Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam skrupulatnie sprawdzać te zadania poboczne, bo łatwo pominąć misję która w praktyce ma jakiś tam wpływ na zakończenie całej gry(mówię tu już o zakończeniu dodatku krew i wino).

 

Przechodząc dziki gon nie zauważyłem jakiejś misji dla Yen, przez co w Krew i wino zwraca się do mnie w liście ''Drogi przyjacielu'', a całą grę prowadziłem tak by być jej wiernym, przez co Geralt zostaje sam

:1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurwełe :obama:

 

No to jest zdecydowanie zagruby njus.

Aż mi się spociło to i owo.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Netflix jest gwarancją jakiegoś minimalnego poziomu. DO tego po naszej stronie Bagiński ...może być ciekawie :1_grinning: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Sapek znowu weźmie pełną kwotę z góry :24_stuck_out_tongue:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej, z góry można założyć, że nie pomoże to promocji książek Pana Sapkowskiego na świecie, a jeżeli już to książka wypromuje serial, na pewno nie na odwrót.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Patricko napisał:

Ciekawe czy Sapek znowu weźmie pełną kwotę z góry :24_stuck_out_tongue:

 

Chyba nie bo w pierwszych wypowiedziach chwali i cieszy się na myśl o współpracy:

 

' – Cieszę się, że Netflix stworzy adaptację moich opowiadań dla fanów, zachowując wierność materiałowi źródłowemu i motywom, pisaniu których poświęciłem ponad trzydzieści lat – mówi Sapkowski. – Jestem niezmiernie zadowolony z naszej współpracy i zespołu, któremu przypadło zadanie ożywienia bohaterów moich książek.'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale piszcie o tym w jakim temacie offtopowym 👍

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"The Witcher" jest zastrzeżoną nazwą CDPR więc ciekawe jak serial się będzie nazywał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SephiroT napisał:

"The Witcher" jest zastrzeżoną nazwą CDPR więc ciekawe jak serial się będzie nazywał.

 

Geralt of Rivia.

 

Ciężkie zadanie przed nimi. Będą porównywani do Gry o Tron i Wieśka od REDów. Problem w tym że to budżetu hitu HBO będzie bardzo daleko. Ciekawi mnie też w jakie klimaty uderzą. Wiedźmin 3 odniósł sukces m.in. dzięki klimatom słowiańskim że o genialnej muzyce nie wspomnę. Tak czy inaczej trzymam kciuki. Legendy Polskie im wyszły. Czas na coś większego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

mnie martwi bardziej kwota jaką NETFLIX daje, 6 mlon dolców na pierwszy sezon, to trochę marnie ... 

Legendy Polskie nie wyszły, wyszedł Twardowsky ale poziom efektów na pułapie reklam żubra, albo nocnej straży ruskiej ... czyli tak z 10 lat za hollywood. Także zobaczymy co Tomek z tego wyczaruje. 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Malakay napisał:

mnie martwi bardziej kwota jaką NETFLIX daje, 6 mlon dolców na pierwszy sezon, to trochę marnie ... 

 

Peter Jackson na Władcę Pierścieni dostał 300 mln $. To była śmiesznie niska kwota a filmy wyglądają jakby miały budżet kilka razy większy. Trzeba też zauważyć że duży budżet nie zawsze pomaga. Patrz Władca Pierścieni/Hobbit, SW ep 4-6/SW ep 1-3.

Jeśli Bagiński będzie realizował Wiedźmina w Polsce to te 6 mln $ daje jakieś 24 mln zł. Na scenografię i efekty styknie. Pytanie na jakich aktorów i na ile odcinków kasy im zostanie. Bo już zapowiedziano że jeśli serial zaskoczy to Netflix chce z niego zrobić drugą Grę o Tron. Wniosek jest taki że pierwszy sezon będzie raczej kameralny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Słuchaj 6 mln dolarów przy budżetach obecnych produkcji w holly to jakaś kpina, wiadome że gra o tron jest rozdmuchana z budżetem bo HBO pakuje kasę, ja bym chciał żeby to był taki miks gry o tron i wikingów, i jak najwięcej się da to robić w plenerach, CGI tylko do magii, smoków itd ... no jestem bardzo ciekaw co wycisną z tego, i kto będzie grał. Ale obawam się tej pani scenarzystki, totalne gówna zrobiła, generalnie z takim dorobkiem nie wiem co ona robi w branży, ale dobra musimy zaufać Bagińskiemu że wie z kim ma pracować. 

 

- edit - najlepiej ustawiony jest tutaj Sapkowski, ja bym chciał przypomnieć że jakby nie gra i Bagiński nie bylo by mowy o ekranizacji jego książek w hollywod, i druga sprawa on już chyba pomagał coś przy kręceniu pierwszego Wiedźmina, on powinien bardziej pomagać przy pisaniu scenariusza, pomóc przerobić fabułę, przypilnować teksty itd ... może nawet zasugerować aktorów, no zobaczymy na bank gość jest ustawiony na maxa. Dodam że jak serial odniesie sukces Redzi zrobią W4 :1_grinning:

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bardzo bym chciał by Sapkowski się do tego nie mieszał. REDzi bez niego kapitalnie dali sobie radę. On z kolei cierpi na długoletnią niemoc twórczą. To taki nasz własny, rodzimy Hank Moody. Tylko że w ..uj mało atrakcyjny, mało śmieszny a laski uciekają przed nim na drzewa.

 

Olbrychski na wieść o serialu pewnie wyjął z szafy swój strój elfa i jest gotowy do powtórzenia swojej wybitnej kreacji aktorskiej.

Edytowane przez malpka
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie, mam zdobyty rynsztunek wilka V i VI. Wykulem juz mistrzowską zbroje ale nie wiem gdzie wykluć mistrzowskie miecze, pomożecie?

 

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Edit

Mam 👍

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hattori w Novigradzie (quest Miecze i Pierogi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jaram się jak czarodziejki w Novigradzie tym newsem o serialu :) Netflix ma szansę stworzyć coś na miarę Gry o Tron. Nie chce mi się jednak wierzyć, że przeznaczy na serial tylko 6 milionów dolców. Niektórzy aktorzy dostają okrągły milion za występ w jednym odcinku;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny żydowski gej Geralt, to jest to! O czymś zapomniałem?  A nie jeszcze będzie stado lesb do kompletu od netflixa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy zaśmiecanie ten wątek tymi wypocinami - admini, do roboty 😂👍

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minut temu, wili23 napisał:

Czarny żydowski gej Geralt, to jest to! O czymś zapomniałem?  A nie jeszcze będzie stado lesb do kompletu od netflixa.

...i koniecznie rudy!!

...i po mutacji jest bi trans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawkę ukończyłem już z tydzień temu, teraz biorę się za pierwsze DLC. Do tego czasu uzbierało mi się sporo trofeów w ekwipunku, które w sumie nie są chyba potrzebne a zabierają tylko udźwig...

Wiecie gdzie najlepiej je sprzedać?

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kolos28 napisał:

Podstawkę ukończyłem już z tydzień temu, teraz biorę się za pierwsze DLC. Do tego czasu uzbierało mi się sporo trofeów w ekwipunku, które w sumie nie są chyba potrzebne a zabierają tylko udźwig...

Wiecie gdzie najlepiej je sprzedać?

O ile kojarzę alchemicy płacili najwięcej. Ale dawno już w sumie nie grałem :/

Zresztą, to nie były jakieś wielkie różnice też :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Kolos28 napisał:

Podstawkę ukończyłem już z tydzień temu, teraz biorę się za pierwsze DLC. Do tego czasu uzbierało mi się sporo trofeów w ekwipunku, które w sumie nie są chyba potrzebne a zabierają tylko udźwig...

Wiecie gdzie najlepiej je sprzedać?

 

Z tego co pamiętam, to chyba gdzieś za Oxenfurtem był ukryty alchemik, który płacił za nie najwięcej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×