Skocz do zawartości
Palpatine_79

Motocyklicznie

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedałem dzisiaj cebrę :) Czas na kolejny etap motocyklowej fascynacji - będzie coś zabytkowego, może iż, junak, mz trophy, pannonia albo ural, a może coś poczciwszego wsk, shl, zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ dziś było motonitów na S7, pojedynczo, w parach, po trzech czy dziewięciu. W drodze powrotnej jechałem z jakąś parką od Elbląga aż po prawie sam koniec obwodnicy południowej.

 

Po drodze widziałem też to:

http://nowydworgdanski.naszemiasto.pl/artykul/nowy-dwor-gdanski-smierc-na-trasie-nr-7-tragiczny-wypadek,2369202,t,id.html#d4f1233370cf44e5,1,3,5

 

A kilkadziesiąt metrów wcześniej sam bym został stuknięty, brakowało może z pół metra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździ ktoś jeszcze z udzielających się? W zimę większa dyskusja była w tym temacie niż poza sezonem :P Ja coraz bardziej odczuwam stratę po sprzedaży cebry, a już Moto Zauro Music 2014, które mi przemknęło koło nosa to tragedia totalna :/ Na szybko jednak zakupów robił nie będę, do zimy trzeba wytrwać. W starociach, powiem szczerze jest gorzej coś wybrać niż wśród zwykłych uliczników, sportów itp..... Obejrzane dziesiątki moto i nic godnego uwagi ani adekwatnego do żądanej kwoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem i kupiłem kolejne moto :) Jednakże ani nic podobnego do tego co miałem, ani nic większego. Ma być na dojazdy do pracy, oszczędny i wkoło komina. Nikt nie zgadnie co kupiłem, a sam się nie przyznam dobrowolnie :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no skuter to przesada :D Komar za to to klasyk ale do trzymania salonie albo przejażdżek niedzielnych. Ja kupiłem coś takiego:

2184-_DSC0269_(Kopiowanie).jpg

 

Silnik 150 składany małymi chińskimi rączkami :D Nówka z salonu :pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam sie do zrobienia prawka na motor i tu moje takie pytanko, co kupic zeby mi dupa nie odpadla na dlugich trasach? Najlepiej zeby nie palil jak smok :biggrin:

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chińczyk zrobił jak do tej pory 740km i mam same pozytywne wrażenia z nim związane (no prawie, bo chiński łańcuch wytrzyma jeszcze ze dwa naciągi i trzeba będzie wymieniać).

Jeździłem nim po lesie:

dfb1a938385b.jpg

 

Oglądałem z nim Wisłę z daleka:

181ca1c124b3.jpg

 

I z bliska:

cbec547ba572.jpg

 

Jeździłem w pobliżu pól:

0a5ce97fb4d7.jpg

 

Jak i po polach:

ebffa499920a.jpg

 

Mój romecik widział budowę nowego mostu w Solcu nad Wisłą:

c12d403549ce.jpg

 

Pływał promem:

b6c6c66c19a2.jpg

 

Spotykał większych kolegów gdy w deszczu trzeba było skryć się na najbliższej stacji paliw:

eeb609249c7b.jpg

 

Stał również na byłej granicy Austro-Węgier i Rosji:

5f3bab52ef22.jpg

 

Podziwiał również pola chmielu:

a1d5a33e563b.jpg

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem użytkownikiem chińczyka ,a dokładniej Romet Zetka , niezawodny sprzęt z paroma drobnymi wadami 

 

nie szanuję katuję, a on dalej działa i wiem że będzie działał dalej ,a jak się popsuje to kupię używanego w cenie konsoli i będę katował dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, a zewsząd głosy (zazwyczaj od tych, co nie jeździli nigdy i wolą kupić 30-letni sprzęt od dziadka z niemiec, który nim po ryby do lidla jeździł), że chinol to zaraz się zepsuje, rozpadnie, zutylizuje i ucieknie :) Nawet dzisiaj był u mnie kumpel, z którym razem na sportach lataliśmy i stwierdził, że daje mu 10k km i po moto. Jak mu powiedziałem, że Mnich nawinął ponad 50 to nie wierzył. Fakt, że trochę brakuje tego przyciśnięcia jak w dużych moto, ale powoli się przyzwyczajam. 100km/h leci i to mi wystarczy. Nawinięte ponad 1200km i co niedziela się na przejażdżki wybieram nie patrząc czy zbaczając z asfaltów jadę po błocie, piachu czy żwirze. Dokupiłem kufer, więc i trochę funkcjonalności przybyło.

Jakby ktoś chciał moje fotki z ciekawych moich okolic z moto w tle, to zapraszam tutaj:

http://www.panoramio.com/user/8740390

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę się zagubiłem w jakichś palmach :P

56001564c1df.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawa z Rometem ADV 150 się rozkręciła na dobre :)

Było kilka większych wypadów, spotkań, itd. Udało mi się też zorganizować plenerowy zlot, 3 dni w głuszy z dala od cywilizacji :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś z was z opinią że tylko opony zamontowane podczas produkcji moto mają kolorowe paski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak opony moto, ale nowe samochodowe mają normalnie kolorowe paski, aby ułatwić ich sortowanie w fabryce, z której wychodzą 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×