Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Po tym ostatnim patchu dużo dłużej wgrywają się cut scenki. Przedtem były odtwarzane w zasadzie bez czekania, teraz jest taki freeze i trzeba czekać nawet 5 sekund. Ktoś też tak ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, podobno od któregoś momentu fabuły nie będzie można wrócić do poprzednich zadań dodatkowych. Tzn, że przed tym punktem trzeba sobie wyczyścić wszystko w velen, novigradzie i skelige? Czy tylko niektóre zadania poboczne nie będą dostępne a będzie można wykonać jakieś pozostałe zlecenia wiedźmińskie  itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepadną tylko te związane z ważnymi npcami (Jaskier, Zoltan, Crach itd), reszta będzie dostępna :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko niektóre. ogólnie jest moment od którego będziesz musiał zrobić sporą ilość misji głównych zanim znowu będziesz mógł robić jakieś poboczne. no i niektórych może się już nie dać zrobić w związku z wydarzeniami w głównym wątku. gra Cię ostrzeże przed rozpoczęciem tego momentu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 2.09.2016 o 21:48, itsONLYinstinct napisał:

czy jeżeli przejde gre na NG+ dostane trofke "Wiedźmin na szlaku"?

Powinieneś dostać, jeżeli od początku wybierzesz poziom trudności droga ku zagładzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy edycja GOTY ma 2 dodatki na płycie czy są one w formie kodu?

 

Obecnie z tego co widzę fani Wiedźmina mogą zdobyć w sumie 3 platyny. Prawda to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, townshend napisał:

Czy edycja GOTY ma 2 dodatki na płycie czy są one w formie kodu?

 

Obecnie z tego co widzę fani Wiedźmina mogą zdobyć w sumie 3 platyny. Prawda to?

Wszystko jest na płycie  https://twitter.com/Marcin360/status/76376396949241036.

I faktycznie, na psnprofiles są 3 pozycjie, zaskoczyłeś mnie. Ale czym się complete edition różni od goty to nie mam pojęcia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, wiecie może gdzie zdobędę vitriol? Poszukałem na necie i schemat miał być w skrzyni na skellige, ale niestety chyba w którymś patchu to zmieniono, bo go tam nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, sLk napisał:

Hej, wiecie może gdzie zdobędę vitriol? Poszukałem na necie i schemat miał być w skrzyni na skellige, ale niestety chyba w którymś patchu to zmieniono, bo go tam nie ma. 

A nie kupowało się ich czasami u Gremisty na skellige?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Goty gram od początku bo inne tryby nie były dostępne i mam pytanko czy te dodatki będą dostępne po przejściu gry podstawowej bo nie mam nic w dzienniku zadan odnosnie misji z dodatku a z poziomu menu tez nie moge uruchomic jakiego kolwiek dodatku.w x1 przy sercach z kamienia było napisane w menu  ze dodatek zainstaloowany i mogłem w każym czasie sobie go uruchomic a tu się tak nieda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatki zaczynają się w momencie gdy dostajesz odpowiedniego questa. Graj, przyjdzie na nie czas. Poza tym i tak musisz dobić do 30lv. Bez tego nawet ich nie zaczynaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.  Do tych co zplatynowali. Pominołem  w Wyzimie karte wygrywaną od Nifgaarrtczyka : FOLTEST ZDOBYWCA.  Jest po platynie czy można jeszcze jakoś zdobyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu jest promocja na Season Pass. Od dnia premiery stał 100 zł, a teraz w promo 89,10 zł.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl, że były promocje na grę, jeden dodatek, drugi dodatek, na cokolwiek co jest związane z Wieśkiem, a SP twardo stał stówkę od premiery. Jest to pierwsza jakakolwiek promocja.

PS: Czytam twoje posty w temacie Pro. Wojna wciąż trwa! :-D hehehe

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozsyłali pod koniec lipca kody rabatowe 20% na pakiet dodatków (wrzucałem info w tym temacie), więc jakieś tam promo było, ale wiem, że niektórzy mają problemy z otrzymywaniem mail'i od Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wysyłali raz na jakiś czas konkretne maile to rozumiem, a to praktycznie codziennie coś przychodzi :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko u mnie po aktualizacji 1.30 występują jakieś bezsensowne wczytywania pomiędzy dialogami? Jest to cholernie uciążliwe... Podchodzę nawet do jakiegoś kupca w Novigradzie, chcę z nim porozmawiać, to za nim skończy nawijać, po każdym zdaniu występuje "wczytywanie".. i to trwa tak 5 sekund, no i tak co chwile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Oranje napisał:

Czy tylko u mnie po aktualizacji 1.30 występują jakieś bezsensowne wczytywania pomiędzy dialogami? Jest to cholernie uciążliwe... Podchodzę nawet do jakiegoś kupca w Novigradzie, chcę z nim porozmawiać, to za nim skończy nawijać, po każdym zdaniu występuje "wczytywanie".. i to trwa tak 5 sekund, no i tak co chwile.

Tez tak mialem, te loadingi pomiędzy dialogami byly bardzo uciążliwe, ale po ponownym uruchomieniu zaczelo działać normalnie wiec nie drazylem tematu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 15.09.2016 o 20:52, sLk napisał:

Tez tak mialem, te loadingi pomiędzy dialogami byly bardzo uciążliwe, ale po ponownym uruchomieniu zaczelo działać normalnie wiec nie drazylem tematu. 

No faktycznie, wczoraj uruchomiłem Wiedźmina i już było ok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.31 jest już dostępny, także można pobierać i cieszyć się dalej grą.

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jako, że wreszcie obok wysłużonej trójki stanęła czwórka i chcę zacząc nadrabiać zaległości - w tym Wiedzmina, a mam pytanie dotyczące wersji językowej. Mieszkam sobie w UK i tu chcę kupić jakiegoś Wiedzmina, pewnie używanego na start w którymś ze sklepów game itp. Pytanko - jako, że akurat w tym przypadku zależy mi na polskiej wersji językowej, żeby w pełni cieszyć się słowiańską przygodą a nie jestem pewien, czy muszę kupić polską wersję, czy wersja UK będzie zawierała też polską ścieżkę dzwiekową? Wiecie coś na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy, jako, że wreszcie obok wysłużonej trójki stanęła czwórka i chcę zacząc nadrabiać zaległości - w tym Wiedzmina, a mam pytanie dotyczące wersji językowej. Mieszkam sobie w UK i tu chcę kupić jakiegoś Wiedzmina, pewnie używanego na start w którymś ze sklepów game itp. Pytanko - jako, że akurat w tym przypadku zależy mi na polskiej wersji językowej, żeby w pełni cieszyć się słowiańską przygodą a nie jestem pewien, czy muszę kupić polską wersję, czy wersja UK będzie zawierała też polską ścieżkę dzwiekową? Wiecie coś na ten temat?

Ja miałem wersje z USA (drugie konto) i na moim polskim był bez problemów polski dubbing.

Wiec pewnie tak

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×