Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Padem w DC gra się wyśmienicie. Akurat gra jest idealnie skrojona pod sterowanie gałkami i spustami.

 

Jak ktoś chce szybciej nabić level, to teraz od piątku do poniedziałku startuje bonus na podwójną liczbę expa za każde użyte auto. Warto skorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podobno na kierownicy można wykręcić jakieś kozackie wyniki, ale nie wiem jak to możliwe. Jak masz skilla w ścigałkach to na wszystkim będziesz dobry.

Na padzie robiłem wyniki w pierwszej 10, także raczej nie :) Gra jest idealna pod pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam 3 tygodnie pauzy od grania bo jestem na urlopie, ale gra daje niesamowity fun. I gram na padzie, choć zawsze uważałam że wyścigi na padzie to nieporozumienie :)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić Driveclub. Obecnie jest wersja za 63 zł :Driveclub ps +

Czy posiada ona w sobie season pass ? Czy to jest najlepszy sposób pogrania na teraz ?

Gra pudełkowa nowa chodzi teraz po 30-40 zł.

Edytowane przez Xan_der_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując pudełkową na start ciągnie ci ileśtam GB danych, a zważywszy na to, że w DC można grać miesiącami, warto mieć cyfrówkę. Ja sam zakupiłem na premierę w październiku 2014 i po dziś dzień masteruję trofiki z DLC, a niedawo skończyłem dopiero na 100% Bikesy. Jak ci spasuje model jazdy, klimat etc. to przepadniesz nawet na dłużej niż miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 63 jest pewnie bez sp, jak ci nie spieszno to poczekaj na jakas promocje, na hellowin może byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Nath_147 napisał:

Za 63 jest pewnie bez sp, jak ci nie spieszno to poczekaj na jakas promocje, na hellowin może byc.

Jak ktoś nie ma ciśnienia to może poczekać bo gra często gości w promocjach,a jak ktoś jest graficznym zjebem to w DC jest najładniejszy deszcz na rynku gier wyścigowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

 

DriveClub dorobił się dzisiaj aktualizacji 1.28, która zapewnia nam dostęp do torów, które zostały wprowadzone przez edycję VR. Aktualizacja zajmuje ok. 6GB.

Jeśli chcecie sprawdzić, jak prezentują się tory dodane przez aktualizację 1.28, to zerknijcie na filmiki z poniższej playlisty, które przedstawiają je w wersji VR

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=lWvbsB8Yosk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 27.01.2016 o 12:59, ojejkualefajnie napisał:

Pełna wersja PlayStation®Plus DRIVECLUB™ i Przepustka sezonowa - koszt 84 zł dla posiadaczy PS plus, 

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/pe%c5%82na-wersja-playstationplus-driveclub-i-przepustka-sezonowa/cid=EP9000-CUSA00003_00-XXDRIVECLUBPSUSP

czyli jak zakupię ten produkt to mam wszystko w jednym ? pełną wersję i wszystkie dodatki które wyszły i które wyjdą ? Bo coś mi tu nie pasuje wersja bez plusa i bez przepustki kosztuje 125zł a mając plusa 84 zł z przepustką, mega dobra ale dziwna promocja

Odkopię stary post, ale podany link już nie działa, a nurtuje mnie pytanie czy jest jeszcze dostępna ta wersja do zakupu. Nie mogę tego znaleźć na PSS, jest tylko oddzielnie pełna wersja gry i season pass. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Season pass zawiera wszystkie dodatki które się pojawiły tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, eMeK napisał:

Season pass zawiera wszystkie dodatki które się pojawiły tak?

Tak. Wyjątkiem są tylko samochody, które zdobywa się poprzez zdobywanie rang dla danej marki. Czyli np masz 6 poziom Ferrari to dostaniesz za free ten płatny wozik.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No limits i Finish Line są płatne osobno i zawierają najlepsze auta w swojej kategorii, np. Nissan GTR, 370Z Nismo, Koenigsegg Regera. Ale nie mają pucharów, także 100 spokojnie bez nich się zrobi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla uściślenia to pucharki do No Limits i Finish Line są w Driveclub Bikes, ale fakt nie wliczają się do 100% z podstawowego Driveclub'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie są czasem tylko dla motorów? Czy jak robimy je samochodami to wpadają w zestawie z motorami? Głupie by to było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest opcja głupia: trofea z DLC, w którym jeździmy samochodami wpadają do zestawu Driveclub Bikes.

 

A jdodatkowo DLC Finish Line i No Limits są wyszczególnione w tourze samochodowym i wliczają się do całkowitej liczby gwiazdek możliwych do zdobycia w ramach tego touru.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli żeby mieć całą zawartość gry to muszę dokupić Season passa plus te dwa dodatki o których wspomniał Patricko? A co z driveclub bikes, także w seasson passie jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Driveclub Bikes również jest do kupienia osobno, nie wchodzi w skład season passa. Tym dodatkiem, który de facto jest tak jakby osobną grą, możesz zainteresować się później, ponieważ Driveclub + season pass, to zabawa na kilkadziesiąt godzin, albo i więcej, jeśli będziesz chciał wszystko masterować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ostatnie dodatki do samochodów mają trofea w dodatku motorów bo coś tam było, że nie mogli ich dodać to podstawki bo to by było za dużo trofeów dla jednej gry czy cuś. Nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Zakupiłem Drivecluba na premierę - wersja PS+. Dziś ją pobrałem i w informacjach mam odliczanie ważności gry, jak w przypadku darmowych gier z plusa... Dlaczego tak jest ? Za grę zapłaciłem, więc powinna być dożywotnio bez względu na plusa.

Z tego co pamiętam kiedyś wszystko był ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu kiedyś miał podobny problem, tylko namierzyć rozwiązania nie mogę :trap:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba czasem przywrócić licencji? Możliwe, że trzeba grę na nowo pobrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Patricko napisał:

Nie trzeba czasem przywrócić licencji? Możliwe, że trzeba grę na nowo pobrać.

 

Licencje przywróciłem, grę także pobrałem nawet dwa razy - te dwie różne wersje co są w PSS - bez skutku.

Dalej odlicza dni do końca. Dwa dni temu przedłużyłem plusa o rok, ale Driveclub odlicza ważność sprzed przedłużenia plusa...Normalnie jaja.

Dziś zadzwonię do nich i zapytam o co kaman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ to jest miodne! DRIVECLUB kupiłem na premierę, tj. w październiku 2014, dokupiłem w międzyczasie oba season passy i... bawię się po dziś dzień, nie mając jeszcze wszystkiego! Nie rozumiem hejtu na tę gierkę, nie rozumiem tez, jak może kosztować 40zł, gdyż totalnie i pod każdym względem WY-MIA-TA, a już idealnym połączeniem jest zabójcze combo Spotify+DC i piękny wyścig w południe na Tamil Nadu w Indiach (które notabene właśnie zwiedziłem i wyglądają naprawdę podobnie do tego co pokazano w grze!) Najlepsze jest to jak wysokie jest tutaj replayability dla kogoś, kto wkręci się w model jazdy, zasady panujące w grze itd. Ja po skończeniu podstawki na 100%, po wbiciu motorów i łącznie wchodząc już w trzeci rok zabawy, na który wydałem co prawda łącznie ok 300zł, nadal mam jeszcze ponad połowę tourów z DLC do wymaksowania, co przy umiejętnym dawkowaniu sobie gry, daje mi pewnie jeszcze okrągły, cały 2017 rok grania. Jak dla mnie nie ma nic konkurencyjnego dla DRIVECLUB na tej generacji konsol w segmencie ścigałek i gorąco polecam, jeśli jeszcze ktoś nie gra, bo mega warto, a jak się wkręci to patrząc po sobie - zabawy na 3 lata. Niesamowite po prostu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Driveclub jest jedną z najlepszych arcadeowych ścigałem jakie powstały w ostatnim czasie. Sporo rzeczy do zrobienia, całkiem fajny dodatek z motorami, jakaś tam rywalizacja ze znajomymi, kluby itp jest co robić. Sam zrobiłem niecałe 800 gwiazdek średnio się do tego przykładając. Na bank do gry wrócę bo fajnie się w to gra.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×