Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Z nowości to chyba to, że pod touchpadem są przyciski, czego wcześniej nie wiedziałem :)

Czyli mamy dwa dodatkowe przyciski na padzie, które są świetnie ukryte.

Touchpad i te przyciski idealnie sprawdzą się jako taka mini-myszka do nawigacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykonanie - DS3. Cala reszta DS4. Bardzo dobrze, ze Sony wzielo do siebie krytyke, zamiast sluchac zaslepionych fanboyow, dla ktorych DS3 byl "idealny".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie fanboyów tylko taka prawda, że D3 był/jest idealny ;) co nie znaczy, że DS4 nie może być perfekcyjny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie porównania w necie, pomiędzy konsolami i przede wszystkim, padami. Wchodzą tam ludzie, którzy opowiadają historie o pozycjach analogów i jak to oni wolą X-puchę, bo tam gałki są w lepszej pozycji, że to sprawdzone rozwiązanie, że już Dreamcast i Gamecube to stosował...

Więc pytam takich, o co chodzi z tymi gałkami, kto to sprawdził, dlaczego pozycje na padzie od M$ są lepsze od tych na DualShocku, bo ja tego nie rozumiem i chciałbym się wreszcie dowiedzieć. Serio pytam, bez ironii ani nic. A tu czytam odpowiedzi typu "a bo wiesz... przyzwyczaiłem się..." albo "a no bo Xbox był moją pierwszą konsolą..." itp. No to myślę sobie "baranie skończony, w takim razie gówno a nie lepsze ustawienie, tylko się przyzwyczaiłeś i tyle!" Ale nie piszę tego, bo byłby to atak osobisty, a ja się z nimi szybko rozkręcam, kiedy przychodzi mi polemizować z ludźmi głupimi. I nikt nie jest w stanie mi powiedzieć, co takiego boskiego jest w niesymetrycznym ustawieniu gałek. Może to ja jestem jedynym takim dziwolągiem, co ma kciuki jednakowej długości czy co?

Więc pytam się tutaj, inteligentnych ludzi. Czy ktoś może mi powiedzieć, dlaczego te asymetryczna pozycja gałek jest "lepsza" od symetrycznej? Co w tym takiego wygodniejszego, zajebistego, w czym to pomaga, kto to wymyślił? Bo ja tego nie widzę. Grałem na X-ach wystarczająco długo, by mieć porównanie i szczerze mówiąc, układ gałek był mi obojętny, na tym grało się dobrze i tamtym tak samo.

O co tu chodzi?

 

nie fanboyów tylko taka prawda, że D3 był/jest idealny ;) co nie znaczy, że DS4 nie może być perfekcyjny :biggrin:

Dla mnie DS do PSXa był lepiej wykonany, niż ta kupka plastiku co się nazywa DualShock3. Wiadomo, moja opinia jedynie, ale możesz powiedzieć, co w tym padzie idealnego? Triggery i gałki, z których spadają palce? A może fakt, że DSa 3 nie można normalnie położyć płasko podczas włączonej gry, bo triggery same się wciskają? Edytowane przez Siriondel
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi asymetrycznymi gałkami to moim zdaniem całkowicie subiektywna kwestia. Wszystko zależy od przyzwyczajenia, a powiedziałbym, że asymetryczne gałki wręcz przeszkadzają w niektórych gatunkach gier (nie wyobrażam sobie grania w bijatyki czy pesa na  padzie od x klocka). 

 

Co do dualshocka 3, to jest to niestety nieudany (poza genialnym krzyżakiem) pad, też mnie denerwują skopane triggery, które w dodatku lubią same się wciskać, do tego beznadziejne gałki (na szczęście są nakładki), a do tego wszystkiego dla przeciętnego europejczyka ten pad będzie po prostu za mały i będzie źle leżał w dłoniach. DS 4 zapowiada się na rewolucję w dobrym kierunku, i chwała Sony, że posłuchali graczy, w tym są naprawdę dobrzy (niestety coraz lepsi są też w wypuszczaniu z garści kolejnych i kolejnych ekskluzywnych serii kojarzonych do tej pory tylko z konsolą Sony :/ ).

Edytowane przez brzmiwtrzcinie
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

  możesz powiedzieć, co w tym padzie idealnego? Triggery i gałki, z których spadają palce? A może fakt, że DSa 3 nie można normalnie położyć płasko podczas włączonej gry, bo triggery same się wciskają?

 

co idealnego?

- lekki

- wygodny 

- nie świeci jak choinka (jak nowy DS4)

- nie ma zbędnych pierdół jak gładziki czy wejścia na słuchawki ...

 

mi tam na gałkach dobrze się palce trzymają a ta powierzchnia jest u mnie cały czas chropowata lekko choć pad ma 3 lata już a gram dużo i często się nie patyczkuję z padem ;/

trigery: może faktycznie powinny być wklęsłe ale dla mnie nie ma problemu i nic się samo nie wciska jak pad leży- a leży u mnie xzy to na kanapie czy na stoliku...

 

może pora na nowego pada bo tego już wyeksploatowałeś co?

 

 

dodam, że rąk nie mam wcale małych ;)

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest kwestia przyzwyczajenia,ludzie nawet graja w fife na klawiaturze wiec jakiego pada nie dostane i tak bedzie lepiej mi sie gralo na padzie.

Co do polozenia galek to juz kwestia osobista aczkolwiek co do tego ze pad od xbox360 jest wiekszy od ds3 to juz nikt nie ma watpliwosci.Mysle ze ludzie maja racje,ds3 jest po prostu za maly,a moze rzeklbym idealny na male japonskie raczki.Jednak juz dla doroslego faceta czy tez juz nastolatka ds3 jest po prostu za maly i co do tego nie mam praktycznie watpliwosci.

Moze jestem dziwny ale wybierajac konsole tez patrzylem w strone tego,ze ds3 ma akumulator a w xboxie trzeba ladowac baterie/kupowac nowe.Po niemilych doswiadczeniach z myszka bezprzewodowa(lubila sie rozladowac w zlych momentach,np podczas gry) szczerze sralem juz tymi bateriami.Do DS3 dokupilem najtanszy przedluzacz usb i gdy bateria sie czerpie to podlaczam kabel + przedluzacz i dziekuje.Do Xboxa na starcie doliczyc trzeba sobie akumulatorki i ladowarke jak ktos nie ma,a no i zapasowe baterie gdyby sie rozladowal podczas gry w fife.

Grac na padzie Xboxowym mialem okazje grac w Media Markcie,jednak trzeba wziac poprawke na to ze jesli przez caly dzien ,,dymaja" tego pada ludzie,to wyglada on tak a nie inaczej - zjechane analogi na przyklad. ,,Najlepszego" pada widzialem w auchan,wystawili dualshocka to bydlo go tak zjechalo ze przy analogach calkowicie polamany,gumka z analoga urwana,triggery chodzily nie tak jak powinny.Ale do rzeczy - pad od xboxa wydawal mi sie ok,i bez dwoch zdan moglbym sie do niego przyzwyczaic.Zeby powiedziec ktory lepszy musialbym miec obie konsole.Dla xboxa ogromny minus za baterie a dla ds3 za wielkosc i jak dla mnie remis.

Analogom od ds3 nie mam nic do zarzucenia,palce nie zjezdzaja i byc moze nawet wolalbym takie wypukle w ds4 niz wklesle.Kiedys czytalem ze na anlogach od x360 palce zjezdzaja - czy to prawda,nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Singularity na tym polega "nowa generacja" że nie tylko masz lepsze bebchy ale nowe rozbudoane możliwości.

Gładziki, wejśćia na słuchawki itp. itd. to krok na przód czy odpowiedzi na prośby/sugestje graczy - ja na pryzkład czasem lubie pograć w coś na tablecie i to jest innego rodzaju rozrywka. Osobiście się cieszę że to dodali. Brakuje w PS3 smaczków które są na tabletach czy PS Vita. Wejście na słuchawki - idealne rozwiązanie gdy ktoś gra w nocy a w pokoju obok śpi rodzina, nie ma słuchawek bezprzewodowych a konsola leży parę metrów przed nim i chce się wygodnie wyłożyć na kanapie czy łóżku. Zanim kupiłem Słuchawki bezprzewodowe żona nie raz wpadała mi podczas grania i "groziła rozwodem" :D

Choinka - no cóż, władowali do DS4 właściwości Move a światełko czy głośniczek może nie raz się przydać. Czasem lepiej jak ci coś przy ręce miga niż zasłania ci pół ekranu.

Develoerzy będą mieli ogromne pole do popisu i innowacji w grach. Im więcej nowości tym lepiej. Jak się nie przyjmie to będzie nie wykorzystane. Lepiej mieć więcej i nie korzystać niż za mało i narzekać.

Co do gałek - ja akurat narzekam na te w DS3. Palce mi potwornie z nich spadają przy dłuższym bieganiu w jedną stronę. Paluchy sie pocą i jest kaplica. Bez nakładek na gałki i triggery bardzo narzekałem na tego pada. Nie raz miałem sytuację że odkładając pada wciskało się L2 lub R2.

Z niecierpliwością czekam na DS4 żeby go wziąść w łapy i samemu ocenić różnice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie porównania w necie, pomiędzy konsolami i przede wszystkim, padami. Wchodzą tam ludzie, którzy opowiadają historie o pozycjach analogów i jak to oni wolą X-puchę, bo tam gałki są w lepszej pozycji, że to sprawdzone rozwiązanie, że już Dreamcast i Gamecube to stosował...

Więc pytam takich, o co chodzi z tymi gałkami, kto to sprawdził, dlaczego pozycje na padzie od M$ są lepsze od tych na DualShocku, bo ja tego nie rozumiem i chciałbym się wreszcie dowiedzieć. Serio pytam, bez ironii ani nic. A tu czytam odpowiedzi typu "a bo wiesz... przyzwyczaiłem się..." albo "a no bo Xbox był moją pierwszą konsolą..." itp. No to myślę sobie "baranie skończony, w takim razie gówno a nie lepsze ustawienie, tylko się przyzwyczaiłeś i tyle!" Ale nie piszę tego, bo byłby to atak osobisty, a ja się z nimi szybko rozkręcam, kiedy przychodzi mi polemizować z ludźmi głupimi. I nikt nie jest w stanie mi powiedzieć, co takiego boskiego jest w niesymetrycznym ustawieniu gałek. Może to ja jestem jedynym takim dziwolągiem, co ma kciuki jednakowej długości czy co?

Więc pytam się tutaj, inteligentnych ludzi. Czy ktoś może mi powiedzieć, dlaczego te asymetryczna pozycja gałek jest "lepsza" od symetrycznej? Co w tym takiego wygodniejszego, zajebistego, w czym to pomaga, kto to wymyślił? Bo ja tego nie widzę. Grałem na X-ach wystarczająco długo, by mieć porównanie i szczerze mówiąc, układ gałek był mi obojętny, na tym grało się dobrze i tamtym tak samo.

O co tu chodzi?

 

Dla mnie DS do PSXa był lepiej wykonany, niż ta kupka plastiku co się nazywa DualShock3. Wiadomo, moja opinia jedynie, ale możesz powiedzieć, co w tym padzie idealnego? Triggery i gałki, z których spadają palce? A może fakt, że DSa 3 nie można normalnie położyć płasko podczas włączonej gry, bo triggery same się wciskają?

 

Ciekawy temat poruszyłeś. Akurat byłem posiadaczem X360 zanim jeszcze kupiłem PS3 i wytrzymałem z tym kretyńskim padem 2 miesiące, po czym opyliłem konsolę dalej. Dlaczego kretyńskim? A no właśnie przez durne moim zdaniem ułożenie analogów. Nie wiem jaki spec od ergonomii wpadł na pomysł niesymetrycznego ułożenia gałek, ale jest to zastosowanie tak niepraktyczne, że aż zniechęca do grania. O ile jeszcze w jakiejś grze wykorzystujemy tylko lewego analoga, to gra się całkiem spoko, ale przy dwóch jest to już męczarnia. Ponadto opór obu analogów uniemożliwia płynne i dokładne celowanie w grach FPS, co dodatkowo wkurza. Dodam jeszcze, że akurat wolę wypukłe gałki, ale to kwestia przyzwyczajenia pewnie. Tak naprawdę największym atutem pada od X360 są moim zdaniem triggery, które działają wręcz idealnie, a których kształt również jest idealny. Tym samym z przyjemnością założyłem nakładki na spusty od DS3 i nie mam problemów ze zjeżdżającymi palcami z L2 i R2. Właśnie spusty to był chyba jedyny poważny mankament DS3, co do reszty nie mam żadnych zastrzeżeń, dla mnie jest to pad idealny. Wielkość obu padów również mi odpowiada, ale konieczność wymiany aku/baterii i niesymetryczne analogi w padzie od X360 skutecznie odpychają mnie od tego wynalazku. 

 

Zaznaczam, że jest to moja subiektywna opinia i nikt nie musi się z nią zgadzać. ;)

Edytowane przez _Matheo_
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejście na słuchawki - idealne rozwiązanie gdy ktoś gra w nocy a w pokoju obok śpi rodzina, nie ma słuchawek bezprzewodowych a konsola leży parę metrów przed nim i chce się wygodnie wyłożyć na kanapie czy łóżku. Zanim kupiłem Słuchawki bezprzewodowe żona nie raz wpadała mi podczas grania i "groziła rozwodem"  :biggrin:

Choinka - no cóż, władowali do DS4 właściwości Move a światełko czy głośniczek może nie raz się przydać. Czasem lepiej jak ci coś przy ręce miga niż zasłania ci pół ekranu.

Co do gałek - ja akurat narzekam na te w DS3. Palce mi potwornie z nich spadają przy dłuższym bieganiu w jedną stronę. Paluchy sie pocą i jest kaplica. Bez nakładek na gałki i triggery bardzo narzekałem na tego pada. Nie raz miałem sytuację że odkładając pada wciskało się L2 lub R2.

 

ale to wejście na słuchawki w padzie to tylko do czatu z tego co wiem-> dźwięk gry idzie przez HDMI/OPTYK a USB tylko dla słuchawek Sony 1gen oficj. Dlatego też sens tego wyjścia w padzie jest niewielki....  Patrząc od strony technicznej: pad odbiera bezprzewodowo dźwięk czatu więc można powiedzieć, że 3/4 słuchawki bezprzewodowej tam jest wbudowane-> mogli więc zamiast tego dać wireless słuchawkę - cenowo podobnie a komfort grania ze słuchawką na kablu wpiętą do pada jest zerowy...

"

. Czasem lepiej jak ci coś przy ręce miga niż zasłania ci pół ekranu."

 

problem w tym, że ten świecący pasek, jeśli nie będzie wyłączalny trwale w opcjach będzie wkurzał- wiem jaką łunę robi w pokoju w nocy move, który mam- a to w DS4 będzie niewiele mniejsze więc granie w pełnej ciemności nie będzie możliwe. Nie po to zasłaniam wszystkie możliwe diody ze sprzętów żeby pad świecił w nocy jak mała lampka. 

 

Co do gałek: teraz ludzie z dużymi rękami narzekają, że wypukłe... a w DS4 będą narzekać, że średnice mają za małą i im się palce nie mieszczą...wspomnicie moje słowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze znajdą się marudni , zawsze można wybrać konsolę konkurencji. Ja gram na padach sony i jest spoko , grałem na padach ixa i mi nie podeszły. Czy jestem fanbojem? Wątpię, jeden lubi pomidorówkę, drugi rosół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

> Słuchawki w padzie: Jeżeli rzeczywiście będą tylko do voice chatu to rzeczywiście zbędna sprawa. Mam nadzieję że to tylko założenie i developerzy będą mieli wolną rękę, bo to w połączeniu z głośniczkiem może dawać kolejne warianty interakcji w grach zwłaszcza przygodowych. Co do komfortu słuchawek na kablu a bezprzewodowych, akurat posiadam słuchawkę bezprzewodową Sony (pierwszy model) i koszmarna jest jeżeli chodzi o noszenie. Odstaje, trzeba do niej prawie krzyczeć bo słabo zbiera, no i wylatuje z ucha jak ucho zaczyna się "smarować". Porażka jak dla mnie, ale każdy ma inne uszy.

Jeszcze raz napiszę, że to nie chodzi o wykorzystanie starych (sprawdzonych lub nie) metod, tylko o wyjście do przodu z innowacjami. Kiedyś Dual Shock/Foce Feedback też był czymś nowym, zbędnym i dziwnym a teraz aż głupio grać bez wibracji.

> Słuchawki USB - nie sądzę żeby działały tylko te oficjalne, zazwyczaj przy USB jest tak że albo wszystko albo nic, a nawet jeżeli, to zaraz pojawią się obejścia jak nie softowe to hardware'owe. Akurat posiadam Sony Pulse wiec mogę cwaniakować. Poza tym zazwyczaj jest to tylko gwarancja że oficjalne mają w pełni działać. Nie mogą brać odpowiedzialności za inne firmy/modele bo ktoś sobie kupi słuchawki innego producenta i nie będą działać tak jak powinny/użytkownik założył. Na podobnej zasadzie mój Smart TV też oficjalnie odtwarza tylko wybrane kodeki a w praktyce puszczam na nim wszystko z dysku tylko bez oficjalnego wsparcia (kwestja licencji) ;)

> Światełko w padzie - Masz Move więc sam wiesz jaką ma zasadę świecenia. Mam nadzieję że będzie taka sama/podobna. Na pewno opcja wyłączania powinna się znaleźć.

>Gałki - ile ludzi, tyle kciuków. Ja na przykłąd nie narzekam na kształt czy wielkość, tylko na sam materiał któy akurat z moich rąk się wyślizguje i bez nakładek jest lipa. Nawet nakładki potrafiłem zajechać robiąc platynę w SW Force Unleashed 2. Nie ma co "zakładać" czy oceniać do puki nie przekonamy się we własnych rękach jak się "trzyma". Na zmainy i tak jest za późno :P

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno opcja wyłączania powinna się znaleźć

 

Yoshi już oficjalnie powiedział, że światełko będzie się stale świecić, tak samo jak dioda w DS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

> Słuchawki w padzie: Jeżeli rzeczywiście będą tylko do voice chatu to rzeczywiście zbędna sprawa. Mam nadzieję że to tylko założenie i developerzy będą mieli wolną rękę, bo to w połączeniu z głośniczkiem może dawać kolejne warianty interakcji w grach zwłaszcza przygodowych.

Co do komfortu słuchawek na kablu a bezprzewodowych, akurat posiadam słuchawkę bezprzewodową Sony (pierwszy model) i koszmarna jest jeżeli chodzi o noszenie. Odstaje, trzeba do niej prawie krzyczeć bo słabo zbiera, no i wylatuje z ucha jak ucho zaczyna się "smarować". Porażka jak dla mnie, ale każdy ma inne uszy. 

> Słuchawki USB - nie sądzę żeby działały tylko te oficjalne, zazwyczaj przy USB jest tak że albo wszystko albo nic, a nawet jeżeli, to zaraz pojawią się obejścia jak nie softowe to hardware'owe. 

 Światełko w padzie - Masz Move więc sam wiesz jaką ma zasadę świecenia. 

 

zacznę od końca;

wiem właśnie jak Move świeci- w nocy jest z tego mocna łuna, szczególnie jak system dobiera ten okropny niebieski kolor, który będzie domyślny w DS4... najmniej przeszkadza czerwony...

słuchawki: na PS3 działają po usb tylko do czatu i tyo tylko te od Sony. Zobaczymy jak będzie w PS4 ale raczej wątpię by z tego rezygnowali skoro to niezły sposób na zysk na akcesoriach (a Sony lubi tanio wypuszczać sprzęt a za akcesoria liczą sobie chore ceny...)

też posiadam pierwszy headset mono do PS3 od Sony i fakt faktem lekki nie jest ale za to jak spadnie to od razu czuć, że go zgubiliśmy. :)  Ja go wykorzystuję jak gdzieś jadę samochodem i na mikrofon rozmówcy nie narzekali nigdy, zawsze mówili wręcz, że dobrze mnie słychać ;) Co do wagi HSu: ja tam gram na słuchawkach bez mikrofonu od Sony'ego a ten HS zaczepiam sobie pod szyją :biggrin:  Osobiście nie znoszę kablowych słuchawek bo są niepraktyczne ale każdy ma prawo do swojego zdania ;)

wyjście w padzie na 99.9% jest tylko do czatu (było o tym nawet w specyfikacji chyba ale nie chce mi się teraz jej szukać), szczególnie, że w zestawie mamy headset do czatu tylko a nie pełne słuchawki.

 

Yoshi już oficjalnie powiedział, że światełko będzie się stale świecić, tak samo jak dioda w DS3.

 

to niefajnie... choć może to jeszcze przemyślą :biggrin:

 

pytanie czy PS4 ma jakiś sensor do tego światełka bo jeśli nie to jak ktoś nie ma kamerki to po co mu to ma świecić...

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem należy wziąć pod uwagę dwie opcje. Pierwsza - te światełko będzie skierowane "od nas", a nie "do nas", więc w oczy nic bezpośrednio świecić nie będzie. A druga kwestia - jeśli kogoś będzie wkurzać i to, to taśma izolacyjna w dłoń i zakleić. Bez kamery to i tak nie ma znaczenia.

Edytowane przez matit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinna być opcja wyłączenia światełka a nie że będe kleił taśmą pada  :whistling:

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skad wiesz ze takiej opcji nie bedzie

Edytowane przez BaH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co przeżywać nowego kontrolera.

Ja większość czasu przegrałem na X i przy wyborze PS4 zastanawiałem się jak to będzie z padem te gałki itp.

Kwestia przyzwyczajenia. Wygląda sięnie liczy. Tylko wygoda i GRY!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezaprzeczalna przewaga DS3 nad padem od X, to większa funkcjonalność, sterując lewą gałką jednocześnie mogę lewym palcem wskazującym używać przycisków kierunkowych, zrób to samo na padzie od 360tki; na spusty dokupiłem sobie nakładki nitho i po problemie;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam się nie boję o pada mimo iż niegdy nie grałem na padzie od PS3 czy PS2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi wytłumaczyć co te dwa zrzuty mają wspólnego z taśmą izolacyjną ?

 

Przecież to nie odbicie Lightbar'a tylko obraz zarejestrowany przez PSEye (jest pod TV).

Edytowane przez pchylin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi wytłumaczyć co te dwa zrzuty mają wspólnego z taśmą izolacyjną ?

 

Przecież to nie odbicie Lightbar'a tylko obraz zarejestrowany przez PSEye (jest pod TV).

Popatrz na rękę tego gościa. To światełko nap...a, że aż miło.

 

Głównie gram wieczorami każde dodatkowe źródło światła strasznie mnie i wielu innych ludzi denerwuje. Miałem kiedyś przez pół roku Xboxa i jego zasranego świecącego pada wiec wiem, co to znaczy.

 

Gdybym chciał mieć neon w pokoju to bym go sobie kupił, nie potrzebuje do tego konsoli. I nie zależnie czy będzie odbicie w TV czy nie takie coś mnie wku...

Mam pre ordera PS4, ale takie ciekawostki mnie irytują.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, też gram wieczorami, jak jest możiwość skorzystania z move'a to kożystam z niego. Myślisz że podczas gry zwracam uwagę na odbicia? Chłopie może i są - ale podczas rozgrywki nie zwracasz na nie uwagi, a już na pewno się przeszkadzają.

Druga sprawa - to nie odbicie tylko obraz rejestowany przez kamerę. Z takiej odległościo nawet świecąca kula z dildosa jest słabo widoczna w odbiciu.

Jak niechcesz mieć neona w pokoju to graj przy zapalonej lampce nocnej - oczy się tak nie męczą od TV, a i ten Lightbar nie będzie Cię tak irytował.

 

Tak więc napijmy się 40% napoju, wrzućmy na luz i poczekajmy co z tego wyjdzie :)

 

BTW. Yoshida napisał że Lightbar będzię można wyłączyć, ale to będzie zalerzało od twórców gry i poprzez odpowiednią opcję z menu ustawień danej gry.

Edytowane przez pchylin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×