Skocz do zawartości
promile4

Foosball 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Foosball2012logo.jpg

Siema.

Widzę, że nie ma nic o tej gierce na forum więc założę temat.

Krótko mówiąc jest to symulacja piłkarzyków stolikowych (że tak to nazwę ale chyba już ktoś to tak nazwał). W takie piłkarzyki dużo razy napitalałem w barze więc mam trochę oczekiwań o tej gierki. Wyczaiłem ją parę dni temu za 6 zeta na ps store. Na tą chwilę powiem, że gra obsługuje ps move i tylko tym kontrolerem w to grałem.

Grać można jednym jak również dwoma kontrolerami ps move. W przypadku używania jednego móva kontrolujemy nim wszystkie cztery grile (czyli te drążki z piłkarzykami) -/wszystkie obracjają się jednocześnie/-. Gdy używamy dwóch móvów, lewym obracamy bramkarzem i pomocą (jednocześnie). Prawym obracamy obroną i atakiem (jednocześnie).

O ile wydawać by się mogło, że dwoma kontrolerami będzie łatwiej to na początku tak nie jest. Gra się jakbyśmy nagle "mieli cztery ręce". Chociaż grile są tylko cztery to ciągle się mylą. Ale nie jest to wkurzające tylko zabawne i trzeba poświęcić opanowaniu tego trochę czasu.

Na razie grałem tylko kilka plansz z komputerem (czy konsolą) i gra się bardzo fajnie. Móvy cholernie przypominają drążki z prawdziwych piłkarzyków i całość dostarcza super zabawy.

To z mojej strony na razie tyle na temat tej gierki.

Edytowane przez promile4
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w triala i co mi przyszło do głowy po paru rundkach to myśl, że ta gierka jest lepszym symulatorem piłkarzyków niż PES/FIFA piłki nożnej. Trzeba troche pograć żeby dojść do wprawy, tak jak i na prawdziwym stole, a jak się już dojdzie to takie same akcje można odstawiać jak w realu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×