Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po zjebie sie ogarnia ale raz na jakis czas się mu zdarza taki wybryk :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wdział może gdzieś ktoś białego DS'a v2 taniej niż w EMAGU (219,00 z darmową wysyłką)?

 

http://www.emag.pl/sony-pad-bezprzewodowy-dualshock-4-v2-do-ps4-bialy-9453116/pd/DNY8KMBBM/#new_reviews

 

Ale białego nie ma jeszcze chyba V2. Nawet na obrazkach masz stary model. Na Amazonie też nie ma białego V2, ani słowa. Także nie napalałbym się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiem gdzie napisać napiszę tutaj:)

 

Ludzie otrzymałem pada Nacon Revolution PRO ale już go oddałem, kompletnie nie leży mi w dłoni. Jest jakiś taki niewygodny. I moje pytanie dotyczy Aimcontrollers:P

Chodzi o pękające łopatki, czy rzeczywiście są tak kiepskiej jakości jak tutaj piszecie. Serio wytrzymują tylko 4 miesiące? Jeśli nawet to czy jest możliwe wymienienie tych łopatek, dokupienie nowych i przełożenie? 

Pytam ponieważ zamówiłem sobie teraz takiego pada:P i może ktoś już rozwiązywał sprawę uszkodzonych łopatek i ich wymiany (odkręcenie dwóch śrubek:P).

Najbardziej zależy mi o dostępności takich łopatek (cześć serwisowa). 

Powiem że zmartwiło mnie to że wydaję na pada 600 zł, po czym po 4 miesiącach pęka gówienko warte 10 złoty i zostaję z padem bez łopatek? Pewnie można je jakoś załatwić do wymiany?

 

ps. sorki za polszczyzne jestem po przepiciu:P

Edytowane przez Creati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 4.02.2017 o 02:09, Patricko napisał:

Ale białego nie ma jeszcze chyba V2. Nawet na obrazkach masz stary model. Na Amazonie też nie ma białego V2, ani słowa. Także nie napalałbym się.

 

Hmmmm.... To jak rozpoznać czy mam do czynienia z wersją v2 bo już kompletnie ogłupiałem. Znalazłem jeszcze tutaj:

 

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/kontroler-bezprzewodowy-sony-playstation-dualshock-4-v2-bialy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej charakterystyczne jest światełko na touchpadzie. Na każdej z tych ofert są zdjęcia starego pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie te zle rezencje z paden nacon, bo wlasnie go kupilem za 320 zl i jak rzeczywiscie bedzie lipa to anuluje transakcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
O 4.02.2017 o 02:09, Patricko napisał:

 

Byłem w Saturnie i zarówno na pudełkach białych i czarnych było widać lightbar na touchpadzie :)

 

Edytowane przez cyricano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Dynio24_PL napisał:

dajcie te zle rezencje z paden nacon, bo wlasnie go kupilem za 320 zl i jak rzeczywiscie bedzie lipa to anuluje transakcje

 

Nie wiem co nie pasuje ludziom w tym oadzie, mam do jakos od dwoch tygodnii moim zdaniem jest spoko. Sam szukalem opinii jak chcialem go kupic i na angielskich forach ludzie go chwala. Ostatnio tylko malo gram w fpsy i przez to nie moge wyczuc prawego analoga, skutkuje to tym, ze jak zabardzo wychyle galke to strzelam w niebo :24_stuck_out_tongue:

https://forum.psnprofiles.com/topic/44342-nacon-revolution-pro-controller-user-review/ to masz sporo opinii o nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ToMi napisał:

 

Nie wiem co nie pasuje ludziom w tym oadzie, mam do jakos od dwoch tygodnii moim zdaniem jest spoko. Sam szukalem opinii jak chcialem go kupic i na angielskich forach ludzie go chwala. Ostatnio tylko malo gram w fpsy i przez to nie moge wyczuc prawego analoga, skutkuje to tym, ze jak zabardzo wychyle galke to strzelam w niebo :24_stuck_out_tongue:

https://forum.psnprofiles.com/topic/44342-nacon-revolution-pro-controller-user-review/ to masz sporo opinii o nim.

w sumie tez zalezy jeszcze o cene 500 zl bym za niego nie dal, a ze trafila sie okazja to mysle ze to bedzie dobry zakup, napewno lepszy od aim controllers mialem 3 pady od nich kazdy kastastrofa, plus to co zrobili z ostatnim czyli po rozkreceniu go ulamana blaszka od baterii brak przykreconej plyty glownej i w srodku wszystko latalo smiech na sali jak za te pieniadze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad jest dobrze wykonany, dalem za niego 500zl i nie zaluje nawet jak w niebo strzelam :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 4.02.2017 o 09:13, Creati napisał:

Nie wiem gdzie napisać napiszę tutaj:)

 

Ludzie otrzymałem pada Nacon Revolution PRO ale już go oddałem, kompletnie nie leży mi w dłoni. Jest jakiś taki niewygodny. I moje pytanie dotyczy Aimcontrollers:P

Chodzi o pękające łopatki, czy rzeczywiście są tak kiepskiej jakości jak tutaj piszecie. Serio wytrzymują tylko 4 miesiące? Jeśli nawet to czy jest możliwe wymienienie tych łopatek, dokupienie nowych i przełożenie? 

Pytam ponieważ zamówiłem sobie teraz takiego pada:P i może ktoś już rozwiązywał sprawę uszkodzonych łopatek i ich wymiany (odkręcenie dwóch śrubek:P).

Najbardziej zależy mi o dostępności takich łopatek (cześć serwisowa). 

Powiem że zmartwiło mnie to że wydaję na pada 600 zł, po czym po 4 miesiącach pęka gówienko warte 10 złoty i zostaję z padem bez łopatek? Pewnie można je jakoś załatwić do wymiany?

 

ps. sorki za polszczyzne jestem po przepiciu:P

Ja mam pada od aimcontrolers juz ponad pol roku i wszystko z nim w porzadku. Nie wiem jak sprawa wyglada w srodku pada bo nie rozkrecalem go ale jak narazie wszystko chodzi jak powinno. Ogolnie jestem zadowolony z zakupu i z kontaktu z ta firma. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio trzeba czekać do 20 dni na tego pada od Aimcontrollers? A co do jakości to ogólnie na forach niemieckich są dobre o opinie. Dziwne jest że niektórzy tutaj trafiają po 3 egzemplarze wadliwe:P

Postanowiłem zaryzykować zwłaszcza że Nacon mi nie podszedł, sam nie wiem czemu bo jeśli chodzi o jakość wykonania to jest super, Razer Raiju, boję się brać w ciemno bo może znowu mi nie podejść, a poczciwy DS4 leży mi idealnie w dłoniach.

 

Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 02/05/2017 o 12:38, cyricano napisał:

 

Hmmmm.... To jak rozpoznać czy mam do czynienia z wersją v2 bo już kompletnie ogłupiałem. Znalazłem jeszcze tutaj:

 

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/kontroler-bezprzewodowy-sony-playstation-dualshock-4-v2-bialy

Wydaje mi się że różnią się też opakowaniem. V1 mają całe niebieskie pudło a V2 białe u góry i niebieskie na dole. Ale wiadomo że jak się kupuje przez neta to różne zdjęcie może sprzedawca wrzucić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, tak wygląda pudełko z nowych wersji:

 

nwRQ0ON.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o aim controlers i jakosc ich padow, musialbys trafic na komentarze od niezadowolonych klientow na ich fanpejdzu na fb, ale niestety sa one szybko kasowane ;) pekajace lopatki, szybcie zuzycie mechanizmu smart trigger, no i ogolnie cena z dupy pozdrawiam hejterek aim controlers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 6.02.2017 o 15:52, Dynio24_PL napisał:

jesli chodzi o aim controlers i jakosc ich padow, musialbys trafic na komentarze od niezadowolonych klientow na ich fanpejdzu na fb, ale niestety sa one szybko kasowane ;) pekajace lopatki, szybcie zuzycie mechanizmu smart trigger, no i ogolnie cena z dupy pozdrawiam hejterek aim controlers

 

A ile czekałeś na takiego pada po zamówieniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek:)

 

201702101_awxhhhh.jpg

 

Ciężko jest się dziadkowi takiemu jak ja przyzwyczaić do tych łopatek. Albo mi sie myli, albo staję jak wryty i nie mogę wycelować:P  Musi to wejść w krew.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem bo w jednym z padów prawa gałka cały czas wysyła sygnał mimo że jest w pozycji 0.

Dla przykładu w grach FPS postać cały czas powoli obraca się w lewo czasami lekkie poruszenie gałki pomoże ale tylko na chwilę.

 

Ktoś miał podobny problem i jest jakiś sposób na samodzielną naprawę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

rozkręcić i przeczyścić pod gałkami, tzn zdjąć grzybki i przeczyścić wszędzie wokół, może coś się posklejało :24_stuck_out_tongue: jak nie da to nic to pewnie mechanizm analoga coś siadł. nie są to też drogie rzeczy, na allegro znajdziesz  :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez Traws
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, mam pewien problem który dotyczy samego kontrolera.

 

Chciałem go sobie sparować z moim laptopem bezprzewodowo, jednak borykam się z pewnym problemem. Gdy włączę DS4 w tryb szukania, a następnie będę próbować dodać go do urządzeń w laptopie, to podczas instalacji sterownika pad się wyłącza efektem czego nie mogę dokonać poprawnego połączenia.

 

Wygląda to mniej więcej tak: włączam DS4 przyciskami Share + PS → w laptopie szukam urządzenia → DS4 zostaje wykryty → dodaje go → rozpoczyna się proces instalacji sterowników → DS4 sie wyłącza → w komputerze widoczny jest komunikat, że sterownik urządzenia zewnętrznego bluetooth został zainstalowany → włączam DS4 → DS4 zostaje wykryty przez laptopa i po chwili się wyłącza → DS4 znika z apletu urządzenia i drukarki.

 

Rozglądałem się w internecie i próbowałem już najróżniejszych sposobów - m.in. odinstalowanie sterownika modułu bluetooth i usunięcia odpowiednich kluczy z rejestru, a następnie powtórnej instalacji sterowników, zaznaczania odpowiednich opcji w ustawieniach łączności bluetooth czy też podczas parowania kontrolera - nic z tego.

 

Co ciekawe, na tym samym laptopie, z tym samym systemem już kiedyś mi się bezproblemowo udało podłączyć DS4 do laptopa, jednak jakiś czas temu reinstalowałem system.

 

Opisywany laptop ma zainstalowany system Windows 7 Home Premium w wersji 64 bit.

 

Może ktoś będzie mi w stanie udzielić pomocy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przez takie coś jak ds4windows?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że próbowałem tego programu, jak i również DS4Tool, za pomocą którego sparowałem kiedyś pomyślnie pada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładujecie pada normalnie przez ładowarki komórkowe ?

niby mozna ale poziomy napięć sie różnią przez co ładuje szybciej ale tez i skraca czas życia baterii 

ja mam pewne opory po tym jak oryginalna ładowarka samsunga wykończyła mi w nowej komórce dwie baterie zanim sie zorientowałem ze to jej wina 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×