Skocz do zawartości
Patricko

Saints Row IV

Rekomendowane odpowiedzi

IT8njAC.jpg

Pod względem fabularnym gra stanowi bezpośrednią kontynuację trzeciej części i jej akcja rozpoczyna się dokładnie tam, gdzie zakończyła się kampania "podstawki". Żądny władzy kosmita Zinyak przygotowuje swoją armadę do inwazji na Ziemię, pragnąć posiąść jej surowce i kobiety. Zagrozić realizacji jego planów może jedynie gang Third Street Saints. Dlatego obcy generał chcąc zagwarantować sobie zwycięstwo porwał przywódcę grupy (w tej roli występuje gracz) i uwięził go wewnątrz wirtualnej symulacji miasta Steelport. Ta komputerowa lokacja z pozoru przypomina pierwowzór, ale jednocześnie została tak zaprojektowana, aby uczynić naszego bohatera niewolnikiem. My oczywiście mamy zupełnie inne plany.

Gra oferuje rozbudowaną kampanię, na którą składa się potężny zestaw misji, zarówno tych należących do głównego wątku fabularnego, jak i zadań pobocznych. Podstawowe mechanizmy rozgrywki w większości pozostały takie same jak w poprzednich odsłonach, z jednym niezwykle istotnym wyjątkiem – kontrolowany przez gracza bohater posiada teraz szereg supermocy. Nasza postać obdarzona została m.in. nadludzką siłą oraz prędkością, jak również umiejętnością gigantycznych skoków. W znaczącym stopniu zmienia to możliwości rozgrywki i pozwala na jeszcze bardziej szaloną zabawę oraz większą demolkę.

Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=18343

Premiera: 23 Sierpnia 2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trójkę dopiero niedawno zacząłem ogrywać i dla mnie jest grą genialną, w sam raz na odstresowanie się, czerpie z niej więcej fanu niż z GTA tak więc czekam na kolejną część :banana: Mam nadzieję, że tak jak w trójce będzie można stworzyć własną postać. No i ciekawe jak wyjdzie to połączenie gansgterki z kosmitami, liczę na kolejną porcje absurdalnego humoru :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własną postać tworzyło się chyba w każdej części. Więc tutaj też pewnie znajdziemy takia rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie w koncu na PS3 czy nie, bo na jednej stronie czytalem ze bedzie tylko na PS3 na innej ze bedzie na PS3 i PS4 a ostatnio ze jednak nie bedzie na PS3 ... Wiec wie ktos jak to jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rodzimy dystrybutor Saints Row IV - Cenega - poinformował, że gra pojawi się u nas na blaszakach w polskiej wersji językowej. Ponadto w standardowej cenie otrzymamy trzy dodatki.
Głupio byłoby psuć wysiłki doborowej obsady, więc zgodnie ze zdrowym rozsądkiem Saints Row IV na PC zostanie zlokalizowane kinowo - angielski dubbing, polskie napisy (choć można pozostać przy oryginale, jak kto woli). Wersje konsolowe na naszym rynku będą dostępne w wersji angielskiej.
 
Ponadto cały nakład gry ukaże się w edycji Commander in Chief w standardowej cenie, co oznacza, że nie męcząc portfela nabywcy dostaną poza grą trzy bardzo patriotyczne rozszerzenia. Jest to kostium wujka Sama, pokręcona broń 'Merica oraz myśliwiec Screaming Eagle. Bonusy ukażą się w każdej pecetowej kopii gry. Otrzymają je także osoby, które kupią premierowe wydanie na PlayStation 3 i Xboksa 360, choć tutaj o szczegóły trzeba dopytać sprzedawców.
 
Premiera 23 sierpnia
 
 

 

CENĘDZA

 

Oczywiście jak CDProjekt wydawał Saints Rowa 3 to byl po Polsku również na konsolach

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie w koncu na PS3 czy nie, bo na jednej stronie czytalem ze bedzie tylko na PS3 na innej ze bedzie na PS3 i PS4 a ostatnio ze jednak nie bedzie na PS3 ... Wiec wie ktos jak to jest ?

 

Będzie, już nawet pre-order jest.

http://www.ultima.pl/saints_row_iv/i14097/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CENĘDZA

 

Oczywiście jak CDProjekt wydawał Saints Rowa 3 to byl po Polsku również na konsolach

 

Dlatego już mi się odechciało. Pogram jeśli dostanę na plusa, albo jak będzie jakaś wyprzedaż za granicą. Na pewno nie dam tym ... zarobić. Jest tyle możliwości by jednak wpakować tą polonizację np. w postaci łatki jak w MP 3, ale im się po prostu nie chce, idą na łatwiznę i jak zwykle cenega olewa konsolowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego już mi się odechciało. Pogram jeśli dostanę na plusa, albo jak będzie jakaś wyprzedaż za granicą. Na pewno nie dam tym ... zarobić. Jest tyle możliwości by jednak wpakować tą polonizację np. w postaci łatki jak w MP 3, ale im się po prostu nie chce, idą na łatwiznę i jak zwykle cenega olewa konsolowców.

 

No spoko łatka,ale wiesz ile przy tym było problemów? I po jakim czasie ta łatka wylądowała? :)

 

Cenędza już drugi raz łatki polonizacyjnej nie wyda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cenega jak zwykle...

 

bardzo jestem ciekawy jaki powód ma gracz by kupić SR4 konsolowe z PL dystrubucji skoro zapewne taniej będzie kupić z UK a zawartość taka sama,,,

 

nie ma to jak cdprojekt..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wspominając że na łatkę PL do MP3 czekaliśmy 13 tygodni zamiast obiecanych kilku :P

 

No tak ale jest. Ja bym chetnie poczekał. Gra trochę stanieje i będzie po polsku. Nie wydam 229 zł na grę po ang, zważywszy na to, że na PC jest po polsku. Dlatego jak już się napalę to na pewno nie kupię od polskiego wydawcy. O nie ,nie dam im za takie chamstwo zarobić. A ściągnięcie za granicy pewnie wyjdzie mnie tyle samo jak nie taniej. I radzę to zrobić każdemu konsolowcowi. Pokażmy portfelem, że nie można nas w ch... robić!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są też gracze którym polska wersja zwisa i powiewa, osobiście biorę gdy tylko będzie wiadomo czy gra nie jest słaba.

Trzecia część wciągnęła mnie od pierwszych minut, tutaj liczę na to samo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W SR3 grałem na PC jakiś rok temu i skończyłem,ale teraz przypominam sobie na PS3 :) Gra genialna ,absurdalna ,ale o to chodzi ,aby oderwać się od sztywnych fabuł i dać trochę popracować fantazji :D Oczywiście czekam na IV . Nie grałem nigdy w 1 ,ale ponoć SR2 też był kontynuacją SR1 ,więc historia dalej się toczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam nad kupnem SR4 bo w tym samy czasie ma się pojawić Kiler is Dead , więc jest co wybierać . W gre się i tak zaopatrzę bo lubię to serię od pierwszej części , a ta będzie chyba najlepsza z wszystkich . Do tego ma powrócić Johny Gat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są też gracze którym polska wersja zwisa i powiewa, osobiście biorę gdy tylko będzie wiadomo czy gra nie jest słaba.

Trzecia część wciągnęła mnie od pierwszych minut, tutaj liczę na to samo.

 

Dlatego ten kraj sie nie rozwija. Bo polakom wszystko zwisa i powiewa. Zamiast dążyć do tego, żeby każdy produkt był w rodzimym języku to nasze polskie społeczeństwo jeszcze to neguje.

To kup na PC :P

Rozbawię cię. Mój komputer stacjonarny pamięta jeszcze rok 2003, laptop 2009, a notbook się nie nadaje :). Komputer mam do pracy, internetu itp. Ewentualnie do popykania w jakieś klasyki. Konsola to jest mój jesdyny pokarm growy. :D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ten kraj sie nie rozwija. Bo polakom wszystko zwisa i powiewa. Zamiast dążyć do tego, żeby każdy produkt był w rodzimym języku to nasze polskie społeczeństwo jeszcze to neguje.

 

Myślę jednak, że słaba sprzedaż w porównaniu do zachodu ma większy wpływ na wygląd rodzimego rynku gier.

Nie uważam, że brak wymogu aby gra posiadała wersję PL jest olewactwem, uważałem w szkole na lekcja angielskiego i teraz nie mam najmniejszych problemów w posługiwaniem się nim.

Dlatego też wersja PL 'zwisa mi i powiewa', gdyż nic nie stracę z doznania jeśli gra jest po angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz problem z językiem ojczystym, którym nie potrafisz posługiwać się pisząc tekst z kilkoma zadaniami złożonymi. Trzeba było uważać na lekcji polskiego. Może lepiej zrobisz pisząc po angielsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę jednak, że słaba sprzedaż w porównaniu do zachodu ma większy wpływ na wygląd rodzimego rynku gier.

Nie uważam, że brak wymogu aby gra posiadała wersję PL jest olewactwem, uważałem w szkole na lekcja angielskiego i teraz nie mam najmniejszych problemów w posługiwaniem się nim.

Dlatego też wersja PL 'zwisa mi i powiewa', gdyż nic nie stracę z doznania jeśli gra jest po angielsku.

Naprawde irytujace komentarze. Typowo polskie samolubne podejscie. Wkurzajacy komentarz o nauco w szkole. Tu tez chodzi o sam fakt, jak cos kupuje w polsce MA do cholery byc po polsku.,

Edytowane przez robert163

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Naprawde irytujace komentarze. Typowo polskie samolubne podejscie. Wkurzajacy komentarz o nauco w szkole. Tu tez chodzi o sam fakt, jak cos kupuje w polsce MA do cholery byc po polsku.,

 

Typowe polskie roszczeniowe podejście. Wkurzający komentarz o tym co do cholery ma być.

Rynek jest wolny i to producent oraz wydawca decydują, co w jakim języku będzie sprzedawane. To jest ich prawo i nic Tobie do tego. Nie podoba się produkt, który ktoś Ci oferuje? Głosujesz swoim portfelem i nie kupujesz go. Problem rozwiązany. Wyjątku dla Waszej małej grupki nikt robić nie będzie. Śmieszy mnie, że są jeszcze ludzie, którzy nie umieją tego zaakceptować, sorry.

 

Masz problem z językiem ojczystym, którym się nie potrafisz posługiwać, pisząc tekst z kilkoma zadaniami złożonymi. Trzeba było uważać na lekcji polskiego. Może lepiej zrobisz, pisząc po angielsku?

Nesh ze swoimi mądrościami atakuje po raz kolejny. Ty natomiast nie potrafisz napisać poprawnie nawet jednego zdania złożonego, Panie Językoznawco.

Fixed for you.

 

Dla mnie brak lokalizacji jest również bardziej dobrą wiadomością, niż złą. Generalnie mi to powiewa tak długo, jak długo istnieje możliwość wyboru języka (wtedy wszyscy wygrywają), ale dzięki całkowitemu brakowi jakiejkolwiek lokalizacji mam pewność, że będę potraktowany jak zachodni gracz, a polski dystrybutor nic nie spier**** z łatkami, wersjami, regionami, trofeami i kompatybilnością DLC. A sfrustrowanym komuchom polecam choć spróbować zrozumieć, że mamy kapitalizm, w którym nie robi się nic, co nie przynosi wystarczająco dużo kasy. Nie tylko w tej branży.

Edytowane przez Siriondel
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siriondel ty mi tu z komuchem nie wyjezdzaj. Poza tym ty nie jestes traktowany jak zachodni gracz, bo tam kazda gra jest lokalizowana. Co do roszczen, zaloze sie, ze jak niemiec nie dostalby SR IV po niemiecku to by tego nie kupil.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dla mnie brak lokalizacji jest również bardziej dobrą wiadomością, niż złą. Generalnie mi to powiewa tak długo, jak długo istnieje możliwość wyboru języka (wtedy wszyscy wygrywają), ale dzięki całkowitemu brakowi jakiejkolwiek lokalizacji mam pewność, że będę potraktowany jak zachodni gracz, a polski dystrybutor nic nie spier**** z łatkami, wersjami, regionami, trofeami i kompatybilnością DLC. 

Amen

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SR3 jest bardzo fajne, zobaczymy jaka będzie czwóreczka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×