Skocz do zawartości
LionelPL

Rayman Legends

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam. Jest polska wersja nawet na PSS, mimo tradycji Ubisoftu o nieumieszczaniu PL wersji w cyfrowym sklepiku. Żeby zaś trafić polską wersję w pudełku, trzeba po prostu poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeśli było, czy rayman legends nie ma w polskiej wersji językowej? Przeglądam sobie oferty na allegro i widze tylko angielskie wersje, a jestem pewien, ze jak bracik sciagal demo z psna to gral po polsku(napisy)

Na allegro są tańsze gry z UK lub kont US.

Gra ma polski język ale tak na prawdę tylko intro ma jakiś dialog.

Reszta jest łopatologiczna i nawet moja 5 letnia córka sobie radzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz chyba za zrobienie wyzwań dziennych/tygodniowych na diamencik. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odkopię temat gdyż potrzebuję ludzi do trofeum w którym trzeba pobić 30 razy wynik w wyzwaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że pobijesz 30x jeden wynik. Przykładowo znajomy przebiegnie w wyzwaniu 100m. Wystarczy że 30x przebiegniesz np. 101m. i trofeum wpadnie. Wbijaj na PS3Trophies. Na pewno znajdziesz kogoś do pomocy. I powodzenia. Mi wbicie ostatniego poziomu czaderskości zajęło jakieś 5 miesięcy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, wczoraj właśnie sam do tego doszedłem i dzisiaj przeczytałem Twoją podpowiedź. Chciałem pobić wynik jednego znajomego i cały czas przy okazji osiągałem lepszy wynik względem drugiego - pyk, trofeum wpadło. A myślałem, że trzeba pobić 30 różnych wyzwań, czyli minimalnie 30 dni grania.
A odnośnie czaderskości, robiąc ją wbiłeś milion Lumów, czy farmiłeś je w jakimś poziomie? W jednym muzycznym robię 700 w 2 minuty z loadingami, no ale to i tak słabo patrząc, że brakuje mi 480 tysięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wyzwania dzienne i tygodniowe.

I czasem nie ściągaj niczego w tle gdy odpalasz grę. Inaczej nie zobaczy sejwa i można zaczynać wszystko od nowa. Mój znajomy w ten sposób przestał grać. Gra nie zobaczyła stanu gry a on wcisnął Nowa Gra i było po ptakach.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×