Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli te obrazki mają coś wspólnego z tym jak naprawdę będzie się prezentowała gra to jestem pod wrażeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrazki wyglądają wyśmienicie. :D Jak taką grafiką będzie się grało to biorę bez mrugnięcia okiem. Czekam na coś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Szału ni ma"...mimo uwielbienia do NVN, Wiesiek 1 był dla mnie słaby, dwójka była już o wiele lepsza ale po tym co widziałem/przeczytałem o W3...to nawet nie czekam na to...zobaczymy, może później CeDePeR pokaże coś lepszego...obecnie wg. mnie słabo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Szału ni ma"...mimo uwielbienia do NVN, Wiesiek 1 był dla mnie słaby, dwójka była już o wiele lepsza ale po tym co widziałem/przeczytałem o W3...

A ja akurat uważam, że W1 był lepszy od W2 (chyba nie jestem odosobniony w tym poglądzie)...i mam nadzieje, że seria za sprawą części trzeciej powróci na bardzo dobry poziom znany z części pierwszej. Jedno jest pewne. Wieśka ograć po prostu trzeba :)

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była dość archaiczna i wiało od niej trochę niskim budżetem. I te zadania poboczne "Przynieś smalec z psów"... tragedia. Nie dałem rady jej skończyć porzuciłem gdzieś niedługo po walce z golemem. Dwójka jednak wygląda już na kawał niezłego RPG bez tej przestarzałej mechaniki.

Trójka jeśli CD Projekt się przyłoży może się okazać mega hitem w temacie RPG.

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Trójka jeśli CD Projekt się przyłoży może się okazać mega hitem w temacie RPG.

Spore szanse, że tak będzie. Gra została pokazana na E3 za zamkniętymi drzwiami, zrobiła ogromne wrażenie i a wiele serwisów wybrało ją najlepszym tytułem targów. Więc są na dobrej drodze. Obok Desteni jak dla mnie najbardziej oczekiwana gra na PS4.

Zwiastun z polskim dubbingiem, który jest świetny!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krajobraz w No Mans Land rewelacja, taka polska, szara, późna jesień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krajobraz w No Mans Land rewelacja, taka polska, szara, późna jesień.

Jak to mawia Marian Paździoch - "Jesień z dupy średniowiecza".

 

Klimat faktycznie jest kozacki. Zdecydowanie takie darkfantasy do mnie bardziej przemawia. Oby gra trzymała właśnie taki styl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Szału ni ma"...mimo uwielbienia do NVN, Wiesiek 1 był dla mnie słaby, dwójka była już o wiele lepsza ale po tym co widziałem/przeczytałem o W3...to nawet nie czekam na to...zobaczymy, może później CeDePeR pokaże coś lepszego...obecnie wg. mnie słabo...

 

Nareszcie jest osoba z która się zgadzam, mnie również ta seria odrzuciła i też nie rozumiem spustów nad tym nowym trailerem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzysz na ten majstersztyk techniczny i nie rozumiesz spustow ? Chyba ze klimat dark fantasy w ogole Cie nie jara, jesli tak to rozumiem jak najbardziej i zastanawiam sie co robisz w temacie. Bo obok cinematic trailerow blizzarda nie widzialem jeszcze tak swietnie zrobionego cinematica z taka dbaloscia o szczegoly.

 

A Ty trace mnie dobiles, "po tym co widzialem/przeczytalem slabo", a co widziales i co przeczytales ? Powiem ci na pewno ze widziales gowno bo nic z gry praktycznie nie pokazali, a po tym co przeczytales slabo ? Po czym dokladnie, po dodaniu masy nowych animacji, otwarciu swiata na skale wieksza niz skyrim, skupieniu sie na fabule, obecaniu dostarczenia wciagajacych questow pobocznych ? Serio, powiedz mi po czym.

 

Bo mi sie wydaje ze przemawia tutaj ps trojkowy beton obrazony ze W2 nie trafil na PS3 i nic innego, no ale wyprowadz mnie jakimis argumentami bez ogolnikow "widzialem/czytalem slabo" z tego moze nazbyt pochopnie wyciagnietego wniosku.

Edytowane przez Bansai
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musi trafić ponieważ na PC też można ograć...no i co z tego że trailer pokazuje sobie coś tam czego w grze nawet nie bedzie można zrobić a poza tym Peter Molyneux tez obiecywał złote góry a wychodziło jak zwykle, więc to że robią W3 rodacy nie znaczy że spełnią wszystkie wymagania.

 

Pokażą w końcu normalny gameplay i jak to na serio działa/wygląda a nie jakieś bieda obrazki które można doprawić w photoshopie albo CGi które też poza pokazaniem "hej to będzie dark fantasy" to może zmienie zdanie...obecnie dalej 3/10... 

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piorunujaca argumentacja "bo piotrus moly klamal tzn ze CDPR tez klamie" ...

 

 

 

Pokażą w końcu normalny gameplay i jak to na serio działa/wygląda a nie jakieś bieda obrazki które można doprawić w photoshopie albo CGi które też poza pokazaniem "hej to będzie dark fantasy" to może zmienie zdanie...obecnie dalej 3/10... 

 

Aha, czyli jesli gra ma w nazwie wiedzmin, to wszystko od razu 3/10 a jesli gra ma w nazwie "Phoenix cos tam" to od razu chcesz konsole kupowac, nawet jesli nie ma ani jednego obrazka, kompletnie nic ?

 

To może być ten mój upragniony rerpeg dla którego kupię konsolę wcześniej :)

 

 

W takim razie nie widze sensu dyskutowac, jestes najwyrazniej w swiecie uprzedzony.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że nie chcesz widzieć jak ta gra okazuje się słabsza niż ją zapowiadają ale przynajmniej pogódź się z tym że nie wszystkim może się podobać...

 

Jako drugi przykład kłamców mogę też śmiało podać twórców A:CM którzy też obiecywali i obiecywali i co oni to nie pokazywali i mieli zrobić...

 

Teraz żeby nie było niepotrzebnego spamu ja robie wypad z tego tematu aż pokażą coś więcej z tej gry która obecnie ma dla mnie 3/10...Bye.

 

EDIT: tylko że ja tam napisałem że "MOŻE BYĆ" a nie że "BĘDZIE" a to jest różnica...

 

Poza tym nazwa gry nie ma znaczenia, czy ma na imie Wiedźmin 3 czy Stary Dziad z Siwymi Włosami Zabijający Potwory 3...jeżeli pokażą w końcu "coś" a nie jak pisałem wcześniej "nic" to może zmienie zdanie...nie mam zamiaru od razu brandzlować się nad wieśkiem 3 tylko dlatego że poprzednia część była uda i robią ją rodacy...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra sie moze nie podobac ja to rozumiem, ale najpierw poczekajmy az z tej gry cos pokaza i potem piszmy takie opinie. A nie robisz sobie rzut kostka, "ok, wiedzmin mi sie nie podoba, a project phoenix jest zajebisty mimo iz gameplayu z tego i tego nie widzialem".

 

A wrzucanie oceny po jednym trailerze, kilku screenach i informacjach jak gra ma wygladac juz przemilcze Trace, z szacunku do Twojej osoby.

 

 

EDIT: tylko że ja tam napisałem że "MOŻE BYĆ" a nie że "BĘDZIE" a to jest różnica...

 

To nie ma znaczenia, tutaj chodzi o z gory narzucone Twoje podejscie, tej gry uzylem tylko jako porownania. O grze nie wiesz nic "moze bedzie moj upragniony erpeg", o drugiej grze tez nie wiesz nic "jest slabo 3/10" :)

 

Edit: to ze wieska robia polacy nie ma tutaj nic do rzeczy, jakims wielkim patriota nie jestem, najchatniej bym wyjechal z polski w cholere, wiec ten argument kompletnie nie powinien sie znajdowac w rozmowie.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy ale sami już tutaj rzucacie że to będą Goty a też widzieliście/przeczytaliście tyle co ja...więc czemu wy możecie już wygłaszać taką opinię a ja odwrotnej nie ?

 

Poza tym już pisałem że PP "może być" a nie że "będzie" grą dla której kupiłbym wcześniej Ps4 ( co i tak w sumie poszło w las ponieważ nie ma nawet daty premiery PP )...

 

Tak czy siak jak już robie wypad jak pisałem...poczekam to pół roku może coś tam w końcu sensownego pokażą, do tej pory Roger And Out...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tak zwany hype, lubi sie udzielac ludziom, czlowiek cos widzi, ekscytuje sie, wchodzi na forum, pisze pod wplywem ekstazy, czegos takiego nie nalezy brac nigdy na powaznie.

Oczywistym powinno byc ze takie komentarze pisane na powaznie beda dopiero po ograniu gry, pod warunkiem ze ta spelni oczekiwania.

 

edit: Co do tego "byc moze" "bedzie" skonczmy, czysta semantyka zaczyna sie z tego robic.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się podoba bardzo.  Jedynka była świetna, dwójka świetna a 3 też na pewno nie będzie słabsza. Trailer mega i czekam na jakiś gameplay. Na pewno się nie zawiodę. Dla mnie must have :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzysz na ten majstersztyk techniczny i nie rozumiesz spustow ? Chyba ze klimat dark fantasy w ogole Cie nie jara, jesli tak to rozumiem jak najbardziej i zastanawiam sie co robisz w temacie. Bo obok cinematic trailerow blizzarda nie widzialem jeszcze tak swietnie zrobionego cinematica z taka dbaloscia o szczegoly.

 

Tak, nie rozumiem. Nie każdemu musi się podobać. A w temat wszedłem, żeby wyrazić swoją opinie, rozumiem, że komuś może podobać się ta gra i to szanuje. Jak wyjdzie gra to się okaże czy będzie taka super i może wtedy zmienię o niej zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trace ty to powinieneś zrobić wypad, ale ze swojego okna na głowę. Wyciąganie Piotrka i  A:CM i porównywanie ich do Redsów. Po prostu szkoda mi słów.

 

W3 ma szansę być grą generacji, bo GOTY będzie na bank. Żadne cody, BF, unczarted, i inne mmo FPS nie dorównają singlowi w W3. A do tych co nie rozumieją spustów nad wieśkiem. No cóż dorośniecie to zrozumiecie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W3 ma szansę być grą generacji, bo GOTY będzie na bank. Żadne cody, BF, unczarted, i inne mmo FPS nie dorównają singlowi w W3. A do tych co nie rozumieją spustów nad wieśkiem. No cóż dorośniecie to zrozumiecie.

 

 

Jesli bedzie poprawiona formula 2jeczki w otwartym swiecie, to dla mnie na pewno GOTY :), do dzis nie zagralem w lepszego crpg niz Wieslaw 2 (mowa oczywiscie o tej generacji tylko) wiec po 3jce spodziewam sie wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trace ty to powinieneś zrobić wypad, ale ze swojego okna na głowę. Wyciąganie Piotrka i  A:CM i porównywanie ich do Redsów. Po prostu szkoda mi słów.

 

W3 ma szansę być grą generacji, bo GOTY będzie na bank. Żadne cody, BF, unczarted, i inne mmo FPS nie dorównają singlowi w W3. A do tych co nie rozumieją spustów nad wieśkiem. No cóż dorośniecie to zrozumiecie.

 

Przepraszam że wyciągnąłem w sumie większych w porównaniu do Red'sów...w końcu wydali tylko tak na serio dwie gry i dwie dopiero robią następnym razem wezme mniejsze studia i osobistości do porównań...

 

Poza tym Natsu nie napinaj się tak...z góry starasz się narzucić wszystkim swój punkt widzenia a kto go nie chce przyjąć to niech dorośnie i jest ble ble fuj fuj...Oby Ci te klapki z oczu spadły zamiast mnie z okna :) i żebyś w końcu spojrzał na W3 zdrowym okiem a nie przez różowe okulary...

 

Jak już mówiłem...wielu obiecywało złote góry a ostatecznie dostawaliśmy tylko masę żwiru albo ledwo wzniesienie...

 

Poza tym porównywanie FPS'ów do RPG raczej jest słabe...z racji że FPSy stoją tylko sieką i parciem do przodu a RPG, fabułą i światem...to tak samo jakbyś powiedział że Nier to GOTY i żadna Fifa, Niera nie przebije...ogarnijmy się troche...

 

A tak i już nawet nie odpowiadajcie mi na ten post tylko przeczytajcie spoilerbox i nie piszcie na wiatr :)

 

A teraz na serio sobie idę bo widzę że jak ktoś tutaj ma inne zdanie niż och i ach to niektórym mogą gacie z napięcia pęknąć :) <bye>

 

Bez obrazy dla nikogo...po prostu taka tutaj atmosfera...dokładnie jak w niektórych innych tematach, gdzie nie można mieć innego zdania  :)

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten trailer jest absolutnie najlepszym trailerem, jaki widziałem przynajmniej w tym roku. Wyj**ał mnie z butów dosłownie. Kosmos. Mówić nie mogę, bo gdzieś szczękę zgubiłem. Mam nadzieję, że w związku z przejściem na otwarty świat gra nie zmieni się w wędrowanie od jednego waypointa na minimapie do drugiego i że REDzi nie pójdą za bardzo za Skyrimem w temacie konstrukcji questów i dialogów. To musi być mistrz.

Edytowane przez Siriondel
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×