Skocz do zawartości
Frog__PL

Injustice: Gods Among Us

Rekomendowane odpowiedzi

8612735265_42c90ac07d.jpg

Dzis wyszlo demko tej swietnie zapowiadajacej sie bijatyki ! Czy juz je ograliscie ? Jak wrazenia ? Ja wlasnie odpalam ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie walki i już wiedziałem, że gra nie dla mnie, system walki podobny do Mortal Kombat, które mi nie podeszło, a do tego postacie poruszają się strasznie ślamazarnie. Na plus pomysł z wykorzystywaniem elementów otoczenia w walce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie całkiem nieźle (zwłaszcza menu) i fajny pomysł z możliwością użycia różnych sprzętów (kontener, helikopter, cysterna) znajdujących się na arenie. Ale sam system walki strasznie archaiczny i zalatuje (jak kolega wyżej napisał) Mortalem. Hitem sprzedażowym to raczej nie zostanie - i ja raczej też temu tytułowi dziękuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hamburgery kupią, tam wszyscy sa wychowani na komiksach o superherosach. Fakt, zalatuje mortalem ale czy to wada, to może być fajna casualowa mordoklepka, uzywanie elementów otoczenia fajne, wielopoziomowe areny gdzie bohater lata i dostaje wciry od wszystkiego co się nawinie równiez chociaż po pewnym czasie bedzie to irytować. Szukam ostatnio alternatywy dla TTT2 od którego odpoczywam, gry która będzie miłą, niewymagającą tyogdni/miesięcy treningów przyjemną bitką dla rozluźnienia. Na chwilę obecną faworytem jest DoA5 ale jak Injustice stanieje szybko do około stówki to może zmienię zdanie

Gra ma polskie napisy, w sumie to bitka więc bez znaczenia ale wspominam, dla niektórych to najwazniejsze :pinch: :pinch: :pinch:

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się tam podoba. W przeciwieństwie do Tekkenów i innych DoA, Mortal mi bardzo podszedł, stąd w InJustice czuje się jak w domu (muszę dodawać, że w bijatykach jestem n00bem?). Grafika bardzo ładna, stylistyka obiecująca, Sam tytuł nie wydaje się warty 200zł, ale już 100-150zł jak najbardziej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System z MK nie jest zły, ale panowie z Netherrealm Studios mogli się trochę bardziej postarać. Coś czuje że kolejny MK będzie dosłowną kopią systemu walki "Injustice" + kilka nowinek. Co do samej gry to poczekam, aż stanieje :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wy tam widzicie system z MK to nie wiem...

Irytuje mnie natomiast troche dobór postaci - jest i Shazam! i Black Adam a nie ma Lobo? Jest Hawkgirl a nie ma Savage Hawkmana? rly?

Podobnie z zapowiedzianym DLC "Red Son" - jest skin dla Grundyego a nie ma Sowieckiego Batmana? Ktoś się tam ze swoim peniem na rozumy pozamieniał?

red_son_image2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam przeczytać komiks o tym samym tytule...bardzo dobrze wprowadza w świat gry i pokazuje czemu doszło do tego wszystkiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie wy tam widzicie system z MK to nie wiem...Irytuje mnie natomiast troche dobór postaci - jest i Shazam! i Black Adam a nie ma Lobo? Jest Hawkgirl a nie ma Savage Hawkmana? rly?Podobnie z zapowiedzianym DLC "Red Son" - jest skin dla Grundyego a nie ma Sowieckiego Batmana? Ktoś się tam ze swoim peniem na rozumy pozamieniał?red_son_image2.jpg
Sowiecki Batman, no myślałem, że pierd***ę ze śmiechu :biggrin: :biggrin: :biggrin: A ludzie śmieją się z Japońców :laugh:You made my day :rofl:

P.S. Gdzie widzimy system z MK ? To JEST MK z kilkoma dodatkami, kilkoma zmianami w systemie i innymi bohaterami. To widać i czuć od pierwszych sekund z tym demem.

Edytowane przez MarcinX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po pierwszej walce w wersji demo Batmanem wyłączyłem bezpowrotnie. Jak wykonałem ten niby kombos po naładowaniu paska na dole L2+R2 o ile pamiętam to w momencie jak zza pleców wyjechał batmobil i przeskakując go saltem do tyłu potrącał przeciwnika to myślałem ,że się zesram z beki. To już wolę zostać przy Mortal Kombat tym bardziej ,że zgadzam się z innymi co do "przypadkowego" podobieństwa systemu walki. Tragicznie zmarnowany pomysł na bijatykę opartą na superbohaterach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po pierwszej walce w wersji demo Batmanem wyłączyłem bezpowrotnie. Jak wykonałem ten niby kombos po naładowaniu paska na dole L2+R2 o ile pamiętam to w momencie jak zza pleców wyjechał batmobil i przeskakując go saltem do tyłu potrącał przeciwnika to myślałem ,że się zesram z beki. To już wolę zostać przy Mortal Kombat tym bardziej ,że zgadzam się z innymi co do "przypadkowego" podobieństwa systemu walki. Tragicznie zmarnowany pomysł na bijatykę opartą na superbohaterach.

Nie no, aż tak źle nie jest. Gra sprawia fun, ale szybko mi się znudzi tak samo jak Mortal swego czasu. Dla odstresowania się i właśnie "beki" warto zagrać. Te akcje z interakcja na arenach są świetne, szczególnie wystrzelenie z cysterny :biggrin: Kiedyś na pewno to kupię, bo takie gierki są zajebiste na szybki szpil przy piwku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W muve można kupić za 110/120 (red son) zł, bo to gra cenegi. Wystarczy skombinować sobie 50% z kompani graczy (co jest banalne) ;)

BTW. co do DLC kupując w muve edycję Red SON nie dostaniemy skórek Arkham City - pytałem.

Edytowane przez pan_satyros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zagralem w full wersje i powiem wam ze odetchnalem z ulga ufff. Po ograniu dema sie strasznie zniechecilem bo jakies molowate mi sie wydawalo i bez dynamiki. Grafika tez nie do konca mi cos pasowalo. Ale albo mi sie tylko wydaje ale w wersji full poprawili i jedno i drugie. Kombosy fajnie sie robi, i jest sporo opcji. Przelecialem samouczka ale wszystkiego nie zapamietalem. Ale czuje ze bedzie sporo zabawy przy tym tytule. Mojej polowce tez sie spodobalo heh takze bedziemy walczyc ;) A co do batmobila to nie wiem czemu was on jakos drazni. W MK tez bylo fatality z nadjezdzajacym autem o wiele innych bardziej wywolujacych smiech rzeczy... Zreszta to gra z fikcyjnymi superbohaterami wiec co tam ma byc jakiegos special realnego ? Wlasnie na odwrot ;) Dla mnie gierka na plus,szczegolnie za to ze mamy te interakcje z otoczeniem, przelatywanie miedzy lewelami i kombosy dzieki temu bardzo fajne mozna kombinowac. Polecam zagrac w fulla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w Mortala, ale grałem w beznadziejny crap jakim jest Tekken 6 mimo to nie zniechęciłem się do tego gatunku i jutro powinien dotrzeć Injustice. Grał ktoś jeszcze w tą grę? Jak wrażenia? Gameplaye wyglądają obiecująco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda że granie po sieci leży i kwiczy

Nieprawa. Jest sporo lepiej od Mortala w tej kwestii. Zresztą wczoraj było sporo streamów na Twichu i ludzie sobie chwalili. (PL i ANG)

Ja dziś sprawdzę - czekam na kuriera.

/edit

Doszło - steelbook jest przepiękny :) Błyszczący, pomalowany metalicznymi odcieniami farby.

Zdecydowanie za 120 zł było warto.

Edytowane przez pan_satyros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do usunięcia

Edytowane przez jets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem 3h i jest dobrze, lecz nie idealnie. W stosunku do mortala system walki w Injustice jest nieco bardziej irytujący poprzez długawe i monotonne animacje. Ok za pierwszym razem jest wow, ale gdy widzimy to 10 raz zaczyna nużyć. Szczególnie, że w przeciwieństwie do mortalowych są częstsze, trwają dłużej, a każda postać ma tylko jedną. Sam system to właściwie mortal 1.5. Dodano ciosy elementami otoczenia, które można aktywować wciskając R1 (stojąc przy takim miejscu). Użycie otoczenia jest delikatnie zróżnicowane w zależności od postaci, jaką gramy np. Salomon potrafi rzucić samochodem, a Batman (z racji mniejszej siły) użyje go do wybicia się za przeciwnika.

Wachlarz ciosów jest podobny do mortalowego, zarówno pod względem ilości, jak i efektu działania.

Postacie są zróżnicowane, co czuje się podczas gry. Ich balans wymaga jednak kilku szlifów, bo są pojedynki do zrobienia na raz, a są takie które powtarzałem i 5x.

Areny są zaprojektowane pomysłowo i bitwy dają wielką frajdę. Jest to zdecydowanie jedna z najbardziej efektownych bijatyk.

Dla fana DC must have, dla fana mortala i sympatyka postaci DC również. Reszta powinna się zastanowić, lub tak jak ja próbować kupić z rabatem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pan_satyros, ale gdzie są wady, bo to co piszesz to dla mnie tylko zalety. Czytałem recenzje i właściwie każdy pisze, że gra super i w ogóle, ale ocena końcowa to przeważnie okolice 8/10. Trochę dziwne.

Edytowane przez jets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pan_satyros, ale gdzie są wady, bo to co piszesz to dla mnie tylko zalety. Czytałem recenzje i właściwie każdy pisze, że gra super i wogóle, ale ocena końcowa to przeważnie okolice 8/10. Trochę dziwne.

To tylko moje wrażenia. To co już na początku uderza na plus i na minus :).

Gra zasługuje moim zdaniem na solidne 8+, a dla fanów DC pewnie i 9.

Jednakże jeśli ktoś nie lubi "drewnianego"systemu walki znanego z mortala, nie polubi też Injustice.

Ja Mortala uwielbiam dlatego kupiłem Injustice mimo, że uniwersum DC znam na jedynie pobieżnie.

Gdybym miał wypisać suche subiektywne minusy to: skoki poziomu trudności (problem z balansem), spora odtwórczość w stosunku do mortala, mierna i dziurawa PL wersja, LOBO w dlc (hehe to półżartem, bo uwielbiam Lobo), sporo długich animacji które po entej walce mogą zacząć irytować, niepotrzebne i słabo wykonane minigry.

Jak sam widzisz większość minusów to drobiazgi, które dotyczą jedynie mojego podejścia do gry.

Warto sprawdzić demo. W grze dostajemy to samo tylko w większej i bardziej zróżnicowanej ilości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko moje wrażenia. To co już na początku uderza na plus i na minus :).

Gra zasługuje moim zdaniem na solidne 8+, a dla fanów DC pewnie i 9.

Jednakże jeśli ktoś nie lubi "drewnianego"systemu walki znanego z mortala, nie polubi też Injustice.

Ja Mortala uwielbiam dlatego kupiłem Injustice mimo, że uniwersum DC znam na jedynie pobieżnie.

Gdybym miał wypisać suche subiektywne minusy to: skoki poziomu trudności (problem z balansem), spora odtwórczość w stosunku do mortala, mierna i dziurawa PL wersja, LOBO w dlc (hehe to półżartem, bo uwielbiam Lobo), sporo długich animacji które po entej walce mogą zacząć irytować, niepotrzebne i słabo wykonane minigry.

Jak sam widzisz większość minusów to drobiazgi, które dotyczą jedynie mojego podejścia do gry.

Warto sprawdzić demo. W grze dostajemy to samo tylko w większej i bardziej zróżnicowanej ilości.

Jestem fanem DC więc czuję się spokojniejszy. Plusem jest też podobno fabuła, która poprostu jest i to nie jakaś ułomna. System walki ten drewniany mi bardzo odpowiada, bo grałem w demo i.... dla mnie czad. Ogramy zobaczymy może coś skrobnę jak ogram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety fabuła jest fajna ale ułomnie pokazana...jak w większości bijatyk...jeżeli czytałeś komiks który był prequelem do gry to poczujesz się bardzo rozczarowany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pograłem chwilkę (2-3 godz.), ale i po tym czasie ponownie stwierdzam, że recenzjami to się więcej sugerował chyba już nie będe. Wyczucie czasu? Niewiem co to. Nareszcie zrobili bijatykę w którą chce się grać i nie jest ona tylko dla co dziwniejszych Japończyków. A tak w skrócie to w przerwie gry jest głód tej gry dlatego więcej napiszę niewiem kiedy ;).

Edytowane przez jets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Superbohaterowie + bijatyka = mieszanka nie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest teraz, nie interesuję się za bardzo ale w latach 90 komiksy Marvela przebijały popularnością DC. W sumie wychowałem się na komiksach o superbohaterach ale zdecydowanie tych z Marvela, głównie X-Men i chętnie bym zobaczył taką bijatykę z mutantami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×