Skocz do zawartości
pack

Call of Juarez: Gunslinger

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw czemu o tej świetnej gierce tak cicho w mediach a i w ps3 site nic ,zapytałem nawet redaktora ale nie dostałem odpowiedzi.świetna gra ,tania i Polska wiec trzeba wspierac i reklamować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie temu, że w między czasie wyszło / wychodzi kilka większych i lepszych (teoretycznie) pozycji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na głównej pss patrzę a tam CoJ:G jako bestseller z podpisem bezpłatne. Po wejściu wciskam pobieranie i błąd .__. potem doczytuję, że wersja próbna. Mimo to sprawdzałem i gra zacna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na głównej pss patrzę a tam CoJ:G jako bestseller z podpisem bezpłatne. Po wejściu wciskam pobieranie i błąd .__. potem doczytuję, że wersja próbna. Mimo to sprawdzałem i gra zacna.

 

A już miałem nadzieje, że znowu im się coś popierdasiło w pss, i można będzie pełną wersje za free dostać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas opisać coś o tym tworze. Skusiłem się mimo oporów, bo to fps - gatunek który mnie praktycznie nie interesuje. Gra była w promocji za 20 to może dać jej szanse. Podziękowania dla osoby, która mówiła mi ,,kup" na SB.

Gra zaczyna się w ulubionym miejscu wielu z nas czyli w barze:D Szkoda, że mi tak przy barze nie stawiają alkoholu jak protagoniście za opowieści, a też mam kilka świetnych. Bardzo przypadł mi do gustu sposób opowieści. Po pewnym czasie mamy wrażenie, że Silas gubi się w swojej opowieści i opowiada dyrdymały, przez co nie wiadomo czy jest tym za kogo się podaje. No ale by się tego przekonać trzeba grę ukończyć, a gra się przyjemnie.

Nie przyczepię się do oprawy i udźwiękowienia. Dla mnie jest dobrze. Graficznie prezentuje się ładnie. Tekstury całkiem ostre i lokacje poziomów klimatyczne niestety niezbyt rozległe. Od strony audio jest ok. Muzyka nie jest jakaś zapadająca w pamięć ale za to sprawę ratują aktorzy użyczający głosu.

Co do mechaniki to strzela się przyjemnie. Mówi to osobą, dla której to pierwszy FPS na PS3. Dzięki rozwojowi umiejętności stajemy się iście najniebezpieczniejszym osobnikiem na dzikim zachodzie i pokazujemy kto ma największe cojones. QTE nie frustrujące i nie zbyt ich dużo oraz bullet time, który nie jest wciśnięty na siłę. Pojedynki w stylu ,,w samo południe" również na plus. Bardziej mi się spodobały niż te w RDR.

Na podsumowanie. Miło mi się grało w produkcje zwłaszcza, ze to dzieło naszych rodaków. Teraz pozostało mi tylko powrót do nowej gry + i masakrowanie Uber Silasem

e3f1382124_magda_gessler.jpg

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystko już o tej grze zostało napisane. Od siebie mogę dodać, że właśnie lecą napisy końcowe, grę przeszedłem na jedno posiedzenie grając od około 17 z przerwami, więc moja przygoda zajęło około 6-7 godzin i było to jedno z najlepszych growych godzin w życiu. Gra genialna, prosta w swojej prostocie, z poczuciem humoru i klimatem dzikiego zachodu. Czego chcieć więcej. Perełka. Jedna litera jak widać wiele zmienia CoJ ( CoD), ta druga produkcja nie dorasta tej grze oczywiście nawet do pięt a jej cena jest 4 razy wyższa. Jak to dobrze że są jeszcze studia, które tworzą gry z pasją a nie jedynie żeby nachapać się $. Co do gry, to dodam jeszcze, że znajdźkie w tej grze i opisy historyczne zdarzeń jak i postaci kolejne mistrzostwo. Chyba jeszcze nigdy w grze nie cieszyłem się na widok znajdźki, tutaj aż się chciało ich szukać aby poczytać czy fantazje naszego bohatera nie odbiegają zbytnio od rzeczywistości. No cóż, brawo Techand i czekam na kolejną część !

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez dzis skonczylem story mode i polecam, a gdy jeszcze w promocji byla gra to grzech nie brac. Ta gra wyglada jak twor Tarantino, lecisz przed siebie siekajac kazdego na swej drodze z rewolwerow (no i te soczyste dzwieki gdy przeciwnik oberwie + bullet time:)). Soundtrack dobry, czuc klimat dzikiego zachodu. W sumie nie mam co tu pisac bo koledzy wyzej wymienili wszystkie zalety tej perelki.

 

@Tobi1989PL i Robotyk napisali wszystko co dobre o tym tytule, ciekawa opowiesc a koncowka w ostatnim epizodzie jeszcze bardziej namieszala w tym wszystkim ze sie pogubilem mowiac do siebie co ten Silas cpie ;p. Jak na gre za 11 zl nie zaluje ani grosza.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę skończyłem w zeszłym tygodniu - jak dla mnie to jest gra, która spokojnie mogła ukazać się na płycie. Polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem grać. Jestem zachwycony. Nie pamiętam kiedy ostatnio jakaś gra mnie tak pozytywnie zaskoczyła. A to wszystko za kilkanaście złotych.

 

 Ta gra wyglada jak twor Tarantino.

Zgadzam się w stu procentach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoJ: Gunslinger - ukonczony.

 

 

Tak chyba wszystko zostalo juz napisane niemniej z racji braku dostepu do PS3 aktualnie postanowilem skrobnac cos od siebie.

 

Gre kupilem w promocji - szczerze, jesli zaplacilbym nawet ciut wiecej niz te dwadziesciapare zlotych to i tak bylbym zadowolony.

 

Gra nie jest rasowym FPSem, tutaj glownie chodzi o strzelanie nie jest tez jakims prostym celowniczkiem (jak np Operation Wolf - jesli ktos to jeszcze pamieta). Jest bardzo sprawnym polaczeniem tych dwoch gatunkow. Ciut bardziej arcadowe podejscie wyszlo tej grze na dobre. No ale zostawmy moje dywagacje nt gatunku - jesli bedziemy trzymac sie bardzo uproszczonych definicji ze gry dziela sie na dobre i zle to Gunslinger zdecydowanie wpada do pierwszej kategorii.

 

Gra raczy nas cell shadingiem i mila dla oka grafika w lokacjach adekwantych do opowiadanej historii. Graficznie gra wypada dobrze. Mimo iz komiksowosc gry jest generalnie na plus czasami mialem problem z dostrzezeniem wroga ktory mi sie wtopil w tlo, powiedzmy ze to rysa na szle lub dodatkowe utrudnienie ale jakos nie rwalem z tego powodu wlosow z glowy.

Muzycznie mamy mile dla ucha motywy pasujace do opowiesci z dzikiego zachodu.

I tutaj dochodzimy do czegos co moim zdaniem jest przeogromnym plusem gry - sposobem prowadzenia fabuly. Ta jest po prostu bardzo dobra a moze nawet lepsza. Mamy tu opowiesci Silasa Greavesa ktore sa retrospekcja jego spotkan ze slawami dzikiego zachodu. Zeby za duzo nie spoilerowac polecam ogranie dema w ktorym to dowiadczymy juz ciekawego i calkiem milego a takze zabawnego sposobu zabawy z fabula w ktorym to historia nagle zatrzymuje sie i cofa nieco aby pozniej potoczyc sie innym torem. Mimo iz pozornie moze to wybijac z rytmu rozgrywki pozwala graczowi uzmyslowic sobie iz tak naprawde bierze udzial we wspomnieniach i majac na uwadze caly watek fabularny doprawdy nie spodziewalem sie iz bedzie az tak dobry.

Glosy dobrane sa bardzo dobrze i ciesze sie ze zostaly one w angielskiej wersji jezykowej a do polonizacji uzyto napisow.

Sama rozgrywka sklada sie ze strzelania (przeciez to Wild West :) ), paru sekwencji QTE ktore jednak jakos nie draznia. Bullet time ktory zaznacza nam przeciwnikow a my mozemy przez chwile szybko ich eksterminowac. A takze jesli sytuacja bedzie dramatyczna mozemy dzieki naturalnej interakcji z analogiem uniknac smiertelnego pocisku. Bardzo ciekawie zrealizowane sa pojedynki - mimo iz gdzie niegdzie mialem drobne problemy i gre ukonczylem z dwoma niehonorowymi zabojstwami (gdzie to ja pierwszy siegnalem po bron) uwazam ze to powiew swiezosci (byc moze nie gralem az tak wiele i ominely mnie inne gry z pojedynkami ale patent zastosowany przez Techland przypadl mi do gustu)

Milym dodatkiem sa drzewka umiejetnosci ktore pozwaja nam stac sie lepszym Lowca Glow dla wybranego przez nas typu broni.

Gra oprocz watku opowiesci oferuje inne tryby rozgrywki (akcja oraz pojedynki) oraz NG+.

 

Przyznam ze jedno przejscie to za malo, na pewno bede chcial sprobowac swych sil w innych trybach gry jak i z pewnoscia odpale NG+ po to by wymaksowac drzewka umiejetnosci.

 

Podsumowanie:

+ klimat, klimat, klimat!!

+ fabula

+ udzwiekowienie

+ replayability

- czasami wrogowie zleja sie z tlem co moze lekko denerwowac

 

Mam male doswiadczenie z grami o dzikim zachodzie - ale przyznam ze ta bardzo mi podeszla, dala mase zabawy, odpowiedni poziom wyzwania.

 

Ciesze sie ze kupilem ta gre. Cieszy mnie rowniez ze tak dobra gra zostala napisana w Polsce.

 

pozdrawiam

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest aktualnie w promo za 20 złoty(18.50 z plusem )

Brać bo warto!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kupiłem i ogrywam. Nie będę tu zbytnio wylewny, bo w sumie wszyscy piejemy uni sono i podpinam się do przedmówców.

SUPER. Główny bohater plecie banialuki, ekipka przysypia, stuka się w głowę, alkohol się leje, wrogowie przecierają oczy ze zdumienia gdy omijamy kule :) Voice acting najwyższych lotów i dawno tak mi się morda nie cieszła obserwując jak rozwija się historia.

 

Ja bym tu podkreślił jeszcze fajny apekt edukacyjny gry: dla tych co są z natury ciekawscy świata, kupa ciekawostek w postaci fotek z informacjami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknąłem na gameplay na yt i byłem sceptycznie nastawiony do tej pozycji. Grę jednak kupiłem po przeczytaniu Waszych krótkich recenzji. I nie pozostaje mi nic innego jak tylko podziękować za dobrą radę :) nie pamiętam kiedy ostatni raz tak dobrze bawiłem się w singlowym fpsie. Pomijając standardowe kwestie jak bardzo przyjemny model strzelania, ta gierka ma jeden z najlepszych Voice acting jaki kiedykolwiek słyszałem w grach.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończone, dobrze że trafiło do PS+ bo inaczej by mnie ominęło.

 

Fajna koncepcja na mniejszą grę, ciekawy sposób prowadzenia narracji, miła dla oka grafika, wzorowy gameplay

Osobiście dla mnie za bardzo skilowa, gdybym miał grać 12h to chyba bym wymiękł ale na te 5h jest ok.

Wszystkie brawa zasłużone, można się w grze napocić a wyższe poziomy to musi być hardcore

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×