ma gorszych psycholi niż ja :smile:, no a jeśli są ponawiam pytanka 1.Czy po przejściu gry drugi raz (jestem na poziomie 100 sety mam na 96) dostanę sety na 100lv, dwa - czy wygląd zmienia się też po wykuciu już trzeci raz setów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem Twoje pytanie, ale jeśli masz wszystko na arcymistrzowskim poziomie to nic więcej nie dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dotarłem do Kaer Morhen. Dużo jeszcze wątku głównego przede mną?

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorów naprawdę jeszcze sporo, myślę, że tak pod 10h spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie planuje zrobić najpierw wszystko poboczne tutaj czyli chce zdobyć rynsztunek wilka etc. Może cofnę się by dokończyć kilka zdań wiedźmińskich i kilka misji pobocznych w novigradzie, velen a dopiero zacznę kończyc podstawkę w w3 👍😊

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A czy kończąc główny wątek jest możliwość ukończenia zadań pobocznych / wiedźmińskich?

 

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, ze niektóre zadania tak, ale nie jest pewien, bo wszystko czyściłem zanim skończyłem wątek główny. Gra w pewnym momencie poinformuje, ze posuwając fabule do przodu można stracić możliwość zrobienia niektórych zadań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kolos28 napisał:

Ogólnie planuje zrobić najpierw wszystko poboczne tutaj czyli chce zdobyć rynsztunek wilka etc. Może cofnę się by dokończyć kilka zdań wiedźmińskich i kilka misji pobocznych w novigradzie, velen a dopiero zacznę kończyc podstawkę w w3

 

Sprawdzaj tylko czy nie podlevelowałeś za bardzo względem zadań, które masz wykonywać. Różnica, chyba 6 lvl i dostajesz potem śladowe ilości expa. 

 

2 godziny temu, psajtex napisał:

 

 

A czy kończąc główny wątek jest możliwość ukończenia zadań pobocznych / wiedźmińskich?

 

Większości tak, ale kilku zadań nie będziesz mógł kontynuować. Krwawego Barona  i chyba jeszcze kilku, ale nie jestem pewny których. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prawie dwóch latach, pierwszym przejściu podstawki, wczoraj znowu zacząłem przygodę z tą grą od nową. Co za emocje :banderas:

Ta gra jest fantastyczna, ładunek zadowolenia i emocji jaki u mnie wywołuje, ciężko to opisać :obama:

Wyczyściłem wczoraj cały Biały Sad na poziomie Droga ku zakładzie no i powiem że jest dość łatwo teraz, nie wiem czy coś się zmieniło w grze z poziomem trudności przez ten czas.

Mam również wrażenie że gra działa i wygląda dużo lepiej, ale to może jakieś placebo związane z powrotem do tego arcydzieła.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, psajtex napisał:

 

A czy kończąc główny wątek jest możliwość ukończenia zadań pobocznych / wiedźmińskich?

 

Można ukończyć większość zadań. Questy powiązane z głównymi postaciami (Dikstra, Baron, Triss, Yennefer itd.), które odkrywasz podczas przechodzenia fabuły w większości znikają po pierwszym punkcie bez powrotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×