Skocz do zawartości
Gość lechiacci

Problemy z obrazem

Rekomendowane odpowiedzi

I jeszcze jedno: Jak włączyłem konsole to mignął taki szeroki pasek, tak jakby konsolka chciała coś wyświetlić, ale nie mogła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakim kablem masz polaczenie tv z konsola?

przy wlaczonej konsoli rozlacz kabel laczacy tv od strony konsoli na 15 sekund mniej wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel mam rgb...

Twój sposób nic nie dał :(

Edytowane przez maniok11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel mam rgb...

Twój sposób nic nie dał :(

to moze wejscie tv padlo ,spr drugim tv

to moze wejscie tv padlo ,spr drugim tv ,albo inne wejscie tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z TV`kiem wszystko oki ;]

Ale jak wytłumaczyć to że usb w konsolce nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze wejscie tv padlo ,spr drugim tv

lub przejscie przez euro jest w komplecie ,jak nic to odlacz jeszcze raz od konsoli kabel na chwile

cos przycielo system nie wiem co wtedy robiles daj jej odpoczac moze na troche bez pradu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie...

Nakręciłbym filmik ale nie mam kamerki :(

Może uda mi się załatwić później od kumpla...

Ten filmik przedstawia dokładnie to samo co dzieje się z moją konsolą!!!

Zapomniałem linka xD

Edytowane przez maniok11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po czym stwierdzasz ze usb nie dziala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo podłączyłem np. MP3 i nie świeci się lampka... zawsze się świeciła, znak że się ładuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przed sekundą grałem w multi KZ2, i nagle stanął obraz. słychac było same dźwięki. poczekałem 1 minute, i przytrzymałem przycisk I/O na panelu, teraz miga zielona lampka, i nie ma obrazu... :(

pomocy!

ps. dało sie wyjąć płytę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niee... Dzięki, ale już się udało musiałem potrzymać I/O przez 20 sek. i się wyłączyła, teraz działa normalnie ^^

ufff...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niee... Dzięki, ale już się udało musiałem potrzymać I/O przez 20 sek. i się wyłączyła, teraz działa normalnie ^^

ufff...

Też czasem PS3 mi się zawiesza więc nic się nie stało :). Miałem nawet taki sam problem jak ty.

Closed ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam konsolę PS3 od jakiegoś roku. Kupiłem ją w USA . Używam jej na zwykłym telewizorze. Ostatnio bylem u kolegi i podłączyłem ją na telewizorze Full HD . Gdy podłączyłem ją znowu na swoim telewizorze juz nie bylo obrazu i dźwięku . To podłaczyłem znowu to telewiozora HD bo myslalem ze zmienily sie poprostu ustawienia rozdzielczośći ale tam juz rowniez nie działała . Nie mam pojęcia w czym tkwi problem . Proszę o pomoc jeśli ktoś rownież mial już taki problem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, nie obejdzie się bez zakładania w kółko tych samych tematów widzę. Wystarczy twardy reset. Przytrzymujesz 5 sek przycisk od włączania konsoli (aż zapika) po czym resetują się wszystkie ustawienia w naszym chlebaku.

Edytowane przez Rafix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przepinałem konsolę pod inny TV to twardy reset zawsze pomagał.. Nie wypowiadam się w takim razie, poczekamy na odpowiedzi innych. Może ktoś już maił taki problem? : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przepinałem konsolę pod inny TV to twardy reset zawsze pomagał.. Nie wypowiadam się w takim razie, poczekamy na odpowiedzi innych. Może ktoś już maił taki problem? : )

Nie ma żadnego kłopotu (Rafix dobrze radził), niech kolega spróbuje jeszcze raz włączyć konsolę przytrzymując przycisk przez parę sekund, konsola zapika i znajdzie optymalne ustawienia dla obrazu i dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

niestety bog mnie pokaral i od pazdziernika musze uzytkowac moja konsole na zwyklym telewizorze z zamierzchlych czasow. poczatkowo wszystko bylo w porzadku az do czasu gdy pozyczylam konsole kumplowi ktory uzywal jej na lcd. po zwrocie konsoli podlaczylam ja do swojego tv a tu czarny ekran. zapakowalam konsole i pojechalam zabic kolege. no ale on ja podlaczyl i bylo wszystko ok ;/ wrocilam do domu i zaczelam kombinowac na drugim tv tez takim antycznym. jako ze tam tez nei dzialala doszlam do wniosku ze moj zmieniajacy uzebienie pies musial uszkodzic kabel i zamowilam nowy na allegro. nowy kabel niewiele zmienil wiec uznalam ze to moze wina tego ze kosztowal jakies 4 zl i zaopatrzylam sie w nowy w salonie sony. no ale to niestety tez nic nie zmienilo. jakas rada poza zmiana tv na lcd co poki co nie wchodzi w gre?

dodam jeszcze ze jest to wesja 40 gb

Edytowane przez natalia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest na Forum! W specjalnym temacie o nazwie Playstation FAQ, to tak by nie zakładać w kółko tych samych tematów, bo nikomu się w kółko nie chce na nie odpowiadać.

Pierwszy post więc ostrzeżenie słowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam! zaczne od tego ze jestem tutaj nowy i potrzebuje Waszej pomocy!

szukalem jakies 2 godz na sieci ale nie ma nic.

jestem na feriach i pozyczylem od kolegi sobie playstation 3, a ze mieszkam w domku letniskowym to sie nudze i chcialbym pograc na playu ale nie ma jak bo jest stare TV, czytalem ze będzie chodzic na starym telewizorze ale po wlaczeniu konsoli i wlozeniu plytki jest dzwiek ale nie ma OBRAZU... kupilem w media markt przejsciowke podlaczylem kable i smiga (dźwięk) tylko po prostu obrazu nie ma prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×