Skocz do zawartości
lennox

Tomb Raider Multi

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz jest ktoś chętny na multi? Wszedłem, ale nie ogarniam tej gry. Mam mic i chętnie się poduczę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tu ogarniac? Raptem 4 tryby i niewiele wiecej map :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz jest ktoś chętny na multi? Wszedłem, ale nie ogarniam tej gry. Mam mic i chętnie się poduczę :)

W weekend będzie ustawka gdzie paru osobom będziemy pomagać wbić niektóre trofiki.

Jeśli będziesz miał dalej problem to zapraszam, dołącz do nas to wszystko Ci wytłumaczymy.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę wczoraj, wykumałem system i stwierdzam, że to multi jest bardziej niż biedne. Szybko będę boostował expa, żeby mi nie zablokowali tej możliwości. Jeśli dobrze rozumiem to trzeba wbić 60 lvl i wtedy dostaje się prestige 1, i znów od zera wbija się level do 60 i wtedy jest prestige 2? Z tego co rozumiem, to aby wszystko kupić trzeba mieć 3 prestige i 58 lvl, bo wtedy jest wszystko odblokowane?

Jak w multi zbierać surowce? Podczas gry SOLO z tymi apteczkami wystarczy podbiegać do skrzynek i je rozwalać? Będę miał wtedy wystarczająco dużo surowców na koniec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wykumałeś skoro z tego co czytam nic nie wykumałeś ?

Zresztą, wszystko jest tak banalne, że nie ma wykumać.

Taka drobna konkluzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak to wykminiłeś z tym prestiżem że 3 jest dopiero po dojściu do 180 lev ,coś mi tu nie gra :crazy:

ci co zaczeli dopiero niech powiedzą jest postać do odblokowania z prestiżem 2 bo ja juz mam 55 i została mi jedna z prestiżem 3 i myśle ze po wbiciu 60 lev bede mógł go kupic

Pograłem trochę wczoraj, wykumałem system i stwierdzam, że to multi jest bardziej niż biedne. Szybko będę boostował expa, żeby mi nie zablokowali tej możliwości. Jeśli dobrze rozumiem to trzeba wbić 60 lvl i wtedy dostaje się prestige 1, i znów od zera wbija się level do 60 i wtedy jest prestige 2? Z tego co rozumiem, to aby wszystko kupić trzeba mieć 3 prestige i 58 lvl, bo wtedy jest wszystko odblokowane?

Jak w multi zbierać surowce? Podczas gry SOLO z tymi apteczkami wystarczy podbiegać do skrzynek i je rozwalać? Będę miał wtedy wystarczająco dużo surowców na koniec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To źle myślisz :P Aby kupić generała trzeba mieć 3 prestiż i 58lvl w nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To źle myślisz :P Aby kupić generała trzeba mieć 3 prestiż i 58lvl w nim.

o kur.......wa czyli 3*60 + 58 = 238 poziom

mati udowodnij to

to jest 40 godzin bostowania

Edytowane przez matijad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja bym prosił kogoś, aby mi to trochę rozjaśnił, bo nie rozumiem tych prestiży (pewnie dlatego, że mam dopiero 14 lvl). Dziś coś tam będę pogrywał, tak jak ktoś ma ochotę to chętnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś do pomocy z trzema trofikami w multi. Dodawać do znajomych jeśli ktoś potrzebuje trofików w multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś z makabrycznymi spadkami fpsów w multi podczas strzelania ? Coś tam google na ten temat mówi ale chyba tylko dwie osoby miały identyczny problem jak ja. Wszystko jest ok do momentu aż nie zacznę strzelać. Wtedy fpsy lecą do dosłownie kilku i staje się niegrywalny. Kiedy przestaje strzelać wszystko wraca do normy. Próbowałem usuwać patcha ale nic się nie zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firo może faktycznie coś nie tak z netem u Ciebie ?

Mało prawdopodobne by kod gry coś świrował.

Nie miałeś podobnych przypadków wcześniej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firo może faktycznie coś nie tak z netem u Ciebie ?

Mało prawdopodobne by kod gry coś świrował.

Nie miałeś podobnych przypadków wcześniej ?

Takie przypadki póki co mam tylko w TR. Jutro jestem ugadany na FarCry więc zobaczę jak się sprawuje w multi. Dziwna sytuacja bo w single wszystko śmiga a i w grze prywatnej jest ok. Może faktycznie wina neta albo ich serwerów. Kilka osób pisało na forach wyszukanych w googlach że miało podobny problem też tylko w momencie strzelania. Dlatego się Ciebie pytałem jak graliśmy czy tobie nie laguje :) Może się rozwiąże ten problem bo inaczej nawet nie ma co do platyny podchodzić bo wygranie gry w multi przy 5 klatkach na sek. jest niewykonalne ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale możesz spróbować też wywalić wszystkie dane gry (oprócz save) i zainstalować na nowo. Może jakiś błąd się wykluł przy instalacji gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj testowałem z Firo i bobkiem ten patent z postu matamana " Nie idzie się razem połączyć takze ten patent odpada "

Druga rzecz wbiłem ten 60 poziom wczoraj i co i kolejny problem "Jeżeli zbieracie skrzynki żeby wykupić wszystkie ulepszenia i postacie to nie kupujcie ulepszeńbo po skonczeniu 60 lev wszystko się kasuje na nowo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pieknie.

Czyli trzeba wszystko kupić przed lvl 60 ?

Bo do platynki chyba zakup wszystkiego jest potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zbierac możesz spokojnie nie trzeba kupować za pierwszym razem ,bo itak trzeba dojść 3 razy do 60 wiec luz ,chyba sobie to odpuszcze ,chyba że ktoś coś wymyśli z expieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No @mataman ma rację panowie, 3x60 level + 58 level dla odblokowania broni.Broni nie ulepszać aż do uzyskania 3 prestiżu jeżeli tylko boostujecie. Bo po odblokowaniu prestiżu przechodzą tylko postacie a bronie i ulepszenia nie.

Jak śpiewa jeden z moich ulubionych zespołów " Its A Long Way To The Top If Ya Wanna Rock And Roll".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3x60 do platynki ?????

chyba żarujecie !!

Też się wczoraj załamałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:(

Te multi to taki crap i tyle mam się z tym mordować :(

Może coś wymyślimy by to jakoś grupowo robić, bo samemu z tymi apteczkami to chyba zejdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pozostaje chyba dla wytrwałych szybki solo boost bo coś czuję że z kolejnym patchem to "naprawią". I trzeba będzie rzeźbić ustawki albo grać i grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Z RDR tak było, jeden patch i potem zostały prośby i błagania o kolejny event x3.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×