Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, MrArt-PL napisał:

Dokładnie 7 dni więc za dużo  nie powiem,modów narazie nie używałem  oprócz Rapidfire na broni dodatkowej ale działa wyśmienicie.

a jak sie przypisuje przyciski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Rambo8 napisał:

a jak sie przypisuje przyciski?

Banalnie prosta rzecz,przytrzymujesz lewy dolny przycisk na dokładce pod lewą łopatką i klikasz na przycisk który chcesz przypisać-to samo robisz z prawą łopatką.Na stronie producenta masz filmiki z komentarzem ze wszystkimi opcjami i modami.

Edytowane przez MrArt-PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mam niecaly miesiac od aim controllers no i lopatki narazie bez problemu, jak cos peknie dam cynk ;)
btw @One™ skad masz fotke tych peknietych? Kupiles aima czy wygooglowales? :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki mały problem sam nie wiem czy spowodowany padem czy np. grzaniem się konsoli. Steruje sobie padem. W jakiejś grze i na przykład w losowym czasie zazwyczaj raz na kilka godzin sterowanie zaczyna wariowac,  nagle kamera skreca w lewo jakbym mocno gałka docisnal jak odbije w prawo to zmienia pozycja ale bardzo wolno jakby coś się blokował w sterowaniu nie ma reguły czasem skręcić w lewo czasem w prawo raz do góry raz do dołu.l, trwa to zazwyczaj kilka sekund a potem się ok, nie wygląda to jak typowy lag tylko jakby ktoś na chwilę przejął kontrolę nad padem i docisnal w którąś stronę drążek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież widzisz że się złamał :1_grinning:

Myślałem, że ta łopatka tak ma wyglądać. Taki futurystyczny design :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ja mam niecaly miesiac od aim controllers no i lopatki narazie bez problemu, jak cos peknie dam cynk

btw @One™ skad masz fotke tych peknietych? Kupiles aima czy wygooglowales? :1_grinning:

Ziomek od coda mi podesłał, czy dam radę naprawić ;) jak napisał że 1,5 miesiąca miały to buchnalem śmiechem.

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mama taki problem, ze analogi sie mi zapdly ale tylko troche. Przeszkadza to gdy zaloze nakladke bo chaczy. Na drugim padzie jest ok. Pytanie czy jak wymienie analogi to pozbede sie tego czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy wyrobiła się sama gałka czy zapadł się mechanizm w kostce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdyby to byl mechanizm to czy moze sie to poglebiac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może, najlepiej rozebrać pada i samemu zobaczyć co się dzieje. Kostka kosztuje grosze, także w najgorszym wypadku sobie wymienisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto wydał tyle hajsu na pada raczej się nie przyzna, że kupił dziada :) Zostaje przy standardowym DS4. Nie powiem, myślałem o Raiju, ale jak poczytałem i oglądałem opinie to nic tam nie jest warte tyle hajsu...

Podobno jest problem z czułością gałek, a te nakładki zedrą się pewnie po miesiącu grania i potem co? Granie bez jest podobno koszmarne, czyli mam kupować nakładki od chińczyka do pada za 800 zł? Żart? Nacon z tego co wiem ma normalne gałki, ale jak z wytrzymałością to trzeba poczekać chyba.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem kupić nacona, ze względu na rozmieszczenie gałek. Trafiłem jednak na kilka recenzji, które skutecznie wyleczyły moje zapędy. :1_grinning:

Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 19.01.2017 o 08:10, wojcik_dan napisał:

Czyli trzeba zostać przy Cronusie+Elite Pad.

Jeżeli nie masz lagów, to ja nawet bym się na Twoim miejscu nie zastanawiał nad przesiadką na nacona. :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem swojego pada z konsoli ps4pro do kolegi by pograć ,kiedy wróciłem do domu i chciałem załączyć swoją konsolę na padzie zaczęło mrugać niebieskie światło a konsola nie reagowała . Resetowałem pada ale to nic nie pomogło .Próbowałem na innym padzie i dale to samo . Może mi ktoś pomóc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, craxa napisał:

Wziąłem swojego pada z konsoli ps4pro do kolegi by pograć ,kiedy wróciłem do domu i chciałem załączyć swoją konsolę na padzie zaczęło mrugać niebieskie światło a konsola nie reagowała . Resetowałem pada ale to nic nie pomogło .Próbowałem na innym padzie i dale to samo . Może mi ktoś pomóc ?

 

5 minut temu, Siudak83 napisał:

Podłączyć pod USB

 

...a najlepiej zacząć od przeczytania instrukcji.

 

Przy zmianie urządzenia zawsze musisz sparować pada poprzez podpięcie przez USB.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jak czyscicie pada? Mam na mysli ze czasem jest tlusty od dloni jak sie cos wcina podczas gry, macie na to jakies sposoby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
O 2/3/2017 o 18:58, princ18 napisał:
Pany jak czyscicie pada? Mam na mysli ze czasem jest tlusty od dloni jak sie cos wcina podczas gry, macie na to jakies sposoby

Hmmmm

Przepraszam ze nie na temat - tak moj sposób na takie urządzenia jak lapciak, pilot od tv czy pad to zwyczajnie podchodzić do nich z czystymi rękoma.

Nie wiem moze to ja jestem jakis inny ale po prostu dość czesto myje ręce, w ten sposób tez rozwiązuje problem tego zeby pad sie nie ślizgał w dłoniach jesli te zaczynaja sie pocić. Jesli jednakowoz zafunduje sobie jakaś przekąskę w trakcie grania, to sa dwie opcje albo serwetka lub jednorazowy ręcznik kuchenny lub jesli widzę ze to na niec sie zda po prostu myje ręce.

Mam nadzieje ze pomogłem ;)

Pamietajmy o BHG (bezpieczeństwie i higienie grania)

Edytowane przez MagEllan
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, princ18 napisał:

Pany jak czyscicie pada? Mam na mysli ze czasem jest tlusty od dloni jak sie cos wcina podczas gry, macie na to jakies sposoby

Moje jestem jakiś dziwny ale nie mam zwyczaju tłustymi łapami dotykać czegokolwiek.

Zwłaszcza pada, telefonu, klawiatury. myszki itp.

Jeżeli już muszę coś wcinać podczas grania to używam sztućców.

Jak mam coś czego nie mogę zjeść sztućcami (chipsy itp) to jem jak zwierze prosto z miseczki.

Ważne że ręce są czyste. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki ja tez nie gram z tlustymi rekami ale wspolkator korzysta z mojej konsoli i czasem tak robi a nie chce mu mowic ze ma sobie kupic pada jak chce grac. Dzieki za "pomoc"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sam punkt!

"Z całym szacunkiem ale jeszcze raz go upierdolisz to kupujesz mi nowego pada" powinno zadziałać.

Możesz go też ostentacyjnie przy nim wyczyścić. Najpierw papierowy ręcznik a później szmatka do okularów (jednorazówki z alkoholem są w Lidlu na przykład).

Ja z moją córką ustaliłem zasady korzystania z konsoli na początku, kilka razy postraszyłem dla przypomnienia i jest święty spokój. :1_grinning: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×