Skocz do zawartości
INKOGNITO

Batman: Arkham Origins

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak wy, ale ja się jaram maksymalnie !

INFO :

Amerykański magazyn „Game Informer” ujawnił swoją majową okładkę, na której wylądowała gra… Batman: Arkham Origins!

Trzecia produkcja w tej serii cofnie nas w czasie i zaprezentuje wydarzenia, które miały miejsce wiele lat przed Arkham Asylum i Arkham City. Zobaczymy jak młody i niezbyt doświadczony Mroczny Rycerz po raz pierwszy zmierzył się ze złoczyńcami z Gotham. Na jego drodze stanie m.in. Deathstroke.

Deweloperem tej odsłony jest Warner Bros. Games Montreal, a nie Rocksteady. Nowa ekipa podobno jednak otrzymała pełny dostęp do narzędzi poprzedników, w tym do zmodyfikowanego silnika Unreal Engine. Na dyrektora kreatywnego wyznaczono Erica Holmesa, który na swoim koncie ma The Incredible Hulk: Ultimate Destruction oraz Prototype.

Premiera 25 października na Wii U, Playstation 3, Xbox 360 oraz PC.

Jak na razie nic nie wiadomo o next-genach

Jeśli to prequel “bats” będzie umiał mniej – co powiecie na taką ewolucję wsteczną?;)

Jest i mała zapowiedź video :)

Dodał ONE :

Wczoraj doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi Batman: Arkham Origins, a już dzisiaj do Sieci trafiła cała masa konkretnych informacji na temat tej produkcji. Ekipa Warner Bros. Montreal zdaje się wiedzieć, co robi, a wprowadzone przez nią zmiany są na tyle subtelne, że powinny przypaść do gustu nawet ortodoksyjnym fanom poprzednich Batmanów.

- Akcja gry rozgrywa się w Wigilię we wczesnej fazie kariery Batmana, jeszcze przed wydarzeniami opowiedzianymi w Arkham Asylum oraz Arkham City. Inspirację dla twórców stanowiły Batman: Year One oraz Legends of the Dark Knight.

- Fabuła kręci się wokół Black Mask, który wyznacza nagrodę za głowę Batmana. Zabójcy i inni złoczyńcy z całego uniwersum DC przybywają do Gotham, by zrealizować to zadanie i tym samym dorobić się prawdziwej fortuny.

- Batman musi stawić czoła każdemu z nich, dowiedzieć się, dlaczego Black Mask chce jego głowy oraz udowodnić policji, że jest po jej stronie.

- Warner Bros. Montreal wykorzystało Batman: Arkham City - Armored Edition dla Wii U, by zaznajomić się z technologią Rocksteady.

- Dyrektorem kreatywnym projektu został Eric Holmes, który wcześniej był głównym projektantem The Incredible Hulk: Ultimate Destruction, a także uczestniczył w procesie produkcyjnym Transformers: Megatron Origins. Pracował również w Epic Games, więc silnik Unreal Engine powinien mieć w małym palcu.

- Rocksteady Studios służy nowym deweloperom radą w kwestiach technologii, mechaniki i silnika.

-Zaprezentowanie nam młodszego Batmana pozwoliło deweloperom "odświeżyć bohaterów, odświeżyć pomysły, odświeżyć dynamikę pomiędzy Batmanem i innymi bohaterami oraz odświeżyć świat".

Batman nie jest jeszcze bohaterem, którego znają fani (cokolwiek to znaczy).

- Demo, które mogli zobaczyć redaktorzy Game Informera, rozpoczyna się po około godzinie właściwej gry. Jest Wigilia, Gotham jest ozdobione światełkami choinkowymi i nie zostało jeszcze zamienione w zurbanizowane więzienie.

- Deweloperzy nie chcieli zbytnio grzebać w systemie walki, gdyż "nie wymagał on naprawy". Niemniej jednak, rozbudowali go o nowe rozwiązania.

- System The Dark Knight pozwolił na zaimplementowanie wyzwań bezpośrednio do rozgrywki, które, jeśli będziemy chcieli, nauczą nas walki oraz skradania (stawiane przed nami wyzwania będą charakteryzować się rosnącym poziomem trudności). Ukończenie ich zaowocuje dodatkowymi punktami doświadczenia oraz ulepszeniami dla naszego bohatera.

- Mimo wszystko w grze pojawią się również standardowe wyzwania.

- W grze pojawią się nowi przeciwnicy, co zmusi na Batmanie wykorzystanie nowych taktyk.

- Batman nie jest jeszcze takim profesjonalistą, jak w Arkham Asylum, wobec czego walczy odrobinę bardziej niezdarnie. Czasami zdarzy mu się przesadzić.

- Powraca eliminowanie przeciwników stojących "na krawędzi".

- Wraca również tryb "Predator Mode".

- Nowym gadżetem jest Remote Claw, który działa podobnie jak linka w Just Cause 2. Batman może połączyć ze sobą dwa obiekty, które zostaną do siebie przyciągnięte.

- Powrócą również detektywistyczne gadżety, dzięki którym zbadamy miejsca zbrodni (widok FPP).

- Bat-komputer w naszej jaskini potrafi generować symulacje, które będą całkowicie grywalne. Dadzą one nam pewne wskazówki co do aktualnie przeprowadzanych śledztw.

- Stare Gotham to tylko połowa oddanego w nasze ręce świata. Nowe Gotham również istnieje, a sam świat ma być dwa razy większy, aniżeli Arkham City.

- By otrzymać dostęp do kolejnego fragmentu mapy, gracze muszą wyjść na szczyt wieży i zhakować urządzenie, które m.in. blokuje Batwinga przed przyleceniem na dany teren. System ma przypominać ten z Far Cry 3.

- W grze ma roić się od dynamicznych, losowych wydarzeń, a jeśli weźmiemy w nich udział, podreperujemy naszą reputację w Gotham.

Warto wspomnieć jeszcze o tym, że Sefton Hill z Rocksteady Studios udzielił nowym twórcom "oficjalnego błogosławieństwa". Jak powiedział, Rocksteady wierzy w nowych deweloperów, a przekazanie im tego tytułu zaowocuje powiewem świeżości. Sam Eric Holmes także nie kryje szacunku dla swoich kolegów po fachu - twierdzi, że jego ekipa stoi obecnie "na ramionach giganta" i musi dokonać czegoś, co jeszcze nie zostało dokonane.

batman-1.jpg

batman-2.jpg

batman-3.jpg

batman-4.jpg

batman-5.jpg

batman-6.jpg

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bomba, ale mam gorącą nadzieję że hojnie sypnięto grosiwem na tą produkcję, bo niestety wyrobiona marka niesie ze sobą ryzyko że po prostu wydawca połasił się na szybką kasę w oczekiwaniu na kolejny hicior od Rocksteady. Zarys fabuły prosty, ale w tym może tkwić jego siła - wiele najlepszych historii z Nietoperzem bazuje na właśnie takiej "zwykłej nocy jak każda inna"(zresztą nawet pierwsze AA była taką "ordinary night gone wrong") więc ja z radością witam historyjkę bez wielkiej epickiej konspiracji rodem z AC. Podoba mi się bardziej wystylizowana facjata Batmana, podoba mi się wygląd Deathstroke'a i jeśli kierunkiem gry ma być lekkie "odgadżetowienie" to to podoba mi się jeszcze bardziej. Rocksteady zbudowało fenomenalny fundament i może właśnie pozwolenie komuś innemu na budowę na nim to będzie strzał w 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz pierd#$%ne z podnietki :biggrin: Jestem ciekawy czy wyjdzie na PS4. Mam nadziej, że nowe studio nie zmieni za bardzo mechaniki gry ale za to rozwinie jeszcze bardziej wyczesany system walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria z nietoperzem była dla mnie super. Cieszę się z kolejnej części, ale teraz jak jeden kolega zauważył, mogli się połasić na szybką kasę. A z drugiej strony za szybko sam w to nie zagram, bo będę czekał na GOTY.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Końcówka października będzie bardzo ciężkim miesiącem dla naszych portfeli. Mimo wszystko, u mnie priorytet ma BF4 i AC4, a ten nowy Batman to wielka niewiadoma. Inne studio nie gwarantuje poziomu, do którego przywykliśmy dzięki Rocksteady, tak więc poczekam na pierwsze gameplay'e. Wygląda na to, że Rockstedy siedzi nad Batmanem na PS4, bo nie wydaje mi się, by Origins wyszło na next geny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że to nie od Rockstead, ale jestem dobrej myśli. Tak swoją drogę ciekawe nad czym pracują twórcy dwóch pierwszych części, zapewne coś już na PS4.

batman-1.jpg

batman-2.jpg

batman-3.jpg

batman-4.jpg

batman-5.jpg

batman-6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wypas, kurde dla mnie najlepszy news od kilku tygodni :D Rocksteady nie powierzyli by prac nad swoją jedną z lepszych marek byle komu. Nie mogą sobie na to pozwolić. Na pewno uważnie śledzą poczynania studia pracującego nad Arkham Origins i czuwają. Szczególnie, że premiera ma być w październiku, więc to bliżej niż dalej. Gra musi w takim razie być na dość dobrym etapie produkcji :) Już zacieram ręcę. Aż mam ochotę raz jeszcze pyknąć sobie w AA i AC :D Czekamy na więcej info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, ze miasto będzie podobnej wielkości albo jeszcze większe niz w arkham city, nie zabraknie jokera i będzie możliwość poprowadzenia batmobilu albo batwingu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiemy że:- budują na podstawie "Arkham City" czyli nie ma co oczekwiać swobodnego pilotowania batwinga/batmobilu (osobiście podejrzewam że i jeden i drugi pojazd w grze się znajdą ale będą stanowić "portal" do batcave)

- będzie batcave- obszar gry będzie ok. 2 razy większy od tego z AC i będzie zawierał dzielinice które później wejdą w skład więzienia AC jak i zupełnie nowe rejony

- mają być losowe akcje w stylu np. RDR a nie tylko predefiniowane sidequesty jak w AC

- system "wież" odsłaniających mapę, czyli rozwiązanie rodem z Far Cry 3

- trzon gry czyli walka i predator pozostają w gruncie rzeczy niezmienione, ulegną tylko modyfikacji

- twórcy chcą zaserwować nam coś w stylu "Year One" uniwersum arkhamowskiego

As previously noted, the Dark Knight will face eight assassins, including fan favorite Deathstroke, who have journeyed to Arkham City to kill him. We now know that Black Mask is responsible for putting a bounty on Batman's head, though exactly why will be a key mystery in the game's story. Also playing into the plot - Gotham City's acclimation to its rookie protector. Players will not only see a much more skeptical and potentially hostile Gotham City Police Department (aka the 'GCPD', which happens to feature a young Captain Jim Gordon), but younger and healthier versions of big bad guys like the Penguin - who apparently didn't always have the tail end of a glass bottle shoved in one eye.Arkham Origins will feature similar gameplay to its predecessors, as new developer WB Montreal is very much intent on picking up where Rocksteady left off. That means perch-to-perch movement, gliding kicks and 'free-form combat' are all back. While the Montreal studio was free to develop its plot and new feature (like a 'Remote Claw', which allows you to target and pull two objects together), it leaned on Rocksteady for advice on technical and mechanical elements of the game.Another new feature - quick travel via the airborne Batwing. Though not a controllable vehicle, Arkham Origins will finally eliminate one of the more tedious elements from Asylum and City, allowing Batman to move from point to point much faster than before - - provided he dismantles towers that jam his ability to call in his plane. (Unlike, say, Far Cry 3, these tower sequences will require a wide variety of skills and powers, including some that will have to be unlocked first.) It's a good thing Montreal is providing the Dark Knight with a quick method of transport - WB Montreal contends that Origins is nearly twice the size of Arkham City, adding an entirely new island, called 'New Gotham', to build upon the more familiar 'Old Gotham', which will still feature familiar locations like Amusement Mile and The Bowery.The Montreal team intends to maintain the same world "density" despite doubling its size, adding ideas like 'Crime in Progress' (assist the GCPD and build your reputation) and 'Most Wanted' (track down non-assassin villains). In many cases these side quests will provide the upgrades to Batman's arsenal. These upgrades, combined with the game's existing XP system, funnel into the larger concept of the 'Dark Knight' system, which is basically the team's way of progressively adding more complexity and difficulty to Origins.Origins will also put more emphasis on Batman's detective skills. Cases large and small will serve as a slower change of pace from action, allowing players to investigate crime scenes, gather evidence, analyze data and even return to those scenes with more information later in the game. Over time, as each case is solved, a full video narrative of the case will unlock, piecing together the crime.
Czyli dokładnie jak przewidywałem - batwing(i potencjalnie batmobil) będzie po prostu dawał opcję "fast travel". Poza wygląda na to że gra będzie bardziej Year One-owa niż sądziłem - wygląda na to że policja, przynajmniej z początku, nie będzie do nas przychylnie nastawiona no i spotkamy młodszego Jima Gordona.Dla mnie to wszystko brzmi kapitalnie. Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masa informacji

Wczoraj doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi Batman: Arkham Origins, a już dzisiaj do Sieci trafiła cała masa konkretnych informacji na temat tej produkcji. Ekipa Warner Bros. Montreal zdaje się wiedzieć, co robi, a wprowadzone przez nią zmiany są na tyle subtelne, że powinny przypaść do gustu nawet ortodoksyjnym fanom poprzednich Batmanów.

- Akcja gry rozgrywa się w Wigilię we wczesnej fazie kariery Batmana, jeszcze przed wydarzeniami opowiedzianymi w Arkham Asylum oraz Arkham City. Inspirację dla twórców stanowiły Batman: Year One oraz Legends of the Dark Knight.

- Fabuła kręci się wokół Black Mask, który wyznacza nagrodę za głowę Batmana. Zabójcy i inni złoczyńcy z całego uniwersum DC przybywają do Gotham, by zrealizować to zadanie i tym samym dorobić się prawdziwej fortuny.

- Batman musi stawić czoła każdemu z nich, dowiedzieć się, dlaczego Black Mask chce jego głowy oraz udowodnić policji, że jest po jej stronie.

- Warner Bros. Montreal wykorzystało Batman: Arkham City - Armored Edition dla Wii U, by zaznajomić się z technologią Rocksteady.

- Dyrektorem kreatywnym projektu został Eric Holmes, który wcześniej był głównym projektantem The Incredible Hulk: Ultimate Destruction, a także uczestniczył w procesie produkcyjnym Transformers: Megatron Origins. Pracował również w Epic Games, więc silnik Unreal Engine powinien mieć w małym palcu.

- Rocksteady Studios służy nowym deweloperom radą w kwestiach technologii, mechaniki i silnika.

-Zaprezentowanie nam młodszego Batmana pozwoliło deweloperom "odświeżyć bohaterów, odświeżyć pomysły, odświeżyć dynamikę pomiędzy Batmanem i innymi bohaterami oraz odświeżyć świat".

Batman nie jest jeszcze bohaterem, którego znają fani (cokolwiek to znaczy).

- Demo, które mogli zobaczyć redaktorzy Game Informera, rozpoczyna się po około godzinie właściwej gry. Jest Wigilia, Gotham jest ozdobione światełkami choinkowymi i nie zostało jeszcze zamienione w zurbanizowane więzienie.

Batman-AO1.jpg

- Deweloperzy nie chcieli zbytnio grzebać w systemie walki, gdyż "nie wymagał on naprawy". Niemniej jednak, rozbudowali go o nowe rozwiązania.

- System The Dark Knight pozwolił na zaimplementowanie wyzwań bezpośrednio do rozgrywki, które, jeśli będziemy chcieli, nauczą nas walki oraz skradania (stawiane przed nami wyzwania będą charakteryzować się rosnącym poziomem trudności). Ukończenie ich zaowocuje dodatkowymi punktami doświadczenia oraz ulepszeniami dla naszego bohatera.

- Mimo wszystko w grze pojawią się również standardowe wyzwania.

- W grze pojawią się nowi przeciwnicy, co zmusi na Batmanie wykorzystanie nowych taktyk.

- Batman nie jest jeszcze takim profesjonalistą, jak w Arkham Asylum, wobec czego walczy odrobinę bardziej niezdarnie. Czasami zdarzy mu się przesadzić.

- Powraca eliminowanie przeciwników stojących "na krawędzi".

- Wraca również tryb "Predator Mode".

- Nowym gadżetem jest Remote Claw, który działa podobnie jak linka w Just Cause 2. Batman może połączyć ze sobą dwa obiekty, które zostaną do siebie przyciągnięte.

- Powrócą również detektywistyczne gadżety, dzięki którym zbadamy miejsca zbrodni (widok FPP).

- Bat-komputer w naszej jaskini potrafi generować symulacje, które będą całkowicie grywalne. Dadzą one nam pewne wskazówki co do aktualnie przeprowadzanych śledztw.

- Stare Gotham to tylko połowa oddanego w nasze ręce świata. Nowe Gotham również istnieje, a sam świat ma być dwa razy większy, aniżeli Arkham City.

- By otrzymać dostęp do kolejnego fragmentu mapy, gracze muszą wyjść na szczyt wieży i zhakować urządzenie, które m.in. blokuje Batwinga przed przyleceniem na dany teren. System ma przypominać ten z Far Cry 3.

- W grze ma roić się od dynamicznych, losowych wydarzeń, a jeśli weźmiemy w nich udział, podreperujemy naszą reputację w Gotham.

Warto wspomnieć jeszcze o tym, że Sefton Hill z Rocksteady Studios udzielił nowym twórcom "oficjalnego błogosławieństwa". Jak powiedział, Rocksteady wierzy w nowych deweloperów, a przekazanie im tego tytułu zaowocuje powiewem świeżości. Sam Eric Holmes także nie kryje szacunku dla swoich kolegów po fachu - twierdzi, że jego ekipa stoi obecnie "na ramionach giganta" i musi dokonać czegoś, co jeszcze nie zostało dokonane.

http://www.ps3site.pl/zatrzesienie-informacji-na-temat-batman-arkham-origins/148564#comment-523316

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, miałem się nie ekscytować i nie śledzić newsów, ale nie da się, znowu złapałem bakcyla :D

Co do samej mechaniki gry, walki, wyglądu postaci, itp., to choć robi to nowe studio, to jestem spokojny, pracują na gotowcu od Rocksteady, więc tutaj raczej wielkich zmian w odniesieniu do poprzednich części nie powinno być (przynajmniej nie na gorsze).

Cieszy mnie za to przeogromnie wiadomość, że po pierwsze, gra będzie oferowała znaczenie więcej możliwości wykorzystania umiejętności detektywistycznych uszatego, oraz że skupią się bardziej od poprzedników na zadaniach pobocznych oraz fabule, które to aspekty moim zdaniem były bardzo słabe w B:AC, w stosunku do tego, co marketingowcy od Rocksteady wcześniej obiecali.

Aha, i jeszcze Black Mask, który został tak cholernie po macoszemu wcześniej potraktowany!

Pieprzyć opcję swobodnej jazdy nietoperzomobilem, szybka podróż powinna wystarczyć - gacek przecież poluje na zbirów z dachów ulic a nie zza kółka samochodu.

Moje największe oczekiwania dotyczą jednak "otwartego" świata, który tak zawiódł mnie w poprzedniej części. Mam nadzieję, że te losowe wątki poboczne, plus większy obszar i dobrze poprowadzona fabuła, będą tym, czego swego czasu spodziewał się po grze z Batmanem Paul Dini, gdy brał udział w tworzeniu Arkham City.

Koniec końców dobrze, że do premiery tylko pół roku, a nie jak to miało miejsce ostatnio prawie dwa lata męczarni i marketingowych tortur ze strony Rocksteady (cholerni Dax Ginn i Sefton Hill!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w grze może pojawić się joker? czyżby na ostatnim screenie był pingwin?

Edytowane przez memeczyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu jest młodsza wersja pingiwna. Ja Jokera już nie chcę, był w dwóch częściach wystarczy. Jeżeli Rocksteady robi właśnie lub zrobi Gacka na ps4, to być może rozwiąną jego wątek w następnej części po wydarzeniach z B:AC. Ja chcę nowych złoczyńców i Black Mask!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale w arkham city joker umiera także jego wątek nie powinien być kontynuowany w nastepnej części, a tutaj jest prequel także mozliwe, ze pojawi się w arkham origins. Jokera nie powinni porzucać to najlepsza postać z całego uniwersum, a więc do idealnej gry z batmanem musi być jakaś wzmianka o jokerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek Jokera można spokojnie kontynuować po wydarzeniach z AC, spokojna głowa. Czy jest to najlpesza postać z uniwersum, kwestia indywidualna, ja po prostu chciałbym powiewu świeżości odnośnie szwarccharakterów. Chociaż nie obraziłbym się gdyby poświęcili trochę więcej czasu niż ostatnio, o ile w ogóle, Two-Face.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Kovacsem - były już 2 Jokerocentryczne giery, czas dać szansę innym postaciom gothamskiego półświatka. Black Mask i przyziemny i noirowo - detektywistyczny klimat to wg mnie byłby strzał w 10. Historia nie musi grozić rozwałkowaniem całego Gotham żeby być emocjonująca - patrz choćby "Long Halloween"

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to w poprzednich częściach podobała mi się bardzo grafika, niesamowicie miodny system walki, muzyka i klimat itd... Natomiast nie podobały mi się bardzo misje detektywistyczne i takie kombinowanie jak przejść tu jak przejść tam. Ogólnie nie jest to trudne dla rozumnego człowieka, ale ja czegoś takiego bardzo nienawidzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego moim zdaniem sama grafika i szeroko rozumiany gameplay będzie taki sam. Panowie z nowego studia dorzucą kilka nowych rozwiązań nie zmieniając trzonu rozrywki. Misje skradankowe i detektywistyczne są wielce pożądane, jednak chciałbym lepszej, bardziej rozbudowanej fabuły i mniej liniowości lub w ramach alternatywy zadania poboczne z prawdziwego zdarzenia, które będą potrafiły mnie skutecznie odciągnąć od wątku głównego, a nie jak to miało miejsce w AC.

Ogólnie rzez ujmując, mam nadzieję, że zdecydują się na opowiedzenie historii w inny sposób niż RockSteady, które postawiło na klimat i gadżety, ale same wątki główne w obu częściach były słabiutkie i króciutkie, aż prosząc się o ich rozbudowanie i dopracowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

image_33603_thumb_wide940.jpg

image_33607_thumb_wide940.jpg

image_33601_thumb_wide940.jpg

image_33598_thumb_wide940.jpg

image_33597_thumb_wide940.jpg

image_33595_thumb_wide940.jpg

image_33593_thumb_wide940.jpg

image_33594_thumb_wide940.jpg

image_33606_thumb_wide940.jpg

image_33602_thumb_wide940.jpg

Lokacje głównie z Arkham City, co coraz bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że możemy mieć do czynienia z wersją Batman 1.5.5. Mnie to nie przeszkadza, może nowe studio będzie miało inny pomysł na przedstawienie historii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to bardzo się cieszę z nowego Batmana. Może wprowadzą trochę świeżości do serii. Za Jokera już podziękuję natomiast poproszę więcej Kobiety Kot :D Prosiłbym również o lepsze misje poboczne bo te z AC jakoś mi nie podeszły. Raczej skupiałem się na głównym wątku.. Cieszy to, że świat będzie 2 razy większy, nowe postacie (Black Mask w tym białym gajerku wygląda zajebiście). Liczę na traumatyczną końcówkę tak jak w AC. I ostatnie słowo do @memeczyslaw: nie spojleruj historią z AC, bo może ktoś jeszcze nie grał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to w poprzednich częściach podobała mi się bardzo grafika, niesamowicie miodny system walki, muzyka i klimat itd... Natomiast nie podobały mi się bardzo misje detektywistyczne i takie kombinowanie jak przejść tu jak przejść tam. Ogólnie nie jest to trudne dla rozumnego człowieka, ale ja czegoś takiego bardzo nienawidzę...

2298247-2298242-batman-facepalm1_super.jpg

Lokacje głównie z Arkham City, co coraz bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że możemy mieć do czynienia z wersją Batman 1.5.5. Mnie to nie przeszkadza, może nowe studio będzie miało inny pomysł na przedstawienie historii.

Jak rozumiem twórcy nie kryją się z tym że ok. połowa obszaru gry to "stare" Gotham czyli rewiry które znamy z AC, tyle że na długo przed zamienieniem ich w ogromne więzienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem twórcy nie kryją się z tym że ok. połowa obszaru gry to "stare" Gotham czyli rewiry które znamy z AC, tyle że na długo przed zamienieniem ich w ogromne więzienie.

Powiem tak: nie mam względem tej gry tak wielkich oczekiwań, jak to miało miejsce przed wydaniem B:AC, ponieważ się srogo rozczarowałem. Rocksteady albo pracuje obecnie nad zupełnie nowym tytułem dla WB (może coś ze stajni DC), albo szykuje Batmana na ps4, po wydarzeniach z BA:C. Gdyby WB zależało na tym, aby obecna gra była najlepszą z możliwych, to powierzyli by pracę najlepszej ekipie z możliwych, która odpowiada przecież za poprzednie części, a tak, skoro Rocksteady jest zajęte czymś innym, wybrali w swoim mniemaniu najlepszą opcję spośród swoich deweloperów, czyli studio Montreal. Ich dotychczasowe osiągnięcia nie napawają mnie optymizmem, ten tytuł ma być pewnie tylko próbą zarobienia kasy jeszcze na tej generacji konsol, dlatego w tytule gry pojawiło się magiczne Arkham. Hej, jednak przed Azylem Rocksteady wydali tylko jeden i to raczej średni tytuł, więc wiarę póki co mam. Dlatego też podchodzę do tematu tak, że Montreal dostało do rączek edytor Arkham City, więc grafika, postaci, się wielce nie zmienią. Czekam za to na pomysły odnośnie fabuły, prowadzenia rozgrywki, takie nowe, inne Arkham City, a na prawdziwą kontynuację przyjdzie nam poczekać od Rocksteady. Reasumując, oczekiwań wielkich nie mam, jeżeli wyjdzie kaszana, to się nie rozczaruję, jednak mam nadzieję, że mile mnie zaskoczą świeżym, innym, podejściem do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2298247-2298242-batman-facepalm1_super.jpg

Heheh, oblicze sporej części dzisiejszych graczy (zazwyczaj tych młodych), aby było łatwo,efektownie i do przodu, bo jak trzeba ruszyć szarymi komórkami, to pojawia się problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dużej mierze zgadzam się z Kovacsem, mimo tego że samo AC oceniam bardzo wysoko to sam w pewnym sensie się na nim zawiodłem, bo oczekiwałem milowego kroku naprzód, a dostałem po prostu doskonale podrasowaną wersję AA. Teraz moje oczekiwania są, myślę, bliższe rzeczywistości - to raz, a dwa - ogólny zarys fabularno-klmatyczny BARDZO mi odpowiada - uważam że siłą najlpeszych historii z Nietoperzem są postacie i klimat, a nie scenariusze z alpejskimi kombinacjami. Krótko mówiąc im prościej i mniej "over the top" tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×