Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiałem ze znajomymi niedawno o padach, chciałem coś pod Destiny 2 kupić.

Padł temat Scuf i niestety wszyscy mówili to samo, jakość wykonania nie powala, serwisowi również dużo brakuje.

Nie wiem jak procentowo to wygląda, może to pojedyncze przypadki, poza tym jeśli miałbym się na coś dziś decydować to byłby to Scuf.

Na razie zmieniłem rozłożenie klawiszy z poziomu systemu PS4 i tak zostaje.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten stary czy nowy Scuf? Bo ten stary to wiem, że lipa, ale ten Impact podobno jest już dopracowany dobrze i nie ma z nim problemów. Zresztą jest on jeszcze świeży, ale póki co jakoś w necie nie widzę żeby ludzie narzekali?

BTW.
Koledzy mieli i mówili na bazie własnych doświadczeń czy po prostu przeczytali w necie i tyle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Układ pada od Xboxa mi nie leży, nie ma dla mnie podejścia nawet do układu DS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Patricko napisał:

Ale ten stary czy nowy Scuf? Bo ten stary to wiem, że lipa, ale ten Impact podobno jest już dopracowany dobrze i nie ma z nim problemów. Zresztą jest on jeszcze świeży, ale póki co jakoś w necie nie widzę żeby ludzie narzekali?

BTW.
Koledzy mieli i mówili na bazie własnych doświadczeń czy po prostu przeczytali w necie i tyle?

Doświadczenie, dwóch miało i w obu to samo, wyłamane łopatki oraz wyrabiające się gałki.

Z łopatkami nie ma takiego problemu bo można to samemu naprawić gorzej z gałkami, które albo nie reagują albo robią co chcą.

Jeśli impact to nowa wersja możliwe że będzie ok, na pewno gadaliśmy o starszych wersjach.

 

Za dużo negatywnych opinii jak dla mnie żeby usprawiedliwić wydanie na pada takiej kasy.

Razer to by był dla mnie idealny wybór gdyby nie słabe ułożenie przycisków pod padem oraz brak możliwości użycia kontrolfreek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Impact a ten stary to dwa zupełnie inne pady, ten nowy ma nowe podzespoły, gdzie stary bazował w całości na DS4. Zgadzam się, że cena chora, ale Impact póki co wygląda najlepiej z tych wszystkich "pro" padów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam do czarnego piątku i lykam impacta, już mam dosyć skorczow dłoni na ds4. Kasa chora ale wreszcie dojrzalem do decyzji, może dadzą jakieś zniżki i mniej zaboli.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dają coś na black friday? On chyba jakoś w listopadzie dopiero? Jakby dali promo to też biorę w ciemno Impacta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No za miesiąc z haczykiem (przedostatni piątek listopada). W zeszłym roku można było podobno od 20 do 40 euraczy zaoszczędzić. Na razie mam w pogotowiu kod na 7% zniżki. Dla mojego koszyka daje 17 EUR. Pad plus kabel plus analogi. Tys pęknie :38_worried: no cóż, jakby ktoś był zainteresowany tymi 7% to kod loyalscuf to daje już teraz. Ale ja cierpliwy jestem a to szybko minie. Zwłaszcza, że na koniec października spintires wychodzi więc nie będę odchodził i tak od kierownicy :)

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii pada. Razer był dla mnie za drogi, nie upadłem na głowę by płacić za pada tyle kasy, więc dołożyłem do nowego DSa 100 zł. i zaryzykowałem Nacona Revolutions. Po przyzwyczajeniu się do układu xklockowego uważam że była to bdb. decyzja. Dużo lepszy, lepsza ergonomia, programowalny i super leży w łapie. Mankamentem jest programowanie przez kompa, ale bez brawury - nie jest to jakiś wielki problem. Na DSa nie chcę już patrzeć. Gra się wybornie a dodatkowe łopatki/przyciski zaje...ście pomagają w grze. Do FPSów super jak dla mnie.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.10.2017 o 13:30, Patricko napisał:

Ktoś tutaj używa, albo miał styczność ze Scuf Impact?

Ja mam drugiego pada juz od nich, pierwszy to bylo infinity pro ale dwa razy poszly lopatki. Za drugi razem wzialem kase i dostalem znizke na impact, ktory tez polecial spowrotem bo przyszedl z wada. Prawa galka ocierala sie o pierscien. Jak dostane go spowrotem to dam znac jak dzial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wszystko na ich koszt do 180 dni. Tylko temu sie z tym jeszcze bawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko potwierdza się bardzo zła opinia o tych padach. Widziałem sporo filmów na YT, ale też nigdy nie mówią jak eksploatowali pada, bo hamburger to rzuci nim o ścianę i potem zdziwiony, że nie działa...  Trzeba będzie przemyśleć i pewnie skończy się na tym, że zostanę ze standardem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kase jak cos zwracaja bez problemu wiec moim zdaniem warto sprobowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości jakie macie preferencje co do długości i wkleslosci/wypuklosci analogow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam jednego wysokie wkleslego. Jak gram w gre gdzie grzeba celowac to jest na prawej galce jak w  samochodowki to na lewej galce. Gry typu nioh czy wiedzmin w ogole bez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas trzymania L2 na padzie postacie w grach samoczynnie przemieszczają się w lewo. Jakiś pomysł dlaczego przytrzymanie L2 dodatkowo reaguje jako wychylenie L3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×