Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam jak przy pierwszym pokazaniu gry bodajże na Playstation Meeting ktoś chyba powiedział że widoczne będą wysiedziane odgnioty na siedzeniach. Wiadomo coś więcej na ten temat? Bardzo mnie to zaciekawiło, a przyznam że nie śledzę każdej informacji z tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem coraz bardziej nakręcony na ten tytuł. Pierwsza prezentacja na konferencji sony nie zrobiła na mnie wrażenia ale trzeba przyznać że z każdym miesiącem gra wygląda coraz lepiej. Filmik z Ruf-em spowodował że jestem kupiony, oświetlenie robi niesamowite wrażenie i do tego pięknie wyglądające trasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokładnie odwrotnie, im więcej ogladam tym mniejsza zajawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1292938_510134449070920_1384623616_o.jpg

 

 

 

Every fir tree on every mountain is rendered in staggering detail. Every shadow cast is real. This isn't faked or baked or painted on. This is DRIVECLUB on PS4.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie drzewa z GT5? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowo, trailer najlepszy, szkoda że sama gra nie prezentuje takiego gameplayu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest w tym trailerze czego nie ma w gameplayu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ma gameplay czego nie ma w trailerze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co jest w tym trailerze czego nie ma w gameplayu?

Jakość grafiki i płynność animacji. Gra właściwa wygląda dużo słabiej.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda to jakoś specjalnie zachęcająco. Oczywiście w porónaniu do PS3 jest lepiej, ale to żaden skok.

To wciąż ta sama Grażyna tylko z podniesionymi cyckami, liftingu i umalowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj z ocenami aż odpalisz na swoim TV w jakości jak żyleta. Pewnie będzie demo więc można będzie sprawdzić bez uszczerbku dla portfela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy demo będzie, ale gra będzie za darmo w Plusie, więc ludzi na serwerach będzie pełno. Grafiki nie ma co oceniać po filmikach z yt, a relacji serwisów wynika, że gra w ruchu wygląda świetnie, zachwalane jest głownie niesamowite wykonanie otoczenia i oświetlenie. Osobiście wolałbym nowego MotorStorma, ale jeżeli przy grze pracują min. osoby odpowiedzialne za PGR, to jestem tym tytułem poważnie zainteresowany, Tak czy owak, w DC obok KZ i Rosegun, to mój pewniak na 29.11.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , to jest pewniak 29.11 :D , tylko martwi mnie że ludzie oceniaja grafike i animacje po filmikach z youtube :P porównałbym to do oceniania gry po okładce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera tej gry przypomina mi hype jaki towarzyszył przy starcie konsoli ps3 z grą Motorstorm. Pamiętacie te trailery z E3 z 2005r? Gra wyszła jaka wyszła, mimo iż nie była to słaba gra jeśli chodzi o grafikę. Ale miał być fotorealizm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są to filmiki z bulidu Alfa więc w pełnej wersji na pewno będzie jeszcze lepiej, a już te potrafią momentami zachwycić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić PS4 w grudniu i od razu chcę brać PS + moje pytanie do kiedy najpóźniej musiał bym to zrobić żeby dostać Driveclub za free ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że jako gra startowa do plusa będzie to gra min roczna więc nie będzie pośpiechu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deska rozdzielcza wygląda obłędnie, oświetlenie piękne szczególnie odbicia na asfalcie przy hamowaniu, cieszy też ilość detali na poboczach.

Mam wrażenie, że wygląda to też dużo płynniej, czyżby 60fps?

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twórcy twierdzili że w premierowej wersji gry dobiją do 60fps, się zobaczy ale gra wygląda przepięknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? W OGOLE nie czuc predkosci, nie bez powodu mowi sie, ze wyscigowki porzebuja 60FPS, a te przyspieszone gify wczesniej tylko to potwierdzaja.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×