Skocz do zawartości
pablos_83

Killzone Shadow Fall

Rekomendowane odpowiedzi

Minimum 239 jak nic dowala a na pc 140 i gdzie tu sprawiedliwosc jakby ceny nie mogłyby byc jak na pc gry na kompa w dniu premiery sa tansze o 40 % ehh... i dolicz nowa konsole za 3000 pln

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minimum 239 jak nic dowala a na pc 140 i gdzie tu sprawiedliwosc jakby ceny nie mogłyby byc jak na pc gry na kompa w dniu premiery sa tansze o 40 % ehh... i dolicz nowa konsole za 3000 pln

Przecież Killzone Shadow Fall nie ukaże się na PC to raz a dwa ta cena 239zł to będzie raczej cena detaliczna i w sklepach produkcję tę będzie można nabyć nieco taniej.

Na PC gry są tańsze ze względu na wysoki poziom piractwa. Wypowiadali się o tym producenci w jakimś reportażu. Gdyby te gry kosztowały tyle co wersje konsolowe to już w ogóle nikt by ich nie kupował a rynek gier PC'towych już dawno by upadł. Najbardziej dochodową i ogrywaną platformą do gier są obecnie konsole i raczej nic już tego nie zmieni.

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekty cząsteczkowe na pewno lepsze w techdemie Epica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy te info już tu były ale pojawiły się na funpage niemieckiego PS na facebook pod zdjęciami:

poniżej moje tłumaczenie;

" akcja 30 lat po K3; 2 miasta obok siebie, 2 rywalizujące ze sobą narody- Vektanie i Helghanie.

Rozdzielone ogromnym murem, który powstrzymuje eskalację zimnej wojny. W środku wy, oddział cieni który musi utrzymać równowagę (między narodami)"

zapowiada się co tu dużo pisać świetnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ten nowy Killzone ma być znowu takim gniotem jak KZ3 tylko SUPER EKSTRA GRAFIKA FULL HD to niech lepiej nie wydają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A spodziewasz się czegoś więcej po nextgenowej strzelance ;)

Od fabuły będą inne gry - tutaj postawią (zapewne) głównie na wrażenia audio-wideo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja spodziewam się minimum tak dobrej gry jak KZ2, bo trójka to im nie wyszła w singlu jak i w multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ja tam uważam, że właśnie 3. im najlepiej wyszła jak na razie. Dzięki PS Move to najlepszy FPS jaki jest więc o jakość shadow Fall jestem spokojny ;)

Edytowane przez Singularity
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się obawiam, że jeśli GG w multi nie udostępni graczom w pełni customizowanych serwerów, aby ci je sobie balansowali tak jak w Killzone 2, to będzie krucho. Killzone 3 była lata świetlne od zbalansowanej rozgrywki co pozwala mi wątpić w to, że Holendrzy w ogóle ogarniają zagadnienie wyważonej rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja spodziewam się minimum tak dobrej gry jak KZ2, bo trójka to im nie wyszła w singlu jak i w multi.

Przecież 2 w singlu to też kupa. W multi nie miałem okazji zagrać bo wtedy kuzyn nie mial podłączonej pod neta konsoli.Jedyny dobry Killzone,to Killzone 1

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie części (2 i 3) są dobre w multi. Przewaga dwójki polega jednak na tym, że tam były właśnie customizowane dedyki. Trójka za to zyskała takie urozmaicenia rozgrywki jak exoboty i plecaki odrzutowe, oraz usprawnione przyznawanie punktów za wszelakie akcje. Odnoszę też wrażenie, że w drugiej części ciężar naszego żołnierza jest mocniej odczuwalny. Dla mnie osobiście obie części to wzór jak powinien wyglądać multi w FPS na konsolach. Żadne inne multi mnie tak nie wciągnęło, a jestem pewien, że chłopaki z GG zrobią równie dobre multi w Shadow Fall.

Jeśli szmal pozwoli to będę polował na PS4 w bundlu z nowym Killzonem. Dla mnie must have nadchodzącej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy numer Game Informera przyniósł nie tylko garść konkretów na temat inFamous: Second Son, lecz również kilka informacji na temat Killzone: Shadow Fall. Ekipa Guerrilla Games przekonuje, że nie zamierza uczynić swej najnowszej produkcji kalką poprzednich odsłon serii...

Vektanom i Helghanom przyszło żyć tuż obok siebie, co samo w sobie nie zwiastuje niczego dobrego. Pomiędzy nimi dochodzi do częstych spięć, o czym mogliśmy się przekonać, oglądając pierwszy materiał wideo prezentujący ten tytuł. Akcja gry będzie rozgrywać się na planecie Vektan, gdzie dramatyczne wydarzenia doprowadziły do zakończenia trwającej krótko sielanki i rozpoczęcia... cóż, krwawej wojny.

Zmiany nie dotyczą jednak wyłącznie fabuły. Twórcy nie zamierzają postawić mechaniki rozgrywki do góry nogami, jednak wprowadzą kilka nowości. Przykładowo, każda giwera zostanie zaopatrzona w kilka trybów strzału, przez co z broni krótkodystansowej będzie można uczynić pukawkę, która będzie skuteczna również na większym dystansie.

Gra ma zadebiutować wraz z PlayStation 4 - jej premiery możemy się zatem spodziewać pod koniec bieżącego roku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slide-6-1024.jpg?1368543217

slide-10-1024.jpg?1368543217

slide-11-1024.jpg?1368543217

 

Ciekawe jak będzie się prezentować ukończona wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekty cząsteczkowe na pewno lepsze w techdemie Epica.

 

Tyle, że dema Epica z UE4 to aktualnie już FAKE'i.

Unreal Engine 4 już nie potrafi osiągnąć takiej grafy, bo Epic musiało usunąć z niego nowoczesną technologię oświetlenia SVOGI - działała ona tylko na najdroższych kartach graficznych (i nie potrafili jej wyskalować w dół na słabsze), a licencjobiorcy wymagają od silnika by był w stanie odpalić na większym zakresie komputerów (nawet Crysis 3 odpala na przeciętnych kompach na low detalach).

 

UE4 był więc we wcześniejszej fazie znacznie potężniejszym silnikiem, ale niewystarczająco optymalnym i nie na dzisiejsze sprzęty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

89L5ong.jpg

 

Dobry design.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Materiał na okładkę ;)

Dokładnie i to jeszcze w ładnym steelbooku :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie i to jeszcze w ładnym steelbooku :biggrin:

Jestem za :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×