Skocz do zawartości
ONE

Thief

Rekomendowane odpowiedzi

@Nath

Zależy, jak podobał ci się Dishonored to przy Thief też będziesz się dobrze bawił.

Gra nie jest tak dobra jak D, ale mimo wszystko świetnie się bawiłem przy 30h spędzonych z grą.

Jak wiesz czego się spodziewać po grze to bierz, jak będziesz brał w ciemno to najlepiej się wstrzymaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem w ciemno i mile się zaskoczyłem, fajna, lekko i przyjemna, też już walczę 28h a jeszcze jeden chapter przede mną...po prostu nie ma się co spuszczać na grą, nie jest wielkim hitem next genowym i chyba nawet nigdy nie pretendowała do bycia nim... moim zdaniem warta 130 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z save'ami w grze. Gra po wyjsciu nie zapamietuje moich recznie robionych zapisow i zawsze cofa mnie do poczatku misji "wesola wyrocznia". Wczoraj gralem jakies 3h po przejsciu tej misji (robilem zadania poboczne w miescie)i wszystko w plecy. Dzisiaj zrobilem probe i w polowie misji zapisalem i wyszedlem. Po powrocie znowu cofnelo mnie do poczatku. Ma ktos jakis pomysl co z tym fantem zrobic ?

 

 

@szutek, mam tą samą sytuację i mi też po wyjściu z gry znikł mój zapis ręczny gry. Wczoraj doszedłem do drugiego rozdziału i nagle pojawił się ten problem. Chociaż zapisałem grę ręcznie po wróceniu do menu pokazuję cały czas przy "Kontynuuj" zapis punktu kontrolnego. Początkowo bez wyłaczenia gry wczytałem ten zapis i dopiero potem mogłem wczytać zapis ręczny. Ale dzisiaj uruchamiam grę i tylko widoczny jest zapis punktu kontrolnego. Zapis ręczny znikł.

Może jakby skopiowało się się z systemu PS4 zapisy na przykład do chmury PS Plus i potem przy uruchamianiu gry wczytać, bo mam najdzieję, że mój zapis ręczny nie znikł permanentnie tylko gdzieś się zawieruszył w systemie. Tak czy siak trzeba ten problem jakoś rozwiązać :).

 

 

u mnie identyczna sytuacja, już myślałem, że to przez aktywowanie dodatkowej misji "napad na bank"...

 

U mnie problem z kasowaniem zapisów ręcznych już znikł. Jeśli wina leżała po zmianie czasu, to dzięki shemaforash :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też już jest ok, poczekałem owe 48h bez włączania ps4 i podziałało....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Zastanawiam sie nad kupnem gry, polecacie ? Platynę sie długo wbija? Pytanko czy pobocza misja ma rowniez trofea do wbicia czy śmiało mozna kupować bez DLC??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie ma, śmiało możesz kupić bez. Min 15h na pierwsze przejście i kolejne 15 na czyszczenie i drugie, ale równie dobrze moze być więcej. Zalezy jak podejdziesz do gry. Imo ten tytuł nie specjalnie zasługuje na ten czas.

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PSS pojawiło się demo Thiefa - 2,8GB...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra skończona wersja PS3 PS+ cebula edyszon

 

Niestety nie jest to ani Dishonored, ani Deus Ex. Ma pewne podobieństwa, ale to produkcja z dużo niższej półki.

Nie polecam kupować na PS4, jak ktoś ma czas można sięgnąć po wersję z plusa, ale nie spodziewajcie się rewelacji.

Jakbym miał oceniać to 6+/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra skończona wersja PS3 PS+ cebula edyszon

 

Niestety nie jest to ani Dishonored, ani Deus Ex. Ma pewne podobieństwa, ale to produkcja z dużo niższej półki.

Nie polecam kupować na PS4, jak ktoś ma czas można sięgnąć po wersję z plusa, ale nie spodziewajcie się rewelacji.

Jakbym miał oceniać to 6+/10

 

:( Ehhh szkoda :(

 

Ja tam żyję jeszcze tym 1 czy 2 Thiefem :P Tego nawet nie ruszyłem aby nie niszczyć sobie oczekiwań ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:sad: Ehhh szkoda :sad:

 

Ja tam żyję jeszcze tym 1 czy 2 Thiefem :P Tego nawet nie ruszyłem aby nie niszczyć sobie oczekiwań ;)

Blad. Po wylaczeniu wszystkich dodatkowych pomocy, gra jest naprawde zacna.

Nie jest to "stary" zlodziej, ale naprawde warto.

 

@Down. Wcale nie twierdze, ze Thief to produkcja idealna.

Ja przechodzilem z wylaczonymi wszystkimi podpowiedziami, oraz wlaczone prawie wszystkie utrudnienia poza Iron Man.

Niektore momenty byly frustrujace, ale feeling z wtedy jest naprawde dobry. 

Przeszedlem wszystkie czesci, do tej pory mam gdzies w kartonie ogrinalne plytki.

I nowy thief daje rade. Pomimo ze to nie jest to czego bysmy oczekiwali, ale jest to dobra produkcja. 

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma dość dużo wad i brak większych zalet. 

Customizacja poziomu trudności to fajna rzecz, która wydłuży czas rozgrywki a także spowoduje, że gra da nam w kość, ale nie sprawi że produkcja będzie lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w końcu pozytywnie wymęczyłem swoje pierwsze przejście gry na wersji PS4 ;D. Trochę mi to zajęło czasu, bo jak spojrzeć na początek tematu to znajdą się tam również moje posty ;). Moim zdaniem gra i sama historia jest dojrzała, potrafi w niektórych momentach podwyższyć ciśnienie w krwi z względu na bardzo mroczny klimat i konfrontację głównie z oponentami, którzy kontakt mieli z Pierwotnym Kamieniem. Osobiście nie gustuję w gry, które skierowane są tylko by przestraszyć gracza nie oferując przynajmniej trochę dobrze napisanej historii - jednak tak czy siak skusiłem się na zakup gry a był to sam początek nowej generacji a Thief był moją pierwszą kupioną grą na PS4 :).

 

Czy warto było kupić grę? Myślę, że gry skierowane głównie na singiel okraszone dobrą historią i bardzo gęstym klimatem również są tymi grami, które trzeba poczuć i wsiąknąć w każdy unikalny klimat gry. Chociażby zagrać od popularnych FPSów, wtedy zadowolenie prawie gwarantowane ;). A klimat w Thief jest tak przytłaczający i gęsty, że aż jest jego największą zaletą wraz z zmęczonym Miastem - czyli miejscem akcji gry. Jedna z dojrzalszych gier, w które grałem z klimatem, który miażdży całą kompozycją.

Edytowane przez Velans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w końcu pozytywnie wymęczyłem swoje pierwsze przejście gry na wersji PS4 ;D. Trochę mi to zajęło czasu, bo jak spojrzeć na początek tematu to znajdą się tam również moje posty ;). Moim zdaniem gra i sama historia jest dojrzała, potrafi w niektórych momentach podwyższyć ciśnienie w krwi z względu na bardzo mroczny klimat i konfrontację głównie z oponentami, którzy kontakt mieli z Pierwotnym Kamieniem. Osobiście nie gustuję w gry, które skierowane są tylko by przestraszyć gracza nie oferując przynajmniej trochę dobrze napisanej historii - jednak tak czy siak skusiłem się na zakup gry a był to sam początek nowej generacji a Thief był moją pierwszą kupioną grą na PS4 :).

 

Czy warto było kupić grę? Myślę, że gry skierowane głównie na singiel okraszone dobrą historią i bardzo gęstym klimatem również są tymi grami, które trzeba poczuć i wsiąknąć w każdy unikalny klimat gry. Chociażby zagrać od popularnych FPSów, wtedy zadowolenie prawie gwarantowane ;). A klimat w Thief jest tak przytłaczający i gęsty, że aż jest jego największą zaletą wraz z zmęczonym Miastem - czyli miejscem akcji gry. Jedna z dojrzalszych gier, w które grałem z klimatem, który miażdży całą kompozycją.

Ciągle czekam, aż gra będzie w PS+ (na PS4), dlatego przeczytałem tą opinię i tak myślę..czy to nie było czasem przetłumaczone przez jakiegoś translatora? Bo składu wielkiego nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była niedawno na PS3, więc raczej na PS4 długo się nie pojawi, albo wcale. Także jak ktoś chce pograć to lepiej niech kupuje, na PS+ nie ma co liczyć już od dawna.

Myślę, że pierwsze większe gry (poza Injustice) to będą Knack i Killzone. Też myślałem, że Thiefa dadzą, ale jak dali w PS3, to drugi raz raczej tej samej gry dawać nie będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli nie będzie w Plusie to na Allegro można kupić za 40zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały kłopot. Chcę zdobyć cały loot i wszystkie collectibles na rozdział ale napotkałem mała przeszkodę w grze :).

Chodzi o pierwszy rozdział gry zaraz na początku - przed wejściem do sklepu jubilerskiego. Nie mogę przeskoczyć do drugą stronę, tak jak pokazałem na screenie :). Gdy zaczynam biec Garrett zatrzymuję się przed tą wyskocznią zaś jak tylko podejdę do niej to tak jakby nie było skryptu wyskoku. Wieć sądzę, że trzeba się rozbiec :).

 

15qqjbl.jpg

 

Z tego co wyczytałem trochę w sieci to na wersji pecetowej trzeba było wyskoczyć na krawędzi wyskoczni ale kłopot w tym, że u mnie na PS4 Garrett zatrzymuję się w biegu przed wyskocznią. Tak jak jest różnica w tych deskach tak Garrett u mnie tam się zatrzymuje :). Ktoś może spotkał podobny bug? :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak to jest z tym tytułowym Thief, kiepska jest to aż tak gra?

Obecnie w PS store jest za 21zł ale z 2T dysku zostało mi już tylko 600GB wolnego miejsca a więc muszę szanować wolną przestrzeń bo niebawem nadciąga GOW, Horizon itp. 😁👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mówił, że kiepska? Gra nie jest zła, ale nie ma w niej takiej swobody jak w poprzednich Thiefach. 

Mimo wszystko klimat nadal jest, nie jest trudna i gra się przyzwoicie. Taka produkcja na kilka wieczorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mówił, że kiepska? Gra nie jest zła, ale nie ma w niej takiej swobody jak w poprzednich Thiefach. 

Mimo wszystko klimat nadal jest, nie jest trudna i gra się przyzwoicie. Taka produkcja na kilka wieczorów.

Grales może w Dishonored? Jak tak to jakbyś przyrównal do tego tytulu?

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dishonored jest bardziej w stylu Deus Ex 1 i Thief 1-2 gdzie gracz miał olbrzymią swobodę w działaniu.

Osobiście ostatniego Thiefa porównałbym do różnicy jaka jest pomiędzy Fallout 1-2 a Fallout 4. To nadal dobra gra ale pod warunkiem że nie jesteś fanem wcześniejszych części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×