Skocz do zawartości
pablos_83

Killzone Shadow Fall

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem to i niestety jest to tylko streszczenie pierwszej części Kilzone.

No tak bo to jest historia całego uniwersum, ale na jednej części się nie kończy. 

http://www.pssite.com/publicystyka-824-historia_uniwersum_killzone___czesc_druga.html

http://www.pssite.com/news-6854-historia_uniwersum_killzone__czesc_3.html

http://www.pssite.com/news-6855-historia_uniwersum_killzone__czesc_4.html

http://www.pssite.com/news-6916-historia_uniwersum_killzone__czesc_5.html

Historia w grze sama w sobie nie zapada w pamięć. Gneralnie mogę Ci powiedzieć mniej więcej o co chodziło, ale to będzie spoiler.

Edytowane przez Castiel
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dalsze wydarzenia to już opowieść znana z Killzone 2 czyli gry, w którą notabene większość z Was tak czy siak grała. W tym miejscu kończy się więc nasza długa i rozwlekła retrospekcja serii Killzone." - Cytat z ostatnich fragmentów części 5. Wynika z tego fragmentu, że jest tu tylko opisana pierwsza część Kilzone. Jeśli ci się chce to chętnie dowiem się co działo się przed wydarzeniami z Kilozne: Shadow Fall. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genralnie w 2 części zostajesz rzucony prosto w sam środek wojny i tak samo jak w 3 części wszystko co widzisz i o czym słyszysz to wszelkie manewry wojskowe. Wspomniany w tym uniwersum Visari to przywódca Helghastów którego pod koniec drugiej części zabija Velasquez, wtedy już nie mając nic do stracenia Higi rzucają wszystko co mają by tylko zabić ISA (to koniec 2 i początek 3 części). W 3 pojawia się konflikt w radzie wojskowej Helghastów między Stahl'em (dostawcą broni), a admirałem Orlockiem. Stahl w ogóle chce zostać szefem wszystkich szefów. Koniec końców Helghaści przegrywają tą wojnę i wtedy co dzieje się dalej pokazuje już Shadow Fall.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej dzięki wielkie. :) A Najemnik i Liberation coś wprowadza do fabuły znaczącego?

W Liberation na PSP nie grałem, ale w Najemnika tak i jak dla mnie to nic znaczącego nie wprowadza w tej serii. Grasz jak sama nazwa wskazuje najemnika, który za pieniądze wykonuje zadania dla ISA i potem dla Helghastów. Jak dla mnie chyba najlepsza gra na Vite.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznać się kto zrobił trofik z odblokowaniem wszystkich gadżetów do broni? Wymogi do zrobienia tych dodatków do tych małych pistolecików to była dla mnie męka. Statystyki poszły w dół na pysk, ale udało się. Szczególnie 75 killi z Judaza było ciężkie choć raz udało mi się w jednym meczu zabić 17 graczy. Cud.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie udalo :) + mam na ukonczeniu trofiki z DLC, chociaz trybu elitarnego chyba nie bede mial samozaparcia zrobic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznać się kto zrobił trofik z odblokowaniem wszystkich gadżetów do broni? Wymogi do zrobienia tych dodatków do tych małych pistolecików to była dla mnie męka. Statystyki poszły w dół na pysk, ale udało się. Szczególnie 75 killi z Judaza było ciężkie choć raz udało mi się w jednym meczu zabić 17 graczy. Cud.

 

Odblokowanie wszystkich dodatków to pikuś w porównaniu z wymaksowaniem każdej zdolności. Na szczęście zostałła mi tylko jedna - 400 zabić dronem wsparcia powietrznego. Póki co staram się wbić pozostałe kille w normalny sposób, ale coś czuje że nie obędzie się bez bosstowania na botach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokowanie wszystkich dodatków to pikuś w porównaniu z wymaksowaniem każdej zdolności. Na szczęście zostałła mi tylko jedna - 400 zabić dronem wsparcia powietrznego. Póki co staram się wbić pozostałe kille w normalny sposób, ale coś czuje że nie obędzie się bez bosstowania na botach.

Czyli jak stworzę własną grę z botami to mi zaliczy kille jak za gracza online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Od jakiegoś czasu zdolności odblokowują się również w grze z botami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Od jakiegoś czasu zdolności odblokowują się również w grze z botami.

To jak dla mnie pucharek na wymaksowanie wszystkich zdolności staje się banalny bo botom można dać niski poziom trudności i padną łatwo. A ja się męczę by załatwić 300 czy 500 ze Stun Blasta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to robiłem jeszcze przed nerfem, poza dronem powietrznym i buddy, to wszystko ładnie wpada z gry, trzeba sobie tylko niektóre rzeczy odpowiednio rozplanować. Np jednocześnie startować wieżyczkę i drona powietrznego, stawiać odpowiednio wieżyczkę a później przed nią tarczę. Te z dodatku dla snajpera to porażka, dla buntownika długo ale ale też da się normalnie zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób uruchomiles równocześnie wieżyczki i drona skoro główna zdolność dla żołnierza wsparcia to leczenie + jedna dodatkowa zdolność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Respisz się z wiezyczka, stawiasz, a jak ktos cie zabije to wtedy zmieniasz klasę na ta z dronem powietrznym i juz możesz napieprzac z drona i wieżyczki jednocześnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzynek z amunicja, nie może zrobić bot. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , otóż mieszkam w Danii kupiłem ostatnio fifę 15 w duńskim sklepie i napisy oraz dubbing jest w języku polskim a na pudełku pisało że po angilesku. I moje pytanie brzmi gdy kupię tutaj killzona Shadow Fall to też będę miał język i dubbing polski ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie każdy ekskluzywny tytuł na PlayStation posiada wszystkie języki w sobie, więc nie ma się co raczej martwić przy zakupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy te 2 trofea z ostatniego rozdziału można wykonać poprzez CHAPTER SELECT? 

Chodzi mi o te, że trzeba przejść niezauważonym i ukończyć misje zabijając 20 żołnierzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wielki fan KZ wszystkie poprzednie części pare razy ograłem to był powód dla zakupu ps2 i ps3 także mam sentyment

Tym razem zdążyłem ograć far cry 4 i dragon Age zanim nowy killzone do mnie trafił

zawiódł mnie -wizualnie super ale zero grywalności

Jakieś skanowanie skradanie zlecanie botowi zadań dla mnie beznadzieja

Nie czerpie tej radości z grania co z poprzednich części

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wielki fan KZ wszystkie poprzednie części pare razy ograłem to był powód dla zakupu ps2 i ps3 także mam sentyment

Tym razem zdążyłem ograć far cry 4 i dragon Age zanim nowy killzone do mnie trafił

zawiódł mnie -wizualnie super ale zero grywalności

Jakieś skanowanie skradanie zlecanie botowi zadań dla mnie beznadzieja

Nie czerpie tej radości z grania co z poprzednich części

Liczę że kampania w COD Cię porwie totalnie. Już męczy mnie słuchanie jaka ta kampania jest taka i owaka. Słowem o multi które jest genialne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram w multi w cod tez nie kampania jest kiepska i tyle

Nauczka z tego ze U4 trzeba bedzie sie dobrze przyglądać zamiast być pewnym ze bedzie super jak poprzednio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika w grze się pogorszyła?

Odpaliłem teraz kampanie i w 4 misji ta w mieście wydaje mi się że to kiedyś wyglądało lepiej, teraz jakieś to zamazane, nie ostre, krawędzie. Może mi się wydaje bo grałem na premierę i wtedy wrażenie robiło a teraz może więcej rzeczy dostrzegam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×