Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Ale patch był dość dawno i na początku nic się nie działo. Do tego za każdym razem wyskakuje mi samouczek czy tam wskazówki ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, dziwne. Pewnie nie masz na to czasu, ale dobrze by było abyś odinstalowała i zainstalowała grę jeszcze raz. Ja miałem takie kwiatki z pół roku temu , ale po patchu się uspokoiło.

 

Tak się teraz trochę na brudno zastanawiam czy może jest możliwość że coś nie tak robisz przy odhaczaniu tych wskazówek , ale w sumie nic mi nie przychodzi do głowy. Wciskasz  Akceptuj zmiany i to powinno działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pany mam pytanko. w menu w battlefieldzie jak wchodze w gre online to nie pokazuje dokladnie serwerow gdzie graja znajomi. wyswietla sie tylko jeden i czasem jest on nieprawidlowy jezeli chodzi o to gdzie ktos ze znajomych gra. jakas sugestia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, dziwne. Pewnie nie masz na to czasu, ale dobrze by było abyś odinstalowała i zainstalowała grę jeszcze raz. Ja miałem takie kwiatki z pół roku temu , ale po patchu się uspokoiło.

 

Tak się teraz trochę na brudno zastanawiam czy może jest możliwość że coś nie tak robisz przy odhaczaniu tych wskazówek , ale w sumie nic mi nie przychodzi do głowy. Wciskasz  Akceptuj zmiany i to powinno działać.

Ale jak odinstaluje to muszę od nowa wszystko robić czy nie?? Co do wskazówek to biorę zamknij a jak w czasie gry mi wyskakują no to robie jak każą. Najbardziej to wkurza reset tych pojazdów ciągle ustawiaj od nowa ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pytasz o rangę i odblokowania broni? Jeśli tak, to nie, nie będziesz musiała wszystkiego robić jeszcze raz . Wszystko będziesz miała jak przed odinstalowaniem. Tak się zastanawiam, może czegoś nie odhaczyłaś. Jest tam taka opcja " nie pokazuj więcej podpowiedzi i samouczka" czy jakoś tak. Ja to wyłączyłem i mam spokój. Raz na jakiś czas coś się tam pokiełbasi , ale to norma przy tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie proszę w skrócie czy warto kupować jeszcze BF4?

Jest jakaś promocja za 79 zł w sklepach ale czy sporo osób w to gra?

Grałem kiedyś tylko w demo i było znośne choć wszystko za duże. Gdyby więcej ludzi grało w BF BC2 to nie pytałbym o BF4. No chyba, że jest obecnie jakiś lepszy FPS do multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze warto.W sumie to podstawka Ci wystarczy bez premium,jakoś szału z graczami na dodatkowych mapach nie ma na ps3 przynajmniej.A nie wszyscy pójdą na Hardline jestem pewien.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dużo ludzi gra :biggrin: Najbardziej zawalone to są serwery gdzie jest 1600 ticketów...czasami dołączyć nie moge xD
 

Edytowane przez Ghost_girL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

helo, od kilku dni wchodzę w online i wszystkie serwery mają 0 graczy co jest ??, jedynie jak wejdę w historie to znajde miejsce gdzie mozna pograć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakiś bubel, często tak miałem . Tak naprawdę nie wiem jak to pokonać , to jest jakaś loteria. Raz jest tak że po oznaczeniu w wyszukiwarce np Podbój, wyskakuje mi milion serwerów, a czasem trzy. Z czego jeden całkowicie pusty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cz ktoś już grał z nowym patchem ?? Ja właśnie ściągam łatke.... masa hejtu na bettlelogu spłynęła.... na prawdę jest aż tak słabo ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Battlelogu zawsze jest masa hejtu. Od tego on w końcu jest ;) Mi się o wiele lepiej gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokłądnie na BL zawsze jest syf... jak i na fb stronie i innych miejscach ... gra jak gra, strzelasz uciekasz przejmujesz i tak w kółko... zmiany są nie aż tak odczuwalne, a bronie dodatkowe całkiem spoko, przyjemne w użytku... a najlepiej zamiast pytać to zassaj i wypróbuj sam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie najlepsze co przyniósł ostatni patch, zlikwidowanie drabin na dachy w TDM-ach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×