Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To jest tytuł startowy...Wy nie spodziewajcie się cudów po nim. Ma robić pierwsze dobre wrażenie i tyle.

Killzony, Infamousy, itd. też będą biedne w porównaniu z tym co zacznie później wychodzić na konsolę.

Standard znany od lat, dziwię się, że ktoś w ogóle myśli w kategoriach "lepsze od GT", itd.

Zwykła, ładnie wyglądająca ścigała prezentująca zapewne raptem 40% (% wziąłem z dupy, żeby nakreślić o co mi chodzi) możliwości konsoli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może być pierwsza ścigałka która mi się spodoba :D (prócz Nfs:u2 ,MW i Toca 3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzasz to po jednym trailerze? :D Poczekaj na więcej i później daj taką opinię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie doczekamy się zapowiedzi gdzieś w 2014 roku, przecież nie będą robić konkurencji dla DC.

“Look at the games coming out on the PlayStation 3 like The Last of Us, Beyond: Two Souls, GT6, and then on the third-party side of things another fantastic Assassin’s Creed, GTA,” Denny listed. “It’s important for our content to have that kind of longevity because, as I was saying [about the PS Vita], the games that come through are going to get better and better over time.”

http://www.siliconrepublic.com/digital-life/item/31603-scee-worldwide-studios-svp/

Chyba raczej nie, wg. Dennyego GT6 ma wyjść na Ps3 czego osobiście bardzo żałuje. GT6 R.I.P, mam nadzieje że DC będzie godnym kontynuatorem gatunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem, nie będą robić konkurencji dla DC, bo GT6 nie pojawi się na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gt7 albo jakiś prologue może pojawi się za jakies 4 lata przy dobrych wiatrach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nawet nie wiem jak przyjąć fakt, iż GT6 wyjdzie na PS3... Dla mnie to nawet dobrze, bo na pewno nie od razu kupię PS4... Z drugiej strony liczyłem na to że GT6 urwie mi poślady, ale jak wiemy po PS3 już nie możemy się spodziewać czegoś mega fantastycznego... No ale poczekamy zobaczymy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie siedze zbytnio w temacie wyścigówek, ale może ktoś z fanów gatunku się wypowie, bo mnie to zaciekawiło :) ... oglądając ten występ na konferencji gościu się cieczył jaka to fajna gra bo będą drużyny, będzie można tworzyć klany, klany rywalizują między sobą czy coś takiego.. jest to innowacja w tym gatunku ? dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Innowacja? W żadnym wypadku. Zerknij sobie na Test Drive Unlimited 2. Tam masz kluby, rywalizacja pomiędzy nimi, itd. Nic szczególnego. No ale tak jest teraz, że zamiast skupić się na grze to lepiej skupić się żeby szybko statusiki na fejsika wysyłała, itp....

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech to Gakai w końcu odpalą bo pograłbym za ok 1 rok w gry z ps3 na vicie. Np takie Gran Turismo bylo by spoko, albo cross play jakby wspierał gry z ps4 to Drive Club na Vicie też byłby pierwsza klasa :happy: To spoleczne podejscie tworcow w Drive Club podoba mi sie jak cholera. Jakieś ciekawie skonstruowany tryb wyścigów np 2 vs 2 mógłby dawac radę.

Biorąc po uwagę, że Test Drive Unlimited 2 było sequelem średniaka i w niektórych aspektach bliskie Simsom, a Driveclub będzie tytułem startowym czwartej konsoli Sony, byłbym spokojny o Driveclub.

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche się boje o to revoltion studios, dostali ambitny projekt do zrobienia i oby sie nie okazało, że to prosta arcadówka jakie zwykli tworzyć na ps3. Nie mam przekonania do tej ekipy, mam nadzieje że sie mile zaskocze.

Edytowane przez piernik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

revoltion studios

Evolution, a nie revolution :P

A, że to będzie arkadówka to przecież logiczne. Jak ktoś tu liczy na konkurenta dla GT to chyba go zbytnio marzenia ponoszą :)

To ma być prosty, szybki tytuł na start. Rozgrywka raczej będzie prosta jak budowa cepa, czyli jedź i wygrywaj co się da.

Pewnie ta gra będzie też jakimś tam pokazem funkcji społecznościowym, bo po trailerze to było tego tam od groma...aż głowa bolała już od tych ciągłych napisów.

Evo Studio już dawno nas przekonało, że w robieniu prostych ścigałek są jednymi z najlepszych. Seria MotorStorm (poza Apokalipsą) bardzo dobra.

Mimo wszystko chciałbym, żeby wrócili do licencji WRC...ich seria WRC na PS2 to najlepsza gra rajdowa w jaką w życiu grałem, a WRC 4 to po prostu majstersztyk.

Jak sobie pomyślę co byliby w stanie zrobić na PS4, to aż mnie ciarki przechodzą...no, ale jak widać wolą robić teraz inne proejkty.

Może kiedyś...bardzo na to liczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ma być odpowiedz Sony na PGR, a kto grał w PGR, ten zapewne wie, że tytuł to bardzo dobry i mega miodny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie po motorstormie apokalipsa można rzec, że kupili już i na pewno prędzej czy później ogram DriveClub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evolution, a nie revolution :P

No tak, nie wiem co ze mną że tak napisałem :)

A, że to będzie arkadówka to przecież logiczne. Jak ktoś tu liczy na konkurenta dla GT to chyba go zbytnio marzenia ponoszą :)

To ma być prosty, szybki tytuł na start. Rozgrywka raczej będzie prosta jak budowa cepa, czyli jedź i wygrywaj co się da.

No nieskromnie liczyłem na gre podobną do GT hehe :P no może nie wierną kopie, ale coś w stylu shifta i wielogodzinną rozgrywkę pozwalającą przetrwać czas potrzebny do ukazania się większej ilości tytułów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zachęciła cię najgorsza cześć serii? :P

najgorsza? jak dla mnie najlepsza :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nowe info.

Po wielu miesiącach ciszy, światło dzienne nareszcie ujrzały pachnące świeżością konkrety na temat gier, które zmierzają na PlayStation 4. Rąbka tajemnicy na temat swego najnowszego dzieła uchyliła ekipa Evolution Studios, która mierzy bardzo wysoko. Drive Club może okazać się jedną z najlepszych gier wyścigowych ostatnich lat.

Zacznijmy od tego, że pomimo iż gra kładzie nacisk na opcje sieciowe, nie zabraknie tutaj możliwości samotnej zabawy. Jeśli tylko taka będzie nasza wola, będziemy mogli ścigać się w pojedynkę. Z drugiej strony jednak, po podłączeniu do Sieci, mamy zyskać możliwość zaprezentowania swojego wyścigu szerszemu gronu publiczności oraz wzięcia udziału w zawodach... stworzonych przez innych graczy.

Te mają być opisane za pośrednictwem specjalnych kryteriów, takich jak typ samochodu, wybrana trasa, pogoda oraz pora dnia. Należy także odnotować, że nasze możliwości w tej materii nie zostaną ograniczone do jednego wyścigu - w Drive Club będziemy mogli bowiem tworzyć rozbudowane zawody, które będą mogły się rozciągać nawet na kilka dni. Wszystko to będzie dostępne zarówno z poziomu konsoli, jak i... dedykowanych aplikacji. Warto pamiętać również o tym, że każda nasza aktywność będzie stale monitorowana przez system, który w założeniach może przypominać Autolog od Electronic Arts.

Evolution zamierza zgromadzić wokół tego tytułu liczną społeczność, w związku z czym studio ma już w planach wystartowanie z własną, wyścigową ligą. W tym celu co tydzień będą tworzone specjalne eventy, w których będziemy mogli wziąć udział.

Co się zaś tyczy kwestii technicznych - deweloperzy przekonują, że rozgrywka jest dla nich tak samo ważna, jak uzyskanie najwyższej jakości oprawy. Gra wykorzysta panel dotykowy DualShocka 4, dzięki któremu poruszanie się po menu ma być wygodniejsze - deweloperzy rozważają również umożliwienie za jego pośrednictwem kontroli nad kamerami.

Drive Club nie będzie jednak symulatorem - samochody będą ulegać uszkodzeniom, jednak nie będą one miały wpływu na prowadzenie. Początkowo do naszej dyspozycji zostaną oddane mniej "czadowe" samochody, jednak z czasem otrzymamy dostęp do coraz lepszych "czterech kółek". Na ten moment potwierdzono obecność takich marek, jak Koenigsegg, Maserati, Pagani oraz Hennessey. Twórcy już teraz mówią jednak o tym, że będziemy mogli liczyć na dodatkowe samochody, które będą wydawane w formie DLC. Drive Club ma być jednym z największych tytułów Sony, jeśli chodzi o wsparcie za pośrednictwem dodatków.

Ostatnia wiadomość może nie nastraja szczególnie optymistycznie, ale jest jeszcze zdecydowanie zbyt wcześnie, by ferować jakiekolwiek wyroki. Miejmy nadzieję, że na tegorocznych targach E3 będziemy mogli zobaczyć konkretną prezentację omawianej produkcji.

http://www.ps3site.p...646#more-151646

Nowe screeny.

driveclub1jyk49.jpg

driveclub2wvjih.jpg

driveclub3bwk36.jpg

driveclub4mrko1.jpg

http://www.ps3site.p...riveclub/151749

Edytowane przez ONE
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

driveclub2.jpgdriveclub1.jpgdriveclub3.jpgdriveclub4.jpgGame-Record-Large-Image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tworcy podobno mieli sie nie wzorowac na ostatniej czesci konkurentow, ale widze ze troche jednak w ta strone chyba to idzie.. Tylko co, nie bedziemy sami wygrywac techno imprezy dla samochodziarzy tylko klubami beda sie toczyc boje? to jest wlasnie gra ktora kusi mnie kupno nextgena na premiere

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie słyszałem żeby mieli się nie wzorować na konkurencji. Akurat ostatnia ich odsłona jest bardzo smaczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

922758_468860533198312_1475897964_n.jpg

 

Znowu nie ma słońcu 

Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×