Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o Ps4 to zgoda ale Forza na XO jest bezkonkurencyjna..

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu.

Znam na tym forum takich którym w ogóle nie weszła.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kolos28 napisał:

Jeśli chodzi o Ps4 to zgoda ale Forza na XO jest bezkonkurencyjna..

 

 

Pfff. Jest jak najbardziej konkurencyjna. Do tego stopnia że po ok 10 godzinach grania wylądowała na Allegro. Wolę DriveClub 100x bardziej...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, aem napisał:

Ależ to jest miodne! DRIVECLUB kupiłem na premierę, tj. w październiku 2014, dokupiłem w międzyczasie oba season passy i... bawię się po dziś dzień, nie mając jeszcze wszystkiego! Nie rozumiem hejtu na tę gierkę, nie rozumiem tez, jak może kosztować 40zł, gdyż totalnie i pod każdym względem WY-MIA-TA, a już idealnym połączeniem jest zabójcze combo Spotify+DC i piękny wyścig w południe na Tamil Nadu w Indiach (które notabene właśnie zwiedziłem i wyglądają naprawdę podobnie do tego co pokazano w grze!) Najlepsze jest to jak wysokie jest tutaj replayability dla kogoś, kto wkręci się w model jazdy, zasady panujące w grze itd. Ja po skończeniu podstawki na 100%, po wbiciu motorów i łącznie wchodząc już w trzeci rok zabawy, na który wydałem co prawda łącznie ok 300zł, nadal mam jeszcze ponad połowę tourów z DLC do wymaksowania, co przy umiejętnym dawkowaniu sobie gry, daje mi pewnie jeszcze okrągły, cały 2017 rok grania. Jak dla mnie nie ma nic konkurencyjnego dla DRIVECLUB na tej generacji konsol w segmencie ścigałek i gorąco polecam, jeśli jeszcze ktoś nie gra, bo mega warto, a jak się wkręci to patrząc po sobie - zabawy na 3 lata. Niesamowite po prostu.

 

Początkowo też tak sądziłem i byłem zafascynowany tą grą. Jednak model jazdy (widok) z kokpitu strasznie zepsuli, a w takie gry zawsze gram na takim widoku. Zresztą wtedy tez są ujawnione największe smaczki graficzne. Niektóre samochody są z tego widoku niegrywalne, połowa ekranu to sufit kabiny, duża część to deska rozdzielcza (mało czytelna) a trasy widać tyle co na lekarstwo. Jest co prawda jeszcze kamera zza szyby ale  to już nie to samo. Dlatego szybko zrozumiałem że nie mogę rywalizować z graczami którzy graja z kamerą "zza auta" i grę odpalam tylko okazjonalnie aby sie nacieszyć super grafiką i manualnie powrzucać  biegi w super brykach typu Huracan .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 26.03.2017 o 16:09, Patricko napisał:

Normalna wersja bez Season Passa.

Jeśli ps plus wygaśnie to będzie można nadal grać w pełną wersję? Czy gra zostaje downgrade'owana do biedniejszej wersji, która była dla plusowiczów? Sprzedałem wersję na płycie i do kupienia w storze mam tylko tę wersję za 29 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam aktywnego klubu, który mnie przygarnie. Ja powoli, ale idę so przodu. Narazie lvl 51.

Ps. Co oznacza cyfra po ukośniku po poziomie?

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten level na zielono? Ilość wykonanych zadań od twórców. Po 60 poziomie jak wejdziesz na swój profil i klikniesz to będziesz mógł jeździć czasówki, jedna co level. Chyba jest max 30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Level cap dla leveli elite był 60 jak kończyli ze wsparciem Driveclub'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka fajna, bardzo fajna, tylko te trofea on-line mnie wkurzają. Pomógł by ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP, pewnie ja pomoge. Tez potrzebuje. Dodaj na PSN i sie zgadamy ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś mniej więcej kiedy wpada trofik za 6 poziom tych roznych wyroznien? Bo pomimo 59lvl i tak jak sie patrze w profil to w chuuuu mi tam brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz wszystkie dlc to powinno wpaść mniej więcej pod sam koniec gry. Przynajmniej u mnie tak było, tyle że ja czasem potrafiłem spędzić godzinę na jednym torze, żeby czas maksować. Jeśli ktoś robi tylko gwiazdki to będzie musiał grindować po ukończeniu wszystkiego. Ale na każdą kategorię są proste patenty, typu puszczasz 1 okrążenie na krótkim torze i robisz co potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja raczej jak najszybciej gwiazdki zdobywalem i do nastepnego eventu, dlc mam wszystkie. Ehh no nic, jak mi sie bedzie nudzic to moze sobie troche pojezdze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje kilka osób do trofea z motorów:

 

Zachowam na później
Zapisz powtórkę w trybie wieloosobowym na koniec wyścigu z minimum sześcioma rywalami, po zdobyciu miejsca na podium (tylko dla motocykli).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nawet jednej nie znajdziesz... Niestety.

Zrób sesje na psnprofiles.com i na bank zgłoszą Ci się ludzie.

 

Ja zrobiłem to na patencie, ponieważ jak nie znajdzie Ci lobby z motorami to wrzuca Cię do lobby z autami. Więc wchodziłem do pokojów z motorami i liczyłem, że mnie przeniesie do aut. Jak ktoś wszedł do motorów to wychodziłem. Jak już Cię przeniesie do aut i będziesz miał odpowiednią liczbę ludzi to pucharek Ci normalnie zaliczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, tak myślałem że szybciej będzie na psnprofiles

Spróbuje to z autami jeszcze. 

 

Udało się z autami za pierwszym razem :) Dzięki wielkie

 

Pograłem trochę bo długiej przerwie i ciśnie mi się aby napisać że ta gra to chłam z totalnie zjeba.ym modelem jazdy :) ale kiedyś w to grałem i było fajne. Teraz nie mogę w to grać. Samochód się ślizga i wpada w poślizg nawet na prostej. Zostały mi ostatnie wyścigi ale nie dam już rady w to grać. Zjeba.i coś w łatkach? Czy za dużo grałem w forze? :1_grinning:

 

Dobra już ogarnięte :24_stuck_out_tongue: wystarczy wyłączyć hardkorowe sterowanie ;)

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś pogrywa jeszcze w tą gierkę ?? Dostałem od kumpla za darmo pudełko i zacząłem Sb grać ale za bardzo nie wiem do mam grać powiecie który tryby grać najlepiej ?? Gram sobie wyzwania różne online i po wyścigu dostaje się punkty dla kierowcy i pkt sławy dla audi a1 quattro i mam 3 poziom i mam pytanko co do tego czy im wyższy poziom mam tego autka to auto jeździ szybciej ?? Czy jak to jest ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokowując kolejne poziomy danego auta zdobywasz do niego tylko i wyłącznie dodatkowe malowania. Ale w pewnym sensie podnosząc poziomy samochodów, podnosisz jednocześnie swoje umiejętności, więc w pewnym sensie auto powinno być "szybsze" :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy znajdzie się jakaś dobra dusza do pucharków online. A mianowicie musiałaby przegrać 6 wyzwań które sam stworze czyli 6 wyścigów i łączny czas w sumie około 8 minut ;)  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych pucharków online wystarczy założyć drugie konto na konsoli, te wyzwania działają na takiej zasadze, że wysyłasz je do znajomego :)

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wysłałem do znajomego wiec zobaczę czy wpadnie. Bo znajomy nawet już nie ma tej gry, ale skoro mówisz ze tak jest Ok to zobaczymy jutro czy wpadną 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebyśmy się dobrze zrozumieli, samo wysłanie to za mało. Druga strona musi zaakceptować i wykręcić gorszy wynik, dlatego napisałem, że najlepiej założyć dodatkowe konto na konsoli, dodać sobie do znajomych i wbić samemu :)

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa takie buty. Chyba jednak nie chce mi się tworzyć nowych kont dla trofek. Może kiedyś jeszce z kimś program w to, to wpadnie. 

 

dzieki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×