Skocz do zawartości
pablos_83

Killzone Shadow Fall

Rekomendowane odpowiedzi

Na szczęście jest opcja ignoruj, dwa kliki i koleś po drugiej stronie kabla przestaje istnieć :)

Jest jeszcze inny fajniejszy przycisk, kill ci pokaże. Reszta zdania się zgadza :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nie wiem co powiadasz :)

powiem tyle, że serio uważam to za chore: krytykujesz jakąś rzecz, wyrażając swoją opinię a ktoś odbiera to tak, jakby mu ktoś matkę zjeździł normalne. I do tego :ej jak możesz oceniać, przecież to tylko wizja itp". Lol, przecież to chore..Oni pokazują, ludzie oceniają. Z czymś takim spotkałem się tylko w środowisku graczy. Naturalnie nie wszyscy są pojebani ale duża część tego środowiska spisuje się w te reportaże z interwencji. No dosłownie jakby nie mieli jakiegoś życia, spersonifikowali przedmioty i moze stąd te reakcje? To strasznie widać po reakcjach. Dla mnie od zawsze konsole czy pc to były tylko przedmioty, zupełnie mam gdzieś czy ktoś je krytukuje czy nie.

Nie wiem, póki co jestem generalnie rozczarowany. Nic czego nie potrafiłby PC już z roku 2011 (przeciętny pc). Mówi się, ze ostatnie fizyczne konsole, byłoby naprawdę fajnie gdyby reprezentowały coś sobą- coś przełomowego. Zawsze konsole bardzo dużo wnosiły, te niestety wydają się wnosić najmniej. To jest rozczarowanie.

Edytowane przez Celt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przypisuj mi rzeczy o których nie masz pojęcia. Ktoś taki nie jest mi w stanie podnieść ciśnienia zapewniam Cię. Tekstu o "pojebanych" komentować nie będę bo musiałbym się z tobą szarpać niczym gimbaza na onecie. Odebrałem to jednak jako atak m.in na mnie po tym co napisałem i przyjąłem twoje zdanie do wiadomości. Ja sam lubię krytykę jeśli jest ona obiektywna, słuszna i zawiera coś więcej niż "na PC już było". Najlepiej jeśli jest to dyskusja na poziomie i coś wiecej niż "zjeżdżenie matki" cokolwiek to znaczy. Granie uwielbiam tak samo na konsoli jak i na PC czy na telefonie. Grafika to dla mnie tylko dodatek i bardziej oceniam jej kunszt niż jakość tekstur czy AA.

Nie musisz odpisywać ale jeśli bardzo czujesz potrzebę to PW bo nie chcę tutaj robić syfu.

Żeby już całkiem nie robić budelu to może trochę o nowym Killzone. Bardzo ciekawy wątek fabularny. Helgaści i ludzie obok siebie ? Dla mnie bomba. Killzone od dawna prosił się o dodanie dobrej fabuły bo poprzednie części jakoś nie porywały historią. Oby tym razem było lepiej bo grunt przygotowany. Widać że dodali coś na wzór spowolnienia czasu zobaczymy jak to wyjdzie. Co do samej grafiki już się wypowiadałem wygląda genialnie a do premiery pewnie jeszcze poprawią nie jedno. Bardzo mocny argument do kupna PS4 w dniu premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celt znudziło mi się już Twoje marudzenie... Chcesz PC to zostań przy PC, nikt Ci nie karze nawet patrzeć na PS4.

Nie obchodzą nas tutaj Twoje wypociny na temat PC-ta średniej klasy, albo i niższej lepszego od PS4...

Lepiej idź już grać w tego cudownego BF'a na PC w FullHD i 60 FPS'ach...

39123782334123039400.jpg

PS. Lekko przerobiony motyw Bansai :)

PS2. Jak jeszcze raz zobaczę offtop porównujący do PC to źle się to skończy. To jest konsola, a nie komputer.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celt znudziło mi się już Twoje marudzenie... Chcesz PC to zostań przy PC, nikt Ci nie karze nawet patrzeć na PS4.

Nie obchodzą nas tutaj Twoje wypociny na temat PC-ta średniej klasy, albo i niższej lepszego od PS4...

Lepiej idź już grać w tego cudownego BF'a na PC w FullHD i 60 FPS'ach...

39123782334123039400.jpg

PS. Lekko przerobiony motyw Bansai :)

PS2. Jak jeszcze raz zobaczę offtop porównujący do PC to źle się to skończy. To jest konsola, a nie komputer.

to i dobrze, że nie karze bo mógł by np chłostać :)

stary wklejasz zdjecia pc i kondonów? co ty robisz z tymi pc, rany boskie....

serio masz problem, ze porównałem grę a do b i napisałem, że na mnie nie robi wrażenia? Jeśli masz- daj mi warn a nawet pernament bana. Serio, ja nie czuję bym łamał regulamin. Najciekawsze jest to, że nie gram w ogóle na pc choć jak chyba większość- mam takowego w domu.

Widziałem po prostu co potrafi PC i oczekiwałem na tej podstawie dużo więcej od PS4. Wystarczy obejrzeć te nowe gry z PC i caa podjarka znika, nie dostajemy czegoś lepszego. Dziwię się, ze masz z tym problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do Ciebie dociera, że prawdopodobnie to wszystko to jeszcze wersję alpha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KONIEC TEMATU O PC -_-'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do Ciebie dociera, że prawdopodobnie to wszystko to jeszcze wersję alpha?

tak, dociera i wrażenia nie robi. Pokazali taki stan gry więc taki też jest oceniany. Chętnie zmienię zdanie po E3 przykładowo, mam nadzieję, że wtedy zaskoczą. Ale też, jeśli MS zdecydowanie przebije ofertę to bez obiekcji się przesiądę. Dla mnie to tylko rzeczy, tylko tak je traktuję, sentymentem darzę tylko ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żeby już całkiem nie robić budelu to może trochę o nowym Killzone. Bardzo ciekawy wątek fabularny. Helgaści i ludzie obok siebie ? Dla mnie bomba. Killzone od dawna prosił się o dodanie dobrej fabuły bo poprzednie części jakoś nie porywały historią. Oby tym razem było lepiej bo grunt przygotowany. Widać że dodali coś na wzór spowolnienia czasu zobaczymy jak to wyjdzie. Co do samej grafiki już się wypowiadałem wygląda genialnie a do premiery pewnie jeszcze poprawią nie jedno. Bardzo mocny argument do kupna PS4 w dniu premiery.

Najgorsze jest to, że background story w KZ jest bardzo dobry, a dopiero warstwa fabularna samej gry wychodzi im przeciętnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, az zal d**e sciska ze majac tak swietne uniwersum i bg story nie potrafia zrobic interesujacej fabuly dla samej gry, juz o ciekawych bohaterach nie wspominajac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to i dobrze, że nie karze bo mógł by np chłostać :)

stary wklejasz zdjecia pc i kondonów? co ty robisz z tymi pc, rany boskie....

serio masz problem, ze porównałem grę a do b i napisałem, że na mnie nie robi wrażenia? Jeśli masz- daj mi warn a nawet pernament bana. Serio, ja nie czuję bym łamał regulamin. Najciekawsze jest to, że nie gram w ogóle na pc choć jak chyba większość- mam takowego w domu.

Widziałem po prostu co potrafi PC i oczekiwałem na tej podstawie dużo więcej od PS4. Wystarczy obejrzeć te nowe gry z PC i caa podjarka znika, nie dostajemy czegoś lepszego. Dziwię się, ze masz z tym problem.

Celt mam prosbe ... Napisz co to jest twoim zdaniem "sredniej klasy PC"? Bo rozumiem ze do 2500zl (~£500)jestem w stanie sobie zlozyc maszynke ktora uciagnie najnowsze gry w 1080p/60. Lub nawet niech bedzie 1080p/30.

Sam jestem starym PCtowcem ktory dopiero jakies 5-6 lat temu dodal do grona swoich zabawek konsole, ktorej poczatkowym zalozeniem bylo wylacznie sluzyc jako odtwarzacz Blu-ray. Wyszlo jednak ze ta przestarzala juz wtedy maszynka dostarczyla mi o wiele wiecej frajdy z grania niz bym mogl przypuszczac i spedzilem z nia o wiele wiecej czasu niz ze swoim PC, ktory do slabych zarowno wtedy jak i dzis nie nalezy.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na każdy temat można rzeczowo podyskutować. Ja przestałem czytać jak kolega napisał, że streama 1080p oglądał.

Anyway...

Główny bohater będzie z oddziału "Shadow Marshall" (tego samego co Luger z jedynki). Myślę więc, że oprócz ostrej wymiany ognia mamy duże szanse na akcje skradankowe i trochę eliminacji po cichu - noże, tłumiki te sprawy (w pewnym momencie demka nawet rzuca nożem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzuca nożem, ale nie trafia... Chyba, że ten murzyn coś źle zrobił i przez to nóż poleciał nie we wroga tylko pomiędzy nich. :P

BTW. Cień Helgasta w ścianie świetny. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym gameplaju widac,ze Ai przeciwnikow jest na skopanym poziomie jak teraz.Moze jeszcze poprawia,bo to pewnie jakas alpha.

Szykuje sie porzadny multiplayer na nowa generacje.Mam nadzieje,ze nie bedzie takie zdupione jak KZ3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje sie porzadny multiplayer na nowa generacje.

LOL po czym wnioskujesz?? Jedyne co wiadomo o MP to to ze grzebie przy nim ten sam MP designer co przy KZ2, a cala reszta to jedna wielka niewiadoma. KZ3 to bylo totalne nieporozumienie jesli chodzi o multi (IMO), wiec z takim stwiedzeniem wole poczekac na pierwszy teaser i info o multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

LOL po czym wnioskujesz?? Jedyne co wiadomo o MP to to ze grzebie przy nim ten sam MP designer co przy KZ2, a cala reszta to jedna wielka niewiadoma. KZ3 to bylo totalne nieporozumienie jesli chodzi o multi (IMO), wiec z takim stwiedzeniem wole poczekac na pierwszy teaser i info o multi.

Dokładnie. Zwłaszcza, że już nawet na pierwszym gameplayu z PSMeeting widać, że Helghast w pewnym momencie używa pola siłowego jako tarczy. Akurat strzela prawdopodobnie też ,,kosiarą", co w negatywny sposób pobudza wyobraźnie odnośnie balansu w multi w Killzone 4.

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tech analiza KZ:SF

http://www.eurogamer...o-tech-analysis

Najwazniejsze (IMO) to stale, niezmienne 30FPS, gra ani razu nie schodzi nawet do 29, GJ Guerilla.

PS. Nie 2GB RAM a VRAM, "mala" roznica.

PS2. Nie moge z tego pierwszego gifa, zatwardzialym PCtowcom tak gul skoczyl ze na sile proboja wszystkim wmowic ze gra wyglada slabo, ze te budynki w tle to tylko szesciany z naniesiona tekstua LMAO. Ale przynajmniej sa, nie to co w takim Crysise gdzie wszystko w tle jest rozmazane jak po litrze wodki. W BF3 wszelkie budynki w tle to tez oteksturowane szesciany, z ta roznica ze jest ich 56474 razy mniej, a jakos nie przeszkadzalo to sie ludziom sluszczac jak to BF3 na PC nie wyglada zajebiscie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gra chodzi w 30kl/s skoro jest OK. Jak 25kl/s to będzie fail.

Dla mnie to żaden problem.

Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tylko w sumie jedno oczekiwanie co do nowego killzone: zachowane wsparcie dla sterowania z PSmove - po K3 nie wyobrażam sobie już FPS bez move...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tech analiza KZ:SF

http://www.eurogamer...o-tech-analysis

Najwazniejsze (IMO) to stale, niezmienne 30FPS, gra ani razu nie schodzi nawet do 29, GJ Guerilla.

Wygląda na to, że 30FPS jest zalockowane na stałe, a to bardzo dobra informacja. Taka liczba klatek na sekundę doskonale sprawdziła się w KZ2 i KZ3, dając świetne efekty wizualne. Nie ma więc sensu na siłę odpalać tego w 60FPS, bo zrobiłby się z tego kolejny CoD. Ważne, żeby gra (każda!) była w natywnym 1080p i miała porządny AA oraz aniso, tudzież inne graficzne sztuczki. Dobrych tytułów w 60FPS nie zabraknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

mam tylko w sumie jedno oczekiwanie co do nowego killzone: zachowane wsparcie dla sterowania z PSmove - po K3 nie wyobrażam sobie już FPS bez move...

ja sobie za to nie wyobrażam fps na movie ;D

Ja mam nadzieje, że gra będzie trzymać sie kupy... a nie coś w stylu "zróbmy gre, która pokaże co umie konsola"... i fabuła wtedy leży i kwiczy ;D

Cieszy mnie, że gra wychodzi razem z konsolą ;)

Edytowane przez Stillo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwoscia na konsole a tym bardziej na killzona, zrobił niesamowite wrazenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sadzicie jaka bedzie cena w dniu premiery od.... do,,,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×