Skocz do zawartości
Frog__PL

Injustice: Gods Among Us

Rekomendowane odpowiedzi

Po nieco dłuższym ograniu kilku postaci zaczyna mi doskwierać irytujący brak balansu. Na poziomie trudnym, walcząc z AI 3/4 ruchów kierowanych przez konsolę postaci to spamowanie trudnych do zablokowania chwytów specjalnych. W tej kwestii przoduje Salomon z jego serią łamań, które dodają mu tym samym zdrowia lub siły. Podobnie Joker i jego łom, Raven z jej ciosem unieruchamiającym nas na odległość oraz Sinestro z podobnym. Są to również 4 postacie, które najczęściej spotykam w walkach online.

Do grania kanapowego gra jest idealna, jednak singiel dużo bardziej podobał mi się w Mortalu.

Edytowane przez pan_satyros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z balansem jeszcze nie wiem jak jest, ale multi to leży i kwiczy. Gracze rankingowi wyszukują się w nieskończoność, albo może zwyczajnie nie ma z kim grać? Po efektownym początku powoli wkrada się znużenie. Singiel jak ktoś lubi bijatyki jest całkiem niezły i do zrobienia jest dużo i w miarę przyjemnego kontentu. Multi póki co dla mnie nie istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś próbowałem pograć w multi - dno, czekanie po kilka minut, a gracze jak już się trafią spamują jeden najsilniejszy cios danej postaci. Coraz mniej mi się ta gra podoba. Dzień lub dwa i idzie na Allegro. Stary dobry Mortal wyszedł im 10x lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie do was, gra ma OP? Bo lubię bijatyki, MK mi się podoba i gram do dziś przez sieć raz na jakiś czas, no ale raczej kupie z drugiej ręki, dlatego też interesuje mnie czy Injustice posiada passa, z góry dzięki za odpowiedź. Miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie do was, gra ma OP? Bo lubię bijatyki, MK mi się podoba i gram do dziś przez sieć raz na jakiś czas, no ale raczej kupie z drugiej ręki, dlatego też interesuje mnie czy Injustice posiada passa, z góry dzięki za odpowiedź. Miłego dnia.

Nie, gra nie posiada OP.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejde aby ostrzec....okolo 100 walk online za mna... ale to jest sllllabe.... gdyby nie to ze przyjaciel z ktorym robimy wspolnie zakupy na psn kupil to sam bo sie napalil przez co mam za free, kijem bym nie dotknal... ugrzeczniome mk ( ktory juzmsam w sobie jako bijatyka systemowo byla srednia) dla ubogich... postaci malo i sa bezplciowe, system ssie kule a casualowosc wychodzi z kazdej strony... slab3 story, slabe multi, slaby design dckowcow (aqaman wyglada jak debil, animacja postaci ssie a liczba ciosow = kedna reka lei z tekkena... ostrzegam brac na wlasna odpowiedzialnosc... dla mnie max 5+/10. a oceniam jako spory maniak bijatyk ltory praktycznie kazda bierze na premiere...

casualowi mortalowcy nkech zostana przy smoczej serii,

tekkenowcy niech dalej juggluja na potege

a streetowcy puszczaja ultry i haodukeny...

tu za wiele nie znajdziecie...

Edytowane przez zdun
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejde aby ostrzec....okolo 100 walk online za mna... ale to jest sllllabe.... gdyby nie to ze przyjaciel z ktorym robimy wspolnie zakupy na psn kupil to sam bo sie napalil przez co mam za free, kijem bym nie dotknal... ugrzeczniome mk ( ktory juzmsam w sobie jako bijatyka systemowo byla srednia) dla ubogich... postaci malo i sa bezplciowe, system ssie kule a casualowosc wychodzi z kazdej strony... slab3 story, slabe multi, slaby design dckowcow (aqaman wyglada jak debil, animacja postaci ssie a liczba ciosow = kedna reka lei z tekkena... ostrzegam brac na wlasna odpowiedzialnosc... dla mnie max 5+/10. a oceniam jako spory maniak bijatyk ltory praktycznie kazda bierze na premiere...

casualowi mortalowcy nkech zostana przy smoczej serii,

tekkenowcy niech dalej juggluja na potege

a streetowcy puszczaja ultry i haodukeny...

tu za wiele nie znajdziecie...

Idealne podsumowanie Zdun!!! Dzięki! Miałem rano do Nintusia jechać , ale po twojej opinii rezygnuję. Wezme pudełkowego Mortala chyba bo mi w cyfrowej Multi nie śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja też sprzedałem już swoją. Recenzenci się zachwycają, a na forum cisza, jak makiem zasiał...

Gra po dłuższym ograniu jest niestety nudna, postacie bez balansu, areny mało zróżnicowane i szybko się nudzą, multi leży, a jak się uda wejść to zazwyczaj walka spamowana 1 atakiem ..., ciosów niby sporo, ale używa się zaledwie kilku, walka z AI nie ma większego sensu (hard i wyżej), bo przeciwnik spamuje tylko przegięte ciosy danej postaci w nieludzkim zazwyczaj tempie.

Piszę to również jako fan Mortala.

Jedyny sensowny target tej gry to (jak dla mnie) fani DC nastawieni na kanapowe rozgrywki.

Edytowane przez pan_satyros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na tej wyprzedaży w biedronce i muszę powiedzieć że póki co jestem zadowolony. Choć Mortal chyba podobał mi się bardziej głównie ze względu na klimat i uniwersum to tutaj też gra mi się dobrze. Co prawda dużo bardziej znam i cenię sobie uniwersum Marvela ale jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza. Trochę mechanik na plus jak możliwość wykorzystywana elementów otoczenia czy przebijanie na mapach. Póki co fabuła wydaje się ciekawa choć dopiero jestem na 4 rozdziale i ciężko coś tak naprawdę powiedzieć bo jeszcze się dobrze nie rozkręciła. Na minus na pewno błędy w tłumaczeniu. Za te 39 zł uważam że było warto. Czy dałbym więcej? Za Mortala pewnie tak za Injustice raczej nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu ograłem główny wątek i kurde...całkiem fajnie to wyglądało i trzymało się kupy. Wiadomo, że to żadne super fabuły z super bohaterami się nie zdarzają, ale tu akurat mi się podobało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×