Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Danny: Na Xboxie to "lekka" profanacja. 

 

Co do trójki, wygląda naprawdę świetnie. Spodziewam się, że na PC dosłownie skopie tyłek, a weźmy jeszcze pod uwagę, że to wczesne stadium produkcji.  

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danny: Na Xboxie to "lekka" profanacja. 

Może profanacja, ale łatwiej pożyczyć konsolę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale chodzi mi o to, że później niepotrzebnie obrywa dana produkcja, bo coś działa źle na konsoli, coś się doczytuje itd. (patrz AC3)

 

Jednymi z niewątpliwych walorów Wiedźmina 2 są wygląd oraz ogólne piękno, a to, siłą rzeczy jest na Xboxie ograniczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale chodzi mi o to, że później niepotrzebnie obrywa dana produkcja, bo coś działa źle na konsoli, coś się doczytuje itd. (patrz AC3)

 

Jednymi z niewątpliwych walorów Wiedźmina 2 są wygląd oraz ogólne piękno, a to, siłą rzeczy jest na Xboxie ograniczone.

Mnie interesuje poznanie fabuły, walorami estetycznymi mam nadzieje cieszyć się już na ps4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale chodzi mi o to, że później niepotrzebnie obrywa dana produkcja, bo coś działa źle na konsoli, coś się doczytuje itd. (patrz AC3)

 

Jednymi z niewątpliwych walorów Wiedźmina 2 są wygląd oraz ogólne piękno, a to, siłą rzeczy jest na Xboxie ograniczone.

 

Dla W2 w pewnym czasie kupiłem, 360 bo taniej. To jeden z najlepszych pod względem technicznym i najładniejszych konsolowych portów w obecnej generacji. Oczywiście PC>360, ale grając na iksie aż tak nic nie traci.

 

Wracając Do W3

 

To będzie gra generacji. I wychodzi już w 2014. Can't wait

 

http://www.youtube.com/watch?v=3SpPqXdzl7g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na możliwości X360 jest całkiem nie źle, ale względem PC traci niestety bardzo dużo. Tutaj w ramach lekkiego zejścia z tematu krótkie porównanie, które jak wiadomo przez beznadziejną kompresję nie obrazuje rzeczywistej różnicy: 

 

http://www.youtube.com/watch?v=znaVLNO9qyQ

 

 

Wracając do tematu: 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby mnie obchodziło ile gry tracą wizualnie względem PC to bym nie siedział na konsoli - proste.

(a na pc to ostatnio zagrywam się we wprost olśniewającą graficznie "Incubation: Time is Running Out" więc wodotrysków graficznych to mam od dostatkiem:

incubation2.jpg

;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby mnie obchodziło ile gry tracą wizualnie względem PC to bym nie siedział na konsoli - proste.

(a na pc to ostatnio zagrywam się we wprost olśniewającą graficznie "Incubation: Time is Running Out" więc wodotrysków graficznych to mam od dostatkiem:

incubation2.jpg

;) )

o Boże wspomnienia powróciły :D

ŚWIETNA GIERKA, zagrywałem się w to ostro na pc. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal sobie nowego XCOMa, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś rzecz jasna - nie pożałujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Wiedźmin 3 zaoferuje ponad 100 godzin całkowicie nieliniowej zabawy
- każdy, dokonany przez gracza wybór kształtował będzie świat gry tak w krótko, jak i długoterminowej perspektywie
- w zależności od podjętych decyzji historię zwieńczy jeden z trzech odrębnych epilogów
- oddany do naszej dyspozycji teren ma być 35 razy większy od tego z Wiedźmina 2 (przejechanie z jednego końca na drugi na koniu zajmować ma 40 minut!)
- brak loadingów w trakcie eksploracji
- zwiedzimy Ziemie Niczyje, archipelag Skellige i miasto Novigrad wraz z okolicami
- świat ma żyć własnym życiem. RED Engine pozwoli na takie cuda, jak choćby reakcje całych społeczności na zmiany temperatury!
- Dziki Gon połączy tradycyjne elementy gier RPG z dynamicznym i precyzyjnym systemem walki. Starcia mają być wymagające i brutalne 
- w grze zawarto 96 animacji poszczególnych ataków i uników (Wiedźmin 2 miał ich 20)
- nowy system kamer ukaże każdą potyczkę w widowiskowy sposób, nie zaburzając przy tym przeglądu pola
- w trakcie walki nie uświadczymy żadnych Qucik Time Eventów. Wszystko zależy wyłącznie od naszych umiejętności
- na swojej drodze spotkamy 80 różniących się od siebie nawykami, słabymi i silnymi stronami potworów
- interaktywne środowisko może zostać wykorzystane jako atut w trakcie starcia, np. rozwścieczone zniszczonym gniazdem szerszenie zaczną kąsać oponentów
- rozwój postaci opierał będzie się na pozyskiwaniu skilli z trzech drzewek (Szermierz, Mag i Alchemik)
- tworzenie eliksirów będzie intuicyjne, a ich używanie tak proste, jak korzystanie z umiejętności
- Wiedźmin 3 zachwycał będzie oprawą graficzną, zacierając granicę między grami wideo, kinem a rzeczywistością

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- oddany do naszej dyspozycji teren ma być 35 razy większy od tego z Wiedźmina 2 (przejechanie z jednego końca na drugi na koniu zajmować ma 40 minut!)

- brak loadingów w trakcie eksploracji

 

 

O_O

 

Goty jak nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goty jak nic

Dobrze wiedzieć. A kto na drugim i trzecim miejscu?

Masz jakieś info odnośnie pogody na wrzesień na ten rok? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć. A kto na drugim i trzecim miejscu?

Masz jakieś info odnośnie pogody na wrzesień na ten rok? ;)

 

Kiedy on dobrze powiedzial.

 

Goty jak nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie. Na pewno wyjdzie bardzo dobra gierka. Z tym GOTY jednak nalezy sie wstrzymac, gdyz do premiery niecaly rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle prawicie. Jakie Goty... będzie Enhanced Edition, jak nic.  :biggrin:

Edytowane przez kovacs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrzę sobie zęby na tą grę. :devil: 

Swoją drogą nie wiem czy tak się da ale skoro PS4 ma wspierać granie w chmurze (Gaikai) a Wiedźmin 2 jest tam już od dawna dostępny czy jest teoretyczna szansa pogrania w W2 na PS4? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 2 był tylko na Xboxa 360 i PC, więc z jakiej paki Gaikai ma pomóc???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć. A kto na drugim i trzecim miejscu?

Masz jakieś info odnośnie pogody na wrzesień na ten rok? ;)

 

Po tym trailerogamplayu i informacjach czuć/widać ze GOTY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z jakimi grami walczy o ten tytuł?

No widzisz, GOTY jak w mordę strzelił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, GOTY jak w mordę strzelił :)

Ciii dobra merytoryczna dyskusja :P

A Goty na 2015 i 2016 też już mamy?

Polecą warny hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Goty na 2015 i 2016 też już mamy?

 

Tak? Cyberpunk 2077? XD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×