Skocz do zawartości
Patricko

Saints Row IV

Rekomendowane odpowiedzi

W tym czyms co nazywa sie demem mozna stworzyc tylko swoja postac ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie samo demko było przy okazji SR3, nazywało się chyba Initiation Station. Moim zdaniem dobra sprawa, już przeniosłem swoja postać z trójeczki i lekko ją podrasowałem, do tego można zobaczyć, jakie nowe elementy personalizacji doszły. I niestety jest ich bardzo niewiele i wrażenia specjalnego nie robią, mam tylko nadzieję, że pełna wersja zaoferuje więcej. Mogli IMO też poprawić trochę tę personalizację, wprowadzić nakładanie się elementów czy coś. A tu nic, zero. Ogólnie to czuję, że zawirowania z bankructwem THQ odbiły się na procesie produkcyjnym i gdyby nie to, mogło być lepiej. Rozumiem jak najbardziej przesuwanie granicy absurdu do granic możliwości i dodawanie nowości, ale oprócz tego fajnie jest, jak poprawiane i ulepszane są stare elementy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby dodali coś jeszcze. Możliwość nakładania różnych elementów stroju była w dwójce (można było wybrać np. koszulkę, bluzę i jakąś kurtkę, nawet skarpetki można było zmieniać). Nie wiedzieć czemu w trzeciej części usunęli sporo ciekawych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do polskich wersji gier. Jak nie ma Pl wersji to fakt trochę szkoda bo zawsze milej się gra z Pl napisami,ale nie będe kupował gry(mimo że zapowiada się swietnie) bo nie PL wersji. Najgłupszy argument jaki słyszałem

 

Saints Rowa 4 kupie na Amazonie.co.uk żeby nie dać zarobić Cenędze za brak PL wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=660297

 

  • PS3 has 960x720 resolution with QAA resulting in a soft look
  • Xbox 360 has native 720p along with 2x MSAA resulting in a far better IQ than PS3
  • The core artwork remains the same between both version of the game
  • Alpha buffers are rendered in a lower resolution on PS3
  • Xbox 360 has better AF and aggressive level of streaming compared to PS3
  • Game runs with unlocked frame rate and no vsync on both platforms
  • Cutscenes run with vsync engaged on both platforms
  • Xbox 360 version has the option to toggle Vsyn Off/On in Options menu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Dzięki za info. Wyjaśnia się, dlaczego SR4 jest najgorzej wyglądającą grą na PS3, jaką widziałem od jakichś dwóch lat. Po prostu tragedia, w połączeniu z rozdziałką to już dno totalne. Jeżeli twórcy liczyli, że QAA im to zamaskuje, to się przeliczyli. A sytuacja podwójnie głupia, bo SR3 na PS3 przecież biło na łeb wersję na X-klocka, graficznie i wydajnościowo.

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam przegrane w najnowsze Saints Row 10 godzin, liznąłem juz ok. 2/5 wątku fabularnego, większość czasu zajmuję się subquestami i misjami pobocznymi.

Jaka gra? Gra jest świetna, stare dobre Saints Row. Na tym samym silniku, przez niektórych może być nazywane odgrzewanym kotletem ale wiecie co... wogóle to nie przeszkadza. Jak większość polskich serwisów twierdzi, ta gra jest po prostu FUN. Tona misji pobocznych, znajdzki, humor lepszy od tego klozetowatego w Saints Row The Third.

Ta gra wciąga tak bardzo, że pomimo tego że obiecałem sobie że rozegram tylko Prolog a potem zacznę najnowszego Splinter Cell'a a w rzeczywistosci Blacklist lezy sobie teraz na polce (lub na dysku, wersja digital ;) ) a ja zagrywam w Saints Row, planuję nawet platynkę,

Naprawdę, może dla wachających się, poczekajcie aż stanieje do ok. 150 zł. Ale grę serdecznie polecam, nie jest może to kandydat to gry roku, ani nawet sandboxa roku (Watch Dogs, Assassins Creed 4 oraz przede wszystkim, GTA 5 na horyzoncie) ale gra naprawde potrafi umilić czas przez ten mięsisty gameplay.

Serdecznie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem ja w czwartek i dzisiaj rano ja skonczylem, i powiem wam ze sie zawiodlem. Gra poprostu nie byla tak dobra jak oczekiwalem wedlug mnie 3 czesc byla o wiele lepsza, a tutaj prawie wszystko to sammo bylo, mapa ta sama, wiekzosc misji pobocznych tez. Spodziewalem sie po tej grze o wiele wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, lekko podrasuje swoja wypowiedz... Gra je

st miesista, pelna humoru ale... Jest po prosti.za krotka jak na sandboxa... Przejecie calej,mapy I przedarcie sie przez watek glowny I wszystkie subquesty zajelo mi,marne 18 godzin co, w porownaniu do najnowszego GTA V bedzie najprawdopodobniej kiepskim wynikem... Kupic jak stanieje... Ja wracam do Blacklista ktory pomimo tego ze jest gra kompletnie inna to... Po proatu nie rozczarowuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saints row 4 skonczylem wczoraj

grałemtroche naprędce ale ta gra jest cała naprędce ....

fabuła jest głupia . caly design gry to pozostałość po 3 części , ja liczylem na zmianę choćby palety barw, bardzo czesto mozna odczuć ze to jest faktycznie rozwiniecie pomysłów z DLC ( dominatrix).
i niestety bez nowych pomysłów , misje ala metal gear solid , lub granie  w 8 bitowe SR to dla mnie koszmar. Moce itd to kopia Prototype.

są i plusy ale w ogólnym rozrachunku myślę jest ich mniej , gra do ogrania na szybkiego i zapomnienia.

3 część była o wiele lepsza , niczego nie naśladowała



 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupować, ale gra nie ma nawet napisów PL więc raczej odpuszczam. A szkoda bo trójka była dal mnie genialna. Pecetowcy napisy polskie dostali, konsole jak zwykle olane przez polskiego dystrybutora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po skończeniu wątku głównego stwierdzam, że trzecia część była lepsza. W tej części miałem "przyjemność" spotkania się ze spadkami FPS'ów, szczególnie gdy leciałem UFO (czy czymś podobnym) pomiędzy budynkami. Nie wyglądało to zbyt fajnie.

 

Plusy :

- Dubstep Gun (ciekawa maszynka, nie widziałem wcześniej czegoś takiego :biggrin:)

- Umiejętności pasywne (Super skok, super bieg - dzięki temu przemieszczanie się z jednego miejsca do drugiego było dużo szybsze. Był też atak z powietrza, i jakaś tarcza, lecz z tego korzystałem bardzo rzadko, atak z powietrza boostowałem tylko dla trofeum)

- Umiejętności aktywne (Zamrożenie, podpalenie, kontrola umysłu, telekineza, tąpnięcie, buff - bardzo przydatne umiejętności podczas walki)

- Hackowanie sklepów - w "trójce" można było od razu kupować np. bronie, ale w tej części sklep trzeba najpierw shackować.

 

Minusy :

- znajdźki (jest ich ponad tysiąc, wprawdzie są łatwe do znalezienia (często są na dachach budynków), ale sam fakt, że ta ilość jest bardzo duża. Data Clusters służą do rozwinięcia umiejętności (jest ich 1255), natomiast Audio Logi nie mają żadnego znaczenia na rozwój postaci).

- spadki FPS'ów

 

Zostało mi kilka trofeów do platyny, platyna jest równie łatwa jak sama gra, tylko wymaga dużo czasu (40h w symulacji, czas spędzony na statku się nie liczy)

Edytowane przez crix15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabralem sie za SR IV - Trojka mi podeszla, w IV mam wedle save 20% ukonczenia. I chyba nie bede odkrywczy SR3 podobal mi sie bardziej.

Tutaj jakos moce mnie nie powalaja, graficznie az musialem odpalic dowolna inna gra na PS3 bo nie dawlem wiary ze gra moze byc tak brzydka.

Brzydote jeszcze poglebia meczace oczy migotanie tekstur - celowe bo to niby symulacja ktora musimy rozwalac od srodka... ale to masakra jakas.

 

zaczalem to pewnie skoncze... nie spodziewalem sie za wiele - bo SR4 zaczelo jako dodatek do SR3 (to tlumaczy ta sama mape) ale potem rozbudowali i Deep Silver zamiast puscic to jako dodatek wymyslil ze jednak zrobia z tego pelna gre, w 3ce mialem fun tutaj jakos jest plasko nijako i ogolnie ponizej przecietnosci.

Szczerze gre kupilem nowke i lezala  na polce za 25pln i to chyba jedyne co mnie pociesza... pewnie jeszcze polowe z tego odzyskam jesli ktos bedzie chcial to kupic :24_stuck_out_tongue:

 

Wcale sie nie dziwie ze watek umarl majac 2 strony.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×