Skocz do zawartości
Patricko

Knack

Rekomendowane odpowiedzi

Wyładniał ten Knack.

 

 

ibxxY2ySqM5g2Q.gif

 

imp9fAH3oqdaa.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceny są tragiczne. Ciekawe czy ktoś miał "wpływ" na recenzentów czy naprawdę gra jest tak beznadziejna. 4/10 to ocena sugerująca by nawet tego nie tykać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 3 "wielkich" tytułów startowych , które miały tworzyć najlepszy lineup w historii

 

Mamy crapa, grę jedynie dobrą a trzecia opóźniona

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, to powinna być gra na PSS za góra 50zł, Sony wie, że i tak się sprzeda, bo to start PS4 i jedyna pozycja dla dzieciaków. Zero zaskoczenia te oceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak polscy politycy. Obiecują "złote góry" i "gruszki na wierzbie", a potem wychodzi co wychodzi. Dobrze, że będą jeszcze gry cross platformowe, przynajmniej będzie w co pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja gamespotu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obadam jak stanieje do 100 zł i coś mi rozum podpowiada ,że niedługo wrzucą to do Plusa a darmo w ramach abo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje pograć jakiś tydzień temu i oceny sa wiarygodne. Tak jak ktoś pisał gra powinna wyjść na psstore zarówno na ps4 jak i ps3 bo grafika niby szczegółowa i dużo elementów ale szału nie ma jak na next gena. Co do gameplaya to po 10min nie jestem w stanie wydać obiektywnej opinni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psx extreme ostrzega - "to bardzo słaba gra" / "crap nie gra"... 

 

Z tekstu wynika że fan platformówek nic w niej dla siebie nie znajdzie a sama oprawa spokojnie poza efektami cząsteczkowymi uciągnęłaby leciwa ps2ka (tyle jeśli o oprawę chodzi)... Szkoda że jest z nia jak jest : a miałem pozytywne wrażenia i chciałem brać - cóż tym razem pod natłokiem recenzji w sieci i ocenach w okolicy 40-50% i psx extreme (których bardzo szanuje i wierze w sporej mierze ich opinii a dostała nowtę baaaardzo niską) gra okazuje się strasznie słaba...

 

Gameplay to też nic specjalnego - 3ciosowe combo i czasem jakiś skok na platformę i tak 10 godzin aż do ukonczenia tytułu (który jest baaaardzo prosty/ za prosty)...

Edytowane przez zdun
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 i tak 10 godzin aż do ukonczenia tytułu (który jest baaaardzo prosty/ za prosty)...

 

No jeśli tak napisał, to możliwe, że nie spędził z tą grą za dużo czasu. O dziwo, Knack jest momentami hardcorowo trudną grą, wszyscy którzy grali to przyznają. Zresztą widziałem streamy i pewne checkpointy goście powtarzali po kilkanaście razy, nierzadko rage quitując.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"walka jest prostacka, natomiast elementy platformowe - Musisz wiedzieć, że poziom trudności takowych jest wyjatkowo irytujący, bo zabawę utrudniają elementy otoczenia oraz praca kamery. Gra robi wszystko aby utrudnić zabawę, nawet zwykłe wskoczenie na schodek, może być wyzwaniem" 

 

czyli reasumując gra bardzo pod tym wzgledem nierówna ale wcale nie d;atego że wymagająca ale najzwyczajniej w świecie niedpracowana... Nie wiem czy ktoś lubi irytacje ze względu na braki i bugi w grze (poziomem trudności ciężko to nazwać jej niedopracowanie) bo sama walka to pryszczyk...

 

 

Z chęcią sam bym się przekonał ale wszyscy jak leci (prasa/serwisy/streamy/recenzje) odradzają zagrać w knacka ;)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem pare godzin i dopiero po paru godzinach zaczela sie podobac, na poczatku praktycznie wieje nuda :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego ludzie oczekiwali po knacku? Moje oczykiwania były praktyczne rzadne (niezbyt lubie platformówki)  tyle ,że otrzymałem tą gre z ps4 i musze przyznać fajna! Gra typowo dla najmłodszych ale ja z żonką swietnie sie przy niej bawimy. Nie rozumiem ocen 1/10 przecież gra się w nią przyjemnie i prosto.Ludzie zabardzo jarali sie nową generacja wiec gry były oceniania dość surowo.U mnie gra zgarnia 6/10  przypuszczam że niedlugo Knack zawita jako darmówka na plusie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ludzie ją tak słabo oceniają bo nie ma w niej spektakularnych morderstw, wybuchów i kij wie czego jeszcze. Nagrali się za bardzo w te wszystkie Call of Duty i Battlefieldy, więc taka platformówka już po prostu ludzi nie jara. Nie wiem po co Naughty Dog chce wydać nowego Crasha, tam też nigdy nie było nie wiadomo jakiej akcji i efektów specjalnych. 

Co do samej gry. Gra wcale nie jest taka prosta. Jak goście, którzy ją oceniali ograli tylko samouczek na początku to ok, rzeczywiście tam było bardzo łatwo. Ale później? Po kilkanaście razy powtarzam niektóre etapy gry, co czasem irytuje! Checkpointy nie są po każdym pokonanym przeciwniku, jak to jest teraz zazwyczaj w grach. Gierka wygląda bardzo ładnie, a to, że piszą, że niby PS2 by to uciągnęło to bzdura. Ludzie spodziewali się po PS4 Bóg wie jakiego przeskoku już teraz. Gierka śmiga, aż miło. Warto dodać, że ludzie odpowiedzialni za dubbing również się postarali, bo polska wersja jest bardzo dobra. Ja osobiście oceniam grę 6+/10. Jak na platformówkę, których oprócz LBP na PS3 nie było chyba wcale, jest naprawdę dobrze! :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gre juz przeszedlem i powiem szczerze. Gra nie zasluguje na slabe oceny. nie jest perfekcyjna, bo ma pare bledow, jest miejscami nudna i otoczenie jest puste. Koncowka jest slaba, lecz to dobra platformowka. Dobry tytul startowy. I powwiem wam ze mam nadzieje ze zrobia knacka 2, ale wtedy wyciagna wnioski z poprzedniej czesci.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pawelos21 ,na jakim poziomie trudności grałeś? Gra stanowi wyzwanie ? Zastanawiam się nad kupnem KNACK'A ,ale coś mi rozum podpowiada ,że niedługo wrzucą do PS+ ,albo stanieje do 150zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem gre na hardzie. Nie bylo az tak trudno, chociaz giniesz na jeden cios. Bylo pare frustrujacych momentow, ale gra nie nalezy do trudnych gier. Po przejsciu gry odblokuwujemy very hard. Jutro sprawdze jaki to jest poziom trudnosci. Co do PS+ to nie ma szans. Contrast, resogun, to sa gry na plus, nie Knack.

 PS: Zapraszam na mojego streama, tam mozesz zobaczyc jaka to jest gra + bede gral na poziomie very hard.

Edytowane przez Pawelos21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem dziś grać w Knacka i powiem szczerze że recenzję tego tytułu są mocno nietrafione.. Mi się gra świetnie a w coopie będzie jeszcze lepiej... Jedna z lepszych gier startowych. 

 

No i jeszcze polska wersja językowa robi fajny klimat :)

 

Przeszedłem... 11 godz na średnim poziomie... ok 10 momentów w całej grze które wywołały frustrację ale w żadnym momencie nie odrzuciły mnie od gry czy znużyły... Gra jest bardzo dobra. Widać ewidentnie wzorowanie się na Crash'u nawet imię głównego bohatera podobnie brzmi i składa się także z 5 liter. Jeżeli ktoś z utęsknieniem wspomina własnie poczciwego "lisa" powinien dać szansę Knakowi bo ta produkcja na to zasługuje. Ode mnie mocne 8/10

 

PS. Nie polecam tej gry kupować dla dzieci bo momentami jest trudna. 

Edytowane przez Chris de la Rosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko Killzone z gier pudełkowych, jako drugą grę nie sugerując się recenzjami wybrałem Knacka. Będę go miał w poniedziałek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam praktycznie wszystkie "duze" tytuły startowe i Knack podobał mi się najbardziej. Oczywiście mowa o kampanii dla jednego gracza. Killzone Assasins czy Battlefield w singlu mnie męczyły po godzinie. Knacka przeszedłem na 2 posiedzenia a gra trwa ponad 10 godz na średnim poziomie. Myślę że to wiele o niej mówi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×