Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze mu tak!

 

Kurde, jaka ta gra jest syta!

Myślałem że za drugim razem (pierwszy był na premierę) gra mnie szybko znudzi.

Chciałbym czerpać tyle przyjemności z innych RPG!!

...i wszystkie glitche i bugi nie przeszkadzają.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duma. O Trójce zostało powiedziane/napisane już wszystko (łącznie z rzeczą jaką mógł wymyślić tylko skończony idiota - dyskryminacja czarnych :1_grinning: ), ale to ciągle będzie za mało... Myślę, że tak dopracowaną grę mogło stworzyć niewiele ekip; w tym Polacy, dlaczego? Jaki jest trend zachodu każdy widzi, day 1 patche, bezczelne kłamstwa na temat gameplayu, wypuszczanie tasiemców. Sam jestem sentymentalnie związany od 17 lat (sic!) z jednym z nich - FIFA, ale po tym co odwala EA gram coraz mniej i pewnego pięknego dnia powiem dość. Redzi w tym szale nie uczestniczyli; wpadli na rynek jak wataha zgłodniałych wilków, bo wiedzieli że to co stworzyli było dobre. 

 

Zbieram się do trzeciego rozpoczęcia gry i wiem że będę się świetnie bawił. Przezornie mam grę na płycie, bo jeżeli za 30 lat padnie internet, padnie elektryczność to ja i tak będę miał PS4, grę, tv, dynamo i w swoim pokoiku z łezką w oku i wielkim bananem na twarzy po raz 50 rozpocznę przygodę Geralta :) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest swietna, może nawet najlepsza ale bugów ma całkiem sporo na PS4. Nie mniej jednak nie są one dokuczliwe i gra się świetnie 😊👍

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

A największym minusem w grze jest sterowanie, daleko tej grze chociażby do HZD. Cała reszta na wielki plus!

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pół roku minęło od mojego ostatniego (trzeciego) przejścia Wieśka i jak tak czytam, to nabieram ochoty na kolejne podejście...chyba czas powoli odkładać pieniążki na wersję GOTY i przepaść na kolejne dłuuugie godziny...niesamowite jak ta gra potrafi przyciągać.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co tyle krzyku, bo ta gra to taki Lewandowski w świecie gier. Drewniak roku i tyle w temacie pany!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam przechodzić  grę 4 raz i może się w końcu do tego " hitu " przekonam. Czy ten najwyższy stopień jest serio trudny? Czy jak to bywa, tylko na początku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mikelsgrom1 jeśli chodzi o podstawkę to na początku faktycznie może być pod górkę, ale później będzie coraz łatwiej, osobiście dodatek był dla mnie bardziej wymagający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tylko w Białym Sadzie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zazdroszczę trochę tym z Was, których ta sama historia wciąga kolejny raz. Przeszedłem na premierę, potem po wyjsciu KiW z dwoma dodatkami na najwyższym poziomie trudności. Teraz zmieniłem platformę i mimo lepszej płynności i lepszej grafiki nie chce mi sie w to grać. Może dlatego, ze siłą tej gry nie.jest mechanika czy wyzwanie z walki, a historia i jednak ciężko zaangażować się kolejny raz w tą samą opowieść. Jak kolejny raz czytać tę samą książkę -niby da się, tylko po co? Żeby się na pamięć nauczyć?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogrywając wiedźmina drugi raz odkryłem kilka ciekawostek których nie miałem przy pierwszym przejściu gry, a tak pewnie to jeszcze nie wszystko, dlatego bardzo cenie sobie ten tytuł i nie czułem zmęczenia grając kolejny raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwny cosplay Triss. Kostium i zdjęcia to pierwsza liga natomiast nie rozumiem po kiego grzyba laska się rozbiera? Fajnie się na to patrzy ale merytorycznie nie ma sensu. No chyba by podbić sobie staty na deviancie i etsy.

 

http://www.wykop.pl/ramka/3562473/fantastyczny-a-zarazem-seksowny-cosplay-triss-merigold-z-wiedzmina/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, malpka napisał:

Trochę dziwny cosplay Triss. Kostium i zdjęcia to pierwsza liga natomiast nie rozumiem po kiego grzyba laska się rozbiera? Fajnie się na to patrzy ale merytorycznie nie ma sensu. No chyba by podbić sobie staty na deviancie i etsy.

 

http://www.wykop.pl/ramka/3562473/fantastyczny-a-zarazem-seksowny-cosplay-triss-merigold-z-wiedzmina/

 

Mnie tam zupełnie nie przeszkadza, że się rozbiera :kwach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, malpka napisał:

nie rozumiem po kiego grzyba laska się rozbiera? Fajnie się na to patrzy

Sam sobie odpowiedziałeś.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soundtrack tej gry ciągle miażdży:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat na dniach miałem zaczynać, także się wstrzymam :) Może coś przy okazji poprawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja na dniach skończę Krew i Wino tym samym kończąc przygodę z Wieśkiem.

Rok przerwy i można wracać :-D

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera końcówka Krew i Wino ryje beret.

Zostało mi trzecie zakończenie, ale to już na XboX.

Super gra nawet po 2 latach.

Dodatki piękne! Każdy inny od siebie i zupełnie różne od fabuły.

Cieszę się że Redzi sobie na to pozwolili.

Zwłaszcza w Toussaint.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, SephiroT napisał:

Cholera końcówka Krew i Wino ryje beret.

 

Redzi pokazali jak się pisze czarne charaktery. Gdy zobaczyłem szwarc charakter w DA:I to padłem ze śmiechu. Obowiązkowo rogaty, z zębami na wierzchu, zdeformowany koleś który obowiązkowo chce zniszczyć świat. W Sercach z Kamienia złym jest z pozoru normalnie wyglądający facet którego w dodatku Geralt spotkał na początku gry. Normalny koleś a budzi paniczny lęk.

Pamiętam, chyba w drugiej części Rodziny Adamsów był bal przebierańców. Jedynie Wednesday przyszła bez stroju. Na pytanie dlaczego odpowiedziała że przebrała się za psychopatę a oni zawsze wyglądają normalnie. I dlatego Pan Lusterko jest tak przerażający.

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie startuje ze starego sejwa. Domyślam się, że musi się odciągnąć patch. Może ktoś potwierdzić proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dane na konkretnym patchu nie jest kompatybilny wstecz.

Musisz patch ściągnąć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :good:

Nie mam dzisiaj szczęścia do Wiedźmina, Gwint też nie działa. 

Dobrze, że można odpalić nową grę. W sumie jest okazja przypomnieć sobie początek :smile:

 

Edit

Pograłem trochę. Klimat wymiata ale gameplay to dno. Nie pamiętam aby mi się aż tak źle grało. Patchu przybywaj i spowoduj, że jak wciskam przycisk to postać reaguje :FailFish:

 

Patch przybył i co? Gówno :pazura:

W grę się  nie da grać, bo muszę jeszcze dociągnąć zestaw dodatków, o których istnieniu dawno zapomniałem. To zaprojektował idiota. Trzeba sporego samozaparcia żeby wrócić do tej, niech jej będzie, gry.

Od włożenia płyty do napędu do odpalenia jakieś 8-9 godzin. Brawo barany.

Edytowane przez korwin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@korwingra była systematycznie łatana i poprawiana co skutkowało dużą łatkę do pobrania, do tego dodatki, nie jest to nic nowego w tej generacji gier, grałem w Wiedźmina od pierwszego dnia premiery i nie miałem żadnych problemów które uniemożliwiłyby mnie przyjemne granie i czerpanie radości z tego cudownego świata, a co do pobierania to już kwestia sony i twojego internetu, nie ma się co od razu unosić pograj w coś innego łatka się ściągnie i baw się dobrze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie... Szkoda że na płycie nie dograli parchy, które wypuszczali przez dwa lata od premiery i kupę małych dodatków, które dali za darmo. Co za banda debili...

No i faktycznie, każdy z tych dodatków jest na tyle istotny, że bez nich nie da się grać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×