Skocz do zawartości
pablos_83

Killzone Shadow Fall

Rekomendowane odpowiedzi

Customizacja gier sugeruje dedykowane serwery.

 

Moim zdaniem gra wygląda obłędnie w singlu i o dziwo w multi też :)

 

Dokładnie, po filmiku jak Yoshi grał po prostu gra mnie czymś urzekła.

Jak nie zwracałem uwagi w ogóle na Killzone'a na starcie, tak teraz poważnie nad nim myślę obok BF'a.

W dodatku to ex więc o konkretne wsparcie raczej nie ma się co martwić...niestety o tony DLC również.

 

Jak poprzednie Killzone'y niezbyt mi przypasowały swoją mrocznością i ciemnymi mapami, tak tutaj teraz to wygląda wszystko żywo i kolorowo.

Liczę na więcej pokazów z bliska, bo konkretnie się zastanawiam teraz co wziąć obok BF'a :D

 

Jeszcze to dołączanie w locie, które nie trwało nawet 10 sekund...miazga!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa info odnośnie MP:

- system rozwoju postaci nie będzie korzystał z XP, zamiast tego do wykonani będzie 1500 (!!!) różnorodnych zadań (na razie więcej info nie mam)

- wszystkie map packi wydawane jako DLC będą darmowe co jest fantastycznym info i powinien to być standard

 

Skąd masz info o tym rozwoju postaci? Nie wydaje mi się, żeby twórcy poszli tą drogą. Przecież gromadzenie XP to standard w każdym multiplayerowym FPS-ie, poza tym nawet na filmiku było widać jak za każdego killa były przyznawane XP-ki. Te zadania mogą być jakimś dodatkiem do zdobywanego doświadczenia (coś jak medale w KZ3), ale nie sądzę, żeby były główną osią gry. Byłoby to zwyczajnie głupie i narzucało durne wymuszenia.

 

Co do darmowych mapek DLC też nie chce mi się wierzyć, no ale zobaczymy jak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu raczej chodzi o to co jest w BFie, gdzie te punkty XP nie mają żadnego przełożenia na nasz ekwipunek.

Jak chcesz ulepszenie do broni to trzeba nią ubić 10 przeciwników. Zapewne tutaj będzie coś podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na KZ.com pisza, ze beda 3 klasy z czego kazda bedzie miala po 22 bronie do wyboru, i wszystkie beda odblokowane na starcie... Czyli gra sie szybko znudzi, te 1500 zadan nijak nie przedluzy rozgrywki, bo to bedzie jak Challenges w CoD czy Dog Tagi w BF3 - do wlasciwej rozgrywki nie wnosi to absolutnie nic. Za to z darmowych DLC wszyscy inni tworcy powini brac przyklad, jak widac chciec to moc, a nie, 15$ i to jeszcze za stare mapy jak w CoD/BF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na KZ.com pisza, ze beda 3 klasy z czego kazda bedzie miala po 22 bronie do wyboru, i wszystkie beda odblokowane na starcie... Czyli gra sie szybko znudzi, te 1500 zadan nijak nie przedluzy rozgrywki, bo to bedzie jak Challenges w CoD czy Dog Tagi w BF3 - do wlasciwej rozgrywki nie wnosi to absolutnie nic.

a skąd ty już o tym wiesz, że się szybko znudzi?? panie.. widzisz i nie grzmisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurde, jak masz od razu wszystko podane na tacy, no to chyba oczywiste, ze gra sie szybko opatrzy, bo nie bedzie tego przyslowiowego kroliczka za ktorym trzeba bedzeie gonic. To tak jakbys zaczynal kariere w GT5 i wszystkie 1000 wozow juz by na ciebie czekalo w garazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info z wczoraj:
Będą dedyki i możliwość TOTALNEJ kustomizacji rozgrywki.

Kolega @Żywy na to:
"Na pewno będzie całkowicie zwalony balans wszystkiego i 80% rzeczy trzeba będzie blokować."

Drogi kolego, naprawdę warto czasem  może na chwile się odłączyć od internetu, wyjść na dwór (teraz akurat pada). W każdym razie jakoś ochłonąć. To jest naprawdę życzliwa rada. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na "balans" w KZ2 i w KZ3. Takze wybacz, ze GG nie maja u mnie kredytu zaufania pod tym wzgledem. W KZ2 trzeba bylo mase rzeczy wylaczac z RPG na czele, w KZ3 nie bylo za to w ogole takiej mozliwosci i nie bez powodu gra cieszyla sie mniejszym powodzeniem niz poprzedniczka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurde, jak masz od razu wszystko podane na tacy, no to chyba oczywiste, ze gra sie szybko opatrzy, bo nie bedzie tego przyslowiowego kroliczka za ktorym trzeba bedzeie gonic. To tak jakbys zaczynal kariere w GT5 i wszystkie 1000 wozow juz by na ciebie czekalo w garazu.

Te fpsy,co masz wszytsko odrazu to najlepsze fpsy ever.Call of duty 2,counter strike,dod source.

Nie jakies zjeb..bieganie i odblkowanie broni jak wiekszosci zgejowanych strzelanek teraz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie porownuj old schoolowych majstersztykow do current-genowego crapu, prosze cie. Tez kiedys potrafilem grac w UT99 bez opamietania, ale te czasy bezpowrotnie minely, teraz bez dobrego systemu rozwoju postaci gra umiera po zaledwie 2-3ech miesiacach i serwery wieja pustka.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jakies zjeb..bieganie i odblkowanie broni jak wiekszosci zgejowanych strzelanek teraz.

<patrzy na sygnaturke>

Time

406:41:00

406 godzin nabite w " zgejowanej strzelance" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<patrzy na sygnaturke>

Time

406:41:00

406 godzin nabite w " zgejowanej strzelance" :P

Zgejowane to jest te odblkowywanie czegos.Nie gra.Zreszta po 30gh w BF mialem wszytskie bronie z podstawki.

Zeby nie bylo offtopu,

Brawa dla kolesia ktory tworzyl muzyke do Shadow Fall,chodzi mi o ten utwor co Yoshid anajechal na gierke.Miazga,wie ktos jaka to nuta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurde, jak masz od razu wszystko podane na tacy, no to chyba oczywiste, ze gra sie szybko opatrzy, bo nie bedzie tego przyslowiowego kroliczka za ktorym trzeba bedzeie gonic. To tak jakbys zaczynal kariere w GT5 i wszystkie 1000 wozow juz by na ciebie czekalo w garazu.

W Resistance Fom nie trzeba było nic oblokowywać i grało się świetnie setki godzin. Ba, trzeba było sobie lepsze bronie z mapy podnieść, a jak ktoś by za cienki no to jego problem.

 

 No, ale rozumiem o co Ci chodzi:

Nie porownuj old schoolowych majstersztykow do current-genowego crapu, prosze cie. Tez kiedys potrafilem grac w UT99 bez opamietania, ale te czasy bezpowrotnie minely, teraz bez dobrego systemu rozwoju postaci gra umiera po zaledwie 2-3ech miesiacach i serwery wieja pustka.

Niestety takie czasy nastały. 

 

@Torba_Piany

Drogi kolego, naprawdę warto czasem może na chwile się odłączyć od internetu, wyjść na dwór (teraz akurat pada). W każdym razie jakoś ochłonąć. To jest naprawdę życzliwa rada.

Tak się składa, że nasz kolega @Żywy z tym balansem ma rację. 

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze wracając do tych wszystkich broni odkrytych, to na bank będzie do nich multum jakiś upgradów.

Przytaczamy tego BF'a już, to warto wspomnieć, że pomimo odkrywania kolejnych broni to większość i tak gra M16, albo AEK, które są broniami początkowymi :)

Akurat pod tym względem mi to nie przeszkadza.

 

Lubię takie futurystyczne klimaty, naprawdę zaczynam się zastanawiać czy BF czy KZ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak materiałów wideo, widocznie gra nie została wystawiona na GC, ale liczyłem, że nie zabraknie gameplayów z multi. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi jeszcze powiedzą, że będzie ostry TDM z fajnymi dodatkami w trakcie to biorę :)

Nie grałem w poprzednie części sporo, w KZ2 bardzo mało i głównie singla.

Są tam tryby TDM i jakie one były? Chociaż w sumie z tego co widzę to nie ma co porównywać teraz tych obu części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No! I to może być gwóźdź do trumny z CoD Ghostem. Módlmy się o balans i możemy mieć prawdziwego killera.

 

Bo? Co po tych 60FPS (jesli to prawda oczywiscie) jak sterowanie dalej jest skopane, cos czuje ze bedzie powtorka z dema KZ2 - ludzie poleca na grafike i 60FPS, po czym zagraja i stwierdza "wtf is dis shit?!?", i na forach zaczna sie mnozyc tematy o input-lagu. Wystarczy obejrzec ten montage MP z GC - kazda jedna sekwencja to celowanie strafe'ami. Poza tym, malo to bedzie shooterow w 60FPS na next-genach? A CoD i tak bedzie przyciagal swoja prostota rozgrywki.

 

 

EDIT:

A jednak, GG potwierdza, ze celuja w 60FPS:

http://www.heise.de/newsticker/meldung/Gamescom-Erste-Eindruecke-von-der-Playstation-4-1940079.html

https://twitter.com/EboltGG/status/370519927624855552

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak materiałów wideo, widocznie gra nie została wystawiona na GC, ale liczyłem, że nie zabraknie gameplayów z multi. :/

 

Oglądałem dziś w sieci materiał wideo z targów ekipy ppe i chyba butcher mówił że grał już  w multi killzone SF na ps4 , własnie tam

 

EDIT - A co do postu  Zywego to z twoich słów wyczuwam lekki pocis na multi w kz2..... jak tak to te 28 dni online musiało byc dla Ciebie męczarnią...

Edytowane przez awierone
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

325493116.jpg

340818623.jpg

186645023.jpg

980640037.jpg

970676450.jpg

 

IMO najładniejsze multi na next-genach, ciekawe jak będzie z grywalnością, ale jestem dobrej myśli, najważniejsze, że będzie pełna customizjacja zakładanych gier. :)

Edytowane przez ONE
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badzo ładna gra. Na papierze zapowiada się świetnie (serwery, gdzie będzie można pobanować wszystko co noobowskie, jak w Killzone 2), tylko ten lag. 

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten 'lag' po pierwsze nie wiadomo jaki i czy wogóle jest... spokojnie poczekajmy. Oby tylko poza customizacją serwerów poszli dalej śladem kz2 i dodali wsparcia dla gier klanowych jak w dwójeczce ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO najładniejsze multi na next-genach, ciekawe jak będzie z grywalnością, ale jestem dobrej myśli, najważniejsze, że będzie pełna customizjacja zakładanych gier. :)

 

Co prawda o gustach sie nie dyskutuje, ale jak dla mnie Destiny i The Division deklasuja graficznie wszystkie pozostale gry na next-genach.

 

 

EDIT - A co do postu  Zywego to z twoich słów wyczuwam lekki pocis na multi w kz2..... jak tak to te 28 dni online musiało byc dla Ciebie męczarnią...

 

No wiesz, KZ2 zaczal jako mega zajebista gra, ale po kilkunastu patchach byl juz tylko cieniem starego siebie.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×