Skocz do zawartości
rad3kb81

Chmura PS+

Rekomendowane odpowiedzi

Choć portal często odwiedzam, na forum jestem nowy. W takim razie przede wszystkim witam! Pytanie moje dotyczy stanów gier zapisanych w chmurze: czy kasując save z HDD znika on także z dysku PS+? Jeśli nie, to jak go przywrócić? Błądzę po systemie i chyba ślepy jestem... Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam nie zniknie- bo to byłoby zaprzeczenie idei kopii na serwerze...

przywracanie- z menu gra w XMB wchodzisz do zapisane dane gier ps3 i u góry masz dysk PS+ - wchodzisz w to i na wybranym zapisie trójkąt-> pobierz czy jakoś tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. Wszystko już ogarnięte. Skutki piątkowego melanżu. Defekt. Dzięki za odpowiedź, tym samym proszę o usunięcie tematu lub jego zamknięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, niestety nie znalazłem podobnego problemu dlatego zakładam ten temat.

Kiedy jesteśmy plusowiczami i mamy do dyspozycji dysk internetowy przy pierwszym uruchamianiu gry wyskoczy nam komunikat czy pragniemy aby dane gry automatycznie zapisywały się w chmurze. I tu tkwi mój problem: Co gdy klikniemy Nie, a potem chcielibyśmy, aby zapisy były jednak automatycznie przenoszone w chmurę?

Z góry bardzo dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej dzięki ziomuś, wcześniej tego nie zauważyłem bo nie klikałem :triangle: na grze :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co zrobić jeśli wymieniłem dysk, nie zrobiłem Backup'u, a z chmurki nie mogę zgrać save'ów - brak dostępnej funkcji kopiuj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krotko piszac jestes w czarnej du..e!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem nigdzie odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie więc pozwolę sobie odkopać temat. Czy jest to w ogóle możliwe, że mam save z gry w chmurze, a nie mam go na dysku? Na 99% jestem przekonany, że nie usunąłem save'a z dysku, natomiast sprawdzałem i w chmurze jest on obecny. Jest jakiś sposób by móc z niego skorzystać? Czy jest możliwym, aby savy z gier po jakimś czasie same się usuwały? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest to w ogóle możliwe, że mam save z gry w chmurze, a nie mam go na dysku?

Na 99% jestem przekonany, że nie usunąłem save'a z dysku, natomiast sprawdzałem i w chmurze jest on obecny. Jest jakiś sposób by móc z niego skorzystać?

Czy jest możliwym, aby savy z gier po jakimś czasie same się usuwały? 

 

1. tak w wypadku usuniecia save z dysku, zostaje on jako kopia zapasowa w chmurze. 

2. Skorzystac z save tak - mozna go skopiowac z chmury na dysk

3. Nie wiem. 

 

Rozwiajac odpowiedz na pytanie 2gie, tutaj masz jak zrobic to dla PS4 http://manuals.playstation.net/document/pl/ps4/settings/data_online.html Wwypadku PS3 http://manuals.playstation.net/document/pl/ps3/current/game/3savedata.html

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×