Skocz do zawartości
pablos_83

Killzone Shadow Fall

Rekomendowane odpowiedzi

Popatrz na "balans" w KZ2 i w KZ3. Takze wybacz, ze GG nie maja u mnie kredytu zaufania pod tym wzgledem. W KZ2 trzeba bylo mase rzeczy wylaczac z RPG na czele, w KZ3 nie bylo za to w ogole takiej mozliwosci i nie bez powodu gra cieszyla sie mniejszym powodzeniem niz poprzedniczka.

No u Ciebie pewnie nie mają kredytu zaufania skoro patrząc na Twój profil nawet w te gry nie grałeś (tak, tak, grałeś na innym koncie albo od 4 lat nie odświeżałeś listy trofików). Dałbyś już spokój z komentowaniem KZ. Od kiedy pamiętam, już od czasu KZ2, jedziesz po produktach GG jak po burej suce.

 

Ups.. Sorry, w KZ2 grałeś

Edytowane przez mithell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał, grał - pamiętam, jak mnie Żywy jechał na multiku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7min. TDM:

 

Ok, nie mam więcej wątpliwości :) BF4 poczeka, akurat go połatają, itd.

Killzone idzie do mnie w dniu premiery :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KZ 2/3 bardzo dużo spędziłem i multi dla mnie wymiata.

Moduł sieciowy będzie wspierał maksymalnie 24 graczy.

Miło, że DLC będą darmowe. Czekamy 29 listopada. :)

 

index-fig-2-16.jpg

index-fig-2-17.jpg

image_killzone_shadow_fall-22862-2660_00

image_killzone_shadow_fall-22862-2660_00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściągnąłem sobie to w 1080  i  odpalilem na 47tv. naprawdę wygląda tak jak powinno i tak jak zapowiadaja czyli miodnie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YT i tak wali jakieś swoje filtry, także przy normalnej grze na moim 50" (wirtualny kutas od razu większy) to będzie po prostu bomba dla mojej czaszki ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc nie ma innej możliwości jak kupno PS4 w dniu premiery. Pewnie Polaków na serwerach będzie jeszcze więcej niż za czasów KZ2, ale najbardziej cieszy kustomizacja zakładanych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KZ 2/3 bardzo dużo spędziłem i multi dla mnie wymiata.

Moduł sieciowy będzie wspierał maksymalnie 24 graczy.

Miło, że DLC będą darmowe. Czekamy 29 listopada. :)

 

 

to chyba w Halo Reach nie grałeś  :P

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba w Halo Reach nie grałeś  :P

 

Grałem u kolegi. Ja wolę KZ.  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywiad dot. MP:

 

ibbIH61aawPcfA.gif

 

iQgRuZRYW63X3.gif

 

kzsf9fixed.gif

 

kzsf6.gif

 

iMudH6MvzSxB3.gif

 

kzsf1.gif

 

kzsf2.gif

 

ibjAScO62m53mq.gif

 

ibtKrqewxWFlol.gif

 

iU9zsPpKd02jD.gif

 

iURA0qA27tMZp.gif

 

iveIYL81AdOBR.gif

 

ibyATYApAxen2l.gif

 

ib2czvVfK4VGJs.gif

 

untitled-1kxu07.gif

 

 

killzowned.gif

 

;)

Edytowane przez Żywy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

równie dobrze mogli napisać PS4 vs hi-end PC :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam te gameplaye, tarcze i inne bzdety i zastanawiam się, kto będzie chciał grać bez tego na tych super wypasionych serwerach. Raz, pamiętam jak szybko skończył się Resistance 3 na HC mode, gdzie też to było wyłączone i liczył się skill. Dwa, bronie i inne bajery odblokowuje się za osiagnięcia typu ,,ubij kogoś x razy przez tarczę", a nie za XP. Trzy, odpalam sobie od czasu Resistance: fom, a tam ludzie same 1 hit kille grają, a chętnych do pogrania na rankingowych zasadach brak, nie mówiąc nawet o grze w combo na same karabiny + snajpa, co doskonale pokazuje jaka panuje tendencja wśród graczy. Co lepsze, Killzone 4 ma premierę w tym samym czasie co BF4 i od razu przypomina mi się analogiczna sytuacja z Resistance 3 i BF3, kiedy to masa osób na stronkach ligowych bawiących się w rozgrywki i klanówki zachwycała się ,,nowym starym skillowym Resem", a jak przyszło co do czego i nadeszła premiera, to nie miał kto tego kupić, tylko wszyscy się na BFa rzucili, gdzie nie było nawet prywatnych gier (tak na marginesie lekko śmieszne jest, że z tych wszystkich polskich prosów niby grających kiedyś w kultowego R:Foma, o Hardcore Mode u Insomniaców na ich forum walczyłem chyba tylko ja - no ale tak to jest z genialną jedynką -  wszyscy się chwalą, że grali bo tak wypada, a w rzeczywistośći grał mało kto). Teraz nawet nikt nie udaje, że się interesuje i chyba na ,,prosów" nie ma co raczej liczyć. Zobaczymy, jak się sytuacja potoczy i ilu osobom będzie się chciało w miarę skillowo postrzelać na same karabiny.

Edytowane przez vann
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakich 'prosów' ?( tacy z tych polskich ps'owych graczy są prosi jak z legii silny europejski klub) .trochę nie ogarniam co  piszesz ....... po to w tej grze sa takie dodatki żeby z nich skorzystać. Nawet nie wiesz jak będzie z balansem, wytrzymałością tych tartcz i innych dodatków ,za co wogóle je dostaniemy.... czy tak poprostu ? czy za jakiegoś streaka a już marudzisz. A jak się nie podoba to trudno. Jeżeli to jest wyznacznikiem jakości gry w multi dla ciebie to dziwne masz podejście. Gra ma sprawiać FUN  i tak pewnie będzie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakich 'prosów' ?( tacy z tych polskich ps'owych graczy są prosi jak z legii silny europejski klub)

Tu zgoda. Dlatego prosy byli w cudzysłowie.

 

Gra ma sprawiać FUN  i tak pewnie będzie 

,,FUN" to każdy czerpie z czego innego. Mnie Killzone 2 dawał fun, gdy grałem 8vs8, bez przebierańców, boosta, rpg, itd. W Killzone 3 funu nie czułem, bo gra mi narzucała to  czego unikałem w dwójce + dawała kwiatki typu snajper z niewidzialnością i karabinem czy auto revive medyka. 

 

po to w tej grze sa takie dodatki żeby z nich skorzystać

No to sobie z nich korzystaj. Ja pewnie będę szukał innych serwerów bez tego, bo uważam, że multi powinno być zbalansowane i nastawione na umiejętności gracza, a nie na super duper moce.  

Edytowane przez vann
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak myślice, dlaczego pełnoprawna kolejna część - nowa platforma, nowy engine, nowa fabuła, nowe bronie, 2letnia przerwa w serii, dlaczego nie dostała numerka w tytule? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak myślice, dlaczego pełnoprawna kolejna część - nowa platforma, nowy engine, nowa fabuła, nowe bronie, 2letnia przerwa w serii, dlaczego nie dostała numerka w tytule?

Prosty marketingowo-psychologiczny zabieg. Wiadomo nowa konsola, świeży sart przyciągnie sporo nowych ludzi. No i taki ktoś widzi na półce Killzone 4 i myśli sobie: to już 4 część, nie grałem w porzednie, nie znam fabuły, ciężko mi będzie się wdrożyć, itd itp. Tak samo jest z InFamous.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na filmiku:

 

kznormal.gif

 

naprawione:

 

kzsffixed.gif

Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolny gif pokazyje jakby chodzil KZ:SF w stalych 60FPS, a gorny jak chodzi naprawde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, drugi gif pokazuje jak KZ chodzi na standzie w GC, a pierwszy jest z filmiku z YT, gdzie nie widać tych 60fps przez bitrate'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×