Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie obrażam cię ale wyraźnie nie masz pojęcia o podstawach. Sam napisałeś ze ładowarka MOŻE podawać napięcie do 2A (bo faktycznie może), a w padzie masz regulator który mała pobiera 1A. Za pobór prądu w takim układzie jest odpowiedzialny odbiornik a nie ładowarka. Co było powodem tamtych awarii nie mam pojęcia ale gwarantuje ci ze nie masz racji, mówiąc ze ładowarka poda 2ampery na układ który pobiera 1amper. Ponieważ ładowarka podane NAPIĘCIE!. Ale skoro ty wiesz lepiej to może wszyscy na świecie się myla? Opublikuj swoje rewelacje a Nobel gwarantowany jak się potwierdza ;) (od razu zaznaczam ze ostatnie stwierdzenie jest żartem, żeby nie było ze cię obrażam)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz prostym językiem jak chłopu na miedzy to się będzie czepiał słówek jak na języku polskim - a ja ci jeszcze raz napisze że ładowarka 2A poda 2A na układ ładowania jeśli ten układ będzie na to pozwalał bo uległ awarii (mimo, że jest standardowo zaprojektowany na 1A a awaria to nie tylko całkowite uszkodzenie ale też "rozjechanie" się parametrów pracy). Dlatego serwisy mają co naprawiać a tacy teoretycy jak Ty żyją w utopii, że to się nie ma prawa zepsuć.

Zakończmy tą dziwną dyskusję pokojowo bo do niczego to nie prowadzi - ja z praktyki mówię "nie ładować ładowarkami powyżej 1A" a Ty możesz mówić, że można i świat będzie weselszy, OK? :2_grimacing:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisz prostym językiem jak chłopu na miedzy to się będzie czepiał słówek jak na języku polskim - a ja ci jeszcze raz napisze że ładowarka 2A poda 2A na układ ładowania jeśli ten układ będzie na to pozwalał bo uległ awarii (mimo, że jest standardowo zaprojektowany na 1A a awaria to nie tylko całkowite uszkodzenie ale też "rozjechanie" się parametrów pracy). Dlatego serwisy mają co naprawiać a tacy teoretycy jak Ty żyją w utopii, że to się nie ma prawa zepsuć.

Zakończmy tą dziwną dyskusję pokojowo bo do niczego to nie prowadzi - ja z praktyki mówię "nie ładować ładowarkami powyżej 1A" a Ty możesz mówić, że można i świat będzie weselszy, OK? :2_grimacing:

Ok nie będę tez już ciągnął tej dyskusji, ale chce tylko zauważyć ze sam zaznaczyłeś ze problemem jest uszkodzony układ ładowania. Wątpię żeby to było spowodowane podpieciem do ładowarki 2A. Skutkiem tego uszkodzenia może być spadek żywotności baterii ale to jest specyficzny przypadek a nie norma. Ergo to nie ładowarka jest przyczyna. Przy działającym układzie ładowania powyższa sytuacja nie ma prawa się zdazyc. Tyle i aż tyle. Eot.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok pady skończone:

 

Niebieski pad powstał z przeróbki obudowy od V1 do V2. Posiada zrobione Trigger Stops, oraz zamontowane łopatki. Pad czarny został jedynie przemalowany.

 

DSC_0027.jpg
DSC_0028.jpg

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używa ktoś lub miał styczność z Energizer Extra Life Charger For PS4?

Piszą, że 16h można grać po naładowaniu.

Generalnie szukałem zewnętrznej ładowarki padów z rozsądnym systemem podłączania pada i trafiłem na Hori Dual Drop and Charge.

Od strony do strony i znalazłem tego Energizxera, normalnie w PL krzyczą 199PLN, ale i za 150PLN był.

Niestety Hori słabo dostępne, wcześniej chodziło po 70-80PLN, jeden sklep z tym znalazłem za 119PLN.

Jakby ktoś miał doświadczenie z jedną czy obiema proszę o jakieś informacje jak się sprawuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele razya tym forum poruszana byla kwestia aimcontrollers i jakosci uslug swiadczonych prze nich. Po otworzeniu mojego pada (nie ja to robilem) wszytkop to okazalo sie prawda. Chalupnictwo i chinczyk na calego. Prz okazji modyfikacji wymienial mi modul analoga ktory po okolo 4-5 miesiacach znowu sie zepsul. Nie polecam robic u nich jakichkolwiek napraw a nad modyfikacjami tez radze sie powaznie zastanowic. Jak ktos kiedys cos lutowal powinnien sobie poradzic lepiej niz oni i hajs zostaje w kieszeni. Zdjecia na potwierdzeni moich slow, ostatnie zdjecie to efekt prac uzytkownika @Serwis Konsol odrazu widac ze lutowania sa niebo lepiej zrobione a i uzywa on tylko orginalnych czesci a nie "wysokiej jakosci zamiennikow"

20170526_121002.jpg

20170526_121009.jpg

20170526_121015.jpg

20170526_123816.jpg

20170530_083010.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale szajs.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że udało się to odratować bo jak na nasze standardy to był dramat - ostatnie zdjęcie pokazuje jak pad powinien wyglądać po lutowaniu, dla laika jest nie do odróżnienia od fabryki. Kleju z górnej części płytki nie było sensu już ruszać bo w niczym nie przeszkadzał a próba usunięcia mogła by się różnie skończyć.

Trzecie zdjęcie pokazuje "poziom"  jakości modyfikacji przycisku R2/L2 - wygląda to jak coś sklecone w piwnicy, na kolanie, ze starego radyjka i kleju na gorąco.

Przedostatnie zdjęcie to dla przykładu jak wygląda lewa, podobno wysokiej jakości gałka analogowa - poziom jej montażu (zdjęcie 2) też pozostawia wiele do życzenia - finalnie wylądowała tam identyczna jak po prawej gałka oryginalna i została poprawnie wlutowana (zdjęcie ostatnie)  

Edytowane przez Serwis Konsol
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wymienić tą plastikową baze w środku pada? chodzi mi o to że nie mogę wymontować wibratorów od tego plastiku bo to jakoś posklejane... trzeba połamać całkiem czy jest jakiś sposób :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie byly przyklejone tasiemką dwustronną fabrycznie :) trzeba było dosyć mocno pocisnąć żeby wyszły :> 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u kogo najalepiej zamontowac lopatki? aimcontrollers? z tego co widze wyzej to slabo ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My się tym nie zajmujemy (brak czasu) a znając poziom jakości montażu firm będących na rynku to z zewnątrz wygląda to ładnie - gorzej z tym co klient ma ukryte przed oczami i znajduje się w środku pada - sami widzicie, że jest słabo.

Zawsze można to poprawić aby było jak należy - jak tylko się zepsuje (to akurat robimy).   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



My się tym nie zajmujemy (brak czasu) a znając poziom jakości montażu firm będących na rynku to z zewnątrz wygląda to ładnie - gorzej z tym co klient ma ukryte przed oczami i znajduje się w środku pada - sami widzicie, że jest słabo.
Zawsze można to poprawić aby było jak należy - jak tylko się zepsuje (to akurat robimy).   


Dzięki za odpowiedź. Zamówiłem Strike Pack F.P.S. Dominator. Bez ingerencji w pada i taniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to. Można konfigurować wiele ustawień. Jedyny minus że gramy na kablu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Serwis Konsol napisał:

Fajnie to wygląda :)

 

61JoJ2ercTL._AC_SL1500_.jpg

71dVCmlbdeL._AC_SL1500_.jpg

Używam od kilku miesięcy i spisuję się znakomicie.Naprawdę polecam:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chamskie urządzenie. Za takie cziterskie mody to powinni banować w 4KHDR, że hej! Nie mam na myśli samych łopatek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wciąż uważam, ze kupowanie padow z łopatkami czy jakiś urządzeń to głupota.

Wystarczy rozkręcić pada i pokombinować i samemu sie zrobi łopatki bez większego wkładu pieniężnego.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2017 o 18:10, Rambo8 napisał:


 

 


Dzięki za odpowiedź. Zamówiłem Strike Pack F.P.S. Dominator. Bez ingerencji w pada i taniej ;)

 

 

Gdzie zamawiałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Rambo8 napisał:

bezposrednio od producenta https://collectiveminds.ca/

kosztuje 40$ - mam link na znizke 10% ale przesylka kosztuje sporo 21$

Powiedz mi jak kupiłeś w $, jak wybierzesz Polskę to masz z góry transfer na €.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" userid="27993"] Powiedz mi jak kupiłeś w $, jak wybierzesz Polskę to masz z góry transfer na €.
Właśnie sprawdzałem i też już mam euro. Udało mi się jeszcze wczoraj ;)
Szukajcie na amazonach US i UK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Mam problem. Mianowicie postanowiłem wczoraj wymienić gałki analoga. rozkręciłem pada wypiąłem taśmę i baterię. Wymieniłem gałki nie odpinając lightbar'a poskładałem całość i tu pojawia się problem - pad się nie uruchamia.

 

Nie ukrywam iż jestem zaskoczony tym faktem. Byłem przekonany że jest to zabieg dziecinnie prosty i nie ma szans na niepowodzenie operacji a tu taka niemiła niespodzianka. Powiem szczerze że nie mam pojęcia co się mogło stać. Rozbierałem i składałem go chyba ze 3 razy ale niestety bez efektów. 

 

Proszę o pomoc i rady :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×