Skocz do zawartości
pack

The Witness

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiada się mega ciekawie, obok Deep Down chyba najciekawszy zapowiedziany na PS4 tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczna grafika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Gameplay z PS Ex.

 

Nie wiedziałem wcześniej o co chodzi w ogóle w tej grze, ale ten gameplay mnie zaintrygował. 2015 zapowiada się naprawdę obficie, martwię się już o stan portfela...

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na powrót tego tematu do świata żywych, jutro swoją premierę będzie miał pierwszy z tegorocznych kilerów na PS4 (po cichu liczę że może już po północy wskoczy do store). Dziś pękło embargo i jest nawet lepiej niż się spodziewałem. Biorę jak tylko będzie dostępne.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

delete

Edytowane przez redo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem i już chwilkę pograłem. Zapowiada się coś niezwykłego, ciekawe podejście do gry w której głównie chodzi o rozwiązywanie zagadek logicznych. No i oprawa powodująca opad kopary na każdym kroku, do tego śmiga w 60fps. Ciężko powiedzieć coś na temat fabuły bo po pół godziny grania nie wiem w zasadzie nic ;), zobaczymy jak będzie dalej.

 

CZo5FnNWEAAVjW3.jpg

 

CZo5DqYWcAQYzl7.jpg

 

CZo5CL7WcAASuKV.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem tylko streamy i pozycja ciekawa. Graficznie arcydzielo, ale dla mnie przedobrzyli z puzzlami. Zagadki ktore widzialem wydaja sie malo logiczne a jesli juz to rozwiazywanie z czasem saczyna byc "na wyczucie". Z kilkudziesiecu minut co widzialem po rozwiqzanych puzzlach nic sie nie dzialo... kurcze

Szkoda liczylem na cos z Team Ico...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem tylko streamy i pozycja ciekawa. Graficznie arcydzielo, ale dla mnie przedobrzyli z puzzlami. Zagadki ktore widzialem wydaja sie malo logiczne a jesli juz to rozwiazywanie z czasem saczyna byc "na wyczucie". Z kilkudziesiecu minut co widzialem po rozwiqzanych puzzlach nic sie nie dzialo... kurcze

Szkoda liczylem na cos z Team Ico...

Jest dość sporo puzzli, które pełnią funkcje tutorialu. Co do logiki zagadek, to znalazłem dość sporo takich, które wydają się nielogiczne na początku, a później okazuje się że pominąłem wskazówkę, która wyjaśnia pierwszy ruch. Brakuje odrobinę ten początkowej ścieżki, która by prowadziła do poradników każdego typu. Mi bardziej przeszkadza brak możliwości zmiany czułości gałki. Czasami wieki się trzymam grzybka, by zrobić 180 stopni i zawrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera jest nieziemska, owszem niektóre zagadki potrafią ostro dać w kość ale jak się wpadnie na rozwiązanie to daje niesamowitą satysfakcję, aż się człowiek przez chwilkę mądry poczuje :). Na razie rozwiązałem troszkę ponad 100 paneli i jestem zachwycony. Polecam każdemu kto ma ochotę potrenować szare komórki.

 

PS. Bez kartki i długopisu się nie ujedzie, chyba że ktoś ma fotograficzną pamięć.

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie grałem ale przeglądam teraz swojego bloga i pod koniec 2013 roku zrobiłem sobie TOP5 z początku nowej generacji czyli z PS4. The Witness umieściłem w tym rankingu na piątej pozycji :).

Jak będzie możliwość na pewno zaopatrzę się w nowe dzieło Jonathana Blow'a ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również czekam na promo, ale cieszę się że wyszła kolejna perełka .

W zeszłym roku mniejsze gry dały mi o wiele więcej frajdy niż przehypowane i wtórne AAA .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Schranz ci powiem że z mniejszą grą to witness ma niewielu wspólnego w pozytywnym tego słowa znaczeniu, wyspa jest wielka, a i złożoność produkcji powala na kolana. Na temat oprawy to się nawet nie będę rozpisywał bo wiele "dużych" tytułów za którymi stoją wielkie studia AAA nie ma czego szukać w tej kwestii w porównaniu z Witness. Muszę nadmienić  że całkowitą otwartość uważam jednak trochę za wadę bo w miarę kiedy odwiedzamy nowe miejscówki na wyspie i poznajemy nowe logiczne puzzle to staje się to trochę problematyczne gdyż czasami dwie zagadki "łączą" się w jedną i jeżeli nie obrałeś odpowiedniej ścieżki gdzie poznajesz mechanikę stojącą za jedną z nich to jesteś w tyłku, a łażenie i szukanie gdzie znajduje się objaśnienie działania łamigłówki bywa irytujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za połowę ceny biorę od razu. Jestem z tych co cena odrzuciła. :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 1/29/2016 o 15:53, chrono87 napisał:

Za połowę ceny biorę od razu. Jestem z tych co cena odrzuciła. :38_worried:

i co kupiles jak byla na wyprzedazy?

 

widze temat umarl a sam przespalem wyprzedaz coz poczeka sie na kolejna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×