Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

PR'owska ściema. Jak gra wyścigowa może nie być w 60 klatkach? Jest w ogóle taka? Wydadzą w 60 k/s o to można być spokojnym. Jak i o to, że powiedzą wtedy, o zobaczcie jacy jesteśmy wspaniali. Dajemy wam 60 a mogliśmy 30!

 

 

 

:P

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w obliczu darmowej fify na x1 sobie nie pozwolą na coś takiego raczej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Not bad. Przypomina mi stare dobre NFSy (czyli Porshe i wczesniejsze). Tylko jedno caly czas nie daje mi spac po nocach - co sie stalo z koncepcja, ze gra ma byc non-stop w widoku FFP? Tak o tym mowli, ze ogladanie samochodow, wsiadanie, caly gameplay ma byc FPP i tylko FPP, a wczoraj jak patrzylem to jest 5 czy 6 roznych ujec kamery, a Evolution caly czas o tym milczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zywy a wyobrazasz sobie biadolenie ludzi ze jest tylko jedna kamera? Moim zdaniem jak juz bedzie tyle mozliwosci to kazdy znajdzie cos dla siebie i nie bedzie 100 postow o tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Żywy

 

Jak dla mnie to ta gra nie podchodzi nawet do NFS: Porshe 2000. Obecne arcade racery, zdają się być tak zrobione jakby samochód nie skręcał tylko zmieniał pozycje na psach. Od ustalonego kierunku jazdy odbija w lewa lub prawo. Prawie nie trzeba w nich hamować i cały gameplay przypomina slalom, a nie wyścig. Oczywiście nie oczekuję tu uczucia jak w GT, ale te gry są bardzo uproszczone nawet jak na arcade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie po tym co widać na filmikach z gry jestem zadowolony.

Model jazdy nie wydaje się być zbyt arcade, ale to pewnie okaże się po premierze.

Podoba mi się pomysł ze ściganiem się z innymi teamami i w końcu widać to w akcji.

Czekam na więcej konkretów, bo kilka filmików to mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wyładniał nam DC od czasu E3.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda świetnie, są nadal małe problemy graficzne (tearing) czy miejscami słabe tekstury.

Jest to kod alpha, a do premiery zostało sporo czasu.

Jednak to co mnie boli to 30fps i jest to dla mnie porażka na całej linii.

Szczególnie, że jest to gra wyścigowa i przy 60fps gdy obraz szybko przelatuje wygląda to niesamowicie.

Liczyłem, że w 2013 roku 60fps będzie standardem (nawet przy 720p).

Dla porównania włączcie sobie te dwa filmiki obok siebie: (przewincie do miejsca gdzie jest wyścig)

Forza5 (60fps): http://www.gamersyde.com/stream_forza_motorsport_5_off_screen_gameplay-30588_en.html

DC (30fps): http://www.gamersyde.com/stream_driveclub_gc_gameplay-30590_en.html

 

Patrzenie na tych filmikach na DC jest wręcz bolesne i chce się to wyłączyć jak najszybciej.

Gdzie Forza wygląda tak 'gładko' że aż chce się więcej.

Nie wiem czy 30fps w DC jest już w 100% potwierdzone, ale mam nadzieję że to się zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, słyszałem, że kupując Driveclub otrzymuje się 50%zniżki na rocznego plusa. I właśnie znalazłem potwierdzenie dzięki Patricko - wielkie dzięki :) Ale czy zniżkę znajdę także w pudełku w Polsce? Czy jest to tylko jakaś promocja na inne rynki? To samo tyczy sie PSS. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to kod alpha, a do premiery zostało sporo czasu.

 

3 miesiace minus ~1 na tloczenie plyt to "sporo czasu"? IMO mozna juz zapomniec o 60FPS, moze kiedys je dodadza w patchu, ale nie na premiere, chyba ze chodzi im o takie takie "60"FPS jak w GT5, gdzie framerate skakcze miedzy 40-60FPS, a te 60 to jest tylko jak jedziemy sami w tunelu, to ja juz wole stale 30. Troche szkoda, bo patrzac na GT5/6 na PS3 wlasnie, ktore chodza w 1280/1440x1080p @40-60FPS, to natywne 1080p@60FPS w scigance na PS4 powinno byc osiagalne z przyslowiowym palcem w doopie, po prostu deweloperom potrzeba troche wiecej czasu zeby zaznajomic sie ze sprzetem, no ale premiery nie moga przelozyc bo juz zapowiedzieli, ze gra bedzie dawana za darmo do PS+ i nie moga sie teraz z tego wycofac.

 

 

BTW pojawil sie w koncy pierwszy oficjalny direct-feed gameplay:

http://www.youtube.com/watch?v=WinPfGC9_qg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat ze strony "Evolution Studios zapewnia, że gra na premierze powinna śmigać w 60 klatkach na sekundę, podczas gdy na wideo tytuł wyświetlany jest w 720p i 30 klatkach. Trzymamy za słowo"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO wygląda dobrze, zwłaszcza że to alpha i mają w pamięci, że każdy MotorStorm zyskiwał graficznie tuż przed premierą, tu będzie podobnie. Gdzieś czytałem, że ostatnie szlify graficznie będzie robić studio w Londynie (odpowiedzialne tylko za narzędzia developerskie do PS4), nie Evolution, rozdzielili tak pracę, aby zdążyć na premierę. W grę na pewno zagram, bo będzie w Plusie, a jesli mi podpasuje to dokupię pozostałą zawartość. Będzie dobrze, w końcu to ludzie od WRC z PS2 i MotorStorma.


PS. Po tym filmiku widać, że znów zapowiada się świetna muzyka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już jakaś lista samochodów i torów? Albo chociaż liczba? Obejrzałem kilka materiałów z gamescomu i zapowiada się naprawdę świetna gra, niezależnie od tego, czy będzie 60, czy 30 fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×