Skocz do zawartości
pablos_83

inFAMOUS: Second Son

Rekomendowane odpowiedzi

Warto, warto - w grze jest sporo do roboty, bohaterow też się da polubić :) Chociaż muszę przyznać, że moim faworytem jest do dziś pierwsza część :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam kotleta.

Kupiłem w ostatniej promocji za ok 30 zł na psstore. Początkowo jak najbardziej ok miły tytuł.

Tylko no właśnie... odechciewa się grać przez spadki fps. Szczególnie odczuwalne w momencie w czasie walki z przeciwnikami gdy nam ten typ 'zamuruje' nogi tym kamieniem i nie możemy się ruszyć. Jeśli nie uwolnimy się przez ten skok teleportacje to gdy ten kamień puści jest istny pokaz slajdów. Niby pierdół ale przeszkadza w płynnej grze i jest jeszcze trochę takich kwiatków.

Przypuszczam, że ma to związek z ostatnią aktualizacja dla ps4 pro.

Grał ktoś w to ostatnio?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, crasch napisał:

Odgrzewam kotleta.

Kupiłem w ostatniej promocji za ok 30 zł na psstore. Początkowo jak najbardziej ok miły tytuł.

Tylko no właśnie... odechciewa się grać przez spadki fps. Szczególnie odczuwalne w momencie w czasie walki z przeciwnikami gdy nam ten typ 'zamuruje' nogi tym kamieniem i nie możemy się ruszyć. Jeśli nie uwolnimy się przez ten skok teleportacje to gdy ten kamień puści jest istny pokaz slajdów. Niby pierdół ale przeszkadza w płynnej grze i jest jeszcze trochę takich kwiatków.

Przypuszczam, że ma to związek z ostatnią aktualizacja dla ps4 pro.

Grał ktoś w to ostatnio?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Ja grałem 2-3 miesiące po premierze i nie miałem czegoś takiego. Miałem spadki, ale na ekranie była wówczas gruba akcja. Dużo przeciwników, dużo wybuchów itp tak to nic szczególnego się nie działo. Przez te aktualizacje na Pro jak już wspomniałeś mogło się coś popieprzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej. Na starych gampleyach widzę, że chodzi jak powinna a teraz ogólnie nie ma zbyt równych fps i do tego ten pokaz slajdów w przypadku kamienia. Może rzucą jeszcze patchem. Cholera szkoda, bo miło się zapowiadało.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, crasch napisał:

Przypuszczam, że ma to związek z ostatnią aktualizacja dla ps4 pro.

Grał ktoś w to ostatnio?

 

Ewidentnie wina aktualizacji pod Pro. Goły inFamous chodzi jak marzenie.

Mogło być gorzej. AC Syndicate co chwila wywala do menu konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ewidentnie wina aktualizacji pod Pro. Goły inFamous chodzi jak marzenie.

Mogło być gorzej. AC Syndicate co chwila wywala do menu konsoli.

Tragedii nie ma ale nie chodzi to jakoś za dobrze. U4 przy tym śmiga idealnie.

No nic, chyba poczekam z dalszym graniem do następnego patcha, chociaż jak widzę w historii aktualizacji już jeden był po aktualizacji do pro.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu skończyłem , kupiona za 33zł więc za taką cenę grzech nie sprawdzić.

 

Graficznie zachwyca mimo lat na karku i nawet na zwykłej PS4.

Świetne miasto, Delsina nawet da się polubić choć, całość fabularnie na kolana nie rzuca. Stare Infamousy stały w tej kwestii na wyższym poziomie.

Kilka razy miałem WTF gdy na ekranie pojawiały się motywy z tytułu książki Dana Browna, co imho było totalnie od czapy.

Zakończenie strasznie się ciągnęło a oklepane motywy były aż niesmaczne.

 

Warto ograć choć bardziej podobał mi się First Light, ze względu na bohaterkę i bardziej spójną fabułę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infamous SS świetna gra. Nie wiem czemu tak objechana. Historia faktycznie z pupy, ale to zupelnie jak wiekszosc  historii o superbohaterach. Za to graficznie prezentuje sie wybornie. Za takie pieniądze warto pobiegać po Seattle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, sLk napisał:

Infamous SS świetna gra. Nie wiem czemu tak objechana. Historia faktycznie z pupy, ale to zupelnie jak wiekszosc  historii o superbohaterach. Za to graficznie prezentuje sie wybornie. Za takie pieniądze warto pobiegać po Seattle. 

 

Coz grajac w InF2 i SS widac roznice - i roznica polega na tym ze 2ka jakos miala i ciekawsze postaci i roznica miedzy dobrym i zlym i wyborami byla jakas wieksza. W SS jakos to wszystko jest plaskie. Graficznie poprawili choc moje dwa przejscia mialy wiecej glitchy niz w 2ka, choc te byly mniej denerwujace w 2ce ze 2 razy po prostu przebilem sie przez obiekt i utknalem. Za to w SS lewitujace stoly, wozy wbite w ziemie to widzialem dosc czesto.

 

InF:SS i FL to fajne produkcje. Ale jak juz wczesniej pisalem - w mojej ocenie tylko dobre, niemniej ograc warto (choc raz).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×