Skocz do zawartości
erwines

Assassin's Creed IV: Black Flag

Rekomendowane odpowiedzi

Z Unity na PS4 wycofali, ale czy do pozostałych ? hmm tego nie wiem. Sprawdzę popołudniu.

Aczkolwiek jeśli nie, to czasem był taki bonus w pudełku. Ale nie była to reguła.

Zależało to od wydania. Niemniej warto ograć Freedom Cry. Ten drugi DLC to dodatek do gry sieciowej, głównie dla fanów serii, bo żadne halo wielkie.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy ktoś spotkał się z podobną sytuacją - chodzi o DLC Freedom Cry po ściągnięciu i zainstalowaniu obraz wiesza się w trakcie ładowania pierwszej misji. :shok: Jest to wersja 4.7GB

EDIT:

Problem częściowo naprawiony przez wylogowanie z PSN i gra działa.

Edytowane przez stachu5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do gry AC:Black Flag.
Otóż czy przy zakupie gry używanej na konsolę PS3, stracę możliwość grania w sieci lub inne ciekawe opcje, rzeczy itp. ? Czy lepiej kupić nówkę z DLC ? (czy DLC tylko z PS Store można ?) 

Będę wdzięczny za pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba od tej części Ubisoft zrezygnował z Uplay Passport więc do gry po sieci spokojnie możesz brać używkę. To czy będziesz miał misję Aveline będzie zależeć tylko od tego czy ktoś wykorzystał na nią kod. Co do Freedom Cry to tego dodatku nie było w żadnym wydaniu pudełkowym, a nie pamiętam w którym wydaniu był season pass żeby to ściągnąć za free. Reszta rzeczy na season pass to tylko jakieś postacie i inne duperele do grania online więc raczej zbędny dodatek.

Najlepszy chyba zakup to używka na płycie + Freedom Cry przy okazji jakiejś promocji w PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Slawek1916, dzięki za odpowiedź. Znalazłem jeszcze taki dodatek: Blackbeard’s Wrath, (kierowałem się PSN Profiles, gdzie wyszczególnia te DLC, które mają trofea - rzecz jasna trofea nie są najważniejsze, ale mam lepszy wgląd jakie sensowne dodatki wyszły), jednakże go też kupię tylko w PS Store. No nic, zostaje opcja kupienia używanej w fajnej cenie tej gry i czekanie na fajne promocje w PS Store :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wlasnie widze ze black flag kosztuje 62zl na ps4 opłaca sie??? A reszta dodatków aby wbić na liście 100% po ile jest bo nie widze tych DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś do Watahy. Niby można spokojnie wbić 55 level expiąc tam samemu, no ale jakiś Skype + synchronizowane zabójstwa to większy fun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×