Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pad jest seksowny, nowoczesny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie ważne żeby mi ręce nie drętwiały przy dłuższych posiedzeniach. Co do baterii to chyba nie dadzą nam pada (nowej generacji) który będzie działał krócej od pada starej generacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że w nowym DS dochodzi jeszcze dotykowy panel, ambilight z przodu i ewentualny HS które mogą skutecznie wykorzystać tą większą baterię ;)

czyli można być pewnym, że będzie działał tak samo długo jak DS3 (reszta baterii na te bajery...)

swoją drogą.... infamous "3", Watch Dogs poruszają temat inwigilacji i w/g Sony są to teraźniejsze zagadnienia (z czym się zgadzam) a tu nam serwują kamerjkę i headset na stałe wbudowany do pada- świetne narzędzie do inwigilacji bo zawsze naładowane (pad) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą inwigilacją to nawet nie muszą się specjalnie trudzić, wystarczyło sztucznie wytworzyć mode i wmówić ludziom, że social media są kul i trendi, podsunąć pare zabawek i gedżetów i ludzie sami się inwigilują ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi usługami social to jest tak, że nikt nie zmusza do ich używania a z pada DS4 nie unikniemy chcąc grać na ps4...

ja tam nie sparuję konta PSN z FB na 100% bo nie widzę w tym celu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad, jak pad. Trochę ulepszyli kształt, ale nie wiem co powiedzieć o tej lampce na środku zamiast czerwonych lampek z DS3. Kupię to dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą inwigilacją to nawet nie muszą się specjalnie trudzić, wystarczyło sztucznie wytworzyć mode i wmówić ludziom, że social media są kul i trendi, podsunąć pare zabawek i gedżetów i ludzie sami się inwigilują ;)

Mówisz o facebooku? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdanie pad wygląda fenomenalnie, mam nadzieję, że fenomenalnie będzie nam też służył, nazwałbym to naturalną ewolucją, podoba mi się ten touchpad, szkoda mi tylko klasycznych przycisków START i SELECT - cena nowoczesności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Start i Select zapewne będą na touchpadzie :) Klepnąć 2x razy, albo zrobić jakiś gest palcem.

Wg mnie będzie spoko :) Przycisk Options pewnie będzie służył do konfigurowania różnych opcji pada pod siebie.

Np. wyłączenie LED'a, mikrofonu, ustalenie może gestu na start i select. Zobaczymy :)

Nie mogę się doczekać aż dostanę go w łapki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No padzik całkiem ładnie się prezentuje. Szczególnie podoba mi się ten niebieski panel, który prawdopodobnie będzie dynamicznie zmieniać kolor podczas rozgrywki. :bunny:

Edytowane przez Antekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Start i Select zapewne będą na touchpadzie :) Klepnąć 2x razy, albo zrobić jakiś gest palcem.

Dokładnie tak samo mi się wydaje. Nie zdziwię się, jak oba przyciski są w tym samym miejscu gdzie wcześniej, tyle, że "zasłonięte" touchpadem. W jakiś sposób grę trzeba będzie pauzować prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej Options będzie odpowiadał startowi, a select? Po co komu select...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej Options będzie odpowiadał startowi, a select? Po co komu select...

Pod selectem często były jakieś objectivy, briefingi, tudzież mapka danej lokacji. Start za to służył jako tradycyjna pauza i menu gry. IMO oba przyciski są potrzebne i pewnie obie funkcje będą pod touchpadem. Options będzie raczej szybkim podglądem menu konsoli z możliwością aktywnej zmiany różnorakich opcji. Share jak wiadomo posłuży do socjalnych bzdur, choć opcja bezpośredniego wrzutu fragmentu gameplayu na YouTube jest fajnym rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Startem prawie zawsze wchodziło się do opcji gry więc nie wiem po co to całe halo. Zmienili nazwę klawisza i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi usługami social to jest tak, że nikt nie zmusza do ich używania a z pada DS4 nie unikniemy chcąc grać na ps4...

ja tam nie sparuję konta PSN z FB na 100% bo nie widzę w tym celu...

Przepraszam za maly off-topic. Przeciez juz teraz mozna na FB publikowac info o trofeach itd, pojdzie to o krok albo dwa dalej. Podobnie jak Ciebie mnie takie rozwiazanie nie interesuje.

Ale zauwaz ze PNS samo w sobie jest kopalnia danych. W momencie zalogowania z duzym prawdopodobienstwiem sony pieknie zbiera dane czego szukales w sklepie, jakie dema sciagnales, w jakie gry grales i jak dlugo itd. Te dane moga pieknie posluzyc do przedstawiania Tobie (mnie i milionom innych graczy) ofert dla nich jesli chodzi o promocje itd. Ponadto sa wazne aby pokazac ile uzytkownikow aktywnie korzysta z PSN, gra i w co gra co moze byc karta przetargowa dla wytworni oprocz samej sprzedazy jest tez feedback w postaci jak wiele czasu gracze spedzaja z gra (co moze byc traktowane jako wyznacznik czy gra jest sukcesem).

Co do samego pada - poczekamy zobaczymy, mnie on jakos tak srednio pasuje - ale to opinia tylko i wylacznie na bazie zdjec - a wiec marna opinia. Jak wezme do reki, pogram chwile bedzie mozna cos bardziej rzeczowego powiedziec.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

publikujesz cos na FB o tym ze grasz w cokolwiek, sam reklamujesz produkt Sony i oto chodzi :) darmoreklama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak - Triggery widać lepsze to na +, ale reszta to mi się zdecydowanie nie podoba. Kształty paskudne, ten jak mniemam chropowaty plastik też wygląda słabo, okrągłe obramowanie :triangle: :x: :cicle: :square: i :dpad: , no i najgorsze to ten touchpad... Uważam że to bezsensowny bajer, który tylko będzie kradł baterie i w dodatku szpecił pada. To jest tylko moja opinia na podstawie zdjęć, więc nie atakujcie mnie za odmienne zdanie :) Zobaczymy jak się sprawdzi w praktyce, ale straszna lipa że DS3 nie będzie kompatybilny z PS4 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Na podstawie zdjęć. A to ma służyć do grania , a nie do oglądania. Powiem jedno, Sony siedzi w konsolach od 1995 roku , trochę projektów już pewnie przerobiło, wątpię aby wypuścili bubla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wątpię aby wypuścili bubla.

Patrz PS3 Super Slim (z pierwszej partii przynajmniej, nie wiem jak teraz) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz PS3 Super Slim (z pierwszej partii przynajmniej, nie wiem jak teraz) ;)

Możesz uzasadnić co tam według Ciebie było bublem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim awaryjność, z tego co wyczytałem stoi/stała ona na bardzo wysokim poziomie (pisałem już zresztą o tym w temacie dotyczącym tego modelu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie zaskoczyłeś, bo w takim PSXE przy teście tej wersji konsoli zaznaczali, że awaryjność jest dużo mniejsza niż zwykłych slimek. Byłem nawet skłonny za jakiś czas wymienić posiadany model na SuperSlim. Jednak wezmę pod uwagę Twoje uwagi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie brał wszystkiego co ktoś napisze na forum za pewnik. Tym bardziej jak to nie jest poparte żadnymi konkretnymi danymi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dane znajdują się w odpowiednim temacie (klik), rzecz jasna pochodzą one od użytkowników z różnych forów dyskusyjnych. Natomiast, jeśli przez słowo 'konkretne' masz na myśli oficjalne, to będzie z tym ciężko. Sony zapewne nie wyjdzie na scenę i nie ogłosi, że chcieli sobie po prostu dorobić kosztem jakości sprzętu. Oczywiście te dane pochodzą jeszcze z ubiegłego roku, być może teraz sytuacja uległa zmianie.

Kończę Off'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×