Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

trochę offem leci , ale dorzucę swoje trzy grosze. ja mając 33 lata( a gram już na konsolach i kompach dobre 20 lat) spotykam przy bf'ie ludzi od 13 lat do grubej 40tki. sam ostatnio złapałem mojego ojca( 6 dyszek ma na karku) jak go odwiedziłem w rodzinnym domu ,że ciora w granturismo na ps2 :biggrin: . świat się zmienia ! po 40 nie trzeba klepać tylko zdrowasiek , łazić do kościoła i uciekać wzrokiem gdy idzie roznegliżowana gimnazjalistka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

równie dobrze ta beta może być tylko na pc :) nikt nie mówił na jakie to platformy ma być :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie po to sie wiernie trzymam konsol, zeby w takiego BF4 grać na PC... ale na PS3 chyba bym go nie kupił, bo czarnulka ledwo ciągnie trójeczkę... musieli by sie dobrze postarać, żeby to wszystko nam poszło, na pewno oczekuje wiekszej ilosci graczy, tutaj nie moze byc juz zadnych ustepstw. Oprawa również musiała by trzymać poziom. Suma sumarum PS3 albo nic, PS4 bede miec na pewno dlugo po premierze bo cena na pewno tez bedzie iscie next-genowa, w moim wypadku opcja PS4 lub PC odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie lepiej było by wypuścić poprawione bad company 2 w wersji 3ki zamiast wypuszczać battlefield 4 na stary sprzęt ale EA z Dice nastawia się tylko na zysk coraz bardziej co widać po premium do bf3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba nie wiesz w jakim celu firmy takie jak Dice robią gry... nie robią tego żebyś był uśmiechnięty i szczęśliwy tylko, żeby ZAROBIĆ. Dziwisz się, że idą na zysk? Całe mnóstwo fanów BF3 kupiło Premium i oni doskonale sobie zdają z tego sprawę, że chętnych na takie rzeczy nie brakuje. Zauważ, że w większości krajów cena premium to nie ćwierć, a nawet połowa wypłaty...

Winisz ich bo chcą zarobić sprzedając swój własny produkt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś jak premium ma być wprowadzone przy każdym produkcie EA i DICE z serii battlefileda.

wcześniej raczej chyba nie myśleli o tym żeby tylko zarobić na swoim produkcie! i jeśli już poruszamy kwestie zarabiania pieniędzy to w tym przypadku

EA i Dice więcej zarabia na osobach które posiadają ps3/xbox w porównaniu do posiadaczy PC, dokładniej w przypadku bad comapny2 widać to wyraźnie.

na pc za bc2 zapłacisz mniej i dostaniesz od razu wszystko, na ps3 musisz dokupić inne mapy i dostajesz mniej opcji.

kolego sam kupiłem premium i nikogo nie winie za to że EA i Dice chce zarabiać sobie pieniadze na tym co wypuścili ale nie jestem dzieckiem.

dla mnie gry wypuszczane na ps3 takie jak battlefield3 powinny być dostosowane do ps3. więc wypuszczenie bf4 na stary sprzet jest pomyłką dla mnie.

jak lepsza gra od poprzedniej może pociągnąć na sprzecie który ledwo daje rade przy bf3? oświeć mnie? dlaczego konsola ps3 zawiesza się tylko przy bf3?

dla twojej informacji gram dość długo w battlefielda.

Edytowane przez cubeline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslicie,ze bf4 bedzie czym sie roznil od BF3 jesli uzyja tego samego silnika?

Na pc pewnie jakies nowe bajery beda,ale na konsoli..wystarczy,ze zrobia mapy pod 24 i 64 dodadza nowe bronie i frakcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie na ps3. nie bedzie wyglądać lepiej niż bf3.

chciałbym żeby wygląd tak jak oni to nakręcili

Edytowane przez cubeline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslicie,ze bf4 bedzie czym sie roznil od BF3 jesli uzyja tego samego silnika?

Na pc pewnie jakies nowe bajery beda,ale na konsoli..wystarczy,ze zrobia mapy pod 24 i 64 dodadza nowe bronie i frakcje

Na pewno zostanie uzyty Frostbite 2.0(może Frostbite 2.5 z mocnym update). Ten silnik dopiero rozwinie skrzydła na nextgenach

64 graczy na current genach? Za mala moc na takie rzeczy ewentualnie jak się z DICE coś tych staruszków wydusic to się uda mieć przynajmniej 32 graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zostanie uzyty Frostbite 2.0(może Frostbite 2.5 z mocnym update). Ten silnik dopiero rozwinie skrzydła na nextgenach

64 graczy na current genach? Za mala moc na takie rzeczy ewentualnie jak się z DICE coś tych staruszków wydusic to się uda mieć przynajmniej 32 graczy.

Mi chodzilo o 2 rodzaje map

np Kaspijska granica dla 24 graczy(mniejszy scalowany) dla graczy konsoilowych i dla PCtowcow 2 rodzaje 24 albo 64 do wyboru.

Granie na wiuekszych mapach w BF3 nie jest takie fajne,bad company 2 mial mapy pod konsole super,ale za to na PC byl syfem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś mod może podpiac ten temat(BF4 został już oficjalnie zapowiedziany ;))?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale do premiery jeszcze kupa czasu :D Ale czekam, bo MoHa nie kupie w dniu premiery, co to to nie. Z wyprzedaży na Steamie mam tyle gier, że do BF5 mi starczy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twórcy powiedzieli żeeeee....to że ten klucz dodany do Moha jest do bety Bf4 nie oznacza że w tym roku ta beta ruszy...i nie oznacza że za rok wyjdzie nowy bf...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem BF4 wyjdzie na PS4 jako pokazówka nowych możliwości next genowej konsoli. Prawdopodobnie walną lepszą grafę, większe i bardziej szczegółowe mapki z większą ilością graczy ale poza tymi "ulepszeniami" raczej żadnej rewolucji nie bedzie. Nadal będziemy kurwić na lagi i kasę którą DICE będzie od nas wyciągało przy byle okazji. Czy pojawi się COŚ nowego, co nas zaskoczy? Raczej wątpię. Wciąż będziemy mieli ten sam kotlet tyle że w ładniejszym sosie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo w sumie nie ma czego juz dodawac, chyba ze w bf4 beda wszystkie pojazdy z dodatkow ktore maja wyjsc (quady, wyrzutnia rakiet, ac 130), jakby to wszystko sie dzialo na nowej konsoli, w lepszej grafice i plynnosci oraz z przystepna iloscia graczy to by bylo zajebiscie. Ale watpie ze cos takiego bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh a ja czekam na BF:BC3, bo ta gra mnie zachwycila.

No to musisz śledzić dokładniej info w internecie bo EA dałlo komunikat że odpuszcza bc3 i skupia się na bf4 .

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to musisz śledzić dokładniej info w internecie bo EA dałlo komunikat że odpuszcza bc3 i skupia się na bf4 .

chcialem napisac, ze czekałem. mój błąd.

mam nadzieje, ze BF4 wyjdzie na PS4. Ciekawe tylko ile bedzie kosztowac gra i konsola. 2k+ pln na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialem napisac, ze czekałem. mój błąd.

mam nadzieje, ze BF4 wyjdzie na PS4. Ciekawe tylko ile bedzie kosztowac gra i konsola. 2k+ pln na pewno.

BF4 wyjdzie jeszcze na tej gen. konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro zapowiedzieli betę to prawdopodobnie na tą generację będzie nowy BF. Bo po co komu beta na konsoli, której jeszcze nie ma nawet zapowiedzianej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby był na tą konsole bo nie wiem czy nastepną kosnole będę kupował

No to już możesz odkładać, bo na bank nie wyjdzie na ps3.ps3, brzydko mówiąc, osrała by się po włączeniu bf4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×