Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Wykastrowana wersja jest na obu platformach kolego

Seria Battlefield miala ogromne mapy,Caspian i Firestrom to pikus,Gdyby nie konsole to mapy jak Metro,bazar w ogole nie pojawily by sie w grze.Wykstrowana gre to maja Pc-towcy bo Dice obiecalo im doswiadczenia i rozgrywke z BF2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dice mówilo że BF3 będzie połączeniem najlepszych elementów BF2 I BC2. Wyraźnie podkreślalo że wersja pc będzie piorytetem,lecz nigdzie nie mówiło o tych wrażeniach z BF2(przynajmniej ja sobie nie przypominam).

Tego BF4 nie wyobrażam sobie na tej generacji

Jak będzie na nowe konsole to super, jak na stare to niech się wypchają.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykastrowana wersja jest na obu platformach kolego

Seria Battlefield miala ogromne mapy,Caspian i Firestrom to pikus,Gdyby nie konsole to mapy jak Metro,bazar w ogole nie pojawily by sie w grze.Wykstrowana gre to maja Pc-towcy bo Dice obiecalo im doswiadczenia i rozgrywke z BF2.

A grałeś przepraszam na PC? Ja tam nie widzę nic wykastrowanego. B2K, 64 graczy, Podbój i masz starego dobrego BF2. Wykastrowana wersja to ta na konsole, która jest żałosna w porównaniu z odpowiednikiem na PC. Battlefield 2 nie miało aż tak dużych map, serio. Ognista Burza jest ogromna, ale jej potencjał na konsolach jest zamknięty na trzech flagach kilka metrów od siebie. A na PC to inna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze deadmau, miałem przyjemność zagrać na PC, i to na wszystkich podstawowych mapach, powiem tyle, że to całkiem inna bajka, na Bazarze (moja ulubiona mapa na PS3) jest 5 flag... a takie mapy jak Operacja ognista burza albo kaspijska granica nie mniej niż 5-6 flag. Dodatkowo nie wiem czy mi się zdawało, ale, np. na kanałach w podboju są little birdy itp. czego nie zauważyłem na konsoli.

Co do tematu BF4, czekam, MoH zamówiony, ale mam nadzieje, że nie dostaniemy 24 graczy na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze deadmau, miałem przyjemność zagrać na PC, i to na wszystkich podstawowych mapach, powiem tyle, że to całkiem inna bajka, na Bazarze (moja ulubiona mapa na PS3) jest 5 flag... a takie mapy jak Operacja ognista burza albo kaspijska granica nie mniej niż 5-6 flag. Dodatkowo nie wiem czy mi się zdawało, ale, np. na kanałach w podboju są little birdy itp. czego nie zauważyłem na konsoli.

Co do tematu BF4, czekam, MoH zamówiony, ale mam nadzieje, że nie dostaniemy 24 graczy na serwerze.

Na konsolach na kanałach też są little birdy, nie ma za to śmigłowców szturmowych i jetów.

Jeżeli beta faktycznie ma być na jesieni 2013 (czyli pewnie wrzesień) to pełna wersja wyjdzie tak jak bf/moh w okolicach listopada. Zapewne jeszcze na current genach, bo jeżeli next geny zostaną zapowiedziane to najwcześniej na GDC 2013, a same konsole wyjdą na koniec 2013/początek 2014 roku. Zawsze mogą wydać bf4 jako czasowy ex dla PC, co akurat jest wątpliwe. Oczywiście to tylko moje własne domysły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Babka na konsolach na Kanałach są tylko heli zwiadowcze, a na PC też i szturmowe jak i jety.

Szczerze to mi się nie spieszy do BF4, nawet nie mam pojęcia co mogliby dodać, bo póki co BF3 zawodzi mnie tylko pod względem dopracowania, a nie mechaniki rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak piszecie, tam są jeszcze szturmowe i jety, a co do little birdów to pomyliłem mapy, na konsoli kanały tylko z LB a na PC z innymi maszynkami do latania, a wyspa na konsolach ma jety, szturmowe ale nie ma LB, o te mapę mi chodziło :D

Jechu, mi też się nie śpieszy do BF4, ten BF mi wystarcza i świetnie się bawię a mam nabite bagatela 200+ godzin. Chodź gdyby BF4 zaoferował konsolom 64 graczy brałbym w ciemno. Ale znając życie gdyby PS3 "udźwigło" tylu graczy to PCty zaoferował by 124 albo coś w tym stylu... zbliża się gamescom więc zapewne czegoś się dowiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, 64 graczy wcale nie jest takie fajne. To czysta przesada na mapach mniejszych od Charka i Ognistej Burzy. Dzisiaj nagram Wam co się dzieje na Metro w 64 graczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba nagrywac.Wszystko juz jest na YT

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh , te epickie filmiki gdzie jednym granatem i czterema strzałami z usasa z odłamkową kładło się 20tu chłopa :biggrin: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie rację, ale nie wiem czy dobrze pamiętam, jeśli ktoś posiadał swój serwer mógł ustawić ilość graczy, np. na 32 albo 24, ale nie jestem pewien bo ostatnio grałem na PC z 2 mieszki temu, także jakby coś to mnie poprawcie :biggrin: Co do chaosu na metrze, no cóż za mała mapa, ale bardzo fajnie gra się wyspe, kaspijską granie, itp.

edit

Jakby koleś pomyślał to mógł próbować schodami na dół (tymi na wprost), w lewo i ich od tylca zajść :D

Edytowane przez Babka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się boje że z bf'em zrobi się to samo co z Codami...co rok albo co daw lata kolejna część...wtedy to już trzeba będzie znaleźć inną grę do łupania po multi...a co do metra na pc gdzie jest 64 graczy to dzieki m320 w 30s zdobyłem wymagania na jakąś bron...3 strzayly 20 kolesi zabitych i mozna bylo wywalic ten zbedny smiec z eq...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zaraz zaraz

ja nie chce BF4

ja chce Bad Company 3 !!! :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało osób wie że za 15-20 lat, zostaną opatentowane komputery kwantowe... Więc będziemy sobie teoretycznie mogli zagrać w grę gdzie na serwerze będzie 10000 może więcej osób :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF4 na PS4 jako tytul startowy bylby idealny. Do tego jakis exclusiv i na sprzedaz konsoli pewnie by nie narzekali

Edytowane przez NFL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało osób wie że za 15-20 lat, zostaną opatentowane komputery kwantowe... Więc będziemy sobie teoretycznie mogli zagrać w grę gdzie na serwerze będzie 10000 może więcej osób :)

Za 15-20 lat to my będziemy staruszkami.... taka prawda.

@NFL

Raczej nie ma co liczyć na BF4 + PS4 skoro beta ma być na obecnych konsolach, ale bez wątpienia masz racje, sprzedaż była by świetna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie powiedzial na jakich konsolach ma byc beta. Nikt nie powiedzial,ze beta bedzie za rok czy poltora (chyba,ze ominela mnie jakas super legit informacja). Rownie dobrze ten klucz z MoH moze czekac i 2 lata, do kolejnej generacji konsol. Tutaj sprawa jest ciagle otwarta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja tego na obecna generacje nie kupie. Predzej pojde na PC. A moze PS4 sie pojawi? Do bety daleko, nie ma sensu sie nad tym zastanawiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 15-20 lat to my będziemy staruszkami.... taka prawda.

Co ty za farmazon tu wypisujesz, masz 15 lat i piszesz że za 15-20lat będziesz starszukiem, prawda to jest taka że ty teoretycznie nie powinieneś jeszcze grać w BF3 bo tam jest Pegi 16. Dużo ludzi gra po 30/40+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi gra po 30/40+

dużo?

30+ to jest najwięcej moim zdaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 26 lat i nigdy nie przypuszczałem ze w wieku 40 lat będę staruszkiem :D

so sad ......... ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×