Skocz do zawartości
pablos_83

Killzone Shadow Fall

Rekomendowane odpowiedzi

Nie czekałbym na takie zestawy w małych sklepach, bo polityka jest prosta jak budowa cepu; kupujemy zestaw wyciągamy wszystko i sprzedajemy osobno, czysty zysk dla małego sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, a na pudełku widniej jak byk, gra, kamera i drugi pad, a w środku sama konsola i jeden pad. Takie akcje to tylko z pegazusami na rynku u ruskich.

Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledze wili23 chyba chodzi o to że małe sklepy zamówią bundle w atrakcyjnej cenie a sprzedawać zawartość będą oddzielnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czekałbym na takie zestawy w małych sklepach, bo polityka jest prosta jak budowa cepu; kupujemy zestaw wyciągamy wszystko i sprzedajemy osobno, czysty zysk dla małego sklepu.

Tak tylko że w bundlu(PS3) pad nie jest w Blisterze... a kamerki sony daje w takich charakterystycznych piankach, wiec jak sklep chce jakoś to sprzedać to musi udowodnić że nie było używane/podrabiane skoro jest odpakowane

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko że w bundlu(PS3) pad nie jest w Blisterze... a kamerki sony daje w takich charakterystycznych piankach, wiec jak sklep chce jakoś to sprzedać to musi udowodnić że nie było używane/podrabiane skoro jest odpakowane

 

Większość bundlli jakich widziałem, polegało na ładnym opakowaniu, co jest w pakiecie; a po rozpakowaniu wszystko było w osobnych opakowaniach. :) Nie wiem jak teraz zrobią... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ależ ta gra wygląda. @_@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak przez okno  ;)

 

Wygląda jak Halo Reach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ładnie ale nie ma klimatu KZ, tego prawdziwego z KZ2. A może przesadzam i poprostu zcodziałem... tzn. zdziadziałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat jakoś tak się stało, że nigdy w KZ nie grałem.

Będę do serii podchodził jako świeżak, mam nadzieję się nie zawieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@shemaforash może warto zaopatrzyć się teraz w KZ:T...za niewielkie pieniądze dopadniesz 3 części gry ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modele z gry.

1378230307-kz-sf-black-hand-2.jpg


1378230305-kz-sf-black-hand-4.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jakiś czas temu opublikowaliśmy pierwszą część zmian i nowości jakie pojawią się w trybie dla wielu graczy, który dostępny będzie razem z Killzone: Shadow Fall na premierę PlayStation 4. Dzisiaj pojawiła się część druga informacji ujawnionych przez holenderskie studio. Czego jeszcze możemy spodziewać się po multi?

  • System progresu nie będzie oparty na zdobywaniu doświadczenia, a na wykonywaniu odpowiednich wyzwań, których znajdzie się w grze 1500. Wykonanie wyzwania poskutkuje przyznaniem punktu do naszej rangi oraz ewentualnej nagrody w postaci nowych umiejętności, nowych gadżetów czy ulepszenia dla broni.
  • System "honorów bojowych" aktywny będzie jedynie na czas danej rozgrywki. Po wyjściu z trybu dla wielu graczy - wszystko co osiągniemy będzie kasowane. Guerrilla doda także opcję wyłączenia tej opcji przy tworzeniu własnej gry.
  • Każda z broni będzie podatna na maksymalnie dwie modyfikacje, które oczywiście będą się różnić zależnie od karabinu. W niektórych zamontujemy bagnet, w innych - podwiesimy granatnik. Każda z broni opierać będzie się na umiejętnościach gracza. Nie będzie karabinu bez odrzutu czy z automatycznym namierzaniem.
  • Tarcze i ich użytkowanie. Po aktywacji, będzie można je deaktywować ręcznie jeśli nie będziemy mieli potrzeby korzystania z niej, a z drugiej strony - przeciwnik będzie mógł z łatwością zniszczyć ją przy pomocy granatów EMP. Oczywiście opcja tarcz energetycznych będzie mogła zostać wyłączona we własnej grze.
  • Specjalny system po zwycięstwie, gdzie trójka najlepszych graczy z ekipy zwycięzców i trójka najgorszych z przegranych spotka się na koniec rundy. Jeden gracz będzie mógł wybrać specjalny ruch celebrujący wygraną, a jeśli mu się nie uda - przeciwnik będzie miał szansę na kontrę.
  • Strefa Wojny jako tryb będzie miała własne leaderboardy, niezależnie czy mówimy o oficjalnej grze udostępnionej przez Guerrilla, czy o własnej grze zrobionej dla znajomych.
  • W grze dostępne będą także boty zarówno w trybie offline jak i online, ale tylko i wyłącznie gdy sami będziemy zakładać grę w trybie Strefa Wojny. W trybie online będziemy mogli wykonywać wyzwania, w trybie offline - nie.
  • Guerrilla zrezygnowało z plecaków odrzutowych i egzoszkieletów, przynajmniej na start. Być może później pojawią się w DLC, jednak na start gra ma być równa dla wszystkich.

I jak wam się to podoba?

http://www.ps3site.pl/guerrilla-games-kontynuuje-opowiesc-o-trybie-multiplayer-w-killzone-shadow-fall/166412

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie kupować ps4 za szybko ale sprzedałem za dobre pieniądze vite, trochę miałem odłożone i jednak kupię konsolę krótko po premierze, a killzone obowiązkowo na start, wszystkie killzony mi się bardzo podobały a multi w trójce to super sprawa, jeśli multi będzie choć tak dobre jak w trójce to już wiem w co będę łupał przez najbliższe miesiące:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że ja osobiście nie widzę w tej grze absolutnie nic nadzwyczajnego poza naprawdę piękną grafiką i przyjemnym designem przeciwników i broni - wszystkie gejmpleje wyglądają albo jak do bólu CoDowy corridor shooter albo stosunkowo niewielkie areny rodem z np. Crysis po na których "stalkujemy" przeciwników. Czyli absolutnie nie jest to jakieś złe, wręcz ok, ale poza tym nic, żadnych ciekawych rozwiązań gejmplejowych - po prostu nic co by nadało tej grze, w moich oczach, jakiejś indywidualności, tego "O, w to bym zagrał!". 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie KZ to najmocniej zapowiadający się tytuł na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wiem, że nikt nie zmusza nikogo do kupna season passa, ale akurat taka zagrywka jest czystym skur**syństwem! Zapowiadają dodatkową, płatną zawartość jeszcze przed premierą konsoli. Jakby nie można było tego wrzucić do pełnej wersji gry, która nawet nie ma jeszcze statusu "gold". Jaram się jak pochodnia nadchodzącym Killzonem, ale takich kur**skich praktyk nie pochwalam!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież DLC do KZ: SF miało być za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matheo dziwisz się?! Przecież takie praktyki masz już przy każdej obecnej grze. Nic dziwnego, że takie zagrywki serwują nam na nowej generacji. Plaga cyfryzacji. Niedługo będziesz kupował kod by otworzyć pudełko, drugi by włożyć płytkę, trzeci by zainstalować i czwarty season pass by odpalić grę. Znaczy 1/10 gry. Resztę jak kupisz kolejny season pass.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS bloga napisali, że mapy będą za darmo.

 

Nowy trailer, chyba jakiś fanowski.

Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×