Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem kiedyś i ostatnio, ale nic interesującego nie znalazłem.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie miałem problemów z analogami, ale w premierowym padzie padła mi gumka pod R1 kupiłem zestaw naprawczy za 7zł wymieniałem i okazało się że nie działa R2 za słabo dociska i np. w gta samochód nie przyspieszał, trochę się pobawiłem i tak sobie to działało wiec kupiłem drugiego pada i po 2 miesiącach znowu to samo od razu pomyślałem że źle chyba go używam, ku mojemu zdziwieniu R1 znowu zaczęło normalnie odbijać a miałem go reklamować, jestem trochę rozczarowany tymi padami od ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpadłem sprawdzić te linki patricko i tak se pobiegałem tam chwilę

https://www.aliexpress.com/item/100Pcs-Black-3D-Analog-Joystick-Stick-Module-For-Sony-for-Playstation-Controller-Analogue-Stick-For-Dualshock/32763741908.html

;o to jest rozmach... i 10x przebicie na allegro i się jedzie :1_grinning: to jak tu znaleźć normalne analogi nie od chińczyka? zajumać komuś z xboxa oryginalnego trzeba bo w ps4 to to samo... :1_grinning:

 

Cytuj

kupiłem zestaw naprawczy za 7zł wymieniałem i okazało się że nie działa R2 za słabo dociska

eh wcześniej przy innych playstation te małe chińskie zabaweczki czasami coś odwaliły głównie to kumplowi d-pad zanim przesiadł się na analogi i triggery od emocji w pesie, to się bawiłem i coś się dokleiło tu i tam i działało a tu zestawy naprawcze :< pewnie wcześniej też były ale aż tak nie musiałem sprawdzać bo wszystko dało się ogarnąć, na analog dało by jakąś silikon gumę ogarnąć bo te nakładki za grube :1_grinning: ale to już by za bardzo się rzucało w oczy

Edytowane przez Traws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni post to odpowiedź na pytanie o lagu USB vs BT. Nie szukam analogów. Nawet tych z "amelinium".

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozecie mi powiedziec co to do cholery jest ??

 

http://allegro.pl/pad-ps4-bloody-splatter-rapid-fire-35-modow-i6639614690.html

 

jesli chodzi o galki, to polecam kupic na aliexpress te od xbox one elite, przyjemny mechanizm odeczepiania i zmieniania galek bez ponownego rozkrecania pada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mozecie mi powiedziec co to do cholery jest ??

 

http://allegro.pl/pad-ps4-bloody-splatter-rapid-fire-35-modow-i6639614690.html

 

jesli chodzi o galki, to polecam kupic na aliexpress te od xbox one elite, przyjemny mechanizm odeczepiania i zmieniania galek bez ponownego rozkrecania pada

Jak to co kupujesz takiego pada i co? W takim BF1 ciuramy Banego jak sciere... I jesteś mega pro...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mozecie mi powiedziec co to do cholery jest ??

 

http://allegro.pl/pad-ps4-bloody-splatter-rapid-fire-35-modow-i6639614690.html

 

jesli chodzi o galki, to polecam kupic na aliexpress te od xbox one elite, przyjemny mechanizm odeczepiania i zmieniania galek bez ponownego rozkrecania pada

Dobra sprawa, np. QS, automatyczne spotowanie w bf ;) sporo funkcji :)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w nowej wersji pada "inaczej" działa d-pad? Na moim gdy nacisnę np.lewy przycisk i "przesunę go do góry" to zadziała tak jakbym użył górnego d-pad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie w poprzednik padzie, z prawym D-Padem. Wydaje mi się, że jest to błąd konstrukcji.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zaprezentowali drugiego pro pada od Nacon Revolution. Ten już wygląda naprawdę spoko a cena trochę poniżej 500 zł. Trochę kusi ale mam Elita od Xboxa podłączonego do Ps4 przez Cronus. Chociaż nie ukrywam że rozważam zakup. Najwyżej pogonie Cronusa.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Razer ma znacznie bardziej przydatne funkcje, a do tego design podobny do DS4, ten Nacon wygląda jak X, a to mi już nie pasuje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że tak. Natomiast mi bardziej odpowiada Nacon a z doświadczenia wiem, że jedne łopatki z tyłu mi wystarczą. Analogi mi nie przeszkadzają bo gram na takich i takich. Nie ukrywam, że jakby cena była ta sama to bym miał problem którego wybrać. Zresztą mając Elita to chyba i tak zakup na wyrost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Dynio24_PL napisał:

a wy czego uzywacie zeby podpiac pada od xboxa do konsoli sony ?? jaka cena, jakies linki  ?

Ja używam Cronus Max Plus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15589763_436851266703693_2218395807913726109_n.jpg?oh=001cfa35320bf6bc93e4c05e409b9cf1&oe=58E2A165

AimControllers, 1,5 miesiąca

Czego się spodziewać po polskiej produkcji, w dodatku przy przerabianiu chińskiego gówna w postaci DS4. W każdym opisie narzekają na mega słabą jakość materiałów, szczególnie łopatki i tragiczny stosunek ceny do jakości. Ale SCUFy podobno równie szybko padają, więc chyba wszystko w temacie na temat modów do pada...

Może ten Razer Raiju, albo Nacon dłużej pociągnie :)

Tak zmieniając trochę temat...

Czytaliście już recki tych pro padów? Pomijam fakt, że nie ma opcji bezprzewodowej, co jest dla mnie parodią, ale te pady nie są w stanie nawet uruchomić konsoli... Rozumiesz? Czasy PS2 normalnie... Pad za prawie 800 musi być podłączony tylko kablem i w dodatku konsole musisz sobie ręcznie odpalić...

Oby te pady poszły szybko do pieca.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam takiej dokładki do pada http://strikepack.com/strikepack-dominator-fps-ps4/.Zamówiłem na Amazonie i z przesyłką wyszło 40$ więc przyzwoicie.

Łopatki działają idealnie,można przypisać każdy przycisk pod łopatki plus  masa modów,wykonanie bardzo dobre no i plusem jest że jak się pad zjebie to zakładamy na drugiego i jazda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego się spodziewać po polskiej produkcji, w dodatku przy przerabianiu chińskiego gówna w postaci DS4. W każdym opisie narzekają na mega słabą jakość materiałów, szczególnie łopatki i tragiczny stosunek ceny do jakości. Ale SCUFy podobno równie szybko padają, więc chyba wszystko w temacie na temat modów do pada...

Może ten Razer Raiju, albo Nacon dłużej pociągnie

Tak zmieniając trochę temat...

Czytaliście już recki tych pro padów? Pomijam fakt, że nie ma opcji bezprzewodowej, co jest dla mnie parodią, ale te pady nie są w stanie nawet uruchomić konsoli... Rozumiesz? Czasy PS2 normalnie... Pad za prawie 800 musi być podłączony tylko kablem i w dodatku konsole musisz sobie ręcznie odpalić...

Oby te pady poszły szybko do pieca.

Ja zrobiłem sobie sam, póki co jest lepiej niż aimcontrollers ;) 1,5 miesiąca i działa ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

W dodatku myślę, że pad celowo na kablu aby zminimalizować jakiekolwiek opóźnienia reakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, MrArt-PL napisał:

Ja używam takiej dokładki do pada http://strikepack.com/strikepack-dominator-fps-ps4/.Zamówiłem na Amazonie i z przesyłką wyszło 40$ więc przyzwoicie.

Łopatki działają idealnie,można przypisać każdy przycisk pod łopatki plus  masa modów,wykonanie bardzo dobre no i plusem jest że jak się pad zjebie to zakładamy na drugiego i jazda.

Ooo to ciekawe - długo używasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Rambo8 napisał:

Ooo to ciekawe - długo używasz?

Dokładnie 7 dni więc za dużo  nie powiem,modów narazie nie używałem  oprócz Rapidfire na broni dodatkowej ale działa wyśmienicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×