Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nie wiem jak wam ale mi się to nie podoba. Do Elite z Xbone nie ma startu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze swoim DS4. Otóż nie mogę go podłączyć do konsoli tzn. po naciśnięciu PS nic się nie dzieje. Próbowałem również po podłączeniu kablem - wciąż nic. Ale sam pad działa - po podłączeniu do PC apka Gry Zdalnej go wykrywa i pad działa .... poza przyciskiem PS, którego przytrzymanie nic nie daje. Podejrzewam, że coś jest z tym przyciskiem nie tak, a niestety jest to najważniejszy przycisk na padzie. Czy jest możliwość korzystania z pada bez użycia Gry Zdalnej tzn. czy można podłączyć pada do konsoli bez użycia przycisku PS? I czy opłaca się coś robić z tym przyciskiem, czy lepiej zbierać na 3-go pada ( na szczęście mam teraz 2 )? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbierz go i zobacz, wyczyść folie, może coś się wdało do środka. Jeśli ma gwarancję to go oddaj i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dwoma padami,z czego jeden jest bardzo mało uzywany(ale ma już chyba ponad rok). Problem jest trochę dziwny. Najpierw zaczął się w grze Division. Po nacisnięciu klawisz odpowiedzialnego na przykład za strzał,mimo że go puściłem,postac dalej strzelała. W menu ,kiedy chciałem przewinąć o jedną stronę,to przewijało mi kilka. Teraz problem jest z NBA 2K18. W jednym padzie nie działają przyciski R2 i L2,a tym drugim nowszym,po naciśnięciu np R2 przy wyborze parametrów zawodnika ,kolejne plansze szybko same się przesuwają i trzeba kilkanaście razy nacisnąc przycisk by zatrzymały się w przypadkowym miejscu.
Jaka jest sytuacja z reklamowaniem pada? Kiedyś jak dobrze pamietam,nie było problemów z wymianą na nowy po zgłoszeniu wadliwego działąnia. Nawet jak juz był po gwarancji. Czy może ktos wie ,jak teraz wyglada sytuacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z padem. Ogólnie czasami zdarza się ,że dźwięk przerywa (słuchawki podłączone do pada) przez chwilę i później jest ok. Ale co mnie bardziej martwi czasami konsola gubi pada. DS się jakby wyłącza a np. postać biegnie w jednym kierunku, muszę wtedy ponownie wcisnąć przycisk PS i pad na nowo się łączy i wszystko działa. Teraz zastanawiam się czy to kwestia zresetowania pada, czy wada pada albo konsoli. Czy miał ktoś podobny przypadek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Objaw gubienia sygnału lub wyłączania się pada - bez diagnostyki na serwisie ciężko to dokładnie zdiagnozować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mój pad na gwarancji uległ awarii - naciskając L2 działa tak, jakbym jednocześnie wychylił gałkę analoga lewego do przodu. 

Skorzystałem z tej strony 

https://hardware.support.eu.playstation.com

I nie wiem, czy dobrze zrobiłem. Nigdzie nie było informacji, aby dołączyć dowód zakupu, tylko należało wpisać kod pada z etykiety pod spodem. Jak myślicie, dołączyć do paczki opis usterki i ksero dowodu zakupu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie wymagają to w jakim celu? Nie ma takiej potrzeby - wystarczy przeczytać przesłana mailem instrukcję - tam jest wszystko ładnie opisane.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiazany podlaczylem soundbar przez hdmi i wylaczylem w nim bt. Teraz wszystko dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, mój pad na gwarancji uległ awarii - naciskając L2 działa tak, jakbym jednocześnie wychylił gałkę analoga lewego do przodu. 
Skorzystałem z tej strony 
https://hardware.support.eu.playstation.com
I nie wiem, czy dobrze zrobiłem. Nigdzie nie było informacji, aby dołączyć dowód zakupu, tylko należało wpisać kod pada z etykiety pod spodem. Jak myślicie, dołączyć do paczki opis usterki i ksero dowodu zakupu? 


Jeszcze o dowod zakupu poprosza w osobnym mailu. Wtedy dostaniesz linka gdzie bedziesz mogl go uploadowac. Ewentualnie moga jeszcze poprosic o zdjecie numeru seryjnego z pada.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.11.2017 o 22:27, Serwis Konsol napisał:

Czasem uszkodzona jest folia przycisków

 

Rozebrałem pada i zauważyłem, że na folii przycisków jest niewielka " skaza " ( zaznaczona w kółeczku na zdjęciu ). Czy to może być powód tego, że nie działa przycisk PS? 

 

Link do zdjęcia : https://drive.google.com/file/d/1E3ak7D9_p494gLTEK-M7R9AF54FIGIB0/view?usp=sharing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się wywalić kase na pada od firmy Nacon, chodzi mi o tą pierwszą wersje, w x-kom jest za 339,99zł, jest jakaś duża różnica między nim a DS4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj opinie wyżej, ogólnie ludzie są zadowoleni, więc jeśli Ci nie przeszkadza układ z Xboxa i wymóg kabla to będziesz raczej zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opłaca się wywalić kase na pada od firmy Nacon, chodzi mi o tą pierwszą wersje, w x-kom jest za 339,99zł, jest jakaś duża różnica między nim a DS4 ?
Mam, dla mnie warto. Kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Witam się z wszystkimi, bo to mój pierwszy post na forum. Przymierzam się do kupna drugiego pada do PS4. Znalazłem ciekawą ofertę, jednak nie jestem pewny czy pad jest oryginalny/ok za tak niską cenę. Może jakiś ekspert wypowie się co nieco o nim. 

 

https://www.ultraexpert.pl/konsole-i-gry/682-sony-dualshock-4.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem kupować dualshocka (już trzeciego), ale stwierdziłem, że dopłacę trochę i kupiłem pada Nacon i nie żałuję jak narazie, gra się dużo wygodniej niż na dualshocku, no i dochodzą funkcje programowania pada pod siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też miałem kupować dualshocka (już trzeciego), ale stwierdziłem, że dopłacę trochę i kupiłem pada Nacon i nie żałuję jak narazie, gra się dużo wygodniej niż na dualshocku, no i dochodzą funkcje programowania pada pod siebie.
Zabezpiecz sobie kabel przy padzie. Podobno w tym miejscu siada po pewnym czasie. Reszta na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, mój pad na gwarancji uległ awarii - naciskając L2 działa tak, jakbym jednocześnie wychylił gałkę analoga lewego do przodu. 
Skorzystałem z tej strony 
https://hardware.support.eu.playstation.com
I nie wiem, czy dobrze zrobiłem. Nigdzie nie było informacji, aby dołączyć dowód zakupu, tylko należało wpisać kod pada z etykiety pod spodem. Jak myślicie, dołączyć do paczki opis usterki i ksero dowodu zakupu? 
Już jestem po całej operacji. Zakończona pomyślnie
Nie potrzebowali żadnych dowodów zakupu, wyłącznie nr seryjny pada. Wysłałem go 07-11-2017 a dzisiaj odebrałem. Na pierwszy rzut oka nówka sztuka, albo mega mało używany. Oczywiście nr seryjny inny.
Pad przejechał do mnie z Francji, wysłany stamtąd 17-11-2017.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wymieniałem w padzie gałki na te od xboxa już po raz drugi, nie jest to dla mnie jakiś problem...Złożyłem pada i po jakimś czasie zauważyłem że nie działają mi krzyżaki ale tylko góra dół, gdzie szukać przyczyny ?

 

Edit : Dla potomnych, składając pada warto przeczyścić styki płyt głównych tej na której jest bateria z tą na której są przyciski tutaj był problem.

Edytowane przez KaKtuSSoS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał to na SCUF są promocje cyber monday.

 

Cyber-Monday-Banner-desktop-v2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z działaniem obu padów w niektórych grach. Mianowicie postacie się zatrzymują lub wariują jak trzyma się lewego analoga do góry ze sprintem, częsta przypadłość z tego co widzę ścinanie podczas biegania. Jest to na bank uszkodzenie pada miałem coś takiego z rok temu po wymianie na nowy wszystko wróciło do normy. Takie pytanko opłaca się naprawić czy lepiej zainwestować w nowe ?

Edytowane przez Wypizdzisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×