Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam DC w wersji cyfrowej. Jeśli kupię płytę, i usunę tę z dysku, to normalnie będę grać dalej? Czy wersja VR to oddzielna gra (inny kontent) czy po prostu DC z możliwością obsługi VR?
Kiedyś o to pytałem ale zapomniałem: poziom obok poziomu kierowcy to co to za poziom i jak go zdobywać?
Ma ktoś wolne miejsce w rozwojowym klubie? Ja mam poziom 60 i klub 50 parę ale stoi od dawna w miejscu a kto stoi w miejscu ten się cofa. A ja chcę do przodu:)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Mam DC w wersji cyfrowej. Jeśli kupię płytę, i usunę tę z dysku, to normalnie będę grać dalej? Czy wersja VR to oddzielna gra (inny kontent) czy po prostu DC z możliwością obsługi VR?
Kiedyś o to pytałem ale zapomniałem: poziom obok poziomu kierowcy to co to za poziom i jak go zdobywać?
Ma ktoś wolne miejsce w rozwojowym klubie? Ja mam poziom 60 i klub 50 parę ale stoi od dawna w miejscu a kto stoi w miejscu ten się cofa. A ja chcę do przodu:)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

dopiero co zaczynam swoja dłuższą przygodę z DriveClub, bo niestety, ale wczesniej zagrałem ze 2-3 wyścigi i mi ta gra nie podchodziła, ale teraz się to zmieniło po drugiej próbie i 4 latach :1_grinning:, a więc tak na razie robię te wyścigi co są odblokowane, ale co jak je ukończę to tych zablokowanych i co trzeba wykupić przez Psstore jest mnóstwo, czy jeśli wykupie season pass to wtedy te wyścigi się odblokuja ? czy season pass daje kompletnie co innego ? i każdy z tych wyścigów trzeba kupować osobno ? jeśli tak to co wtedy daje season pass ? 

wybaczcie za te pytania, które na pewno się pojawiły, ale na tą chwile nie mam czasu przejrzeć nawet tych 10-30 stron tematu..

DRIVECLUB™_20180324104538.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy kliknąć w ikonę koszyka i wszystko będzie jasne ;). tak, po zakupie dodatku którego nazwa widnieje na kategorii wyścigu odblokuje te wyścigi.

 

Season Pass zawiera kilka dodatków, pozostałe należy dokupić osobno. Poczekaj na przecenę DLC i wtedy kup wszystkie, warto!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Season Pass zawiera wszystkie dodatki, poza 2 ostatnimi, które wchodzą w skład motorów już. Oczywiście same motory też są osobno płatne, ale Season Pass daje ogromną ilość grania.
DC to dla mnie gra tej generacji, najlepsza samochodówka wymagająca skilla i cierpliwości jeśli chcemy walczyć o lepsze czasy. Brakuje mi kontynuacji, a ich następna gra czyli Onrush niestety okaże się kupą która umrze miesiąc po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt. Według mnie nie ma lepszych wyścigów takich ni to arcade ni to symulacji. Jeśli chodzi o symulacje to Forza Motorsport 6 jest najlepsza, ale jako taki fun z gry i "czucie" prędkości i nieco arcadowe podejście to Driveclub nie ma sobie równych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Frost Prime napisał:

To fakt. Według mnie nie ma lepszych wyścigów takich ni to arcade ni to symulacji. Jeśli chodzi o symulacje to Forza Motorsport 6 jest najlepsza, ale jako taki fun z gry i "czucie" prędkości i nieco arcadowe podejście to Driveclub nie ma sobie równych.

Ja bym jednak dodał, że na PS4. Bo FH3 daje jeszcze większy fun i czucie prędkości przy arcadowym podejściu. Wizualnie podobnie, choć np deszcz w DC jest genialny.

 

EDIT: I tak, uważam że DC to najlepsza gra wyścigowa na PS4 (może poza wipeoutem, ale to jednak troche inna bajka).

Edytowane przez CePeeN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Panowie za odpowiedź, jakoś te kilka lat temu jak pierwszy raz odpaliłem DC to mi ta gra nie podeszła, ale pare dni temu postanowiłem ja kupić na PSN i od tamtej pory fun co nie miara, nawet dziewczyna się tak wciągneła, że wieczorami na zmiane non stop ciśniemy :starwars:

Jedynie czego mi brakuje w DC właśnie to Split screena, z drugiej strony DC 29 zł + season pass 54 zł = 83 zł i grania co nie miara..

FH grałem kiedyś u kuzyna na X360 i z tego co pamiętam to ścigałka była fajna, do tego Split Screen, czego niestety ścigałkach Sony brakuje.

Wipeout graliśmy, inna bajka, ale jednak też gra daje dużo funu przez to, że jest odmienna od wszystkich ścigałek i polecam do grania na kanapie z 2ga osobą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Season Pass kupiony :imwatching:

Zapomniałem zapytać w poscie wyżej, czy ktoś z was należy lub sam ma klub ? Bo z tego co widziałem, niektóre samochody wymagaja bycia w klubie, żeby można było nimi jeździć, więc jeśli jakaś dobra dusza mogła by mnie zaprosić to byłbym wdzięczny. Name z PSN pod avatarem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi podwiedzieć co się stało ? 

Do przedwczoraj miałem listę przy wyścigach znajomych i ich czasy czy tez wyniki, dzisiaj mam listę globalna a jak wchodzę w liste znajomych to tylko ja na niej widnieje. Jakieś rady jak przywrócić listę znajomych i ich wyniki a nie globalna ?

 

# edit

po restarcie konsoli wszystko wróciło do normy.

Edytowane przez Duffy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że nawet Sony kładzie laskę na grę. d725e10ab8a9a7fda224d6214ff48ce7.jpg

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak mogą nie wydać drugiej części. Wiem że studio już nie istnieje, ale jak dla mnie, to nawet na tym samym silniku moglibyby jeszcze dać nam dobrą produkcję. Patrząc na takie gnioty jak Gravel czy Onrush to mam wrażenie że w Sony pracują idioci.
Żadna gra wyścigowa nigdy nie dała mi tyle radości co DC. Dobrze ze mam ją w pudełku.

Wysłane z mojego EVR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No DC to wyjątkowy kawałek kodu. Powinęła im się noga na premierę, ale musiało dziać się grubo za kulisami skoro Sony ich zamknęło.

Wpadka z grą pewnie byłaby do przełknięcia, tym bardziej że potem wszystko zostało naprawione, a zawartości nie brakowało.

Wydaje mi się, że albo zaczęli się ostro stawiać Sony, albo strzelali jakieś fochy. Nie chce mi się wierzyć, że samo przesunięcie premiery aż tak mocno rozeźliło Sony, żeby ich zamknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej jedno nie ma z drugim nic wspólnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za miesiąc wyłączają serwery i chciałem zdobyć ostanie trofeum do platyny,polegające na wygraniu pięciu przez siebie założonych wyzwań indywidualnych.
Problem w tym, że u mnie pisze, że zawartość chwilowo niedostępna.
To już jest ta wieczna chwila?

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Klaxxon napisał:

Za miesiąc wyłączają serwery i chciałem zdobyć ostanie trofeum do platyny,polegające na wygraniu pięciu przez siebie założonych wyzwań indywidualnych.
Problem w tym, że u mnie pisze, że zawartość chwilowo niedostępna.
To już jest ta wieczna chwila?

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 

Nie wiem. Sprawdzę potem, ale jakby co to wyślij mi te wyzwania. Mam grę na dysku to mogę Ci się podłożyć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cały czas grę na dysku i jakby ktoś chciał zrobić online to mogę pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wygląda na to jakby serwery były zamknięte. Już w październiku były z nimi problemy. Zdaje się że mogę zapomnieć o platynie. 

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem. Sprawdzę potem, ale jakby co to wyślij mi te wyzwania. Mam grę na dysku to mogę Ci się podłożyć.
Jakie macie PSN_ID ? Jestem na telefonie i nie widzę ani na TT ani po przejściu na przeglądarkę.
Zawody w DriveClub są ale strasznie ślamazarnie się wczytują. Stworzyłem nawet wyzwanie indywidualne (choć nie wiem dlaczego do wyboru mam tylko kilka gotowych tras i aut) ale nikogo stąd nie zaprosiłem bo tak jak wspomniałem, nie znam psn id. Ale jak ktoś poda, to zaproszę.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.01.2020 o 19:16, Klaxxon napisał:

Jakie macie PSN_ID ? Jestem na telefonie i nie widzę ani na TT ani po przejściu na przeglądarkę.
Zawody w DriveClub są ale strasznie ślamazarnie się wczytują. Stworzyłem nawet wyzwanie indywidualne (choć nie wiem dlaczego do wyboru mam tylko kilka gotowych tras i aut) ale nikogo stąd nie zaprosiłem bo tak jak wspomniałem, nie znam psn id. Ale jak ktoś poda, to zaproszę.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 

Sprawdzałem dzisiaj i nic nie dostałem. Nie ma jak odczytać nawet. Na dodatek wszystko szlag trafił i na podglądzie profilu pokazuje mi ile gwiazdek zdobyłem tak same zawody zostały zresetowane i trzeba je robić od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie juz sama zakladka "wyzwania" zrobila sie nieaktywna, wiec chyba moge pozegnac sie z platyna. A miala byc pierwsza w zyciu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam tego trochę bo dobra...dali ciała, ale potem zrehabilitowali się za to i zrobili porządną grę i dodali świetne dodatki. Już nawet jakieś mniejsze studio czy połowa składu mogłaby to wziąć i rozwijać albo coś...Driveclub to świetna gra i pomimo tego co się stało to świetnie się w to grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery jeszcze jednak działają... Jest nadzieja.
Jeśli utworzę wyzwanie a nikt z zaproszonych się nie zjawi to trofeum nie wpadnie? Tam jest napisane że mam wygrać swoje wyzwanie, na które zaproszę co najmniej jednego znajomego. Nie jest napisane, że musi się zjawić:)9580500bf1e5737bf9124ef9a6c7539f.jpg

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×